Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18237

Mondjuk nem bánnám, ha ennek hatására inkább U19 csapatból hoznánk fel játékosokat, úgyis ifi BL elődöntősök voltak
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18236

Bár az az érdekes hogy továbbra is Dybala meg Juranovic neveit olvasom több helyen hogy Ők a következő célpontok. Ha annyira szar az anyagi helyzetünk Gríz nem kell meg adjuk el akikről már sok szó esett és akkor ez a két ember tuti meg Witsel jöhetne...Na meg tényleg nem ártana ha Cholo engedne a fizujából. Amúgy sem reális már régóta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18235

Hajpa-yes beküldte:
Faxom ebbe a Witselbe....Ezen megy a cirkusz?33 éves játékoson?

Lehet örülnünk kell a végén ha legalább Ő fog jönni ....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18234

Jesús Gil feltámadott !!! Mondom én hogy jön a magasságok után a mélység. Nem kell sok idő és azt fogjuk látni, hogy az El-nek is örülnénk de ne legyen igazam!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18233

Faxom ebbe a Witselbe....Ezen megy a cirkusz?33 éves játékoson?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18232

Az Atlético de Madrid nem jegyezheti be első igazolását a következő szezonra, a belga Axel Witselt . Az OK? A rojiblancói klub 100 millióval túllépte fizetési határát , ezért nem tudja regisztrálni az új tagot, amint azt a COPE lánc El Partidazo közölte.
Az egyik Antoine Griezmanné , akihez a COPE-lánc El Partidazo szerint az Atlético keresi a kiutat annak érdekében, hogy csökkentse ezt a fizetési tömeget, és regisztrálhassa Witsel-t, aki most is vár. más csapatokkal és más játékosokkal, például a Barcával és a már bezárt szervezetekkel, mint Christensen és Kessie.

Így vagy úgy, de tény, hogy az Atlético egy gazdasági problémába merült, amelyet meg kell oldania, ha meg akarja erősíteni csapatát a következő szezonra. Enrique Cerezo már figyelmeztetett, hogy az Atleticót 40 millióért kell eladnia, de lehet, hogy még ez sem lesz elég ahhoz, hogy Witsel piros-fehérbe öltözve lásson.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18231

Nekem is mocsok gyanús a dolog. Elméletileg itt a probléma a fizetések összege. De hát akkor nem kéne Simeonéra kidobni 20 millió eurót évente, és Moratara is kb ennyit. Szerintem itt az a helyzet, hogy a tulajok ( ki hitte volna) megint szétlopják a klubbot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18230

Hajpa-yes beküldte:
Valami olyasmit olvasok hogy pénzügyileg nem stimmel valami a házunk táján.Brutális mennyiségű a bér amit kifizet a klub Simeonéval az élen.Meg ugye adni is kellene el hogy lehessen venni.Ezt én sose értettem..A BArca itt a legjobb példa rá...Nincs egy éve hogy majdnem becsődöltek...most meg habzsi-dőzsi van...

Ezt én sem értem. kb. egy-másfél hónapja az volt a hír, hogy az új szponzor segedelmével, a klub belép Európa 10 leggazdagabb klubja közzé, most meg az van, hogy olyan csórók vagyunk, hogy ha nem adunk el 45 millió értékben játékosokat, akkor egy magyar megyei egyes focistára sincs pénzünk. Érthetetlen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18229

Gabriel Jesus az Arsenalnál volt orvosin...Ezek szerint Morata egyelőre marad..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18228

Valami olyasmit olvasok hogy pénzügyileg nem stimmel valami a házunk táján.Brutális mennyiségű a bér amit kifizet a klub Simeonéval az élen.Meg ugye adni is kellene el hogy lehessen venni.Ezt én sose értettem..A BArca itt a legjobb példa rá...Nincs egy éve hogy majdnem becsődöltek...most meg habzsi-dőzsi van...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18227

Szerintem a vezetés elvárása felé csak a dobogó és a bl-szereplés. Minden más csak hab a tortán. Amíg ez a kettő rendben van addig egészen biztosan nem lesz lényegi változás. Legfeljebb ha változna valamiért a vezetés vagy Simeone önként távozna valamiért. Egyikre sincs kilátás a közeli jövőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18226

Nem látom már Cholo munkájában, taktikájában, csapatában a BL-nyerési esélyt. A mostani 8 közzé jutással kihozta a maximumot, a kezdeti katasztrófálisan (majdnem utolsók lettünk a csoportban) induló, BL-szezonból. Az öreg, rutinos, szürke-iparos játékosokkal tud hozni egy szintet, de ahhoz kevesek ezek a játékosok és sajnos Simeone is, hogy olyan sorozatos extrákat villantson, ami a BL-nyeréshez kell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18225

Ha Simeone bl-t akar nyerni akkor Lautarok meg Darwin Nunezek illetve Milenkovicok Gayák Solerek és a saját fiatal tehetségeink meg a már nálunk lévő épkézláb játékosok maximuma kellene. Ezek nélkül nem látok erre semmi esélyt ahogy a bajnoki címre sem. Persze Cholo villanthatna valami extra jó taktikával mint anno amivel meglepte a világot de úgy tűnik az az egy húzása volt és nincs több trükk a tarsolyában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18224

