Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15417

Zoltan10 beküldte:
Meg azért azt se felejtsük el ha neadj Isten Llorente vagy Carrasco lesérül és Félix ugyanúgy formán kívül jatszik máris nem olyan patinás ez a keret szóval elfér ide Cunha legalabbis szerintem
Felix idén szerintem tokostól fogja berúgni az ajtót. Sikeres volt a boka műtét most már csak fizikálisan kell utolérnie magát . Ja meg valaki szólhatna neki hogy nem feltétlenül kell erőből bevágni hanem lehet okosan is lőni. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15416

Nehuen az Udinésében fog kikötni,ha igaz már Olaszországban van.Még Ariasnak kell csapatot keresni és akkor meglesz az eun kívüli játékosok limitje.mert ha minden igaz Lodi és Felipe alapok...(Herrerával nemtom mi a helyzet..)De Herrera az Arany kupa legjobb játékosa volt a nyáron,ő most jó formában is van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15415

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Meg azért azt se felejtsük el ha neadj Isten Llorente vagy Carrasco lesérül és Félix ugyanúgy formán kívül jatszik máris nem olyan patinás ez a keret szóval elfér ide Cunha legalabbis szerintem
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15414

Én örülök neki. Kevés olyan technikás játékos van a bundesligába mint ő. Én a befejezések tekintetébe nem aggódok. Az előző meccseinken is az egyértelmű ziccereket bevágtuk, Correa ebben a pozícióba nagyon erős. Főleg, hogy Cunha is tud csatár lenni. A távoli lövéseket, és az 1v1es szituációkat jól tudja megoldani. Ha tegnap ő játszott volna carrasco helyett, akkor biztos belőtte volna azt a ziccert a 2. félidőben. Simeonénak meg már volt dolga erősebb kaliberű emberekkel, és őket is sikerült betörnie. Például Costa sem a higgadságáról, és a jó magatartásáról híres. A másik. A srác magatartása gondolom attól is ilyen, mert egy herthaban van. Ott kb semmi esélye sincs nyerni semmit, és a legjobb játékos a csapatba. Az egója a tetőn, és bármit megcsinálhat, így gondolom a viselkedése se a legjobb. Itt meg fogja tanulni milyen a kemény munka, és fel fog nőni a feladathoz.
Amúgy meg ha gondolkozunk. Van a befejező csatár posztra 3 játékos, Cunha, Suarez, és Correa. Ennyi idénre bőven elég. Gondolom idén nézzük a piacot, és jövőre leigazolunk, egy nagyon jó 9-est suarez helyére. Én arra tippelnék, hogy megpróbáljuk újra Vlahovicot, vagy Amine Gouiri, Jonathan David, Darwin Núñez, Rafael Leão, Patson Daka, Mathias Arezo féle játékosokat vennénk. Nem tipik befejezők, de fizikálisan rendbe vannak, jól lőnek, és hajtanak mint a szar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15413

Vagy itt van Mbappé,akit a PSG elenged....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15412

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Cunha nem rossz játékos elég sok oldalú balszélsőt centert és tamadóközéppályást is tud játszani, az az igazság Vlahovicnak volt egy jó szezonja és mindjárt 100 milla érte az a vicc kategória...Rafa Mir viszont cserének ideális lett volna. Hivatlosan is elismerte az Inter, hogy 2 ajanlatot is visszautasítottak tőlünk Lautaroért, én jövőre mindenképpen megpróbalnám elhozni őt Suarez helyére vagy ha őt nem akkor Vlahovicot...bár annak örülnék a legjobban az ifiből Borja Garces meg Camello vagy a kissebbik Simeone megoldaná ezeket a problémákat minőségben
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15411

Azt olvastam hogy a Hertához aláírt a Hoffenheim csatára Belfodil,akit 20 millióért vettek meg,így gondolom órák,vagy pár nap kérdése csak hogy bejelentsék Cunhát...nálunk.Bízzunk benne hogy Simeone kezei alatt visszább vesz az arcból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15410

