Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15186

BorokaiMate beküldte:
balint18 beküldte:
csz92 beküldte:
Conte nem tudott megegezni a folytatásról az Interrel. Simeonenak meg új szerződést ajánlott a vezetőség.
Lehet érik egy Simeone - Conte csere? Conte meg hozza magával Lautaro Martinezt?
De hogy fog innen elmenni Simeone főleg hogy az elmúlt hónapban raktak a klubba 400 milliót és még tervez a vezetőség 180 milliót belerakni a klubba . Internél meg konkrétan 100 millió értékben kell játékost értékesíteni illetve a fizetéseket csökkenteni 20% mert az új kiani szabályzás miatt külföldi cégeket, stb. nem finanszírozhat kínai tulaj. Szerintem ezt a helyzetet igyekszik a vezetőség kihasználni. Nem véletlenül lehetett hallani már korábban is olyan pletykákat hogy Brozovicot és Lautarot akarjuk . Viszont van egy gázabb pletyka még pedig az hogy a Man City erőteljesen arra törekszik hogy leigazolják Saul-t . Remélem marad Saul .

Ez sajnos nem így van és hasonlóba nem érdemes senkinek beleélnie magát. Az Atletibe korántsem fektetett senki 400 millió eurót. Korábban volt hír arról, hogy Gil Marín 200 millió euró tőkét fog bevonni, ebből lett 181 millió euró egy új cégen keresztül, a tőkebevonás formáját, tehát, hogy hitel, külső vagy saját tőke lesz e még nem tudjuk. Ez azonban semmilyen örömre nem ad okot, ugyanis szinte a teljes összeg a covid okozta kiesések enyhítésére fog menni, amivel jó esetben nőni fog az adósságállomány is. Az Atleti amúgy ki fog szállni a kanadai és mexikói leánycsapatokból is, hogy pénzhez jusson, így koránt sincsen jó vagy épp könnyű helyzetben. Persze az Inter esete rosszabb, de itt sem kell nagy transzferekre számítani, ha csak el nem megy egy komolyabb játékos.
Nem azt mondom hogy itt több szász milliók lesznek elköltve de most van lehetőség halászni a zavarosban .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15185

SzabiBali beküldte:
Egyre több helyen írják, hogy Lautaro Martinez-t meg fogjuk szerezni nyáron, és már tárgyalunk a megszerzéséről az interrel, akiknek kell most a pénz, így szívesen eladnák az egyik legjobbjukat.

Tárgyalunk még a Lipcsével Nordi Mukiele, és Dani Olmo, liverpoolal meg Naby Keïta leigazolásáról.

De főleg Lautaro és Olmo meg talán Brozovic tényleg erősítés jelenthetne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15184

Ez mind szép és jó de hacsak nem megy el a fél keret akkor örülhetünk ha mondjuk csak De Paul-t sikerül megvenni.Gyanítom Saúl távozása realizálódni fog és ezért akarjuk Őt is annyira.
Ahogy Máté is írta nem vagyunk annyira eleresztve mint a sajtó egyes berkeiben hallani lehetett és nem kellene a Barca meg a Real mintáját követve görgetni magunk előtt a mostaninál jelentősebb adósságokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15183

balint18 beküldte:
csz92 beküldte:
Conte nem tudott megegezni a folytatásról az Interrel. Simeonenak meg új szerződést ajánlott a vezetőség.
Lehet érik egy Simeone - Conte csere? Conte meg hozza magával Lautaro Martinezt?
De hogy fog innen elmenni Simeone főleg hogy az elmúlt hónapban raktak a klubba 400 milliót és még tervez a vezetőség 180 milliót belerakni a klubba . Internél meg konkrétan 100 millió értékben kell játékost értékesíteni illetve a fizetéseket csökkenteni 20% mert az új kiani szabályzás miatt külföldi cégeket, stb. nem finanszírozhat kínai tulaj. Szerintem ezt a helyzetet igyekszik a vezetőség kihasználni. Nem véletlenül lehetett hallani már korábban is olyan pletykákat hogy Brozovicot és Lautarot akarjuk . Viszont van egy gázabb pletyka még pedig az hogy a Man City erőteljesen arra törekszik hogy leigazolják Saul-t . Remélem marad Saul .

