Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4785

igen.Tegnapi megerősített hír a Tielemans-os.Lacazette szerintem jön.De a kérdés hogy ki megy???Torres marad még egy idényt tuti.Szerintem Correa megy kölcsönbe.Vagy Gameirót adjuk el..De én már olyat is olvastam hogy Gameiro megy a Lacazettés üzletbe is...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4784

Youri Tielemans a Monacoba igazolt .

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4783

Ha Grizi és Oblak marad, akkor én nem számítok 4-5 igazolásra, inkább 2-3-ra. