Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19388

Hajpa-yes beküldte:
Most Cunha-ról olvastam hogy csapatot fog váltani a télen, méghozzá Angliába venné az utat. Ugye eddig Felix PSG pletyka van,Felipe Besiktas,és most Cunha Anglia.....
Remélem a Felipe rész igaz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19387

Most Cunha-ról olvastam hogy csapatot fog váltani a télen, méghozzá Angliába venné az utat. Ugye eddig Felix PSG pletyka van,Felipe Besiktas,és most Cunha Anglia.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19386

Állítólag Gabi helyet fog kapni a vezetésben valószínűleg Berta mellett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19372

Azon csodálkozok hogy Enrique 3 Atletist is behívott a vb keretbe.Illetve Moratát gondoltam ha egészséges,és még talán llorente is na de hogy Kokéban mit lát??A fél Barcelóna is megy, és ami még érdekes,Margitéktól is csak 2 játékos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19371

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19358

Na.Szóval készülvén a 6 hetes uborkaszezonra, megnyitnám a pletyka szezont újfent...Három helyről is olvastam hogy a PSG megfogja próbálni Felixet leigazolni a télen. Csóri kölök ha még kezdeni akar valamit a tehetségével szerintem is dobbantson, na de szerintem pont nem a legjobb helyre kerülne Párizsba. Mbappé. Neymár. Messi...karmai közé.Csóri.....oda szerintem inkább ne..Bárhova máshova de a franciákhoz ne menjen. Másik pletyka a Basiktas szeretné Felipét a védelembe elvinni. Felipe pedig menne mert több játék lehetőséget szeretne. A transfermarkt.de szerint még a télen csak szeretnénk elhozni a védelem tengejébe a Leicestertől Söyüncüt. (megjegyzem nem ártana tényleg egy épkézláb középső védő)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 6 hónapja #18858

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
ÁÁÁ csak teszteltem hogy rajtam kívül ránéz-e néha valaki az oldalra itt a két hetes pihenőben.
De tényleg olvastam valahol.Viszont sehol sem látom.

:cheer:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 6 hónapja #18843

Hajpa-yes beküldte:
ÁÁÁ csak teszteltem hogy rajtam kívül ránéz-e néha valaki az oldalra itt a két hetes pihenőben.
De tényleg olvastam valahol.Viszont sehol sem látom.
zza

Látod az ember megfogadja hogy nem húzza fel magát és nem nézi a meccseket de amint van 2 hét szünet már elvonási tünetek vannak. :lol: Bár a válogatott fiainknak azért szurkoltam de az Atleti az Atleti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 6 hónapja #18842

Araujo pl jó vétel lett volna nekünk is ámbár kezd belőle is Gimenez lenni. Nagyon jó kis védő viszont kezdik elcsípni a sérülések Őt is. .

Valahol csak tudnánk venni egy épkézláb és nem veterán védőt is. Nem hiszem el hogy nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 6 hónapja #18841

Sajnos van a hírnek valóságalapja. Pletykaszintem még csak szerencsére... Bár szerintem nem fog realizálódni, mert most sérült meg az uruguayi-válogatott meccsen Araujo, szóval emberünk újra játszhat a katalányoknál...

www.masatletico.com/articulo/atleti/piqu...OhYr6pyayI68erCQIuFo
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 6 hónapja #18840

ÁÁÁ csak teszteltem hogy rajtam kívül ránéz-e néha valaki az oldalra itt a két hetes pihenőben.
De tényleg olvastam valahol.Viszont sehol sem látom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 6 hónapja #18839

Hajpa-yes beküldte:
Új pletyka: Pique.......Első gondolatom hogy röhögök egyet.Aztán átgondoltam mert a jelenlegi védelmünk katasztrófa és lehet vele egy évig max stabilizálódna ...Na de akkor már hozzuk vissza Godint....vagy Perreát!!!

Kérlek mondd hogy csak félrenéztél valamit vagy egy retek helyen olvastad ..a mostani Pikénél még Cata Díaz is fényévekkel jobb védő volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 6 hónapja #18838

Új pletyka: Pique.......Első gondolatom hogy röhögök egyet.Aztán átgondoltam mert a jelenlegi védelmünk katasztrófa és lehet vele egy évig max stabilizálódna ...Na de akkor már hozzuk vissza Godint....vagy Perreát!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18837

Most olyasmit olvastam hogy lehet még a télen lepróbáljuk igazolni Scalvinit az Atalantától. Róla már nyáron is szó volt de az olaszok nem akarták elengedni a fiatal tehetséget,aki már a felnőtt válogatottba is befér.(nemtudom mi változott nyár óta?),és ( természetesen a Man City is képben van...Teljesen olyan lesz ez az angol klub mint régen a Blancók...Ha valahol böffent egy frankót egy játékos,már azok ott állnak érte...)Bár Söyüncü csak jövő nyáron fog érkezni(ha minden igaz) és a fiatal olasz valahogy ide kerülne, én megoldottá nyilvánítanám a két középső védelmünket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18836

Érdekes hír! Kíváncsian várom mi lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18835

Sok klubhoz közel álló információ szerint Miguel Ángel Gil Marín kész eladni a saját részesedéset a klubból. Ez azt jelentené, hogy majd 60 szazaléka a csapatnak más tulajdonba kerülne.

