Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15065

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Vlahovic meg lehet egy one season wonder .Mellette pedig nagyon sokat kér a Fiorentina. Szerintem egyikre sincs keret max ha Morata tiplizni 50 millia ért a juveba akkor lenne rá keret .

Lehet, hogy neked van igazad. Mondjuk Morata tuti rajtunk marad. Szerintem 20 nál többet noncs az az eszement aki adna érte. Max valami kínai csapat. De oda meg nem menne még úgysem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15061

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Vlahovic meg lehet egy one season wonder .Mellette pedig nagyon sokat kér a Fiorentina. Szerintem egyikre sincs keret max ha Morata tiplizni 50 millia ért a juveba akkor lenne rá keret .
Hát annak meg szerintem kicsi a valószínűsége hogy 50 milliót kifizetne érte bárki is...vagy nem tudom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15059

Atletitom beküldte:
Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Vlahovic meg lehet egy one season wonder .Mellette pedig nagyon sokat kér a Fiorentina. Szerintem egyikre sincs keret max ha Morata tiplizni 50 millia ért a juveba akkor lenne rá keret .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15057

És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy eredményesebb volt egy jóval gyengébb csapatban mint Martinez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 11 hónapja #15056

Kövezzetek meg de ha Simeone marad az edzőnk (induljunk ki ebből így a bajnoki cím kapujában) akkor Vlahovic sokkal jobban illene a stratégiánkhoz mint Lautaro. Mellesleg nekem nem tetszett ahogy hisztizett legutóbb is amikor lehozták függetlenül attól, hogy Conte jól oldotta fel végül a feszkót. Nem hiányzik egy újabb Félix a padra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 2 órája #15053

Úgy van Tomi.Zanetti és Militó csalta oda,miközben már szó volt róla hogy jön hozzánk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 5 órája #15050

Hajpa-yes beküldte:
Hát emberek!Én nem akarom elhinni,de a Marca.com-on,az As.com-on-sőt még az olasz orgánumokba is belenéztem és egyöntetűen azt írják "bomba" meglepetésként hogy Lautaro Martinez hozzánk igazol,sőt papíron minden kész a szerződtetéséhez.Mindenben megállapodtak,és mindenben megegyeztek.Nem akartam hülyeséget kiírni,de nézzetek utána.Direkt átnéztem a két ország sajtóit.Hát ez óriási lenne.Igaz hogy anno úgy volt alapból hogy idejön,de az Inter Argentínjai akkor oda bírták csalni (Milito,a másik most nem ugrik be..)

Javier Zanetti
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 5 órája #15049

Mondjuk most a Gazetta dello sportban pont azt nyiltakozta hogy jól érzi magát az Interben pláne bajnokként és nem foglalkozik a Barca ajánlatával...De a Barca Agüeroval már megállapodott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 7 órája #15048

Hát emberek!Én nem akarom elhinni,de a Marca.com-on,az As.com-on-sőt még az olasz orgánumokba is belenéztem és egyöntetűen azt írják "bomba" meglepetésként hogy Lautaro Martinez hozzánk igazol,sőt papíron minden kész a szerződtetéséhez.Mindenben megállapodtak,és mindenben megegyeztek.Nem akartam hülyeséget kiírni,de nézzetek utána.Direkt átnéztem a két ország sajtóit.Hát ez óriási lenne.Igaz hogy anno úgy volt alapból hogy idejön,de az Inter Argentínjai akkor oda bírták csalni (Milito,a másik most nem ugrik be..)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14975

Hajpa-yes beküldte:
Jól írjátok.Egy sikerre éhes lelkes fiatal,motívált edző kellene.Mondjuk Torres!!!!!
Akkor inkább legyen Bognár "Poker" Gyuri, hiszen mi csodát tett Pakson is!!! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14974

Jól írjátok.Egy sikerre éhes lelkes fiatal,motívált edző kellene.Mondjuk Torres!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14973

Hajpa-yes beküldte:
Hahaha!
Lahoz vezeti a Barca elleni meccset!Ugye senkinek se lesznek illúziói a meccs végeredményének kimenetele felől??

