Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18400

Wass helyére bellerint,Auriert,és a B-ből a nyáron itt játszó Sergio Diezt emlegetik.Szerintem mindenki a harmadik jelöltet látná szívesen.A Cádiz ellen remekül játszó fiatal 19 éves játékos gólpasszt is adott Griezmannak.Viszont Aurier több poszton is bevethető,akár középhátvádként is..ja és Bellerin és Aurier is ingyen jöhetne.(Bellerin nagyon maradna a Betisnél....)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18399

Daniel Wass visszatér Dániába.Pedig állítólag a vezetőségnek kimondottan tetszett a nyári munkája és számoltak is volna vele a továbbiakban.az ő saját döntése volt a tiplizés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18398

Az hagyján hogy nem nagyon hallani már érkező játékosról,na de most Morata pletykája után Lodi is bekerült a hírfolyamba.A Man Cityvel hozták össze..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18397

Baszki.Pont ezt gondoltam hogy Christensen jöhetne ide.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18396

Én tényleg nem értem ezt a barca sztorit. Nincs lóvé, értékesíteni akarnak minden szart hogy legyen pénz. Ennek ellenére száz millió euro felett igazolnak. Most ugye megy a sírás, hogy lehet nem tudnak regisztrálni pár játékost, ennek ellenére még Moratát le akarják igazolni... Ezt megint hogy??? Inkább nekünk kéne lenyúlni a dán középhátvédet, ha már nem tudják regisztrálni! :lol: Nagyon remélem összeomlik ez az egész katalán kártyavár!!! Persze kétségem sincs afelől, hogy végül úgyis regisztrálják az összes nyomorék igazolásukat, mert nekik ugye mindent szabad, a másik divatgeci fehérmezes "naggyal" együtt...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18395

Hajpa-yes beküldte:
Na szóval.Morata ügy.Ugye ostromolja a Júve,a Man united,és most ez a buzi Barca is a képbe jött megent. ugyan is:Depay megy a Júvéba,és Lewandovski miatt Abumejáng (így parasztosan a lengyel neve után....bocs) elkezdett hisztizni,hogy ő csak kispados lesz,akkor tiplizik...A Chealse várná....Na de Xavi nem engedi el Lewa két tartalékját egyszerre.Akkor repüljünk rá Moratára,aki alapból maradni szeretne...Remélem értitek....
Nem izgulnék hogy a barca bárkit is le tudna igazolni. Most olvastam hogy úgy néz ki 2 friss érkezőt el fognak engedni (Christiensen és Kessie ) mert nem tudják regisztrálni őket a bajnokságra .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18394

Hajpa-yes beküldte:
Na szóval.Morata ügy.Ugye ostromolja a Júve,a Man united,és most ez a buzi Barca is a képbe jött megent. ugyan is:Depay megy a Júvéba,és Lewandovski miatt Abumejáng (így parasztosan a lengyel neve után....bocs) elkezdett hisztizni,hogy ő csak kispados lesz,akkor tiplizik...A Chealse várná....Na de Xavi nem engedi el Lewa két tartalékját egyszerre.Akkor repüljünk rá Moratára,aki alapból maradni szeretne...Remélem értitek....
Hát én nem bánnám, ha Morata menne, csak jöjjön helyette Lautaro Martinez!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18393

Na szóval.Morata ügy.Ugye ostromolja a Júve,a Man united,és most ez a buzi Barca is a képbe jött megent. ugyan is:Depay megy a Júvéba,és Lewandovski miatt Abumejáng (így parasztosan a lengyel neve után....bocs) elkezdett hisztizni,hogy ő csak kispados lesz,akkor tiplizik...A Chealse várná....Na de Xavi nem engedi el Lewa két tartalékját egyszerre.Akkor repüljünk rá Moratára,aki alapból maradni szeretne...Remélem értitek....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18325

Lehet ennek is sokan fognak örülni. Sevilla érdeklődik Hermoso iránt, Hermosonak tetszene is a váltás a több játéklehetőség miatt . Az atleti valamivel több mint 20 milliót kér a sevilla pedig 16 ot ajánl.Elengedi csak akkor fogják ha megvan a pótlása. Szerintem a folyamatot felgyorsíthatja ha a sevilla értékesíti Koundé-t. (Adja az ég hogy William Saliba ideigazoljon . )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18320

Nahuel Molina még a héten aláír a klubhoz.Végre egy jó hír.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18318

elvileg...ELVILEG a nyúl csóválja a farkát de William Saliba megszerzése még nem lefutott ügy. Van rá esély, hogy jönni fog...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18316

A barca meg elvileg meg allapodott a bayernel lewandowskirol
De ez ez mi a fenèböl de tènyleg mi meg alig tudunk ki fizetni egy nehuel molinat meg egy tegetseges vedot is oda kell adnunk erte hogy eleg legyen a love. A barca jol el adhata magat valakinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18315

Nehogy már a szunyog adjon vért... szerintem cr és a mi vezetőségünk is tudja hogy nem lenne semmi értelme ennek az egésznek, melyik atleti drukker mondaná, hogy most hogy itt van cr, nagy megszerettem a játékát, és el is felejtettem hogy mennyi mindent buktunk miatta...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18314

Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
CR itt???Muhahahahahahahahahahahahahaha!!Még viccnek is rossz.Most olvasom a Transfermarkton hogy CR-t szóba hozták velünk...menten befosok....Még viccnek is rossz...Bááár Suarez után....

valós a pletyi sajnos és én látok is rá esélyt..ha a vezetőségen múlna simán hoznák szerintem. De Suarezzel ellentétben ez már tényleg a mélypont lenne..egy Real legendát aki egy idegesítő pöcs és aki a legtöbb gólt ellenünk szerezte és akivel szemben annyit buktunk hogy az hihetetlen ráadásul most mikor Őt is elérte a kor..nem tudom néznék -e meccse ha ez megvalósulna

