Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18206

Witselt meg lassan be is jelentik....Hol a kardom???Dőlök bele rögvest....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18205

Adjuk el.. Minek ide 9 es!! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18204

Moratáért bejelentkezett az Arsenal!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18203

Witsel fog nettó 7 milla alatt jönni szerintem..a franciák is adnának ekkora fizut neki elvileg és nem hiszem hogy kevesebb pénzért jönne ide padozni amikor ott még kezdő lehetne több pénzért.. Koke teljesítménye sem fedi az esetek 85 % -ban a fizetése mértékét. Saúl nem tudom mennyit kap..lehet neked van infód róla is. Lemar remélhetőleg végre elmegy innen. Amennyi pénzt elvertünk rá..igazi alibi a faszi 5-6 meccsét leszámítva. Elvileg Hermoso is távozóban. Lodi szerintem kellene ide még de a szarkák nagyon vinnék. Mormotával nem tudom mit akarunk és egy igazi napraforgó a srác de bármekkora a fizuja is ha nem jön ide épkézláb támadó akkor szükségünk lesz rá mivel legalább Ő klasszikus 9-es.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18202

Nem kell egyből máglyára hányni szegény belga srácot. Herrera helyére jön, Kondogbia cseréje lesz . Nagy igazolás pedig akkor várható ha valaki távozik . Lemar,Saul,Morata nekik elképesztő a fizetésük (Morata nettó 9, Lemar nettó 7 azt hiszem, Összehasonlítás képen Koke keres nettó 8 at ) és akkor még ott van Lodi,Hermoso is .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18201

Biztos ami biztos én még a szintén ingyen elhozható Fabregast is leigazolnám mellé nehogy véletlen ütőképesek legyünk. ..nem is értem mikor végre jön egy nagyon jó név mint Soler a kalapba mit a bánatot akarunk ilyen Witselekkel..most vagy nincs pénz ennyire vagy tényleg hülye mindenki akinek köze van az átigazolásokhoz.. bár akkor tavaly sem sikerlt volna De Paul személyében egy tényleg erre a szintre való játékost igazolni. Szóval egy kicsit bízom benne hogy üres pletyka vagy jön Soler is és csak kiegészítő ember lenne ez a mikrofonfej.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18200

Ha Witsel jön és Saúl megy akkor Simeone meg az egész vezetés MAJOM így nagybetűvel..szarjanak sünt!! Saúl tökéletes középre ha nem jön Soler(nem hiszem sajnos hogy sikerül) vagy valami hasonló kaliberű középpályás. Kokéval a legrosszabb napjain is felvette Saúl a ritmust akár jöttök a depivel akár nem. Tud Ő még játszani csak bizalom kellene neki box-box középpályásként ami az Ő természetes posztja. Witsel = Wass ..egy öreg túlértékelt focista. Ahogy Wass a Celtában úgy Witsel is a Zenitben (meg egy ideig a válogatottban) volt ütőképes játékos. A Valenciába meg a Villarrealba még jó is lehetne ingyen de egy topcsapatba fénykorában sem volt az. Nevetséges.. A Dortmundban azért volt értelme mert a sok fiatal közt volt egy tapasztalt jó játékos a középpályán és nem azért mert a Dortmund szintjét is ütötte volna az esetek többségében. Ha fiatalabb lenne sem lenne értelme leigazolni mert Herrera is volt olyan játékos mint Ő..sőt még jobb is..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18199

Azt nem értem,hogy Nehuént nem lehetne kipróbálni végre?Már 3-4 éve pallérozódik itt-ott.És megállja a helyét.A Famalicaóban és az Udinesében is.Mire vár a klub?Hogy 30 éves legyen tele tapasztalattal?Bár ha Witsellre gondolok,akkor lehet...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18198

Hát eddig siralmas,de ugye nagyon az elején vagyunk.Papíron Morata,Lino ,és Vitsel a felhozatal....Valószínűen...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18197

Vrsaljko megy az Olympiakosba,nem hosszabbít.Nagyon úgy néz ki.Nehuén Perezzel meg szeretne az Udinese még egy évet hosszabbítani.Borja Garces a Zaragózában marad valószínűen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18196

Pedig lehet hamarosan be is jelentik...De minek???????Miért????
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18195

Atyaég! Vitsel? Ezt nem hiszem el. Röhej
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18194

Axel Vitsel 33 évesen ingyért jöhet ide a Dortmundból. Hát ha ő jön,én megyek....Nem akarom elhinni.
Mourinho meg vinné Saúlt a Rómába.Ha itt nem kell Simeonénak ,ott mindenképp jó lenne szerintem.De amit Vitsel eljátszik,azt ő is eljátszaná......És szerintem a kis Serranó is...
Jobb hátvéd posztra az új kiszemeltünk A Tottenham játékosa Emerson Royal....Nekem kicsit megint úgy tűnik hogy kapkodunk fűhoz-fához,szaladunk a Fűzfa hegyen lakó Varjú Varga Pálhoz....Kínlódunk ezekkel a játékosokkal...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18175

Az Atalanta idén egy európai kupasorozatba nem qulifikálta magát. Pénzügyileg nagy kieséd nekik. Emellé ha a játékos jönni akar, el kell engedniük. 25-30 millióért simán elengedik, de akár kevesebbért id. Már csak az a kérdés, hogy kell-e nekünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18174

balint18 beküldte:
Tegnap esti pletyka Giorgio Scalvini az Atalnalta 18 éves tehetsége. Védő, az idény végén robbant be igazán a csapatba. Igaz csak 760 percet játszott a Seria A-ban de brutális számai vannak. Na ő egy jó igazolás lenne 18 éves iszonyat tehetség csak nem hiszem hogy most eladnák az olaszok . Én személy szerint inkább látnék ilyen igazolásokat minthogy jöjjön valaki egy rakat pénzért és középszer legyen

