Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 3 éve 4 hete #14780

Kidörgölök egy könnycseppet a szememből ,majd bontom a pezsgőt,mert nem gondoltam volna hogy Gyuffal az életben egyszer is egyet fogok érteni,de ez most a felvetése után megtörtént!!!Burgos-Torres páros egy álom volna..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14779

polatisback beküldte:
Hasonlóan látom,Mourinhoval karöltve ő lenne az utolsó,akit szívesen látnék itt,ha már Olaszország Gasperini,vagy Simone Inzaghi,na nekik örülnék,biztos látnánk minden meccsen gólokat.

Paulo Fonsecara is kíváncsi lennék. Romaval szépen menetelget az európa ligában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14778

Még marad Simeone és utána Burgos és Torres együtt veszi át az irányítást! :)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14777

Hasonlóan látom,Mourinhoval karöltve ő lenne az utolsó,akit szívesen látnék itt,ha már Olaszország Gasperini,vagy Simone Inzaghi,na nekik örülnék,biztos látnánk minden meccsen gólokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14776

csz92 beküldte: Majd idehoznak egy olyan edzőt akivel max 1-2 évig lehet előre tervezni mert addigra összerúgja a port mindenkivel + ő intézte el Costa-t annyival sms-ben hogy nincs rá szüksége de egy félévre azért ott fogtak hogy biztos ami biztos ne játsszon. Ennek a patkánynak semmi keresnivalója nincs itt .Ami meg tuti hogy Simeone nem fog elmenni .Ez is csak azért csinálja a sajtó hogy legyen feszkó az öltözőben. Ugyan az mint a Saul és Gimenezt eladjuk(Kacsa amit Gíl Marin is cáfolt illetve már a marca is írta hogy esze ágában sincs elmenni egyik játékosnak sem a klubtól mert boldogok itt)A sajtótól néha :sick: tudnék .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14775

Hát a szívem azt mondja, hogy igaz, az agyam meg, hogy nem. Simeone szerintem jövőre megpróbálja még egyszer ebben a rendszerben, és ha nem jön össze szerintem akkor menne max.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14774

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14732

Az elmúlt nap pletykái:

- Harry Winks
- Rodrigo de Paul
- Lucas Hernandez őt az Atletico és a Real is figyeli
- Bruno Guimares
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14727

SzabiBali beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Sajnos nem gondolnám hogy a felnőttekhez vennék.Vettünk az elmúlt időszakban vagy 20 tehetségesnek mondott fiatalt akiket aztán szépen lassan szét is szortunk.Számomra a mai napig legfájóbb Diogo Jota eltékozlása volt....Egy fél edző meccs alapján a mester nem tartott rá igényt....Nem is értem a mai napig..

Arezot szerintem nem engednénk el. 20 millióért vennénk, nem hiszem, hogy eladnánk. Max kölcsönadnánk, hiszen nem európai állampolgár. Bár remélem megpróbáljuk beépíteni a csapatba, hiszen minden megvan benne amit csatárba keresünk. Jó fizikájú,és baromi jól lő, és bár nem szélvész, de nem egy lassú gyerek. 18 évesen gólkiraly lett az uruguay ligában. Suarez helyett tökéletes lenne, hosszú távon meg a legjobb csatárok közé tartozhat. Assuncaoval már más a helyzet. Rohadt tehetséges, jól szerel, viszonylag gyors is, es nagyon jól lat a pályán. De nem felel meg simeone taktikai feltételeinek. Nem erős fizikailag, nem fejel nagyon jól, így nem egy erős fizikájú védő. Max őt adnánk tovább ami nagyon nem lenne jó, mert baromira tehetséges, és ha kihozzuk belőlle a maximumot, akkor egy kante féle mozgó gép is lehetne belőlle.
Assuncao védekezőközéppályás, nem védő. Azért egy védő jó ha tud fejelni főleg ha védekezésben az a taktika hogy az ellenfelet a pálya szélére kell szorítani és beadásokra kényszeríteni amit a védők kifejelnek mai idén valljuk be nem nagyon meg ebből kaptunk idén rengeteg gólt .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14679

Hajpa-yes beküldte:
Sajnos nem gondolnám hogy a felnőttekhez vennék.Vettünk az elmúlt időszakban vagy 20 tehetségesnek mondott fiatalt akiket aztán szépen lassan szét is szortunk.Számomra a mai napig legfájóbb Diogo Jota eltékozlása volt....Egy fél edző meccs alapján a mester nem tartott rá igényt....Nem is értem a mai napig..

Arezot szerintem nem engednénk el. 20 millióért vennénk, nem hiszem, hogy eladnánk. Max kölcsönadnánk, hiszen nem európai állampolgár. Bár remélem megpróbáljuk beépíteni a csapatba, hiszen minden megvan benne amit csatárba keresünk. Jó fizikájú,és baromi jól lő, és bár nem szélvész, de nem egy lassú gyerek. 18 évesen gólkiraly lett az uruguay ligában. Suarez helyett tökéletes lenne, hosszú távon meg a legjobb csatárok közé tartozhat. Assuncaoval már más a helyzet. Rohadt tehetséges, jól szerel, viszonylag gyors is, es nagyon jól lat a pályán. De nem felel meg simeone taktikai feltételeinek. Nem erős fizikailag, nem fejel nagyon jól, így nem egy erős fizikájú védő. Max őt adnánk tovább ami nagyon nem lenne jó, mert baromira tehetséges, és ha kihozzuk belőlle a maximumot, akkor egy kante féle mozgó gép is lehetne belőlle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14678

