Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18156

Tegnap a franciáknál játszott mind a két velünk szóba hozott védő:Saliba és Clauss is.Nem láttam a mecset,csak megemlítettem..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18155

A juventusnak mégis csak kell Morata és körvonalazódik egy estleges Morata - Moise Kean csere.

Valencia-val megkezdődtek a tárgyalások Carlos Soler-rel kapcsolatban az első ajánlat 15m+egy játékos de a valencia 25-30m szeretne. Szerintem 20 ért mozdítható. Ami viszont még érdekesebb hogy azt írják a távozó Herrera helyére jönne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18154

Padra jó lenne ha nem lenne ilyen drága de ami pozitívum hogy esetében egy tényleg kiforrott, gólerős támadót vennénk aki a legjobb korban van..nem egy kiégett rutintarisznya.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18153

Manapság egyre kevésbé lényeges úgy néz ki és nem is alkotott maradandót ott de amúgy Real-nevelés is a csávó emlékeim szerint.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18152

Atletitom beküldte:
balint18 beküldte:
Pletykák szerint a nemzetek ligája párharcok után megkezdődnek a tárgyalások az Espanyol-al Raúl de Tomás ügyében. Nem rossz játékos ha egy észszerű összegért hozzák.

Ha nem fut be egy értelmes ajánlat akkor Saul marad a csapatnál.

Az Udinese sportigazgatója azt nyilatkozta ,hogy nehéz lesz megtartani Nahuel Molina-t a nyáron. Ő az egyik kiszemelt jobbszélső védőnek . Tud 5 és 4 védős rendszerben is játszani .

Ennyi pletykát találtam a múlt héten.

Molina tényleg nagyon jó de én de Tomást nem látom valami fényes erősítésnek. Felesleges ide szerintem. Amellett tipikusan az a csatár aki egy Espanyolban veri a gólokat de egy komolyabb csapatba nem illik.

Lehet Cunha cseréjének szánják. Mondjuk ahhoz képest lehet drága lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18151

balint18 beküldte:
Pletykák szerint a nemzetek ligája párharcok után megkezdődnek a tárgyalások az Espanyol-al Raúl de Tomás ügyében. Nem rossz játékos ha egy észszerű összegért hozzák.

Ha nem fut be egy értelmes ajánlat akkor Saul marad a csapatnál.

Az Udinese sportigazgatója azt nyilatkozta ,hogy nehéz lesz megtartani Nahuel Molina-t a nyáron. Ő az egyik kiszemelt jobbszélső védőnek . Tud 5 és 4 védős rendszerben is játszani .

Ennyi pletykát találtam a múlt héten.

Molina tényleg nagyon jó de én de Tomást nem látom valami fényes erősítésnek. Felesleges ide szerintem. Amellett tipikusan az a csatár aki egy Espanyolban veri a gólokat de egy komolyabb csapatba nem illik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18150

Állítólag Felipe még gondolkodik az elé rakott szerződésen... Lehet nem lesz ebből maradás :lol: :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18149

Pletykák szerint a nemzetek ligája párharcok után megkezdődnek a tárgyalások az Espanyol-al Raúl de Tomás ügyében. Nem rossz játékos ha egy észszerű összegért hozzák.

Ha nem fut be egy értelmes ajánlat akkor Saul marad a csapatnál.

Az Udinese sportigazgatója azt nyilatkozta ,hogy nehéz lesz megtartani Nahuel Molina-t a nyáron. Ő az egyik kiszemelt jobbszélső védőnek . Tud 5 és 4 védős rendszerben is játszani .