Ez sajnos nem így van és hasonlóba nem érdemes senkinek beleélnie magát. Az Atletibe korántsem fektetett senki 400 millió eurót. Korábban volt hír arról, hogy Gil Marín 200 millió euró tőkét fog bevonni, ebből lett 181 millió euró egy új cégen keresztül, a tőkebevonás formáját, tehát, hogy hitel, külső vagy saját tőke lesz e még nem tudjuk. Ez azonban semmilyen örömre nem ad okot, ugyanis szinte a teljes összeg a covid okozta kiesések enyhítésére fog menni, amivel jó esetben nőni fog az adósságállomány is. Az Atleti amúgy ki fog szállni a kanadai és mexikói leánycsapatokból is, hogy pénzhez jusson, így koránt sincsen jó vagy épp könnyű helyzetben. Persze az Inter esete rosszabb, de itt sem kell nagy transzferekre számítani, ha csak el nem megy egy komolyabb játékos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15182

BorokaiMate beküldte:
- Az Atleti első, 25 millió eurós ajánlatát elutasította az Udinese Rodrigo de Paul játékjogáért, a vezetőség azonban egy újabb, 30 milliós ajánlatot küldött az olasz klubnak. (Fabrizio Romano, Matteo Moretto, Nicolo Schira)
- Manu és Riquelme is visszatérnek kölcsönükből a nyáron. Az Osasuna szívesen kölcsönvenné Manut még egy szezonra, a csapat azonban máshová is kölcsönadhatja, akár értékesítheti is a poszton való túltöltöttség miatt. Riquelmeről az előszezon után dől el, hogy marad e a felnőttekkel vagy kölcsönmegy e. Mollejoról és Monteroról nincs még hír. (Számos spanyol forrás)

Nem tudom ki hogy van vele de szerintem nagyon jó játékos és én nagyon szívesen látnám itt De Pault. Ha jó meccset fog ki akkor élmény nézni a játékát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15181

- Az Atleti első, 25 millió eurós ajánlatát elutasította az Udinese Rodrigo de Paul játékjogáért, a vezetőség azonban egy újabb, 30 milliós ajánlatot küldött az olasz klubnak. (Fabrizio Romano, Matteo Moretto, Nicolo Schira)
- Manu és Riquelme is visszatérnek kölcsönükből a nyáron. Az Osasuna szívesen kölcsönvenné Manut még egy szezonra, a csapat azonban máshová is kölcsönadhatja, akár értékesítheti is a poszton való túltöltöttség miatt. Riquelmeről az előszezon után dől el, hogy marad e a felnőttekkel vagy kölcsönmegy e. Mollejoról és Monteroról nincs még hír. (Számos spanyol forrás)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15180

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Haha.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15177

A Manchester united cserélné De Geára Oblakot...Mi van??Én is cserélném a Skoda Roomsteremet egy Teslára!!!!Idióták..És még némi pénzt is adnának...Én is detto...Erről ennyit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15175

Egyre több helyen írják, hogy Lautaro Martinez-t meg fogjuk szerezni nyáron, és már tárgyalunk a megszerzéséről az interrel, akiknek kell most a pénz, így szívesen eladnák az egyik legjobbjukat.

Tárgyalunk még a Lipcsével Nordi Mukiele, és Dani Olmo, liverpoolal meg Naby Keïta leigazolásáról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15170

Hajpa-yes beküldte:
A marca-n olvastam hogy Saúl esetleg menni akar és a Juventussal össze is hozták....
Bemásolom ide amit facebookon írtam remélem nem probléma :D : Sajnálatos ez a hír de a szezont elnézve ez nagyon érett. Fáj ezt mondani de ezzel mind a két fél jól jár. A klub vehet a rendszerbe jobban beleillő játékost Saul árából, Saul pedig mehet egy olyan helyre ahol beleillik a rendszerbe. A kérdés az hogy kivel pótolják majd. Személy szerint ha már az Inter nyáron szétesik én Barella-t megnézném itt .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15169

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15167

A marca-n olvastam hogy Saúl esetleg menni akar és a Juventussal össze is hozták....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15161

A mesterrel kapcsolatban,nagyon korrekt,hogy mind a mellett,hogy Simeone mindig a legjobb csapatot probálta kiküldeni,megadta mindenkinek a lehetőséget,hogy érezze mindenki,hogy valamennyit hozzátettek a bajnoki címhez.
Torreira csupaszív játékos és remek sportember,de sajnos tényleg a távozása volt a helyes döntés,Vitolonál kíváncsi vagyok,hogy most még egy lapáttal rátesz és megmutatja,hogy helye van itt,vagy ő is elköszön.Illetve ugye Herrera,kíváncsi vagyok kik mennek és kik jönnek.
Nem volt jó szezonja Saúlnak,de azért rém gyenge se volt,hiba lenne elküldeni,mert a szíve az akarata még ugyanúgy megvan.
Végezetül szerintem is egy lendületes,fiatal gólvágó kéne,mert Suárez kérdőjeles,hogy megtudja e ismételni a mostani idényt,a gól lövés a vérében van,de helyenként azért támadások akadnak meg rajta.Viszont imádkozok,hogy Moratat valahogy a Juve végleg megszerzi,egyszerűen nem szeretném,hogy visszatérjen,már amikor idehoztuk fogtam a fejem,hogy minek.

