Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18268

Correa operációjáról tudunk valamit? Egyáltalán bevethető lesz ha marad is a szezon első meccsén/meccsein?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18267

Rengeteg a bizonytalanság de az előjelek eddig cseppet sem bíztatók..idő még mindig van de ahogy telnek a hetek nekem egyre borúsabb kép kezd összeállni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18266

Igen.Biztos sok a kacsa...de eddig siralmas...Lehet a háttérben nagy a meló...de nem látom az új védőket.Be is kellene építeni a csapatba kezdésre.Lassan a játékosok nyári szabadsága is lejár.hó végén a Numanciával kezdünk,aztán 3 napra rá a Man United,és még 2-3 biztos lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18265

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
ja igen és olyan faszák vagyunk támadókban hogy a Papper elküldte Giulianot Zaragozába kölcsönbe.
Szerintem pont hogy a támadó sor az megvan. Morata,Cunha,Grizi,Felix,Correa .


Morata, Gríz és Correa helyzete bizonytalan(még mindig nem biztos hogy mindegyik marad és minhármuk esetén lehetett hallani a távozás lehetőségét többször is) ahogy a várható teljesítményük is kétes erősen miközben a fizuk az egekben amivel komoly gondunk van ugye. De mind marad akkor is minőségre nem csak darabszámra vagyunk meg ha nem javul legalább egy ember rengeteget közülük a gólok terén. De ha a kis Cholo helyett védő jön vagy Soler akkor ezen a témán én sem fogok fennakadni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18264

A pletykákból messzemenő következtetéseket ne vonjatok le, tegnap például meg is cáfolták a Maffeo pletykát ha jön is akkor csak a padra beugrósnak .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18263

Atletitom beküldte:
ja igen és olyan faszák vagyunk támadókban hogy a Papper elküldte Giulianot Zaragozába kölcsönbe.
Szerintem pont hogy a támadó sor az megvan. Morata,Cunha,Grizi,Felix,Correa .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18262

ja igen és olyan faszák vagyunk támadókban hogy a Papper elküldte Giulianot Zaragozába kölcsönbe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18261

igen..az biztos hogy manapság már sokkal inkább üzleti társaságok a nagy klubok mint focicsapatok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18260

agyalhatunk mi itt,de a töredékét sem tudjuk hogy mit miért és hogyan gondolja a vezetőség ééés nem utolsó sorban a sok pénzéhes ügynök....Példa.leigazoltunk egy fiatal argentin játékost nevezett Germán Bertarame nevűt a San Luisból.Azt írják a transzfer kb 8 millió euró volt,egy percet se volt a klubnál,már is ment egy másik mexicoi klubhoz a Rayadoshoz...Valószínűen a klub itt is fogott 1-2-3 millát.plusz az ügynök is valamennyit.Lehet ezzel a transferrel is csökkentették a 40 milliós minuszunkat...nem tudhatjuk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18259

Nem értem miért fosunk ennyire egy ilyen tehetséges akadémiát rendszeresen bevetni legalább a padon mert ha csupa kütyaütő lenne még azt mondanám ha nincs pénz akkor oké hozzuk a padra a Witsel meg a Bernardeschi féle embereket de erről szó sincs ...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18258

Hajpa-yes beküldte:
Miért nem látjuk be hogy csóró buznyákok vagyunk,és akkor legalább ebből a sok fiatalból csináljunk egy lelkes kis bentmaradásért küzdő csapatot.Nekem ezzel sem lenne semmi bajom.Kkvénhedt szerencse vadászokat akarunk idehozni..ez a Witsel is bejárta a fél világot már.Nem is értem,mégha valaki írta is hogy HERRERA helyére jönne.De az ő helyére pont ott lenne Serrano...pldul...