Jah.. Az a különbség hogy Modric, Kroos vagy Benzema klasszisok. Witsel, Felipe meg Wass fénykorában sem volt az. Amellett az idő bizonyította eddig hogy jobb az edzőjük is. A csalások meg gusztustalan húzások meg a végtelen nagyképűség mellett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18223

Szerintem Simeone nagyon bl-t szeretne nyerni, amit nem lehet fiatal tehetségekkel elérni. Oda higgadság, és rutin kell. Ezért is igazolunk nagyon időseket, hisz nekik rengeteg tapasztalatuk van. Példáuk idén a real is egy ilyen. Nem voltak fiataljaik, tehetségeik, hanem sok rutinos játékos hibátlan eleganciával, es higgadsággal nyerte meg a blt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18222

ATLETibó beküldte:
Azért azt nem igazán értem, hogy a Nehuén Perezt miért nem lehet visszahozni. 22 éves, ennyi idősen már komolyabb feladatokkal is meg kell birkózni. Elvégre végigjárta az Argentin utánpótlást, kikiáltották nagy tehetségnek, aztán hagyjuk Udinésében sínylődni. Hol tudna többet tanulni, védőként, mint itt nálunk. Lehet az ősszel még nem lenne igazán jó, de ha igazán tehetséges, bizonyosan beválna. Emlékezzetek csak Lucas Hernandezre, vagy épp Gimenezre. Ők még fiatalabbak voltak, mikor már a kezdőbe bekerültek.

A mai kiégett Cholo sem az aki akkor volt. Minél idősebb annál öregebb játékosokat akar vagy nem tudom. Toltál hülyeség elpazarolni Őt is pedig biztos ez lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18221

Azért azt nem igazán értem, hogy a Nehuén Perezt miért nem lehet visszahozni. 22 éves, ennyi idősen már komolyabb feladatokkal is meg kell birkózni. Elvégre végigjárta az Argentin utánpótlást, kikiáltották nagy tehetségnek, aztán hagyjuk Udinésében sínylődni. Hol tudna többet tanulni, védőként, mint itt nálunk. Lehet az ősszel még nem lenne igazán jó, de ha igazán tehetséges, bizonyosan beválna. Emlékezzetek csak Lucas Hernandezre, vagy épp Gimenezre. Ők még fiatalabbak voltak, mikor már a kezdőbe bekerültek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18220

Azért De Pault se hagyjuk ki. Ő azért jó fogás és én hiszek benne hogy idén a szezon végén mutatott formát látjuk majd tőle. Pláne ha előbbre játszhatna Arda helyén és jönne egy klasszikus osztogató mint mondjuk Soler(szerintem kizárt sajnos). Az elején is óvatosságra intettem mindenkit aki nagyon bizakodó volt (bár én magas is reménykedtem és reménykedem most is) hogy nem lesz itt más csak a mostani szintünk kétségbeesett tartása valahogy. Jelenleg annak is kell örülni ha a meghatározó játékosok maradnak. Sok név van azok közül is a bizonytalan kategóriában akiket nem kellene elengedni. Correa Oblak Carrasco és Gimenez esetében is felvetődött a távozás lehetősége. Egyiküket sem vagyunk képesek pótolni jelenleg ebben biztos vagyok. Bár azért bízom a maradásukban. Van még idő de Manolo nagyon jól mondja az látszik hogy a nagyon nagy nevektől megyünk lassan a veterán meg könnyen megszerezhető culágerek felé. Én Witselt még le is nyelném csak tudnám akkor inkább miért nem maradt Herrera na mindegy. De hogy sem a támadósorban sem a védelemben nincs összkép róla hogy kik lesznek az erősítések az döbbenetes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18219

