Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 8 éve 3 hónapja #990

Hivatalos amit mi itt már sejtettünk!!
A buzikat is és minket is kizártak 2017-ig az átigazolásokból!!!!!
Úgy jártunk mint a Barca!!
Na de azt kell hogy mondjam mi erre fel is készültünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #989

Manchester United-nél nagyobb játékostemetőt még nem láttam. Aki oda elmegy az meg is érdemli. Pedig az a 92-es korosztály mekkora is volt ... Na ez már a múlt. Őszintén szólva számomra is érthetetlen, hogy innen miért kell eligazolni a PL-be. Falcao sem találja önmagát már mióta. stb stb. Itt pedig komoly esélyek vannak nagy címek nyerésére is. Valóban a pénz ekkora úr lehet ...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #987

Nem is nagyon értem ezeket a megkereséseket. Vagyis azokat még csak értem, mert jó játékosokról van szó. De mi abban a kihívás, bármelyik játékosunkról is legyen szó, hogy egy Chelsea-be, vagy MU-be szerződnek pl. Az Atlético a világ legerősebb bajnokságában játszik, ott is listavezető. Ezeket az úgymond elit klubokat annyiszor verjük el, ahányszor szembejönnek. Ergo, egy nagyon jó csapatból igazolnak egy rosszabba. Persze a pénz nagy szó, de példának felhozhatnám Filipe Luíst. Egy év után szaladt vissza hozzánk. Costa is kacsingat.
Szóval ekkora úr lenne a pénz, hogy mindezt bevállalják az anyagiakért?
De hát ők tudják. Saúl is rendszeresen játszik, Giménez is. Szerintem senkinek nem lenne oka eligazolni csak azért, mert szerinte kevesebbet játszik. Van annyi meccsünk, hogy mindenkinek juthat annyi idő, amennyi csak lehet.
Óliver más eset, ő "megdolgozott" azért, hogy megváljunk tőle. Én egy könnycseppet sem ejtenék érte, számomra nagy csalódás. A legtöbb esélyt talán ő kapta azok közül, akik úgymond a második vonalban vannak. Erre mondják, hogy eltékozolt tehetség. Még nem menthetetlen, de "jó úton halad arrafelé". Ha Simeone nem tudja belőle kihozni az "állatot", akkor ki???
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #985

Gimenez és Correa új szerződést írtak alá.Konkrétumokat még nem tudnak,de Gimenez például 2013-ban igazolt ide.
valószínűen az idén nyáron járna le,és 2018-19-ig írta alá újra a papírokat. Correának eleve 5 éves szerződése volt 2014-ben jött,lehet jobb fizetést kap.....Gyanítom a multi klubok kacsintgatnak (mint ahogy már megszoktuk) a fiataljaink felé.(Tegnap is ugye Saul-ról jött egy hír,(Golden Globe...)de még tavaly Correát is emlegette valaki...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #982

saúl tehetségével kapcsolatban vitatkoznék egy kicsit. gyors, erős, labdabiztos, több helyen bevethető, lazán kibír két félidőt. na most ezek közül a labdabiztos illik oliverre, a többi nem.
leginkább szembetűnő, hogy fizikailag egyszerűen kevés az atletibe. ergo nem lehet rá építeni.
remélem a stáb már dolgozik a megoldáson, de azon sem lepődnék meg ha kikerülne a keretből.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #980

Saúl egy kicsit megoszt engem. Nem olyan tehetséges, mint mondjuk Olivér Torres, de mindig nagyon akar, hajt és meg van benne az Atlético-szív. Ráadásul spanyol és stabil U-21-es válogatott.
Én csak akkor adnám el, ha ő is menni akarna, illetve ha a MU valamilyen szemérmetlenül nagy összeget kínálna érte. Egyébként a jövő csapatának stabil tagja lehetne ott a pálya közepén, ahol most Gabi és Tiago kiöregszik lassan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #979

A Man.United még a télen megszeretné venni Sault!!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #924

Hajpa-yes beküldte:
Oliver és Siqueria még a téli átigazolási idényben távoznak!(pletyka..semmi konkrétat nem tudok)

Mindkét játékost nagyon sajnálnám.
Olivért max. kölcsönadnám, nem létezik, hogy valamikor ne törjön fel belőle az a tehetség, ami benne van. Ebből a szempontból vétek lenne végleg lemondani róla.
Siqueirával nagyon szimpatizálok. Régebben is megvédtem, amikor kritizálták többen. Annyi, hogy most Filipe Luis jobb a posztján, de kiegészítő játékosnak tökéletes. Mondjuk az lehet, hogy ő nem akarja a kispadot koptatni nálunk. Ez esetben megérteném a távozását.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #923

Az esti meccsel is problémák vannak,mert péntek reggel az egész vígói Balaídos stadion víz alatt volt.Szombatom ugyan elállt az eső el is kezdték farok felvágva a takarítást,viszont vasárnapra újra esőzéseket írtak a meteorológusok.A gyep használhatatlan és az öltözőkben is bokáig érő víz volt.A csapat elutazott Galíciába az tuti.(Oliver már el sem utazott a csapattal..)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #922

Oliver és Siqueria még a téli átigazolási idényben távoznak!(pletyka..semmi konkrétat nem tudok)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #805

Augustó már a csapattal edz,míg Pizzit végleg megvette a Benfica!(8 millió Euro a piaci értéke,de a csapatnál csak 50%-ban volt a játékos játékjoga)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #804

Simeonét meg hírbe hozta a The Sun mint a Man. United Van Galt váltó trénere!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #802

Akkor lehet El Nino soha nem fogja meglőni a századik atletis gólját?! Roppant szomorú dolog lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #801

És tessék,rögtön a 2016-os év első pletykája:
Fernandó Torres lehet hogy már most januárban távozik a csapattól.
Amennyiben a Milán és az Atletico nem tudnak megállapodni,úgy a "kölyök" vagy visszatér a Milánhoz,
vagy Ázsia,vagy az MLS felé veszi az írányt,de élénken érdeklődik a török Galatasaray is a játékos megszerzése iránt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #774

Kranevitter Madridba érkezett!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 4 hónapja #773

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Aki nem ismeri Hatem Ben Arfát,annak egy kis statisztika:
18 mérkőzésen 7 gól,2 gólpassz.
Meccsenként átlagban 3,8 csele sikeres,ami a bajnokságban a második legjobb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 4 hónapja #772

Ja és ez egy új rovat,próbáljuk rendszerbe szedni a dolgokat,ide például az átigazolásokkal kapcsolatos híreket próbáljuk meg meg osztani egymással.(aki nem vágná..)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 4 hónapja #771

Az Atletico Madrid állítólag le szeretné igazolni a francia Hatem Ben Arfát,aki jelenleg az OGC Nice-ben játszik.A L'Equipe szerint nagy a versengés a játékosért hiszen rajtunk kívül érdeklődő még az: Inter Milan, Borussia Dortmund, az Aston Villa és az AC Milan is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.