Na ha ez a hír igaz, akkor izgatottan várom a jövőt. Ha teszem azt egy olyan cégcsoport veszi meg, akik nem beszariak, és tudnak alkalmazkodni a modern foci filozófiájához, akkor csak jól járnánk. De ha nem, és Peter Lim féle elnök jönne tulajnak, akkor lenne szívás atleti szurkolónak lenni.

Persze ezek csak elméletben vannak, de jó lenne belegondolni, hogy milyen lenne a csapat, ha nem csak a keret, de még a vezetőség is elit lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18530

Pedig 30 perc alatt várható, hogy úgy telibe vágja magát az ember drukkolással vagy méreggel, hogy aztán már fenn is marad a végéig :) Én "szerencsére" rossz alvó vagyok, tehát várható, hogy végig küzdöm az ütközést. Ha jó lesz, ha rossz.
Aúpa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18528

10-kor van meccs???Hát a múltkorit is 30 percig bírtam,,,Szerintem nem fogok fent maradni,Legyen úgy hogy bánjam meg...A remény ugye...Aupa!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18527

Rendesen meglep, hogy Lodit (miután korábban többx is nyerőember volt) "áruba bocsátotta" a mester. Ilyen jól állunk védővel, aki hajlandó és tud is támadni? Vagy tényleg ennyit a támadásról az Atletiben?! Most mind1 ki jön helyette, bár Reguilon neve legalább mond valamit...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18526

Én semmit sem tudok róla csak hogy Blanco volt...Nem egy szép kontakt kezdete számomra.....De lásd:LLorentét...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18525

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Hetek óta megy a huza-vona Sergio kapcsan! Villarrealt meg Betist mondtak vele kapcsolatban! En orulnek neki, szwrintem jo formaban van a srac! Napok óta nem talalkoztam vele, szoval tuti hogy mar nincs a Tottenhamnél! Hamarosan tudunk majd tobbet is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18521

Márpedig a Transfermarkt.de 88%-ra taksálja ahogy jön Molinát is....(miközben már 3 hete megvette a csapat)..Tehát ez alapján sanszos.ÉS ő jobb mint Lodi??Egyébként a transfermarkton már csak két lehetséges játékos van megjelölva.A spanyolon kívül Lovro Majer...a Rennesből. Aki védő.Most olvasom először a nevét.Semmit sem hallottam róla..Lehet Reinildó komálya?ÉS szólt hogy a spanja had jöjjön már ő is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 7 hónapja #18519

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Sergio Reguilón nalunk folytathatja Lodi helyett! Velemenyek? 2hete mondtam neki, hogy jöjjön hozzank es erre tessek! Ha bejon részben nekem is köszönhető!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18447

Na ha a híreknek lehet hinni: United 130 misi Felixért és 40 misi Cunháért..Elutasítva..Júve:40 misi Moratáért, Elutasítva,és Chelsea:40 millió Llorentéért,Elutasítva..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18446

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18444

Hajpa-yes beküldte:
jaja.Pont most olvastam én is de megelőztél.Félixet is bekóstolták...
Felix kivásárlási ára 350mEur, és semmi sem indokolja, hogy ennél olcsóbban adjuk. A szerződése 2026-ig szól, semmi sem sürgeti az eladását. 350milliót pedig ez a szedett-vedett Mu nem fog tudni kifizetni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18442

jaja.Pont most olvastam én is de megelőztél.Félixet is bekóstolták...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18441

Hajpa-yes beküldte:
A Man United minden követ megmozgat Morata leigazolása érdekében.De ez semmi mert Cunha is (vagy??) kellene nekik.

Lesz ez röhejesebb is, állítólag Félix is a célpontjaik között van
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18440

A Man United minden követ megmozgat Morata leigazolása érdekében.De ez semmi mert Cunha is (vagy??) kellene nekik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 8 hónapja #18402

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Daniel Wass visszatér Dániába.Pedig állítólag a vezetőségnek kimondottan tetszett a nyári munkája és számoltak is volna vele a továbbiakban.az ő saját döntése volt a tiplizés.

Hja, sajna.

www.fociclub.hu/2022/08/12/atletico-madr...inos-jatekos-keppel/
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.