Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19565

Egy ilyen hírhedt, magamutogató figura mint Lahoz, egész biztos, hogy presszióra mond fel a La Ligának :P Sajnos az idény végéig még sok csapatnak beletenyerelhet a produkciójába...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19564

Lahoz úgy "döntött" hogy 45 évesen nyugdíjba vonul.....Aham.....Úgy gondolom, fentről jött a utasítás, hogy vagy kibaszunk most már, vagy önszántadból tiplizel. Katarban az egész világ láthatta miket csinál hétről-hétre itt a La Ligában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19563

Arról ne is beszéljünk, mekkora üzlet volt gazdasági szempontból is a felsorolt 4 játékos anno, akit vettünk: Vagy nem adtunk érte horror összegeket, vagy busás haszonnal adtunk túl rajta, vagy annyira jól játszott, hogy 10-szeresen is behozta az árát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19562

Hajpa-yes beküldte:
Tényleg nem rossz játékos de ez a 126 misi azért tényleg túlzás volt. Agüero, Forlán, Falcao vagy éppen Torres simán értek volna ennyit, ha a játékosok közti különbségeket nézzük.


Most is égetően kellene egy hozzájuk mérhető klasszis támadó.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19561

De ez mostmár mindegy... Én még mindig kíváncsi vagyok ki fog jönni. De qrvára az a gyanúm, hogy senki sem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19560

Tényleg nem rossz játékos de ez a 126 misi azért tényleg túlzás volt. Agüero, Forlán, Falcao vagy éppen Torres simán értek volna ennyit, ha a játékosok közti különbségeket nézzük.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19559

biashead beküldte:
Egy nekünk 126 millióba kerülő játékost dobálgatunk kölcsönbe 15 milióért. Igazi sikertörténet. Majd azt csináljuk, mint Moratával, minden évben, sokéven keresztül, odabasszuk majd valakinek kölcsön, aztán, ha lejár a szerződése, akkor majd vonogatjuk a vállunkat, hogy ebben a sikertörténetben ennyi volt benne. Szánalmas a vezetőség. Azt a rengeteg 126 millát meg elmutyizták közösen a Benficával és Mendessel, mert épeszű ember nem ad ennyi pénzt egy félszezonos tehetségért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19549

Ugye volt az a Bud Spencer és Terence Hill film, a Nincs kettő négy nélkül, amikor is a szaxofonos Spencer a brazil kastélyban kereste Zeffát, a konyhás nénit, hogy "Zeffa mi a mai kaja?". Mire a nagydarab néger nő azt válaszolta, hogy "Hát, ma nem főztünk." Erre Piedone: "Rendben.... És mi lesz akkor a második fogás?..."

Szóval Ok... Rendben. És ki lesz az érkező??? Mert Cunha tiplzett és Felix is fog... Barrios a B-ből mindenre megoldás??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19546

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19536

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19517

Viszont most erről a Macallisterről olvastam valamit, de csak brekegve beszélem a tajvanit. Ő egész jó volt a vb-n, és ha Cholo másra nem is, de arra lehet jó volna, hogy idehozassa.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19516

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Katasztrófa. Ne igazoljunk inkább és csak fiatalokkal próbálkozzunk.

Állítólag Barrios szerződéshosszabbításán ügyködik a klub.

Nagyon helyes. Először építsenek be annyi fiatalt amennyit csak lehet. Meglátjuk a rutinos sztárok mellett mire mennek aztán utána is ráér a vezetés agyalni hova kell igazolni milyen posztokra nem tudunk értelmezhető akadémistát állítani illetve a rutinos játékosainkkal megoldani. A felsorolt nevek amúgy nem tragikusan rosszak..egy építkezőfélben lévő topközépcsapatnak (jelenleg inkább vagyunk ez mint topcsapat) de én nem szeretnék egy sereg öregedő vándort a csapatba. Kell a rutin pláne ha végre a csikókhoz nyúlunk normálisan de alapból vannak rutinos játékosaink.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19515

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19514

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Katasztrófa. Ne igazoljunk inkább és csak fiatalokkal próbálkozzunk.

Állítólag Barrios szerződéshosszabbításán ügyködik a klub.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19513

Katasztrófa. Ne igazoljunk inkább és csak fiatalokkal próbálkozzunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19512

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Micsoda nevek :D borzaszto,lesz még ennel lentebb is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19511

És ez a Borja Iglesias pletyka?
Én nem tartom rossz játékosnak,például a vb-re is hiányoltam a keretből.
De hogy leigazoljuk és itt játszon,még ezen témázok..
Valami görög kölköt olvastam még Mavropanos néven a stutgartból.Olvastam ezenfelül Otamendiről,és a SaoPaolos Murillórol is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19510

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19508

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Állítólag a Leicesteres Çağlar Söyüncüvel (26) előszerződést kötöttünk.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19503

Fasza.Majd jön helyette valami 38 éves fürge szarvas.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19502

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/atlet...het-angliaba-2931079

De inkább:

www.instagram.com/reel/CmfNe0FpHoi/?igshid=MDJmNzVkMjY=

"Sobre amar y sentirse amado. Cosas así nunca cambiarán. sentirse identificado con algo, sentirse importante, sentir afecto y sentirse parte de toda una familia, es diferente. A ti, atleticos, gracias de todo corazón. Tienes jugadores fantásticos como atletas y personas. Tienes fans que te hacen sentir como si estuvieras en casa incluso en el otro lado del mundo.

