Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15217

Így hogy Manú Sanchez kölcsön lesz adva, szinte biztos hogy jön egy balvédő. Szóba került már ide Alba, és Gaya is. Az utóbbi talán jobb lenne, főleg úgy, hogy a katalányok orra elől halásznánk el. De lehet pont azért akarják, mert Alba idejön... :woohoo: Röpködnek az infók, kíváncsi leszek mi jön be belőle. Ez a Martínez 70milláért meg kéne a francnak! Nem rossz játékos, de ennyit nem ér!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15216

Az AS spanyol lap szerint Simeone 3 játékos kér a vezetőségtől idén. Az egyik Lautaro Martinez, akit 70 millió alatt nem nagyon akar elengedni az inter. A másik játékos De Paul lenne, akiért 35 milliót ajánlott a csapat. A harmadik játékos egy bal szélső védő lenne, akit lodi helyett/mellé venne a klub.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15214

Fenntartással kell kezelni ezeket az angol szutyok lapokat, teljesen ugyanazok mintha itthon egy Blikk-Bors szintű valamit olvasnál. Trippier most hosszabbította meg a szerződését, interjúban számolt be a válogatott táborában, hogy remekül érzi magát Spanyolországban ő is és a családja is, valami nagy fordulatnak kéne történnie, hogy bárhová eligazoljon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15213

Én úgy olvastam a Maca-n hogy Trippier érinthetetlen kategória a klubnál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15212

Trippier eladása felérne egy tökön szúrással kb . Az az ember úgy kellett Juanfran után mint egy falat kenyér. Ha ő nem esik ki 10 meccsre az eltiltása miatt gyanítom hogy már 1 hónappal előbb bajnok lett volna a csapat .Meg egy másik fontos info/pletyka , de Paul független Saul-tól ha marad Saul ő akkor is jön. Szerintem ez egy jó irány az argentin szerintem meg oldást jelenthet a betömörülő csapatok ellen. Egy álom lenne ha Saul maradna és jönne mellé Rodrigo de Paul.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15211

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
Trippier angol sajto szerint Manchesterben keres házat ha 30m et adnak erte akkor mehet mar 30 eves es amennyire cholo nem sajnalta hasznalni es most az eb n is jatszik sztem kovetkezo szezonra nem nagyon lehet majd ra szamitani
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15210

ATLETibó beküldte:
A nagy pénzügyi számolgatásból Moratát kihagytátok. Ővele mi lesz most, hogy a Juve edzőt vált? Pirlo miatt ment el. Visszajön? Tudtok róla valamit? Azért nem zárt olyan rossz szezont, ha eladjuk komoly pénzt kaphatunk érte is.
A juve-nak kell Morata és állítólag aktiválják a +1 éves kölcsön opciót 10 millió ért . Van a kölcsönszerződésben egy 50 milliós opció is, ezzel kapcsolatban ment pár hete egy pletyka hogy elcserélhetik Dybala-ra de ezen kívül semmit se lehet tudni ez is csak pletyka .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15209

A nagy pénzügyi számolgatásból Moratát kihagytátok. Ővele mi lesz most, hogy a Juve edzőt vált? Pirlo miatt ment el. Visszajön? Tudtok róla valamit? Azért nem zárt olyan rossz szezont, ha eladjuk komoly pénzt kaphatunk érte is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15208

*összetettebb
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15207

AupaMarcellAtletii beküldte:
Számomra rejtély hogy Saul ebbe a felállásban es jatekban hogy tud ilyen rosszul teljesiteni egyszeruen nemtudja kivenni a reszet a tamadasok felepiteseben.Helyére biztos a rodrigo de paul erkezik csak azt nemtom hogy csatart hogy fogunk igazolni ha kb saulbol befolyt pénz nagyrészt rodrigora megy el es jobb szelre is kene egy potenciális tehetseges fiatal trippier mögé vagy manu sanchezt elkene kezdeni beepiteni a csapatba mert benne van potencial boven