Ennyi pletykát találtam a múlt héten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18148

Én , hogy őszinte legyek, a keretből pár jó játékost megtartanék, akik tényleg tudnak futbalozni (Félix, Cunha, Correa Carrasco, Kondogbia, Oblak (nem az elöző idénybeli formája), Savic, Gimenez( ha nem sérült), Llorente, és talán De Paul meg Koke) a többieket eladnám, aztán jöhetnek a fiatalok bizonyítani! Kár hogy nem egy Ajax, avagy Dortmund filozofiát tolunk, de sebaj! Egyszer majd jobban ráfázunk...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18147

gyuff beküldte:
ATLETibó beküldte:
Na, hát az a helyzet, hogy ez a Riquelme gyerek (gondolom elsősorban rá 'célozgattok) tegnap Észak-Írország ellen nagyot játszott, gól + gólpassz, és az AS is őt emeli ki, mint a meccs legjobbját.

Camello félidőben állt be, Ő két gólpasszt adott. Ezt a két srácot nagyon remélem, hogy nem csesszük el.

Camellot már vagy három éve követelem a csapatba, amióta depütálásán gólt vagy gólokat lőtt azon a meccsen az első csapatban, utána viszont még évenként kapott 1-2 lehetőséget, többnyire csereként, aztán csá. Riquelme se sok lehetőséget kapott eddig. És ugyanezt látom Serranónál is. Pedig amikor játszott, vagy három meccsen, akkor nem okozott csalódást, ráadásul az egyik meccsen ő volt a csapata legjobbja, ami mindent elmond az első keret játékosairól.
Őket szívesen látnám a keretben, és a csapatba kellene hosszabb távon beépíteni őket, de nem úgy, hogy évente kapnak egy, max. két lehetőséget, azt is csak inkább csereként. Az semmi.
De Simeone inkább vesz egy sokadik vén rutinos szart (lsd. Waas, Herrera, Felipe, stb.), mint hogy fiatalokat próbálna beépíteni, ami hosszabb távon sokkal kifizetődőbb, és eredményesebb is lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18146

ATLETibó beküldte:
Na, hát az a helyzet, hogy ez a Riquelme gyerek (gondolom elsősorban rá 'célozgattok) tegnap Észak-Írország ellen nagyot játszott, gól + gólpassz, és az AS is őt emeli ki, mint a meccs legjobbját.

Camello félidőben állt be, Ő két gólpasszt adott. Ezt a két srácot nagyon remélem, hogy nem csesszük el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18145

Másik téma hogy szegény Correa végülis nem sérült hanem szívműtét vár rá újfent. Bár elvileg nem komoly beavatkozás(úgy tudom van köztünk orvos is ..nem tudom mennyire ez a szakterülete ) de azért ennek fényében egyrészt valszeg marad nálunk másrészt meg kitudja milyen állapotban tér majd vissza. Mennyire veszíti el az amúgyis hektikus formáját.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18144

Ha van pénz vegyünk jó játékosokat de a fiatalokat mindenképp be kell építeni mert bizonyítottak. Az identitásunk is ezt követeli.. Nyilván 11 embert nem tud az akadémia adni akik ezt a minőséget elérhetik de 4-5 ember van simán akiknek ott a helye a padon és normális lehetőséget érdemelnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18143

Atletitom beküldte:
konkrétan nálunk úgy lenne jelenleg esélye a fiataloknak ha egy adott poszton az összes kiforrott játékosunk sérült vagy eltiltott(még az sem elég ha pocsék szezont fut mert akkor sem lesz fiatal akadémista kipróbálva helyette) és egy szezonban jobb esetben is csak 2 vagy max 3 meccs. És ennyi idő alatt kellene a fiatal tehetségnek valami nagyon extrát nyújtani hogy egyáltalán esélye legyen arra hogy később csereként is számoljanak vele de még mindig a kiforrott játékosok mögött a rangsorban.