Bennem is ezek a gondolatok fogalmazódtak meg. Ha nincs pénzünk olyan játékosokra, amivel előre tudunk lépni, akkor nyúljunk a fiatalokhoz. Hosszabb távon sokkal jobban megéri, főleg, ha a jövő sztárjait lennénk képesek kinevelni, mint hogy most a lyukakat ingyen elhozható veterán, vagy feleslegessé váló zsoldosokkal próbálnánk betömögetni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18257

Miért nem látjuk be hogy csóró buznyákok vagyunk,és akkor legalább ebből a sok fiatalból csináljunk egy lelkes kis bentmaradásért küzdő csapatot.Nekem ezzel sem lenne semmi bajom.Kkvénhedt szerencse vadászokat akarunk idehozni..ez a Witsel is bejárta a fél világot már.Nem is értem,mégha valaki írta is hogy HERRERA helyére jönne.De az ő helyére pont ott lenne Serrano...pldul...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18256

ha ez összejön kb olyan transzfer lesz mint anno Cerci..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18255

Manolo véleményével összhangban úgy néz ki rárepülünk a szintén ingyen megszerezhető és lecsúszott Bernardeschi-re is..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18254

Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
A Maffeo üzletbe a Mallorca beleszeretné vonni vagy Riquelmét vagy Camellot. 8 milliót kérnének egyébként a fiatal jobb oldali védőért.Ezen felül Kimpembe neve merült fel a klubnál de csak ha Hermoso távozik.

Ezekkel az üzletekkel csak gyengülnénk..Maffeo nem jó annyira hogy fiatal tehetséget adjunk érte. Kimpembe meg gyengébb védő mint Hermoso

Egyértelműen gyengülünk. Most megy a faszoskodás, kapkodás. Ki az a játékos, aki még egyeneset tud rúgni a labdába és lehetőleg ingyen vagy két csomag szotyiért elhozható.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18252

Hajpa-yes beküldte:
A Maffeo üzletbe a Mallorca beleszeretné vonni vagy Riquelmét vagy Camellot. 8 milliót kérnének egyébként a fiatal jobb oldali védőért.Ezen felül Kimpembe neve merült fel a klubnál de csak ha Hermoso távozik.

Ezekkel az üzletekkel csak gyengülnénk..Maffeo nem jó annyira hogy fiatal tehetséget adjunk érte. Kimpembe meg gyengébb védő mint Hermoso
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18251

A Maffeo üzletbe a Mallorca beleszeretné vonni vagy Riquelmét vagy Camellot. 8 milliót kérnének egyébként a fiatal jobb oldali védőért.Ezen felül Kimpembe neve merült fel a klubnál de csak ha Hermoso távozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18250

Saulniguez5512 beküldte:
Én csak most nézem, hogy keret tag Marcos Paulo, és Samuel Lino ... van valami elképzelés róluk, vagy mennek a levesbe ők is?

Marcos Paulo szerintem biztos, hogy megy. Egy nagyon önfejű, lusta srác. De Lino remélem marad. Hatalmas fogas volt 6,5 millióért, tavalyi protugál ligában mocsok jól játszott, és örülök neki, hogy itt van. Remélem Simeone is így gondolja. Amúgy Maffeonak is nagyon örülök. Senkit se zavarjon meg a Transfermarkt, sokkal jobb ő mint amire értékelik. Bár én is azt mondanám, hogy egy masszív cserének tökeletes lenne, hisz egy top szint közeli szintet hozott tavaly nsok meccsen, de kell ide egy olyan játékos, aki mindig képes hozni azt a szintet. De egy Vrsaljkonál szerintem jobb a srác, de Trippiernél rosszabb
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18249

Én csak most nézem, hogy keret tag Marcos Paulo, és Samuel Lino ... van valami elképzelés róluk, vagy mennek a levesbe ők is?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18248

Nahuel Molinára nincs pénze a klubnak,ezért Pablo Maffeot fogja megvenni a jobb oldalra.Most már én is azt mondom ez nagyon gáz..Nahuel Molina ára 20 millio euro a Transfermarkt.de szerint..ÉS ennyit nem tud a klub kifizetni....3.5 Maffeo ára...Gondolom majd 5 körül veszünk egy csatárt is...De a középhátvéd poszt is rendeben mert Felipe hosszabbított...Minden nagyon Gromek....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18247

Valami olyasmit olvasok hogy több ajánlata van az akadémista srácoknak mint a felnőtt keretben lévőknek..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18246