Azért ez egy picit összetettett dolog,minthogy a két kapu között mi zajlik,illetve milyen felállásban játszik egy csapat,ők is emberek és mentálisan kerülhetnek olyan helyzetbe,ami erősen rányomja a bélyegét a játékukra.Ha jól emlékszem lesérült és Simeone akkor tolta beljebb(végre) Lemart,aki olyan jól játszott,hogy Cholo ezen nem akart változtatni,így Saúl mikor felépült a padon találta magát,és tudta/érezte,hogy most már nincs bérelt helye a kezdőbe, és ő pont az a fajta emocionális játékos,akinek iszonyúan fontos a 100%-os bizalom,támogatás,akkor igazán felszabadult a játéka.
Ugyanez volt Lemarral nem azért volt szar,mert szar futballista,hanem az önbizalma béka segge alatt volt,és érthető is volt,mert ha az egész csapat szar volt és egyáltalán nem lógott ki a csapatból,sőt néha jobb volt egy hangyányit a többieknél,de nem úgy állt a meccs,Simoene rendre őt hozta le a félidőben,és így kis duskálna önbizalom mámorban. Emmellett az itteni és a spanyol szurkolók is megtalálták állandóan és épp ezért emelem meg a kalapom,hogy nem ment el(sokan,szerintem én is elmentem volna,ilyen kevés támogatás mellett) és bebizonyitotta mindenkinek,hogy igenis kafa kis játékos ő.
De a lélektani hatást említhetném Koke esetében is,aki a 2018-s vb-n 11-est rontott,ami érezhetően nagyon megviselte őt,nagyon gyenge szezonja volt utána,rengeteg labdát eladott és sokszor kováylgott a pályán,nagyon nem találta magát,igaz akkor valóban többször lecserélte Simeone és volt,hogy nem kezdette,de ígyis a meccsek 90%-t bőven végigjátszotta szerintem,ha éppen edzőváltás lett volna,vagy,ha nincs több száz atleti meccs mögötte,lehet,hogy elsüllyedt volna,persze lehet,hogy nem.
Ugyanez Juanfran esetében,őt is nagyon megviselte,és van egy olyan érzésem,hogy legbelül Simeone,ha nem is őt hibáztatta,azért mindig ott volt a fejében,hogy ő rontotta el a mindent eldöntő tizit. Juanfran is onnantól sajnos nem találta meg régi önmagát.

Tehát ez nem csak felálláson múlik,meg,hogy milyen zöld a fű,azért ennél sokkal több dolgok játszódnak le akár az öltőzőben,akár a falakon kívül.

Lehet iagaza van haypanak és mindenki jól járna,és tényleg neki szüksége van váltásra,de én nagyon sajnálnám,főleg De Paulért(aki már a Valenciába se volt túl szimpi).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15206

Manolo beküldte:
balint18 beküldte:
AupaMarcellAtletii beküldte:
Számomra rejtély hogy Saul ebbe a felállásban es jatekban hogy tud ilyen rosszul teljesiteni egyszeruen nemtudja kivenni a reszet a tamadasok felepiteseben.Helyére biztos a rodrigo de paul erkezik csak azt nemtom hogy csatart hogy fogunk igazolni ha kb saulbol befolyt pénz nagyrészt rodrigora megy el es jobb szelre is kene egy potenciális tehetseges fiatal trippier mögé vagy manu sanchezt elkene kezdeni beepiteni a csapatba mert benne van potencial boven
3 jobb hátvéd van a csapatban Trippier Arias Vrsaljko abból 2 nálam fix átadó listás akkor még ott van Vitolo is . Lehet itt pénzt csinálni. Saul-t meg nem fogják odaadni 80 millió alatt az fix .