Fura, hogy egy olyan bírót kapunk akit nemhogy mi, de még a barcások sem szeretnek. Kénytelenek leszünk lefocizni őket, mert a legkisseb szabálytalanságra is ugrani fog az a pöcs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14972

balint18 beküldte:
SzabiBali beküldte:
balint18 beküldte:
SzabiBali beküldte:
Amúgy már csak azért reménykedem, hogy idén bajnokok leszünk, mert akkor szerintem simeone le fog mondani. Vagyis gondolom van akkora egója, hogy ilyen kupa győzelem után lemond, és ez legelegánsabb döntés lenne a részéről. Vagyis gondoljunk bele. A legjobb döntés lenne, ha mindenki úgy emlékezne rád, hogy az ember aki a csúcson hagyta abba, mint aki évekig szopott a csapattal. Amúgy szerintem azért akkora a mester fizuja, mert már régen el akart menni, csak a vezetőség adott neki egy olyan ajánlatot amit hülye lett volna visszautasítani. Amúgy meg most nagyon sok rohadt jó edző van szerződés nélkül/idén jár le a szerződése. Gondolok én Leonardo Jardimra, Quique Setiénre, André Villas-Boasra, Paulo Fonsecara, vagy Diego Martinezre.
Mindegyik egy másod vonalas bukott edző. Ezeknél még egy Emery is combosabb . Akkor már inkább Lopetegui. Azt továbbra is tartom ha megy is simeone az nem idén nyáron lesz hanem akkor amikor már leült a vírus. Vagy az is lehetséges hogy még marad évekre .

Én egyikre sem gondolok bukott edzőnek. Leonardo Jardim már megmutatta, hogy mire képes egy jó kerettel. Andre Villas-Boas pedig a Marseillel magasan túlteljesített. Tudom nem világklasszis edzők, de van egy elképzelésük, és tudják hogy mit akarnak. Szívesen megnézném őket mint egy túlhypolt de másodvonalú edzőt.
Igen van egy elképzelésük, az van. Eléggé szépen földbe álltak már ők .

Nem értek egyet. Anno Jardim bl elődöntőbe vitte a csapatát és francia bajnokságot nyert. Aztán elvittek mindenkit a csapatjából, és persze, hogy nem tud jó teljesítményt nyújtani. Andre Villas-Boas meg még nagyon fiatal edző, és ahhoz képest tapasztalt, és nagyon jó elképzelései vannak, szerintem itt ki tudna teljesedni. Fonseca taktikája számomra nagyon szimpatikus, de megértem, hogy bukottnak gondolod, ahogy Setient is. De Diego Martinez rohadtul nem bukott. Marha fiatal ő is, és egy másodosztályú szar klubot hozott fel az első osztályba, és jóesetben is középkategóriájú játékosokkal jutott el európa ligáig, és megverte a Napolit, a Barcát, és döntelenezett mind velünk mind a a reallal.

És amúgy is. Simeone mikor idejött nem volt nagy név. Tudtuk, hogy van taktikai érzéke, de nem hitte volna senki, hogy ideáig jutunk. Előttünk meg nem volt olyan klub ahol 2 évnél tovább húzta. A Bayern edzője flick sem tudott sokat felmutatni edzőként. Mindig másodedző volt, vagy még odaáig sem jutott el, és nézzük mit csinált a bayernel. Evvel azt akarom mondani, hogy szerintem nem csak azt kell nézni, hogy milyen eredményeket ért el az edző, hanem sokkal fontosabb, hogy a taktikája mennyire illik a kerethez, milyen az edző viselkedése, motiváló képessége, és hogy mennyire teljesít túl az adott edző az elvárásaihoz képest. Mert mind Andre Villas-Boas a Marseillel, mind Leonardo Jardim a Monacoval, mind Diego Martinez a Granadaval magasan túltejlesített.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14971

SzabiBali beküldte:
balint18 beküldte:
SzabiBali beküldte:
Amúgy már csak azért reménykedem, hogy idén bajnokok leszünk, mert akkor szerintem simeone le fog mondani. Vagyis gondolom van akkora egója, hogy ilyen kupa győzelem után lemond, és ez legelegánsabb döntés lenne a részéről. Vagyis gondoljunk bele. A legjobb döntés lenne, ha mindenki úgy emlékezne rád, hogy az ember aki a csúcson hagyta abba, mint aki évekig szopott a csapattal. Amúgy szerintem azért akkora a mester fizuja, mert már régen el akart menni, csak a vezetőség adott neki egy olyan ajánlatot amit hülye lett volna visszautasítani. Amúgy meg most nagyon sok rohadt jó edző van szerződés nélkül/idén jár le a szerződése. Gondolok én Leonardo Jardimra, Quique Setiénre, André Villas-Boasra, Paulo Fonsecara, vagy Diego Martinezre.
Mindegyik egy másod vonalas bukott edző. Ezeknél még egy Emery is combosabb . Akkor már inkább Lopetegui. Azt továbbra is tartom ha megy is simeone az nem idén nyáron lesz hanem akkor amikor már leült a vírus. Vagy az is lehetséges hogy még marad évekre .