Honnan lenne keret a még mindig csillagászati fizetésére nálunk?! Talán Simeone lemondana a szintén csillagászati gázsijának a 3/4-éről, hogy idejöhessen az a pojáca?! Szerintem tuti nem jön.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18313

Hajpa-yes beküldte:
CR itt???Muhahahahahahahahahahahahahaha!!Még viccnek is rossz.Most olvasom a Transfermarkton hogy CR-t szóba hozták velünk...menten befosok....Még viccnek is rossz...Bááár Suarez után....

valós a pletyi sajnos és én látok is rá esélyt..ha a vezetőségen múlna simán hoznák szerintem. De Suarezzel ellentétben ez már tényleg a mélypont lenne..egy Real legendát aki egy idegesítő pöcs és aki a legtöbb gólt ellenünk szerezte és akivel szemben annyit buktunk hogy az hihetetlen ráadásul most mikor Őt is elérte a kor..nem tudom néznék -e meccse ha ez megvalósulna
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18312

Viszont ugyan itt Söyüncü aki középhátvéd lehetséges érkezésére 72%-ot írnak,és felfelé nyíl van mellette...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18311

CR itt???Muhahahahahahahahahahahahahaha!!Még viccnek is rossz.Most olvasom a Transfermarkton hogy CR-t szóba hozták velünk...menten befosok....Még viccnek is rossz...Bááár Suarez után....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18310

ha pedig úgy lesz ahogy szabibali írja és tényleg marad akkor kíváncsi leszek bevetésre kerül el Felipéék helyett ha a Savic- Gimenez páros nem bevethető.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18309

Na végre egy igazán jó hír! Nehuen bevonása tényleg érzékeny dolog de ha Cholo úgysem használná akkor nincs mit tenni. Persze ettől még jobb lett volna mondjuk Hermosot bevonni a bizniszbe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18308

Nehuen Perez mai nap visszatért az edzésekre. Nagyon úgy nez ki, hogy nem fogjuk bevonni az üzletbe. De a csapat képviselői még mindig olaszországban vannak, és tárgyalnak az udinesevel Molinaval kapcsolatban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18307

Én például simán megnéztem volna Néhuent középen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18306

Na úgy néz ki Mahuel Molina megis hozzánk fog szerződni. Pénzt és Nehuen Perezt adjuk érte. Hat ez nagyon jó, de egy középső védő meg mindig kéne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18281

Jó hír,hogy Riquelme esélyt kap Cholótol az esetleges felnőtt kerettagságban maradásra.Ugyan ez Camelloról sajnos nem mondható el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18280

Ez a keret egyébként, ha igazolnánk legalább egy versenyképes jobbhátvédet a kezdőbe, ami jelen állás szerint lehetetlen küldetés, akkor egy 4-2-3-1 -es karácsonyfa felállásra egész alkalmas, pofás lenne.
Mert akkor felállhatnánk így Oblak - Valaki, Savic, Gímenez, Lodi (Reinildo) - Koke, Kondogbia - Llorente, Griezmann, Carrasco - Félix.
A középpályán még De Paul, Witsel, Saúl, Waas, a támadóharmadban Correa, Morata, Cunha, Lemar bevethető helyettesítésnek. A védelmet direkt nem írtam, mert ott csak olyan cserelehetőségeink lennének, mint Arias, N. Perez, Felipe, Hermoso.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18279

Bayern idén olyan, mint a Chelsea, City, gyakorlatilag, mindent és mindenkit is megvenne. Reméljük csak pletyka. Eddig nem voltam elájulva Félixtől, a csillagászati vételárának tükrében, de ha most eladjuk (kb. 70 milláért), akkor beismerjük annak a transzfernek az abszurd buktáját, valamint elől kreatívításban is egy nagy csődtömeg lesz ez a romcsapat, mert az öregedő, formán kívüli Griezmann nem hiszem, hogy tudná helyettesíteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18278

A BAyern állítólag bejelentkezett Felixért.Hurrá....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18272

Még ez a török Zeki Celik is a Rómába igazolt...Ugye ő is szóba volt hozva velünk mint jobb hátvéd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18271

Ugye nem hivatalosan az első igazolásunk Samuel Lino a Gil Vicentéből.Szóval a játékost jelölték az elmúlt idény év játékosának a portugál ligában.10 főt neveztek köztük Darwin Nunezt is.Lino 99-es születésű.Miért van az az érzésem hogy úgy jár mint Jota????Illetve a jobb oldali védő mizériai szappanoperánk következő szereplője Pavard.A Bayern vett valakit ,és a francia helye megingott.Persze hogy velübk kapcsolták össze...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18270

Correáról én olyat olvastam hogy csak a hegget kellett eltávolítani??vagy kiigazítani?? ha nem írok hülyeséget.Nyilván ez sem kis műtét de talán nem akkora mint amekkora előtte volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 9 hónapja #18269

Védő fronton amit hallani lehet hogy a legnagyobb akadály az Hermoso nagy a fizuja és először őt kellene elpasszolni, na de ki lesz az aki megveszi ? Ugyan ez a baj Morata-val is, ami opció lett volna (Arsenal és volt még egy csapat ) az Moratanak nem tetszett. Grízember pedig jelentősen csökkentett a fizetésén hogy beleférjünk a fizetési kalapba, csak találjon magára . Úgy néz ki hogy idén gyűlt össze az elmúlt 4-5 év minden felszedett hulladéka(átigazolások,szerződések ,stb) . Ja arról még nem is beszéltünk hogy Oblak hosszabbít vagy nem .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.