A 3 jobbhátvéd, az igazából 1.75 lenne. Vagyis még 2 sem!
Trippier 1, Vrsajko 0.5 mert sokszor sérült, és képességei erősen megkérdőjelezhetőek, Arias 0.25 mert még most lábadozik, a tavalyi év eleji súlyos sérüléséből, és már rég eladtuk volna, ha nincs az a baleset.
Szóval sürgősen kell valaki Tripper alternatívájának.
Azért mondom hogy Vrsaljko,Arias kuka. Esetleg Riquelme-t ki lehetne ott próbálni hogy muzsikálna .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15205

balint18 beküldte:
AupaMarcellAtletii beküldte:
Számomra rejtély hogy Saul ebbe a felállásban es jatekban hogy tud ilyen rosszul teljesiteni egyszeruen nemtudja kivenni a reszet a tamadasok felepiteseben.Helyére biztos a rodrigo de paul erkezik csak azt nemtom hogy csatart hogy fogunk igazolni ha kb saulbol befolyt pénz nagyrészt rodrigora megy el es jobb szelre is kene egy potenciális tehetseges fiatal trippier mögé vagy manu sanchezt elkene kezdeni beepiteni a csapatba mert benne van potencial boven
3 jobb hátvéd van a csapatban Trippier Arias Vrsaljko abból 2 nálam fix átadó listás akkor még ott van Vitolo is . Lehet itt pénzt csinálni. Saul-t meg nem fogják odaadni 80 millió alatt az fix .

A 3 jobbhátvéd, az igazából 1.75 lenne. Vagyis még 2 sem!
Trippier 1, Vrsajko 0.5 mert sokszor sérült, és képességei erősen megkérdőjelezhetőek, Arias 0.25 mert még most lábadozik, a tavalyi év eleji súlyos sérüléséből, és már rég eladtuk volna, ha nincs az a baleset.
Szóval sürgősen kell valaki Tripper alternatívájának.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15204

AupaMarcellAtletii beküldte:
Számomra rejtély hogy Saul ebbe a felállásban es jatekban hogy tud ilyen rosszul teljesiteni egyszeruen nemtudja kivenni a reszet a tamadasok felepiteseben.Helyére biztos a rodrigo de paul erkezik csak azt nemtom hogy csatart hogy fogunk igazolni ha kb saulbol befolyt pénz nagyrészt rodrigora megy el es jobb szelre is kene egy potenciális tehetseges fiatal trippier mögé vagy manu sanchezt elkene kezdeni beepiteni a csapatba mert benne van potencial boven
3 jobb hátvéd van a csapatban Trippier Arias Vrsaljko abból 2 nálam fix átadó listás akkor még ott van Vitolo is . Lehet itt pénzt csinálni. Saul-t meg nem fogják odaadni 80 millió alatt az fix .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15203

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
Számomra rejtély hogy Saul ebbe a felállásban es jatekban hogy tud ilyen rosszul teljesiteni egyszeruen nemtudja kivenni a reszet a tamadasok felepiteseben.Helyére biztos a rodrigo de paul erkezik csak azt nemtom hogy csatart hogy fogunk igazolni ha kb saulbol befolyt pénz nagyrészt rodrigora megy el es jobb szelre is kene egy potenciális tehetseges fiatal trippier mögé vagy manu sanchezt elkene kezdeni beepiteni a csapatba mert benne van potencial boven
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15202

Van mikor egyszerűen váltani kell...ÉS lehet ez mindenkinek jobb így.Én még a Cityről is olvastam valahol..És ugye ha minden igaz muszáj eladni valakit.Oblak és ő között kellene választanom,csapjatok szét,Oblak mellett döntenék.De nagyon sajnálom,nem garantált már a fix helye.Kicsit Raul Garcia fílingem van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15201

Habár a Bayernes pletyka abban a formában nem volt igaz, de Saúl valóban nagyon valószínű, hogy távozik, már Fabrizio és Moretto szintű emberek is megerősítették. A Bayern valóban érdeklődik, ahogy a Chelsea és a PSG is. Egyelőre semmi nem előrehaladott.