Amúgy Simeone valószínűleg a csúcson gondolkodna azon,hogy megköszöni az eddigieket és távozik,az pedig a bl győzelem lenne,nyílván erős a motiváció,hogy ő lenne az első edző aki ezt megcsinálná az Atleticoval,és ő ezt szerintem mindenképpen megszeretné csinálni. És itt jön képbe amit Haypa is írt a Sociedad első félideje után,hogyha ez a csapat így tud játszani,akkor miért csak időnként veszi elő ezt az arcát,jó lenne,ha a Bl-ben mikor nagy a tét,akkor is így mennék ki,nem 6 védővel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15160

Szerintem is el kéne engedni ezt a Conte dolgot. Mellesleg maradtak még itt Costanak barátai,szal kb -10es hendikeppel kéne amúgy is indítania,de én ettől függetlenül nem szeretném,hogy jöjjön.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15159

csz92 beküldte:
Conte nem tudott megegezni a folytatásról az Interrel. Simeonenak meg új szerződést ajánlott a vezetőség.
Lehet érik egy Simeone - Conte csere? Conte meg hozza magával Lautaro Martinezt?
De hogy fog innen elmenni Simeone főleg hogy az elmúlt hónapban raktak a klubba 400 milliót és még tervez a vezetőség 180 milliót belerakni a klubba . Internél meg konkrétan 100 millió értékben kell játékost értékesíteni illetve a fizetéseket csökkenteni 20% mert az új kiani szabályzás miatt külföldi cégeket, stb. nem finanszírozhat kínai tulaj. Szerintem ezt a helyzetet igyekszik a vezetőség kihasználni. Nem véletlenül lehetett hallani már korábban is olyan pletykákat hogy Brozovicot és Lautarot akarjuk . Viszont van egy gázabb pletyka még pedig az hogy a Man City erőteljesen arra törekszik hogy leigazolják Saul-t . Remélem marad Saul .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15158

Conte nem tudott megegezni a folytatásról az Interrel. Simeonenak meg új szerződést ajánlott a vezetőség.
Lehet érik egy Simeone - Conte csere? Conte meg hozza megával Lautaro martinezt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15155

Úgy néz ki egyelőre marad Suarez a következő szezonra is.A Liverpool szerette volna visszacsalni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15065

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Vlahovic meg lehet egy one season wonder .Mellette pedig nagyon sokat kér a Fiorentina. Szerintem egyikre sincs keret max ha Morata tiplizni 50 millia ért a juveba akkor lenne rá keret .

Lehet, hogy neked van igazad. Mondjuk Morata tuti rajtunk marad. Szerintem 20 nál többet noncs az az eszement aki adna érte. Max valami kínai csapat. De oda meg nem menne még úgysem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15061

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Vlahovic meg lehet egy one season wonder .Mellette pedig nagyon sokat kér a Fiorentina. Szerintem egyikre sincs keret max ha Morata tiplizni 50 millia ért a juveba akkor lenne rá keret .
Hát annak meg szerintem kicsi a valószínűsége hogy 50 milliót kifizetne érte bárki is...vagy nem tudom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15059

Atletitom beküldte:
Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Vlahovic meg lehet egy one season wonder .Mellette pedig nagyon sokat kér a Fiorentina. Szerintem egyikre sincs keret max ha Morata tiplizni 50 millia ért a juveba akkor lenne rá keret .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15057

És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy eredményesebb volt egy jóval gyengébb csapatban mint Martinez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15056

Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15053

Úgy van Tomi.Zanetti és Militó csalta oda,miközben már szó volt róla hogy jön hozzánk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15050

Hajpa-yes beküldte:
Hát emberek!Én nem akarom elhinni,de a Marca.com-on,az As.com-on-sőt még az olasz orgánumokba is belenéztem és egyöntetűen azt írják "bomba" meglepetésként hogy Lautaro Martinez hozzánk igazol,sőt papíron minden kész a szerződtetéséhez.Mindenben megállapodtak,és mindenben megegyeztek.Nem akartam hülyeséget kiírni,de nézzetek utána.Direkt átnéztem a két ország sajtóit.Hát ez óriási lenne.Igaz hogy anno úgy volt alapból hogy idejön,de az Inter Argentínjai akkor oda bírták csalni (Milito,a másik most nem ugrik be..)

