Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15347

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Reméljuk sracok,hogy bevalik Vlaho....rameljuk minel hamarabb bemutatkozik és akkor tudunk konkret velemenyeket megfogalmazni! Egy kalappal
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15346

Hajpa-yes beküldte:
Háááát..nemtudom:NSO és az As.com is írja hogy az Atletico megállapodott a Fiorentínával Dusan Vlahovic átigazolása ügyében..70.....(!!!)millió eurót írtak..Kicsit hogy is mondjam...Fenntartásokkal gondolnék erre az üzletre.Írtátok páran hogy örülnétek mert jó játékos.35 meccsen 21 gól az tényleg nem rossz..Na de 70 akkor is.....bammeg...Ebben a helyzetben mikor a játékosok a fele fizetésükről mondogatnak le.

Hát ha innen nézzük akkor teljesen igazad van. De ha azt vesszük figyelembe, hogy a srác pár éven belül a világ legjobb befejező csatára lehet, 21 éves, és ebbe a taktikába kötelezően kell egy klasszikus befejező, akkor már egy kicsit nem tűnik olyan soknak. Suarez jövőre, esetleg idén már haszontalan lesz, és azokat a gólokat pótolni kell. A srác meg képes rá. És inkább idén adjunk ki egy nagyobb összeget, és 10 évre meg lennének oldva a csatár gondjaink, minthogy minden évben 10 milliókért veszünk valami közepes játékost, és szenvedünk a támadások befejezésével.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15345

Háááát..nemtudom:NSO és az As.com is írja hogy az Atletico megállapodott a Fiorentínával Dusan Vlahovic átigazolása ügyében..70.....(!!!)millió eurót írtak..Kicsit hogy is mondjam...Fenntartásokkal gondolnék erre az üzletre.Írtátok páran hogy örülnétek mert jó játékos.35 meccsen 21 gól az tényleg nem rossz..Na de 70 akkor is.....bammeg...Ebben a helyzetben mikor a játékosok a fele fizetésükről mondogatnak le.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15309

Hajpa-yes beküldte:
hiszek neked mert nekem lövésem sincs ki ez a csávó.legyen igazad ha jön.
Pár hete 7! gólt szerzett bő 30 perc alatt. Jó nyilván nem jelentős ellenfél egy 4.ed osztályban lévő csapat de azért azt talán mutatja, hogy mennyire érzi a kaput a faszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15308

hiszek neked mert nekem lövésem sincs ki ez a csávó.legyen igazad ha jön.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15307

NEW-L88 beküldte:
Ha minden igaz Vlahovicért 50milliot ajanlottunk! A Fiorentina 70et kér! Ennyire jo ez a gyerek?
Azóta már 60-at + Nehuen Perezt. Szerintem mások nem osztják a véleményem de én az egész nyáron azért imádkoztam, hogy De Paul mellé még Ő jöjjön hozzánk. Óriási kedvencem a pali. Szerintem hatalmas tehetség. És ha Félixért meg Lemarért annyi pénzt elszórtunk akkor érte sem sok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15306

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Ha minden igaz Vlahovicért 50milliot ajanlottunk! A Fiorentina 70et kér! Ennyire jo ez a gyerek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15289

biashead beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Úgy néz ki hogy Griezmann a Juventusnál köt ki,ezért Saúl elképzelhető a Man Unitedhez fog igazolni.

Egyik szemem sír, a másik kárörvend.


Jól fogalmaztad meg. Amúgy már megint Lakazettát (is) emlegetik velünk kapcsolatban. Szerintem ha eddig nem jött Ő már nem kell ide. Mondjuk egyenlőre homály Saúl ügye is és nagyon lassan tisztázódnak a dolgok. Izgalmas lesz a hátralévő időszak nálunk az biztos
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15288

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Úgy néz ki hogy Griezmann a Juventusnál köt ki,ezért Saúl elképzelhető a Man Unitedhez fog igazolni.

Egyik szemem sír, a másik kárörvend.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15286

Úgy néz ki hogy Griezmann a Juventusnál köt ki,ezért Saúl elképzelhető a Man Unitedhez fog igazolni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15284

SzabiBali beküldte:
csz92 beküldte:
Sajtóhírek szerint a csapat érdeklődik Rafa Mir iránt, a Wolves is hajlik az üzletre mivel jövőre lejár a szerződése.