Én ezzel biztosra veszem a távozását. A szívem szakad meg, mert egy klublegenda 300 feletti meccsel a háta mögött és láthatóan nem azért távozna, mint Griezmann, Arda vagy Lucas hanem, mert 2 éve nem mennek egyszerűen a dolgok. Biztos vagyok benne, hogy újra erőre fog kapni és a régi fényében fog csillogni, az azonban elkeserítő, hogy ez valószínűleg nem nálunk fog megtörténni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15200

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
Nagy valószínűleg ebben az évben vagy meg nyáron uj szerzodest kap simeone ami 2024-ig fog tartani :/ tehat ket évvel meghosszabitjak a jelenlegi szerződését remelem azert fizetes emelés nem lesz :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15199

balint18 beküldte:
Nem tudom hogy volt-e ilyen valaha, de az durva hogy mennyi nevet dobálnak be a klubbal kapcsolatban .Például most futottam bele Twitteren egy Barella,Gaya pletykába. Viszont ami számomra egyértelmű a nagy áldozat részünkről Saul lesz .(Remélem nem mert nagyon kedvelem a srácot és a mutatott játékát amikor formában van )
Túl sok hír szól róla, hogy megy. Lassan már az lenne a meglepetés ha sikerülne marasztalni. Amúgy asszem talán Máté írt olyat lent, hogy De Paul érkezése esetén 4-4-2 re is állhat a mester megint. Ebben az esetben Saul újfent illene a taktikánkba, viszont ha menni akar és mentálisan labilis akkor tényleg nincs értelme marasztalni hiába ikonikus tagja a csapatnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15198

Nem tudom hogy volt-e ilyen valaha, de az durva hogy mennyi nevet dobálnak be a klubbal kapcsolatban .Például most futottam bele Twitteren egy Barella,Gaya pletykába. Viszont ami számomra egyértelmű a nagy áldozat részünkről Saul lesz .(Remélem nem mert nagyon kedvelem a srácot és a mutatott játékát amikor formában van )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15197

- A Radio Marca szerint Saúl megállapodott a Bayernnel és 80 millió euróért távozhat, de ezt a pletykát érdemes fenntartásokkal kezelni. UPDATE: Christian Falk gyorsan cáfolta is a hírt, szerencsére.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15196

polatisback beküldte:
BorokaiMate beküldte:
polatisback beküldte:
Ha a keret egybe marad,egyáltalán nem akkora probléma,ha nem hoznak senkit.De Paul lehet,hogy jó játékos(nem láttam nagyon sokat játszani) és függetlenül attól,hogy nekem nem annyira szimpatikus figura szerintem felesleges lenne,mert kb ugyanaz a típusú játékos,és ugyanazt a posztot betöltő járékos,mint Lemar vagy Felix. Lemar elindult felfelé,ha Felix is követi,nem kell ide De Paul. Ahova szerintem kéne igazolni,arról korábban beszéltünk előre Suárez elé/mellé/mögé egy dinamikus,fiatal gólérzékeny csatár,plusz egy szélső,mert,ha Llorente,Carrasco kiesik a lendület is elvészik a játékból,tehát legalább egy csere szélső jó volna,hacsak nem Mollejo megkapja a bizalmat.

Hát De Paul nagyon más, mint az általad megnevezett kettő játékos, míg Lemar és Félix támadó középpályások (Félix inkább árnyék), addig De Paul mélységi irányító, nagyjából oda lehetne elhelyezni, mint idén Kokét, Kondogbiát, Torreirát vagy Herrerát. Torreiraval profilban nem ugyanazok, de poszt alapján ki tudná váltani. Annyiban teljesen várható lenne az érkezése, hogy a csapat régóta szerette volna leigazolni Campañát, aki echte profilra és posztra is megegyezik De Paullal, csak a spanyol kolléga sajnos egy évet kihagyott egy súlyos sérüléssel.

Ha De Paul valóban érkezne nagyon valószínűnek tartom, hogy visszaállunk 4 védős rendszerre.

Felixnél másabb,de főleg az idei Lemarral egy az egyben hasonló szerepkört töltenek be. Legalábbis sokkal inkább Lemar pozíciójában játszik,mintsem Kondogbia pozicíójában.
Itt is inkább hasonlítják támadóközéppályásokhoz,mintsem Fabinho,Jorginho,Henderson,Gundogan féle játékosokhoz. De mindegy is szerintem nem kéne.
Egyelőre nagyon nem tetszik,ahogy elindul ez az egész De Paul,Cucurella....