Hajpa-yes beküldte:
Sajnos nem gondolnám hogy a felnőttekhez vennék.Vettünk az elmúlt időszakban vagy 20 tehetségesnek mondott fiatalt akiket aztán szépen lassan szét is szortunk.Számomra a mai napig legfájóbb Diogo Jota eltékozlása volt....Egy fél edző meccs alapján a mester nem tartott rá igényt....Nem is értem a mai napig..
15-20 millióért nem szokás a b csapatba játékost venni . Jota 7 ért jött és 14 ért távozott .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14675

Sajnos nem gondolnám hogy a felnőttekhez vennék.Vettünk az elmúlt időszakban vagy 20 tehetségesnek mondott fiatalt akiket aztán szépen lassan szét is szortunk.Számomra a mai napig legfájóbb Diogo Jota eltékozlása volt....Egy fél edző meccs alapján a mester nem tartott rá igényt....Nem is értem a mai napig..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14673

Lucas Hernandez megbánta, hogy a Bayern Münchenbe igazolt, és szívesen visszatérne hozzánk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14672

Úgy néz ki két biztos érkező érkezik a csapathoz. Nem is akármilyenek.
Az egyik Matías Arezo, akinek a neve nem biztos hogy ismerős. Az Uruguay első osztályba játszik, és hatalmas tehetség. Sokan az új agüerot látják benne. 18 éves és 20 millióért vennénk meg.
A másik egy régebbi arc. Gustavo Assunção-t már ismerhetjük, hisz akadémiánkon pallérozódott. 21 éves létére a FC Famalicão egyik legjobbja és csapatkapitánya. Jól fog jönni a csapatba az biztos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14665

December óta sérült
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14664

Ősszel szó volt a Levantés Campanáról.Nem is nagyon hallottam azóta semmit róla,sőt játszani sem nagyon láttam.Lehet sérült egész évben?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14663

Dusan Vlahovic hatalmas fogás lenne, nagyon jól járnánk vele.
Gonzalo Villar is nagy tehetség, de sajnos lenyilatkozta, hogy nem akarja elhagyni a rómát
Fabián Ruiz rohadt drága, és csak akkor vennénk meg ha a saul elmenne
Gerard Moreno jó formában van, de nem érné meg egy majd 30 éves játékosért kifizetni 40 milliót. Nehogy Costa legyen belőlle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14661

AZ utóbbi pár nap pletykája:

- Gerard Moreno
- Fabián Ruiz
- Gonzalo Villar
- Dusan Vlahovic
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14560

Megy vissza Argentínába ha minden igaz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14559

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
Vajon Aguero hol fog kikotni? A mancity hivatalos közleményben tudatta a szurkolokkal hogy nem hosszabit a csatárral
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14558

Nagy karakter. Mindegy sok sikert kívánok neki Benfica-mezben, ha odakerülne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14557

Akit érdekel esetleg:Costa valószínűen a Benficánál köt ki.Érdekes...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14411

Hajpa-yes beküldte:
SzabiBali!Eddig is vettünk rengeteg fiatal tehetséget,és el is adtuk egyől-egyig őket..Talán Nehuén Perez van még valahol kölcsönben...De már követni sem tudom lassan hol.A B-keretből is a közelmúltban kölcsönadtunk egy rakat játékost.Esélyük sincs a felnőtt csapat közelébe kerülni.

Jó ebben igazad van. De például azok közül akik kölcsönben vannak csak German Valera teljesít jól. A többiek sajnos elég közepes teljesítményt nyújtanak, bár nehuen perez mindig európa ligában játszatják, ott pedig nagyon jól játszik. Amúgy most én Marcos Pauloban nagyon sokat látok. Jól cselez, hibátlanul passzol es jól lő. Hatalmas fogás főleg ingyen. Bár ő correa posztján játszik, és tudjuk jól, hogy inkább legyen borzalmas a csapat játéka, csak correa játszon..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14410

SzabiBali!Eddig is vettünk rengeteg fiatal tehetséget,és el is adtuk egyől-egyig őket..Talán Nehuén Perez van még valahol kölcsönben...De már követni sem tudom lassan hol.A B-keretből is a közelmúltban kölcsönadtunk egy rakat játékost.Esélyük sincs a felnőtt csapat közelébe kerülni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 1 hónapja #14409

Idén nyáron rámegyünk a tehetséges fiatalokra, hiszen Marcos Paulo után Gabriel Menino-t szeretnénk megszerezni. A brazil 20 éves játékos tud játszani védekező középpályásként, és jobb bekként is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 2 hónapja #14384

Elméletileg Saul el akarja hagyni a klubbot. A vezetőség 50 millió körüli összegért már képes eladni írja az AS.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 2 hónapja #14203

A Mundo Deportívo a héten bedobott két nevet hogy kik után érdeklődik a klub. Lo Celso és Bruno Guimarães. Úgy néz ki nyáron szeretnének hozni egy középpályást. Csak kár hogy jobb szélső védőt nem hallani mert ha Trippier megint kiesik nagy gázban leszünk .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 3 hónapja #14047

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Saulniguez5512 beküldte:
A sevilla-nál volt egy szezont, 9 gólt rúgott a laligában

Emlékszem rá, nem rossz a gyerek, kellhet az ilyen mozgékony csatár Suarez mellé.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 3 hónapja #14033

A sevilla-nál volt egy szezont, 9 gólt rúgott a laligában
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 3 éve 3 hónapja #14031

ha minden igaz az Atletico figyelemmel kíséri a frankfurti André Silvát. Nyilván hiszen ontja a gólokat,de szerintem más csapatok is lesik tuti.Viszont ő már játszott a La ligában a Valenciánál voltnem is olyan régan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.