Pedig milyen akadémiánk is van. És elméletileg nem is állunk annyira jól anyagilag, hogy tele tudjuk vasárolni magunkat. Az u19es csapatunk megnyerte a bajnokságot, es a blbe is elődöntőbe jutott. Van vagy 4 jatékos kapasból, akik annyira kibaszott tehetsegesek, hogy azonnal padra raknám őket. De ahogy látom a vezetőség és az edzői stá a nagy csapat titulust úgy értelmezi, hogy geci dragán ősszevásárolt csapattal kell beszarian jatszani. Egy kis kockáztatással szerintem sokkal többet tudnánk elérni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18142

Na, hát az a helyzet, hogy ez a Riquelme gyerek (gondolom elsősorban rá 'célozgattok) tegnap Észak-Írország ellen nagyot játszott, gól + gólpassz, és az AS is őt emeli ki, mint a meccs legjobbját.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18141

ha pedig 1 vagy 2 láthatatlan meccset hoz vagy egyszerűen nem mutat extrát akkor adjuk is el vagy kölcsön egyből ahonnan már nincs esélye a csapatba kerülne mindegy hogy játszik. Így ment kárban Borré és Jota is pedig látjuk hogy mostanra a támadósort nyugodtan építhetnénk köréjük.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18140

konkrétan nálunk úgy lenne jelenleg esélye a fiataloknak ha egy adott poszton az összes kiforrott játékosunk sérült vagy eltiltott(még az sem elég ha pocsék szezont fut mert akkor sem lesz fiatal akadémista kipróbálva helyette) és egy szezonban jobb esetben is csak 2 vagy max 3 meccs. És ennyi idő alatt kellene a fiatal tehetségnek valami nagyon extrát nyújtani hogy egyáltalán esélye legyen arra hogy később csereként is számoljanak vele de még mindig a kiforrott játékosok mögött a rangsorban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18139

Igen sajnos ez igy van nalunk nagyon nehez a fiataloknak mutatni egyàntalan valamit mikorr serrano kezdo volt az egyik mecsen en meg neztem az edzői névsort biztos simeone ul ott vagy történt valami…..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18138

Mindegyikünk látja hogy mekkora tehetségnek néz ki és akár még az argentin névrokon magasságába is elérhetne..kezd hasonló lenni a játéka. DE tudjuk azt is, hogy nálunk nem fog tartósan esélyt kapni. Cholo a saját fiának sem ad tartós esélyt nemhogy másnak az akadémiánkról...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18137

Én is ugy vagyok vele lemart jobb lenne akkor el adni 30-40 korul es rorot meg meg kellene próbálni ott nekem nagyon szimpi a srác tavaly megjárta angliát idén legtöbb golpasz masodosztalyban es teljesen jo a szelen es kozepen iranyito féle pozicioban
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18136

gyuff beküldte:
Valahol olvastam, hogy 700 millióért igazolhatna a Barca, csak nem tudják regisztrálni a játékosokat. Nem semmi közgazdászok vannak ott, hogy egy csődközeli klub ilyet megtehet....
Azért egy barca-t csődbe vinni művészet lenne.Regisztrálni azért nem tudják mert a ligának van egy olyan csoda szép agyszüleménye hogy fizetési sapka, azt hiszem a covid időszakban vezették be . Történetesen nálunk is ezért van megkötve a vezetés keze ha a játékosok fizetéséről van szó . Ami persze nem baj hogy van egy plafon amit nem lehet túllépni csak akkor nem kell majd meglepődni hogy egy angol középcsapat veretesebb neveket tud igazolni mint egy spanyol élcsapat .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18135

Valahol olvastam, hogy 700 millióért igazolhatna a Barca, csak nem tudják regisztrálni a játékosokat. Nem semmi közgazdászok vannak ott, hogy egy csődközeli klub ilyet megtehet....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18134

Hajpa-yes beküldte:
Soler megy a Barcába.Vagy nem?De lehet Gayaval keverem?