Én szoktam látni Udinese meccseket és kicsit mindkettőtöknek igaza van. Igazából De Paul nagyon univerzális játékos és ha kellene simán játszana szélső középpályást mint egy időben Koke csak nála jobban fekszik neki az a poszt. És tud kreatív támadóközéppályást meg mélységi irányítót is játszani. Emellett jó a lövőtechnikája valamint sokkal jobban cselez mint mondjuk Lemar. Az sem mellékes, hogy igazi vezéregyéniség. Szerintem rengeteg potenciál van benne és a nyár legnagyobb fogása lehet nálunk elnézve a neveket meg ismerve a realitásokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15195

Nem értem a negatívitást! De Paul, Gerard Moreno, Jordi Alba is szóba estek! A mester (ha marad) végre
támadó jellegű focit akar játszani???!!?? Na végre valami :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15194

amfan beküldte:
Nagyon nem örülnék ennek a cserének! És nem is feltétlenül Munú miatt, hanem hogy ez a lóhajú bohóc idejönne... Sanchez elpasszolása sem túl jó ötlet, bár ha Lodi jól teljesít, meg Hermoso ugye, Manúnak nem lenne helye a keretben. Hátha még az a pletyka is bejön, hogy Alba is idejön... De egy szó mint száz: NO Cucurella!!! :P
Egyetértek..önmagában sem illik a srác szerintem sem a csapatba pláne nem annak árán, hogy az egyik legnagyobb tehetségünk is elveszítjük így. Az oké, hogy Suárez mekkora húzás volt meg Llorente de azért már kezd kicsit sok lenni, hogy most meg Alba jönne. Az előző két játékos már akkor is jó vételnek tűnt amikor jöttek de én nem látom be miért kellene nekünk egy veterán és gyengén játszó Alba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15193

Nagyon nem örülnék ennek a cserének! És nem is feltétlenül Munú miatt, hanem hogy ez a lóhajú bohóc idejönne... Sanchez elpasszolása sem túl jó ötlet, bár ha Lodi jól teljesít, meg Hermoso ugye, Manúnak nem lenne helye a keretben. Hátha még az a pletyka is bejön, hogy Alba is idejön... De egy szó mint száz: NO Cucurella!!! :P
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15192

Nagyon valószínű, hogy Cucurelláért cserébe Manu Sánchezt fogjuk odaadni a Getafénak. Ez valami egészen elkeserítő, Cucurella remek játékos, jelenleg nyilván magasabb minőséget képvisel, mint Manu, de utóbbiban hatalmas potenciál van, ha így elsózzák az szakmai szempontból kapitális hiba lehet. Reméljük lesz valamilyen visszavásárlási opció...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15191

Abban mindenképp hasonlítanak, hogy mindkettő középpályás, de De Paul egy trequarista és egy CDM keveréke, egy mélységből játszó irányító, míg Lemar egy első hullámos kreatív támadó, egy igazi trequarista, szóval a csapatban egymás mellett is nagyon jól megférnének. A többiektől persze teljesen eltér, Fabinho klasszikus CDM, Henderson box-to-box 8-as, Gündogan pedig egy 6-os, 8-as között van "félúton".

Én örülnék De Paulnak, aztán majd meglátjuk hogy alakul. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15190

BorokaiMate beküldte:
polatisback beküldte:
Ha a keret egybe marad,egyáltalán nem akkora probléma,ha nem hoznak senkit.De Paul lehet,hogy jó játékos(nem láttam nagyon sokat játszani) és függetlenül attól,hogy nekem nem annyira szimpatikus figura szerintem felesleges lenne,mert kb ugyanaz a típusú játékos,és ugyanazt a posztot betöltő járékos,mint Lemar vagy Felix. Lemar elindult felfelé,ha Felix is követi,nem kell ide De Paul. Ahova szerintem kéne igazolni,arról korábban beszéltünk előre Suárez elé/mellé/mögé egy dinamikus,fiatal gólérzékeny csatár,plusz egy szélső,mert,ha Llorente,Carrasco kiesik a lendület is elvészik a játékból,tehát legalább egy csere szélső jó volna,hacsak nem Mollejo megkapja a bizalmat.