Én egyikre sem gondolok bukott edzőnek. Leonardo Jardim már megmutatta, hogy mire képes egy jó kerettel. Andre Villas-Boas pedig a Marseillel magasan túlteljesített. Tudom nem világklasszis edzők, de van egy elképzelésük, és tudják hogy mit akarnak. Szívesen megnézném őket mint egy túlhypolt de másodvonalú edzőt.
Igen van egy elképzelésük, az van. Eléggé szépen földbe álltak már ők .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14968

balint18 beküldte:
SzabiBali beküldte:
Amúgy már csak azért reménykedem, hogy idén bajnokok leszünk, mert akkor szerintem simeone le fog mondani. Vagyis gondolom van akkora egója, hogy ilyen kupa győzelem után lemond, és ez legelegánsabb döntés lenne a részéről. Vagyis gondoljunk bele. A legjobb döntés lenne, ha mindenki úgy emlékezne rád, hogy az ember aki a csúcson hagyta abba, mint aki évekig szopott a csapattal. Amúgy szerintem azért akkora a mester fizuja, mert már régen el akart menni, csak a vezetőség adott neki egy olyan ajánlatot amit hülye lett volna visszautasítani. Amúgy meg most nagyon sok rohadt jó edző van szerződés nélkül/idén jár le a szerződése. Gondolok én Leonardo Jardimra, Quique Setiénre, André Villas-Boasra, Paulo Fonsecara, vagy Diego Martinezre.
Mindegyik egy másod vonalas bukott edző. Ezeknél még egy Emery is combosabb . Akkor már inkább Lopetegui. Azt továbbra is tartom ha megy is simeone az nem idén nyáron lesz hanem akkor amikor már leült a vírus. Vagy az is lehetséges hogy még marad évekre .

Én egyikre sem gondolok bukott edzőnek. Leonardo Jardim már megmutatta, hogy mire képes egy jó kerettel. Andre Villas-Boas pedig a Marseillel magasan túlteljesített. Tudom nem világklasszis edzők, de van egy elképzelésük, és tudják hogy mit akarnak. Szívesen megnézném őket mint egy túlhypolt de másodvonalú edzőt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14967

Hahaha!
Lahoz vezeti a Barca elleni meccset!Ugye senkinek se lesznek illúziói a meccs végeredményének kimenetele felől??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14966

SzabiBali beküldte:
Amúgy már csak azért reménykedem, hogy idén bajnokok leszünk, mert akkor szerintem simeone le fog mondani. Vagyis gondolom van akkora egója, hogy ilyen kupa győzelem után lemond, és ez legelegánsabb döntés lenne a részéről. Vagyis gondoljunk bele. A legjobb döntés lenne, ha mindenki úgy emlékezne rád, hogy az ember aki a csúcson hagyta abba, mint aki évekig szopott a csapattal. Amúgy szerintem azért akkora a mester fizuja, mert már régen el akart menni, csak a vezetőség adott neki egy olyan ajánlatot amit hülye lett volna visszautasítani. Amúgy meg most nagyon sok rohadt jó edző van szerződés nélkül/idén jár le a szerződése. Gondolok én Leonardo Jardimra, Quique Setiénre, André Villas-Boasra, Paulo Fonsecara, vagy Diego Martinezre.
Mindegyik egy másod vonalas bukott edző. Ezeknél még egy Emery is combosabb . Akkor már inkább Lopetegui. Azt továbbra is tartom ha megy is simeone az nem idén nyáron lesz hanem akkor amikor már leült a vírus. Vagy az is lehetséges hogy még marad évekre .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14965

Amúgy már csak azért reménykedem, hogy idén bajnokok leszünk, mert akkor szerintem simeone le fog mondani. Vagyis gondolom van akkora egója, hogy ilyen kupa győzelem után lemond, és ez legelegánsabb döntés lenne a részéről. Vagyis gondoljunk bele. A legjobb döntés lenne, ha mindenki úgy emlékezne rád, hogy az ember aki a csúcson hagyta abba, mint aki évekig szopott a csapattal. Amúgy szerintem azért akkora a mester fizuja, mert már régen el akart menni, csak a vezetőség adott neki egy olyan ajánlatot amit hülye lett volna visszautasítani. Amúgy meg most nagyon sok rohadt jó edző van szerződés nélkül/idén jár le a szerződése. Gondolok én Leonardo Jardimra, Quique Setiénre, André Villas-Boasra, Paulo Fonsecara, vagy Diego Martinezre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14964

Hajpa-yes beküldte:
Atletitom, én pontosan ugyan ezt érzem.5-6-7 évvel ezelőtti önmagammal összevesznék hogy mi az istent nyivákolok?4 fordulóval a vége előtt 2 ponttal megyünk és ki-ki meccset nyomunk a Barcával....Én kiégtem ezen az elmúlt 3 évben.Mondom sajnos nem érdekel a meccsünk néha.pedig 5-6 évvel vagy 10-15 évvel ezelőttig el nem szalasztottam volna egy percet sem.Még a Barca elleni csúfos 3-7-et is végig néztem.Sokszor féltem hogy velem van a gondén kezdek depis vén fasz lenni,de úgy olvasom másoknak,más korosztájnak is sántít valami.