Javier Zanetti
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15049

Mondjuk most a Gazetta dello sportban pont azt nyiltakozta hogy jól érzi magát az Interben pláne bajnokként és nem foglalkozik a Barca ajánlatával...De a Barca Agüeroval már megállapodott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15048

Hát emberek!Én nem akarom elhinni,de a Marca.com-on,az As.com-on-sőt még az olasz orgánumokba is belenéztem és egyöntetűen azt írják "bomba" meglepetésként hogy Lautaro Martinez hozzánk igazol,sőt papíron minden kész a szerződtetéséhez.Mindenben megállapodtak,és mindenben megegyeztek.Nem akartam hülyeséget kiírni,de nézzetek utána.Direkt átnéztem a két ország sajtóit.Hát ez óriási lenne.Igaz hogy anno úgy volt alapból hogy idejön,de az Inter Argentínjai akkor oda bírták csalni (Milito,a másik most nem ugrik be..)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #14975

Hajpa-yes beküldte:
Jól írjátok.Egy sikerre éhes lelkes fiatal,motívált edző kellene.Mondjuk Torres!!!!!
Akkor inkább legyen Bognár "Poker" Gyuri, hiszen mi csodát tett Pakson is!!! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #14974

Jól írjátok.Egy sikerre éhes lelkes fiatal,motívált edző kellene.Mondjuk Torres!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #14973

Hajpa-yes beküldte:
Hahaha!
Lahoz vezeti a Barca elleni meccset!Ugye senkinek se lesznek illúziói a meccs végeredményének kimenetele felől??

Fura, hogy egy olyan bírót kapunk akit nemhogy mi, de még a barcások sem szeretnek. Kénytelenek leszünk lefocizni őket, mert a legkisseb szabálytalanságra is ugrani fog az a pöcs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #14972

balint18 beküldte:
SzabiBali beküldte:
balint18 beküldte:
SzabiBali beküldte:
Amúgy már csak azért reménykedem, hogy idén bajnokok leszünk, mert akkor szerintem simeone le fog mondani. Vagyis gondolom van akkora egója, hogy ilyen kupa győzelem után lemond, és ez legelegánsabb döntés lenne a részéről. Vagyis gondoljunk bele. A legjobb döntés lenne, ha mindenki úgy emlékezne rád, hogy az ember aki a csúcson hagyta abba, mint aki évekig szopott a csapattal. Amúgy szerintem azért akkora a mester fizuja, mert már régen el akart menni, csak a vezetőség adott neki egy olyan ajánlatot amit hülye lett volna visszautasítani. Amúgy meg most nagyon sok rohadt jó edző van szerződés nélkül/idén jár le a szerződése. Gondolok én Leonardo Jardimra, Quique Setiénre, André Villas-Boasra, Paulo Fonsecara, vagy Diego Martinezre.
Mindegyik egy másod vonalas bukott edző. Ezeknél még egy Emery is combosabb . Akkor már inkább Lopetegui. Azt továbbra is tartom ha megy is simeone az nem idén nyáron lesz hanem akkor amikor már leült a vírus. Vagy az is lehetséges hogy még marad évekre .

Én egyikre sem gondolok bukott edzőnek. Leonardo Jardim már megmutatta, hogy mire képes egy jó kerettel. Andre Villas-Boas pedig a Marseillel magasan túlteljesített. Tudom nem világklasszis edzők, de van egy elképzelésük, és tudják hogy mit akarnak. Szívesen megnézném őket mint egy túlhypolt de másodvonalú edzőt.
Igen van egy elképzelésük, az van. Eléggé szépen földbe álltak már ők .

Nem értek egyet. Anno Jardim bl elődöntőbe vitte a csapatát és francia bajnokságot nyert. Aztán elvittek mindenkit a csapatjából, és persze, hogy nem tud jó teljesítményt nyújtani. Andre Villas-Boas meg még nagyon fiatal edző, és ahhoz képest tapasztalt, és nagyon jó elképzelései vannak, szerintem itt ki tudna teljesedni. Fonseca taktikája számomra nagyon szimpatikus, de megértem, hogy bukottnak gondolod, ahogy Setient is. De Diego Martinez rohadtul nem bukott. Marha fiatal ő is, és egy másodosztályú szar klubot hozott fel az első osztályba, és jóesetben is középkategóriájú játékosokkal jutott el európa ligáig, és megverte a Napolit, a Barcát, és döntelenezett mind velünk mind a a reallal.

És amúgy is. Simeone mikor idejött nem volt nagy név. Tudtuk, hogy van taktikai érzéke, de nem hitte volna senki, hogy ideáig jutunk. Előttünk meg nem volt olyan klub ahol 2 évnél tovább húzta. A Bayern edzője flick sem tudott sokat felmutatni edzőként. Mindig másodedző volt, vagy még odaáig sem jutott el, és nézzük mit csinált a bayernel. Evvel azt akarom mondani, hogy szerintem nem csak azt kell nézni, hogy milyen eredményeket ért el az edző, hanem sokkal fontosabb, hogy a taktikája mennyire illik a kerethez, milyen az edző viselkedése, motiváló képessége, és hogy mennyire teljesít túl az adott edző az elvárásaihoz képest. Mert mind Andre Villas-Boas a Marseillel, mind Leonardo Jardim a Monacoval, mind Diego Martinez a Granadaval magasan túltejlesített.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.