Na Őt láttam én is játszani. Szerintem közel 2 méter a srác és eddig piszok nagy tehetségnek néz ki. Én is örülnék de ha jönne is akkor is egyből kölcsönbe dobnánk..Mellesleg ahogy te is írtad biztos nem adná el az Atalanta mert ennél jóval többet is fog érni ha olyan karriert fut be ami most kinéz belőle..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18173

Tegnap esti pletyka Giorgio Scalvini az Atalnalta 18 éves tehetsége. Védő, az idény végén robbant be igazán a csapatba. Igaz csak 760 percet játszott a Seria A-ban de brutális számai vannak. Na ő egy jó igazolás lenne 18 éves iszonyat tehetség csak nem hiszem hogy most eladnák az olaszok . Én személy szerint inkább látnék ilyen igazolásokat minthogy jöjjön valaki egy rakat pénzért és középszer legyen
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18172

update : Tarkowski úgy néz ki hogy az Evertonban köt ki végül. Szóval tárgytalan a téma.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18171

Manolo beküldte:
Atletitom beküldte:
felépítés és kor alapján jó...játszani oszt tud-e? :lol: Valaki ismeri ? Én csak arra emlékszem amikor láttam játszani még a Reimsben van a Rennesben tolta...

Az nem számít. Egyeneset tud rúgni a labdába, el a kaputól messzire? Akkor jó lesz. :lol:

Az újabb klasszis védő a 30 éves Tarkowski akit szóba hoztak velünk. 190 centis és a Burnley aranylabdás védője jelenleg :lol:
Minden évben rengeteg a pletyka de idén berobbant a buli.. Boldog boldogtalan szóba fog itt még kerülni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18170

Atletitom beküldte:
felépítés és kor alapján jó...játszani oszt tud-e? :lol: Valaki ismeri ? Én csak arra emlékszem amikor láttam játszani még a Reimsben van a Rennesben tolta...

Az nem számít. Egyeneset tud rúgni a labdába, el a kaputól messzire? Akkor jó lesz. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18169

Ja igen és elvileg Dybala mostanra már biztosan az Interé
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18168

felépítés és kor alapján jó...játszani oszt tud-e? :lol: Valaki ismeri ? Én csak arra emlékszem amikor láttam játszani még a Reimsben van a Rennesben tolta...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18167

A Monaco 24 éves 190 centis francia hátvédje a következő pletyka alanyunk. A neve Axel Disasi,és a Tottenham is nagyon leszeretné igazolni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18166

Elvileg Simeone elutasította a Morata- Moise Kean üzletet amit a Juve ajánlott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18165

Így van. Előbb menne a Realba meg a Barcába mint ide. Vagy a Psg meg a Bayern is szóba jöhet majd nála. Sok jó név kering velünk egy lapon de lehet a végén alaposan felsülünk majd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18164

Hajpa-yes beküldte:
Gabriel Jesus Madridban köthet ki,csak az a kérdés melyik klubnál?A Manchester City brazilja tiplizik csapatától,és az Arsenal tárt karokkal várná,ám a londoniak nincsenek BL-ben.Ezért valószínű hogy Madrid lesz a végállomás.vagy az Atletico,vagy a Reál.Nem tartom rossz játékosnak,és Cunhával-Griezmannal-Felixel még egész jók is lehetnek.(Már ha maradnak a régiek..)

Gabriel Jesus, a mai szomorú atletis valóságban álomigazolás lenne a támadósorba, de szerintem semmi realitása, hogy egy City után, ide jöjjön.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18163

Balogh992 beküldte:
Roro nak +2 golpassz malta ellen csak itt hagyom..

Elég nagy esélye van, hogy Riquelme vagy egy elsőosztályú csaoatba megy kölcsönbe. De biztos, hogy velünk fogja megkezdeni a szezont.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18162

Állítólag Morata lehet hogy marad,mert számolnának vele a következő szezonra,illetve Dybla lehet nem az Interhez megy hanem mégis csak hozzánk.Ezen felül Darwin Nunez a Liverpoolban fog kikötni ha minden igaz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18161

Roro nak +2 golpassz malta ellen csak itt hagyom..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18160

Hajpa-yes beküldte:
Tegnap a franciáknál játszott mind a két velünk szóba hozott védő:Saliba és Clauss is.Nem láttam a mecset,csak megemlítettem..


Tényleg elég gyér játékot mutattak de ahogy írta amfan az egész csapat igen gyenge volt úgyhogy most nem lenne igazságos kritizálni Őket. Gabriel Jézus pedig óriási igazolás lenne csak egy bajom van ha ez megtörténik még mindig nincs klasszikus 9- es izomemberünk elől. Bár ha Gríz javulna..Cunha fejlődne és több lehetőséghez jutna.. Correa maradna és nem robban le a műtét után akkor Jézussal csak tudnának annyi gólt termelni közösen mint egy db gyilkos befejező..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18159

balint18 beküldte:
A juventusnak mégis csak kell Morata és körvonalazódik egy estleges Morata - Moise Kean csere.

Valencia-val megkezdődtek a tárgyalások Carlos Soler-rel kapcsolatban az első ajánlat 15m+egy játékos de a valencia 25-30m szeretne. Szerintem 20 ért mozdítható. Ami viszont még érdekesebb hogy azt írják a távozó Herrera helyére jönne.

Az szerintem reális érte. Sőt még 25 is elfogadható a mai világban egy ilyen játékosért. De persze a legjobb az lenne ha valakit vinnének és 15 ért jöhetne. Mondjuk Wass vissza vagy Hermoso is nagyon jó lenne oda. Szerintem átgondolhatnák mert elég jó ajánlatot tettünk nekik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.