A vicc az hogy a kreatívitás az már meg van a csapatba, had ne soroljam fel ezeket a játékosokat...De tényleg egy olyan csatár kéne mint pl egy Giroud...Fizikális erő csatár, de ha már 100 millióról beszélünk, ennyi erővel a Halland srác is ide jöhetne...Én sem örülök ennek a brazilnak, és szerintem nem lesz kellemes csalódás...majd meglátjuk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15409

Az előttem szólókkal értek egyet. Egy gólvágó középcsatárt keresünk, és ez az öntörvényű magatartászavaros brazil se nem középcsatár, se nem gólvágó. Semmilyen érv nem szól mellette, hogy kiadjunk érte egy petákot is, nem hogy 30 misit.
Egy tankszerű gólvágó csatárra lenne szükségünk, amolyan új Vieri, Falcao, Costa vonalba beleillőtt. Vlahovics pont ilyen lett volna. Érte nem sajnáltam volna a pénzt, hiába csúnyán fölé árazták. Még Rafa Mirrel is ezerszer jobban kiegyeztem volna, akár 20 misiért is, mert betudtam volna, hogy kell egy minőségi csere gólvágó Suárez mögé, aztán jövőre majd jön valaki nagyobb kaliber, Suárez helyére.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15408

Hajpa-yes beküldte:
És a másik opció még újra Griezmann...Aki már a fele fizetéséről is lemondana ha vissza tudna jönni.Nemtudom melyik lenne jobb.Én picit örülök hogy nem jött csilliárdokért ez a Vlahovic gyerek,de itt a srácok többen levezették hogy nagyon jó volna.Isten igazából volt neki egy jó idénye,aztán meg a franc se tudja.De már felnyomták az árát 100 miskára. Meddig van az átigazolási platform?31.-e éjfél??

Én annyira félek ettől a brazil gyerektől, hogy még Mirért is adtam volna 100 millát mert annak is több értelme lett volna mint Őt hozni 30 ért. Én nem láttam a játékát. Az olasz focit követem. Németben csak a Lipcsét a magyarok miatt de ha Dárdaival ennyire szar volt a viszonya Simeone megeszi a gyereket reggelire.. Ákosnak van igaza. Inkább akkor már jönne Griezmann vagy 100 ért Vlahovic mert 1000 szer jobb játékosok vagy ne jöjjön senki mert bomlasztásra itt nincs szükség.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15407

Lautaro, Griezmann, Rafa Mir, Vlahovic... Jó sok komoly név belengetve, aztán persze egyikből se lesz semmi, de ezt az öntörvényű, problémás Cunha pöcsöt idehozzák. Akkor inkább ne szerződtettek volna senkit!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15406

Hajpa-yes beküldte:
És a másik opció még újra Griezmann...Aki már a fele fizetéséről is lemondana ha vissza tudna jönni.Nemtudom melyik lenne jobb.Én picit örülök hogy nem jött csilliárdokért ez a Vlahovic gyerek,de itt a srácok többen levezették hogy nagyon jó volna.Isten igazából volt neki egy jó idénye,aztán meg a franc se tudja.De már felnyomták az árát 100 miskára. Meddig van az átigazolási platform?31.-e éjfél??
Igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15405

És a másik opció még újra Griezmann...Aki már a fele fizetéséről is lemondana ha vissza tudna jönni.Nemtudom melyik lenne jobb.Én picit örülök hogy nem jött csilliárdokért ez a Vlahovic gyerek,de itt a srácok többen levezették hogy nagyon jó volna.Isten igazából volt neki egy jó idénye,aztán meg a franc se tudja.De már felnyomták az árát 100 miskára. Meddig van az átigazolási platform?31.-e éjfél??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15404

30 millát biztosan nem ér!!! Dárdainak rengeteg gondja volt vele, elég öntörvényű. Zlatan 2.0, csak negyed annyi tudással. :) A posztja sem 9-es, pedig Suárez mellé középcsatár kéne. Én nem szerződtetném az biztos, de ugye nem én döntök. :) Ha dilis a gyerek, Choloval biztosan nem fog kijönni...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15403

Vannak vele fenntartások, főleg magatartásából adódó dolgok miatt de még jó dolog is kisülhet belőle .20+ gólt nem szabad várni tőle . Viszont távoli löketek nagy mestere , de az 1 az 1 ellen is jó . Tipikus brazil srác .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15402

A Vlahovic ügy kukába fulladt,és úgy néz ki Matheus Cunha fog érkezni csatár posztra.Már a hétvégén sem játszott Dárdai Pál vezette Hertában,és a hírek szerint a német klub 30 milliós kivásárlásra rá is bólintottak.Vélemények??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15365

Hajpa-yes beküldte:
Pff....és valaki tud róla valamit?Legalább játszott a monacóban?28 meccset írnak.Fingom sincs ki ő.