Sajna nagyon rossz előjelek vannak az idei szezon előtt, ezzel az átigazolás-mizzériával.
Még tavaly is jobb helyzetben voltunk, pedig ott is már nagyon keresgélni kellett az ide jönni szándékozó, de a csapat számára erősítést jelentő illetve anyagilag elérhető játékosokat. Most nem tudom, hogy a Vlahovics idejövetelére mennyire reális esélyünk volt, de végül abból sem lett semmi. Cunhát is egy sötét lóként vettük, hiszen a képességei jónak ígérkeztek, de a kezelhetetlen természetéről is híres volt. Mondjuk itt Simeone tudta kezelni, és a brazil láthatólag beilleszkedett. A félidőben az elmenő Trippier helyére sem tudtunk, hozni senki értelmeset. A középszerű Valenciából a korosodó, botcsinálta szélsővédőt, a gyakorlatilag ingyen érkező, dán Waast, akivel azonnali sérülése véget már nem is értünk semmit. Meg a gyengélkedő hátsó alakzati baloldalra, ahol Hermoso és Lodi nem volt a védelmi szempontból a helyzet magaslatán, hoztuk a szintén gyakorlatilag a hamarosan lejáró szerződéséből kifolyólag, ingyen érkező Reinildo Mandavát, aki jó szezont futott a Lille-ben. Ő legalább jó igazolás volt, mert itt is bevált.
Szóval visszatérve idénre, még ennyi mozgásteret sem látok a csapatnak az átigazolási piacon, mint a tavalyi sovány esztendőben. Ugyan megint be lettek dobva nagy nevek, Darwin Nunez vagy Lautaro Martinez, mint tavaly Vlahovics, de hamar kiderült, hogy a futottak még kategóriában és a kosaras nyelven, a lepattanókban gondolkodunk játékosvásárlások terén idén is. Jött ingyen, a távozó Herrera helyére a veterán Witsel, aki régen jó kis játékos volt, de már tavaly is nagyon gyengén teljesített a Dortmundban. Kiderült, hogy a leginkább megerősíteni szükséges védelembe, gyakorlatilag nincsenek jobboldali védőink, ha a nem túl acélos Vrsaljko is távozik, na meg középre sem vagyunk meg, Savic és Gímenez állandó sérüléseinek tükrében, Nincs alternatíva. Ha a jobboldalra bedobott nevek egymásutáni sorját nézzük, akkor megfigyelhető az időrendiségben, hogy egyre lejjebb adjuk az igényeinket, tendenciát (először még Mukiele, aztán Molina, később már csak Clauss, de már rá sincs pénzünk, most már inkább Bellerin, és így tovább). Középen sem jó a helyzet, időközben veteránná váló és hol jól teljesítő, de hol sokat betliző, Felipével vagyunk kénytelenek hosszabbítani szerződést, és lehet a csalódást keltő, és eladni szándékozó Hermoso helyére a Nehuen Perezt kell majd hazahívni kölcsönből.
Nagy összességében, állítólag 45 millió értéket ki kell árulnunk, azon játékosok köréből (Vrsaljko, Hermoso, esetleg Lodi, Lemar, Saúl, Morata), akik maradásához nem ragaszkodunk és magas a fizujuk.
Szóval nagyon nem rózsás a helyzetünk, persze még nyár végéig bármi is történhet, de a tavalyi, számomra is kudarcként megélt produkciót nyújtó, csapat idén sem látszik erősödni, sőt.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18218

Csapó 80.jobb oldali védőnek...Bellerin.... de a Betis nem igen szeretne senkit elengedni,és ez alól Bellerin se kivétel.Nyilván szeretnék az Arsenaltól mihamarabb megszerezni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18217

Elképzelhető.Csak ugye a Barca is ostromolja...bár a Barca kit nem???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18216

Hajpa-yes beküldte:
A Soler úgy kapcsán.Ha Lemár megy,nagy esélyünk van Soler megszerzésére.Bár a Batmanéknél meg Gattuzo lett az edző és lehet mindenki levesébe beleköp.
Nem hiszem hogy ha Lim elé leraknak egy köteg pénzt nem fogja elengedni Soler-t. Az meg hogy ki az edző valenciaban teljesen mindegy, úgyis az lesz amit Peter Lim mond . (Ritka ellenszenves egy ember) Lemarhoz még annyit hogy a közösségi felületéről levette hogy a klub játékosa lenne. Szerintem menni fog .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18215

A Soler úgy kapcsán.Ha Lemár megy,nagy esélyünk van Soler megszerzésére.Bár a Batmanéknél meg Gattuzo lett az edző és lehet mindenki levesébe beleköp.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18214

Hajpa-yes beküldte:
a fiatalok megint mennek kölcsönbe.Manu Sanchez osasunába valószínűen.

Ákszel nem Viccel ...nincs helye a fiataloknak a keretben mikor ilyen igazolásaink vannak :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18213

a fiatalok megint mennek kölcsönbe.Manu Sanchez osasunába valószínűen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18211

balint18 beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Moratáért bejelentkezett az Arsenal!!
Nem hiszem hogy lesznek annyira balekok hogy normális összegért elvigyék . De ki tudja :whistle:
Hátha a Salibáért becserélik! Nem is járnánk rosszul!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18210

Hajpa-yes beküldte:
Moratáért bejelentkezett az Arsenal!!
Nem hiszem hogy lesznek annyira balekok hogy normális összegért elvigyék . De ki tudja :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18209

Hajpa-yes beküldte:
óriási volt a minap Haalandot láttam egy netes oldalon,fiatalon full Arsenal mezben..ÉS ugye ott is ment a duma:Már gyermekkorom óta City szurkoló vagyok...

Jó de Haaland tényleg gyerekkora óta City szurkoló. Az apja játszott ott, és rengeteg kép van róla, ahol citys mezben pózol gyerekként
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18208

óriási volt a minap Haalandot láttam egy netes oldalon,fiatalon full Arsenal mezben..ÉS ugye ott is ment a duma:Már gyermekkorom óta City szurkoló vagyok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18207

Hajpa-yes beküldte:
Moratáért bejelentkezett az Arsenal!!
És mint tudjuk, gyermekkori álma volt az Arsenalban játszani! :lol: Valószínűleg van is egy régi fotó, amiben ágyús mezben pózol a kertben! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.