Az a pali egy állat. Erős a fizikája, gyors, és jól lő. Tavaly 13 gólt lőtt, és tényleg nagyon olcsón megszerezhető. Nagyon jó üzlet lenne.
Tényleg az lenne és így talán a Gríz-féle keringő is értelmét vesztené. Nekem jobban is tetszik a játéka mint mondjuk Dybala vagy Lautaroé. Szerintem nekünk egy fizikális csatár kell pont. Mellesleg spanyol is és úgysem állunk jól a hazai játékosokkal ha Saúl nem lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15283

csz92 beküldte:
Sajtóhírek szerint a csapat érdeklődik Rafa Mir iránt, a Wolves is hajlik az üzletre mivel jövőre lejár a szerződése.

Az a pali egy állat. Erős a fizikája, gyors, és jól lő. Tavaly 13 gólt lőtt, és tényleg nagyon olcsón megszerezhető. Nagyon jó üzlet lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15282

Sajtóhírek szerint a csapat érdeklődik Rafa Mir iránt, a Wolves is hajlik az üzletre mivel jövőre lejár a szerződése.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15281

Egyes pletykák szerint Luis Alberto is képben van nálunk(többek közt, de ennek akár
lehetne is realitása elenetétben mondjuk Lingard megszerzésével). Azért egy Alberto De Paul sor középen Kokéval nem lenne piskóta. El sem tudnák venni tőlünk a labdát. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15233

Én szívesen látnám Bernanrdo Silvat is Correa helyett a kezdőbe, szerintem Correa nagyon jó szuper csere lenne!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15232

A csapattal kezdi meg a felkészülést, és gondolom a teljesítménye függvényében döntenek majd arról, hogy marad-e a keretben, vagy kölcsönadjuk valahová.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15231

Ès sràcok mi van most ezzel a Marcos Pauloval valaki valamit esetleg hallot ròla mi lesz vele?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15230

amfan beküldte:
Nálam a két szélsővédő poszt lenne a prioritás. Trippier mellett nincs másik jobbhátvéd, mert valljuk meg, Vrsaljko nem ez a szint, plusz állandóan amúgy is sérült. Többször játszott ott Ricard, de engem nem győzött meg, főleg a kupakieséskor nyújtott nagyképű, és felelőtlen játéka nem tetszett. Lodi mellett sincs megfelelő balhátvéd, mert ugye Manu Sanchez kölcsönbe megy, Hermoso meg inkább középen tud kimagaslót nyújtani. Gaya megvétele ide nagy fogás lenne. Jobb oldalra meg nem tudom... Ha jön De Paul a középpálya meg is lenne, talán még egy Thomas-féle játékos elférne ott. Előre Suárez mellé mindenképp kell egy jó csatár! Három-négy igazolással kész is lenne a keret.

Richard csak azon az egy meccsen volt rossz. A masik spanyol kupa meccsen ő húzta a csapatot jobb szélen, aztán egyszer mikor kb 20 percet játszott a ligában akkor is jó volt. Nem hibázott, es hajtott. Én adnék még esélyt neki. Hermoso a szezon végefele kezdett bal szélső védőként, és tényleg nem volt a legjobb a játéka. De Gaya túl nagy név ahhoz, hogy Lodi mögött padozzon, és fordítva. Alapból nem kéne Sanchezt kölcsönbe adni. De tenyleg kéne egy középpályás meg egy csatár. Arezo elmegy kölcsönbe úgy néz ki. Lehet saul árából a vezetőség meg fogja venni Martinezt. Bár arról is olvashatunk, hogy bernardo silvat szeretnénk. Meg ugye ott van, hogy egy atleti nevelést Gustavo Assuncaot veszünk vissza. Sok név merül fel, így érdekes lesz a végeredmeny.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15229

Nálam a két szélsővédő poszt lenne a prioritás. Trippier mellett nincs másik jobbhátvéd, mert valljuk meg, Vrsaljko nem ez a szint, plusz állandóan amúgy is sérült. Többször játszott ott Ricard, de engem nem győzött meg, főleg a kupakieséskor nyújtott nagyképű, és felelőtlen játéka nem tetszett. Lodi mellett sincs megfelelő balhátvéd, mert ugye Manu Sanchez kölcsönbe megy, Hermoso meg inkább középen tud kimagaslót nyújtani. Gaya megvétele ide nagy fogás lenne. Jobb oldalra meg nem tudom... Ha jön De Paul a középpálya meg is lenne, talán még egy Thomas-féle játékos elférne ott. Előre Suárez mellé mindenképp kell egy jó csatár! Három-négy igazolással kész is lenne a keret.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15228