Durva, hogy egy ilyen kis szar csapatnál bekkelgetünk. Mindegy remélem simeone nem fog hosszabbítani, vagy már idén elhúz innen. Jó sok edző van jelenleg aki sokkal többet ki tudna hozni a csapatból. És még olcsóbb is lenne...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14963

Hajpa-yes beküldte:
A német sajtó is megerősítette hogy az Atletico és a Frankfurt elég előre haladott tárgyalásokat folytat André Silva atigazolasaval kapcsolatban.Pedig sok kérője van a portugalnak,de állítólag az Atletico nagyon közel áll a megállapodáshoz.

Matteo Moretto azt írta, hogy semmi esélye a transzfernek. Majd meglátjuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14962

A német sajtó is megerősítette hogy az Atletico és a Frankfurt elég előre haladott tárgyalásokat folytat André Silva atigazolasaval kapcsolatban.Pedig sok kérője van a portugalnak,de állítólag az Atletico nagyon közel áll a megállapodáshoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14961

"Én már borzasztóan kiégtem ettől. Nem tudom élvezni azt, hogy harcban vagyunk a bajnokságért mert nincs mit élvezni lassan a meccseinek pedig voltak igazán szép meccseink is idén a nagy menetelés alatt."

Atletitom,én pontosan ugyan ezt érzem.5-6-7 évvel ezelőtti önmagammal összevesznék hogy mi az istent nyivákolok?4 fordulóval a vége előtt 2 ponttal megyünk és ki-ki meccset nyomunk a Barcával....Én kiégtem ezen az elmúlt 3 évben.Mondom sajnos nem érdekel a meccsünk néha.pedig 5-6 évvel vagy 10-15 évvel ezelőttig el nem szalasztottam volna egy percet sem.Még a Barca elleni csúfos 3-7-et is végig néztem.Sokszor féltem hogy velem van a gondén kezdek depis vén fasz lenni,de úgy olvasom másoknak,más korosztájnak is sántít valami.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14959

Hajpa-yes beküldte:
Úgy gondolom csak akkor megy ha negyedikek leszünk..Vagy még akkor sem...
Ugye milyen paradoxon az egész? Szerintem te sem gondoltad volna velem együtt, hogy majd azt fogjuk várni mikor mrgy már el az az edző akivel vezetjük a bajnokságot (még de ha nem támadunk fel a Barca ellen bukás lesz) de már elviselhetetlen ami megy. Én már borzasztóan kiégtem ettől. Nem tudom élvezni azt, hogy harcban vagyunk a bajnokságért mert nincs mit élvezni lassan a meccseinek pedig voltak igazán szép meccseink is idén a nagy menetelés alatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14958

Simeone csak akkor megy ha el akar menni. Ez a beszari vezetőség nem akarja elküldeni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14957

Úgy gondolom csak akkor megy ha negyedikek leszünk..Vagy még akkor sem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14956

Viszont szerintem ha jól emléxek,ingyen jött Portóból.Ha nyolcért elmegy az nem rossz.Kíváncsi vagyok a mester megy-e mert az én szívem nem fog még egy ilyen buzi" 1-0-nál visszaállunk,meg 45 percet focizunk csak"idényt végig bírni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14955

Hajpa-yes beküldte:
Ugye azzal nem írok újdonságot hogy Oblakot nagyon környékezik a premier Ligás csapatok.Köztük is az MU és a chelsea főleg...ÉS állítólag Cholo elengedné Herrerát akinek szintén van jó pár kérője. Porto,Napoli,Sevilla...stb.Kb 8 millió körül szeretnénk érte kapni..
Herrera nagyon nem vált be, Voltak jó meccsei de semmi extra és a fizetése is nagy , ahhoz képest mennyit játszott és mint nyújtott .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hete #14954

Ugye azzal nem írok újdonságot hogy Oblakot nagyon környékezik a premier Ligás csapatok.Köztük is az MU és a chelsea főleg...ÉS állítólag Cholo elengedné Herrerát akinek szintén van jó pár kérője. Porto,Napoli,Sevilla...stb.Kb 8 millió körül szeretnénk érte kapni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 3 hete #14842

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Sajtóhírek szerint Emiliano Buendia(Norwich) iránt élénken erdeklodik ket csapat! Arsenal, Atletico Madrid.... Személy szerint örülnék a srácnak, nagy spíler
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 3 hete #14782

Ennek én is örülök. De merjünk ilyenekrol álmodni. Mint mostani bajnoki címről is. Azt érzem, hogy valahogy megcsinálják a fiúk. Simeonestol, szar formától függetlenül. Nem tudom hogyan, de sikerülni fog!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.