Hát De Paul nagyon más, mint az általad megnevezett kettő játékos, míg Lemar és Félix támadó középpályások (Félix inkább árnyék), addig De Paul mélységi irányító, nagyjából oda lehetne elhelyezni, mint idén Kokét, Kondogbiát, Torreirát vagy Herrerát. Torreiraval profilban nem ugyanazok, de poszt alapján ki tudná váltani. Annyiban teljesen várható lenne az érkezése, hogy a csapat régóta szerette volna leigazolni Campañát, aki echte profilra és posztra is megegyezik De Paullal, csak a spanyol kolléga sajnos egy évet kihagyott egy súlyos sérüléssel.

Ha De Paul valóban érkezne nagyon valószínűnek tartom, hogy visszaállunk 4 védős rendszerre.

Felixnél másabb,de főleg az idei Lemarral egy az egyben hasonló szerepkört töltenek be. Legalábbis sokkal inkább Lemar pozíciójában játszik,mintsem Kondogbia pozicíójában.
Itt is inkább hasonlítják támadóközéppályásokhoz,mintsem Fabinho,Jorginho,Henderson,Gundogan féle játékosokhoz. De mindegy is szerintem nem kéne.
Egyelőre nagyon nem tetszik,ahogy elindul ez az egész De Paul,Cucurella....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15189

polatisback beküldte:
Ha a keret egybe marad,egyáltalán nem akkora probléma,ha nem hoznak senkit.De Paul lehet,hogy jó játékos(nem láttam nagyon sokat játszani) és függetlenül attól,hogy nekem nem annyira szimpatikus figura szerintem felesleges lenne,mert kb ugyanaz a típusú játékos,és ugyanazt a posztot betöltő járékos,mint Lemar vagy Felix. Lemar elindult felfelé,ha Felix is követi,nem kell ide De Paul. Ahova szerintem kéne igazolni,arról korábban beszéltünk előre Suárez elé/mellé/mögé egy dinamikus,fiatal gólérzékeny csatár,plusz egy szélső,mert,ha Llorente,Carrasco kiesik a lendület is elvészik a játékból,tehát legalább egy csere szélső jó volna,hacsak nem Mollejo megkapja a bizalmat.

Hát De Paul nagyon más, mint az általad megnevezett kettő játékos, míg Lemar és Félix támadó középpályások (Félix inkább árnyék), addig De Paul mélységi irányító, nagyjából oda lehetne elhelyezni, mint idén Kokét, Kondogbiát, Torreirát vagy Herrerát. Torreiraval profilban nem ugyanazok, de poszt alapján ki tudná váltani. Annyiban teljesen várható lenne az érkezése, hogy a csapat régóta szerette volna leigazolni Campañát, aki echte profilra és posztra is megegyezik De Paullal, csak a spanyol kolléga sajnos egy évet kihagyott egy súlyos sérüléssel.

Ha De Paul valóban érkezne nagyon valószínűnek tartom, hogy visszaállunk 4 védős rendszerre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15188

- A Fantacalcio szerint a De Paul üzlet a következő 1-2 hétben lezárul 35 millió euró körül
- Cucurella érkezése is egyre valószínűbb 15 millió euró ellenében, de játékosokat is bevonhatnak az üzletbe
- pár pletyka ellenére Lautaro Martínez érkezésére minimális esély sincs
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 10 hónapja #15187

Ha a keret egybe marad,egyáltalán nem akkora probléma,ha nem hoznak senkit.De Paul lehet,hogy jó játékos(nem láttam nagyon sokat játszani) és függetlenül attól,hogy nekem nem annyira szimpatikus figura szerintem felesleges lenne,mert kb ugyanaz a típusú játékos,és ugyanazt a posztot betöltő járékos,mint Lemar vagy Felix. Lemar elindult felfelé,ha Felix is követi,nem kell ide De Paul. Ahova szerintem kéne igazolni,arról korábban beszéltünk előre Suárez elé/mellé/mögé egy dinamikus,fiatal gólérzékeny csatár,plusz egy szélső,mert,ha Llorente,Carrasco kiesik a lendület is elvészik a játékból,tehát legalább egy csere szélső jó volna,hacsak nem Mollejo megkapja a bizalmat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.