Vrsaljkot sajnálom is, meg nem is... Jó volt beugrónak, lelkes, csupaszív ember, de tudásban nem a mi szintünk. Sokszor paráztam amikor ő volt a jobbhátvéd, igen komoly veszélyt jelentett a saját csapatára. Az viszont tetszett, hogy nem pöcsölt, rögtön beadta a labdát jobbról, amiből sok gólt szereztünk. Llorente, vagy bárki más a jobbszélen mindig eggyel többet húzott mielőtt beadott volna, vagy egyáltalán nem adta be a labdát. Így kénytelenek vagyunk jobbhátvédet szerezni, mert ezen a poszton igen komoly hiányban vagyunk. Sajnos nem lubickolunk a pénzben, így kérdéses hogy milyen szintű védőt tudunk szerezni. Lehet lesz egy Vrsaljko 2.0... azzal meg nem nagyon vagyunk kisegítve. Egy jó Nego-t el tudnék ott képzelni :lol: :lol: :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18245

Vrsaljko nem hosszabítja meg a szerződését,ez már biztos.Tehát eligazol.beugrósnak nem volt rossz szerintem,és mikor kezdett se lógott ki a sorból.Efektív egyelőre jobb hátvéd nélkül vagyunk,illetve ott van Wass.....De ha minden igaz ő sem marad....Szegény..Nem tudom hogy került ebbe a játszmába....Nyilván ha nem sérül meg lehet lett volna jövője...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18244

Atletitom beküldte:
Viszont ami jó hír hogy Solerra továbbra is van esély ha sikerül az anyagi dolgokat rendezni.
Kicsit durva lesz a középpályás felhozatal ,ha ő is jön. Engem továbbra is zavar ,hogy egyetlen középsővédőt sem hoztak velünk szóba .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18243

Hivatalos ajánlatot tett a klub Nahuel Molina-ért .(Elég sok helyen lehozták , ami a megbízható forrásokat illeti )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18242

Viszont ami jó hír hogy Solerra továbbra is van esély ha sikerül az anyagi dolgokat rendezni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18241

Hajpa-yes beküldte:
Juranovicrol én most olvasok először.nem is láttam még sehol.Sőt.Azt se tudom kicsoda...de ez nem mérvadó mert én a Vlahovicról sem hallottam anno..Általában vakon vagyok.

Nem egy vacak játékos de egyáltalán nem ér annyit mint amit kérnek érte és nem biztos hogy vérszajkónál jobb lenne de a semminél meg veterán szaroknál biztosan..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18240

Juranovicrol én most olvasok először.nem is láttam még sehol.Sőt.Azt se tudom kicsoda...de ez nem mérvadó mert én a Vlahovicról sem hallottam anno..Általában vakon vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18239

Hajpa-yes beküldte:
Az Atlético de Madrid nem jegyezheti be első igazolását a következő szezonra, a belga Axel Witselt . Az OK? A rojiblancói klub 100 millióval túllépte fizetési határát , ezért nem tudja regisztrálni az új tagot, amint azt a COPE lánc El Partidazo közölte.
Az egyik Antoine Griezmanné , akihez a COPE-lánc El Partidazo szerint az Atlético keresi a kiutat annak érdekében, hogy csökkentse ezt a fizetési tömeget, és regisztrálhassa Witsel-t, aki most is vár. más csapatokkal és más játékosokkal, például a Barcával és a már bezárt szervezetekkel, mint Christensen és Kessie.

Így vagy úgy, de tény, hogy az Atlético egy gazdasági problémába merült, amelyet meg kell oldania, ha meg akarja erősíteni csapatát a következő szezonra. Enrique Cerezo már figyelmeztetett, hogy az Atleticót 40 millióért kell eladnia, de lehet, hogy még ez sem lesz elég ahhoz, hogy Witsel piros-fehérbe öltözve lásson.
COPE-nak nem nagyon hinnék(blik szint). Egészen egyszerűen az a baj hogy 45 milliós minuszban van a klub és ezt úgy lehetne megoldani ha eladnak játékosokat, mert ha nem akkor jöhet a liga és jönnek az újabb megszorítások. (Mint ami volt a kovid szezon után, hogy a bevételek/átigazolásokból befolyó összegek 1/3 át lehet csak átigazolásokra fordítani )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 10 hónapja #18238

Juranovic-ot cáfolták, egy kacsa volt . (szerencsére)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.