Elvileg mindkettőt akarják és szerintem menni is fog mind a kettő oda ha lesz rá zséjük(ne kérdezd honnan..ezeknek meg a Realnak minden össze tud jönni) ...de azért álmodozik a nyomor kicsit. A legjobb az lenne ha a kettő együtt jönne így hogy már Lodi is távozik a szarkákhoz úgy néz ki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18133

Soler megy a Barcába.Vagy nem?De lehet Gayaval keverem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18132

David Garcia hátra tökéletes lenne. Lemar helyett maradjon itt Roro. Engem inkább egy jobb bekk igazolása hozna lázba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18131

de kár előre álmodni ..az jó hogy Hermoso távozik de csak akkor ha minőségi cb-t sikerül szerezni helyette. Mert a padon cserének Ő is jó lett volna ha nem kell sokat bevetni a szezonban úgyhogy csak remélhetjük hogy nem egy újabb Felipe jön majd Hermoso helyett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18130

Nagyon jó lenne a srác. Kondogbia De Paul Soler sor eleve jól nézne ki középen ha mindegyikük hozza a valós tudását (főleg hogy úgyis ismerik egymást a Valenciából). Egyúttal Koke utódját is látnám benne. De Paul pedig szabadabban mozoghatna előre a támadásokkal ami sokkal jobban feküdne az Ő stílusának. Soler sokkal inkább klasszikus irányító aki kicsit kevésbé veszélyes kapura bár azért ahhoz képest viszonylag gólerős is volt eddig Valenciában. Egyértelműen komoly igazolás lenne ráadásul spanyol és nagyon jó korban is van. Bőven ott a rutin mögötte ugyanakkor még fejlődőképes játékos. Mellettük variációnak a Koke- Saúl párossal + fiatalokkal a középpálya rendben lenne szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18129

Pletykák szerint Lemar visszautasította a szerződéshosszabbítási ajánlatot .(Lehet megnyílik az út az esetleges értékesítésével Soler felé ? ) A klub pedig átadólistára rakta Hermoso-t .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18112

Hajpa-yes beküldte:
27-28 éves játékosok teljesen rendben vannak még.Ilyenkor kicsit elgondolkozok mikor is egy 30 éves támadóra azt mondjuk hogy már öreg...vagy sírva fakadok,vagy inkább lehúzok egy felest mert depresszióba esek a magam 47 évével...Akkor én mi vagyok??Matuzsálem???(mondjuk az rumban jó...)

Focis berkekben már én is túl öreg lennék a magam 34 évével. (nyilván vannak játékosok akik tovább húzzák Zanetti, Ibra Messi Totti, Ronaldo stb még viszonylag jó vagy nagyon jó szinten, de a többség 30 évesen már túl van érdemi pályafutásán és erősen hanyatlik).. ..maximum a karszalagot vihetném..nem mintha "fiatalon" többet értem volna ..hozzám képest Felipe is egy klasszis csak hát én nem éltem meg belőle hogy elfejelgettem a labdát(legalább ebben jó voltam) meg lerúgtam a trükkös gyerekeket a pályáról.. :lol: :lol: Szóval nyugi nem úgy értettem..nem vagy öreg még papa. :evil: :woohoo: Én már a Judoban is érzem hogy nem vagyok olyan mint 27 évesen mondjuk..ez van telik az idő..öregebbnek érzem már most magam és őszintén félek mi lesz majd 50 felé ha már ilyen fiatalon panaszkodom. És ne akarja nekem senki sem azt bemagyarázni hogy Clauss évekig jó lenne meg Mandava is mert nem lesznek. És jó lenne úgy építkezni hogy egy összeszokott keret maradjon meg éveken át gerincnek úgy ahogy eddig egyébként Simeone is csinálta ehhez pedig(hacsak nem klasszis vagy ahhoz közeli játékosokról van szó ) a 29 -30 éves játékosok sajnos "öregek".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18111

balint18 beküldte:
Vrsaljko és Felipe-ről pedig annyit hogy nem csak a kezdőbe kellenek emberek hanem a padra is oda pedig teljesen jók, feltéve ha nem kell sérülés miatt 5-6 meccsnél többet játszaniuk egy szezonban .

Vrsaljko esetében ez igaz és rendben is lenne mert legalább Ő harcol és a belét kiteszi meg annyit nyújt amennyit tud(ettől még nem ez a szint de cserének valóban jó) viszont Felipe agyatlan faszságai már túl szaporák ahhoz hogy itt legyen de ez egy másik téma.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.