El fútbol es así, como cualquier otro trabajo, hay quien manda porque en algún momento fue muy importante, tiene sus jerarquías y hay quien toma las decisiones y entonces tú también tienes que tomar las tuyas. Mi corazón siempre tendrá un pedazo de Atleti!

Siempre tuviste mi todo, simplemente porque sentí que me diste todo.

Mil Gracias, Cunha"
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19478

SzabiBali beküldte:
Mai nap egy autó jelent meg a Metropolitano előtt. Belőle Maciek Kaminski szállt ki, és Cerezoék fogadták. Arra készül, hogy megvásárolja a klubot. Ahogy tudhatjuk, Gil Martin és Enrique Cerezo el szeretnék adni az Atletit, és most keresnek befektetőket. Ha minden igaz, akkor a közeljövőben egy új milliárdos lesz a csapat elsőszámú embere.

Szerintem ez a legjobb döntés ami történhet a csapattal. Cerezoék nagyon pina módon vezetik a csapatot, emellé meg szét is lopják (ezért nincs pénzünk kb senkire). Egy új vezető, új rendszert is jelentene, így nem lenne akkora hűség Simeone felé sem, és végre nem a multat néznék, hanem a jelenleg mutatott játékot.

Ez a Maciek Kaminski átvétel nem biztos, hogy a legjobb dolog, ami a csapattal történhet. Nemrég vette meg a Panathinaikost, és ősszel érdekelt volt az Evertonban, és senki se tudja, hogy honnan van a vagyona (ami körülbelül annyi, mint a csapatunk becsült értéke). Ezenkívül annyit hallottam, hogy nem egyszer verte hatalmas adósságba magát, úgyhogy szerintem Jesús Gíl díjas tulajdonos lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19477

Mai nap egy autó jelent meg a Metropolitano előtt. Belőle Maciek Kaminski szállt ki, és Cerezoék fogadták. Arra készül, hogy megvásárolja a klubot. Ahogy tudhatjuk, Gil Martin és Enrique Cerezo el szeretnék adni az Atletit, és most keresnek befektetőket. Ha minden igaz, akkor a közeljövőben egy új milliárdos lesz a csapat elsőszámú embere.

Szerintem ez a legjobb döntés ami történhet a csapattal. Cerezoék nagyon pina módon vezetik a csapatot, emellé meg szét is lopják (ezért nincs pénzünk kb senkire). Egy új vezető, új rendszert is jelentene, így nem lenne akkora hűség Simeone felé sem, és végre nem a multat néznék, hanem a jelenleg mutatott játékot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19476

Új játékosok neve villant fel esetlegesen hozzánk szerződéssel kapcsolatosan. A vb-n is látható marokkói Amrabat neve és a holland De Vrij neve mellett egy támadó érkezése is felröppent, mégpedig Adama Traoré-é. Távozási oldalon Cunhaával kapcsolatosan legalább öt Premier ligás klub is érdekelt, de ő biztos hogy ott fogja folytatni valahol a szigeteken. Félixért is legalább négy csapat van bejelentkezőnek, de az Aston Villa már nincs képben. Maradt a Chelsea, a PSG és az Arsenal. Carrascót a Man United érdekli, és ami újdonság: De Pault is összehozták a Júvéval. Szóval egyelőre ennyi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19473

A második félidőben megmutatták a fiatalok, hogy kell hajtani, és 2-0-ról szűk negyedóra alatt 4-et rúgva megfordították a meccset. Élmény volt őket nézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19472

Amúgy srácok ma játszunk egy barátságos mérkőzést a ponferradina ellen. Egy tök jó csapattal felállva is 1-0ra vezetnek ellenünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19471

Ha az Arsenalban köt ki meg is érdemeljük a sorsunkat.Mindig ezzel az Angol klubbal dobálózunk akik olyanok mint mi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19470

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19390

Annyit azért hozzátennék a cikkhez :Hogy a végén felvázoltak egy csapat felállást. Mendyvel a kapuban, Felipével a középhátvéd poszton,elől pedig a három említett támadóval......Nem tudom ki írta,de nem nagyon ismerheti a csapatunkat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 5 hónapja #19389

A The Sun hosszasan taglalja Tuchel lehetséges érkezését az Atleticóba. De ahogy olvasom,ők meg a fichajesről vettek át sok mindent.Tehát most szólok,hogy direkt a "pletykák" rovatba írtam be. Szóval Tuchel tartják legnagyobb esélyesnek SImeone helyére,(nyilván mert jelenleg csapat nélküli és elég nagy név a szakmában). De nem csak egyedül jönne hanem pár játékost el is tudna csalni az Angoloktól. Mount,Aubameyang,és Mendy neve került szóba,de Nkunku neve is felvetődött,akit a Chelsea csábít régóta,de a német edzőt követné. Ugye nem kell mondanom hogy a hírnek magyar vonatkozása is lenne Lőw Zsolt személyében. Bemásolom a cikket,mindenki értelmezze, ahogy szeretné,én így olvastam.

www.thesun.co.uk/sport/20433055/atletico...meyang-nkunku-mendy/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.