Egyenlőre nagyon ígéretes az amit látunk. Rég vártuk már ennyire szerintem, hogy melyik nevek realizálódnak. De Paultól én nagyon sokat remélek. Szerintem hasonló dobást jelent majd a csapatnak mint Suárez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15227

- Megvan az első szintű megegyezés De Paullal, hamarosan lezárul az üzlet. 5 évre ír alá az argentin, 35 millió körül zárulhat az üzlet.
- Marcos Paulo hamarosan megérkezik Madridba
- Ha a Rayo feljut az élvonalba, kérvényezik Grbic kölcsönszerződését, amit az Atleti és a játékos is örömmel fogadna.
- Vitolo és az Atleti megegyeztek a játékos távozásáról. Konkrét ajánlat azonban nincs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15225

balint18 beküldte:
Simeone kívánságlistája több sajtóforrás szerint : Lautaro Martinez, De Paul, Gaya . Úgy látszik hogy nem hagyja nyugodni az a tudat hogy még nem nyerte meg a bl-t a csapattal . B)

Fabrizio Romano azt írja, hogy még nem vettük fel a kapcsolatot interrel. Szerintem nem ő fog jönni. Nemsokára amúgy is bejelentjük Matías Arezo-t. Szerintem őt vettük Suarez mögé cserecsatárnak, de nem biztos. A legtöbb lap Dusan Vlajovic vagy Miliket írják. Esetlegesen Moussa Dembele megvételéről is lehetett hallani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15224

Simeone kívánságlistája több sajtóforrás szerint : Lautaro Martinez, De Paul, Gaya . Úgy látszik hogy nem hagyja nyugodni az a tudat hogy még nem nyerte meg a bl-t a csapattal . B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15220

Akkor Lautaro Martinez, De Paul és Gaya jönne, meg jobbhátvédként Trippier tehermentesítésére egy fiatal, de tehetséges spíler, aztán meg is volnánk. Túl szép is lenne!De hátha.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15219

Gaya nagy fogás lenne az tuti :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15218

amfan beküldte:
Így hogy Manú Sanchez kölcsön lesz adva, szinte biztos hogy jön egy balvédő. Szóba került már ide Alba, és Gaya is. Az utóbbi talán jobb lenne, főleg úgy, hogy a katalányok orra elől halásznánk el. De lehet pont azért akarják, mert Alba idejön... :woohoo: Röpködnek az infók, kíváncsi leszek mi jön be belőle. Ez a Martínez 70milláért meg kéne a francnak! Nem rossz játékos, de ennyit nem ér!

Én martinezt nagyon bírom. Hosszú távra megoldhatnánk a csatárgondjainak vele meg felixel. Elég szép páros lennének ők ketten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15217

Így hogy Manú Sanchez kölcsön lesz adva, szinte biztos hogy jön egy balvédő. Szóba került már ide Alba, és Gaya is. Az utóbbi talán jobb lenne, főleg úgy, hogy a katalányok orra elől halásznánk el. De lehet pont azért akarják, mert Alba idejön... :woohoo: Röpködnek az infók, kíváncsi leszek mi jön be belőle. Ez a Martínez 70milláért meg kéne a francnak! Nem rossz játékos, de ennyit nem ér!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15216

Az AS spanyol lap szerint Simeone 3 játékos kér a vezetőségtől idén. Az egyik Lautaro Martinez, akit 70 millió alatt nem nagyon akar elengedni az inter. A másik játékos De Paul lenne, akiért 35 milliót ajánlott a csapat. A harmadik játékos egy bal szélső védő lenne, akit lodi helyett/mellé venne a klub.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15214

Fenntartással kell kezelni ezeket az angol szutyok lapokat, teljesen ugyanazok mintha itthon egy Blikk-Bors szintű valamit olvasnál. Trippier most hosszabbította meg a szerződését, interjúban számolt be a válogatott táborában, hogy remekül érzi magát Spanyolországban ő is és a családja is, valami nagy fordulatnak kéne történnie, hogy bárhová eligazoljon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 9 hónapja #15213

Én úgy olvastam a Maca-n hogy Trippier érinthetetlen kategória a klubnál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.