Nem rossz kapus, arra a 3 meccsre tökéletes lesz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15364

Pff....és valaki tud róla valamit?Legalább játszott a monacóban?28 meccset írnak.Fingom sincs ki ő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15363

Na meg is van. Benjamin Lecomte egy évre kapuscsere lesz nálunk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15362

Hajpa-yes beküldte:
San Roman nincs már?Szép.Figyeltem rendesen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15361

San Roman nincs már?Szép.Figyeltem rendesen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15360

SzabiBali beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
és nyilván egy kapust is fogunk igazolni ugyan is Grbicet kölcsön adtuk a Lille-nek..Erre kíváncsi leszek ki lesz az a "balek" aki Oblak mögé jön.Hacsak nem San Roman-t fel nem hozzák a B-ből..

Amúgy Alejando Iturbe a neve.
San Romant eladtuk meg nyár elején. Jelenleg Christian Gomez az egyetlen bevethető játékos a b csapatból. De nekem van egy tippem. Az akadémia legtehetségesebb játékosa, akinek már 15 évesen 35 millió volt a kivásárlási záradéka, véletlenül kapus. 17 éves jelenleg, de idén 18 éves lesz. Cserekapusbak tökéletes, és már évek óta a felnőtt csapattal edz, így a bsilleszkedés sem gond nála.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15359

Hajpa-yes beküldte:
és nyilván egy kapust is fogunk igazolni ugyan is Grbicet kölcsön adtuk a Lille-nek..Erre kíváncsi leszek ki lesz az a "balek" aki Oblak mögé jön.Hacsak nem San Roman-t fel nem hozzák a B-ből..

San Romant eladtuk meg nyár elején. Jelenleg Christian Gomez az egyetlen bevethető játékos a b csapatból. De nekem van egy tippem. Az akadémia legtehetségesebb játékosa, akinek már 15 évesen 35 millió volt a kivásárlási záradéka, véletlenül kapus. 17 éves jelenleg, de idén 18 éves lesz. Cserekapusbak tökéletes, és már évek óta a felnőtt csapattal edz, így a bsilleszkedés sem gond nála.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15358

és nyilván egy kapust is fogunk igazolni ugyan is Grbicet kölcsön adtuk a Lille-nek..Erre kíváncsi leszek ki lesz az a "balek" aki Oblak mögé jön.Hacsak nem San Roman-t fel nem hozzák a B-ből..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15357

A legmegbízhatóbb források szerint (Fabrizio Romano, Matteo Moretto) vagy Dusan Vlahovic, vagy Matheus Cunha fog jönni csatár posztra. Két kiemelkedően tehetséges játékos, mindkettővel jól járnánk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15356

Közben néhányan szerződést hosszabbítottak: Savic 2024-ig, Gimenez 2025-ig és Llorente 2027-ig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15355

Rafa Mirt közben lenyúlta a sevilla.,akik iszonyatosan készülődnek a dobogó bármelyik fokára is....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15354

Lesznek is...De Griezmann ne jöjjön.Igaz a mester tárt karokkal várja..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15353

Legalábbis csodálkoznék ha pl Saúl most menne el. Bár én olyat is olvastam, hogy Griezmann már a fele fizetéséért is jönne hozzánk. Szóval lehetnek itt még érdekes dolgok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15352

Hajpa-yes beküldte:
A Sky Italia is írt Vlahovic Atleticoba szerződéséről-Illetve James Rodriguez tagadja hogy ide jönne...
Amúgy gazdaságilag is baromság lenne. Biztos, hogy komoly fizetést kérne és már így is sokat költöttünk és egyre biztosabb vagyok abban, bogy nem lesz már komoly távozónk a nyáron tehát egy bő keretet kellene fizetnünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.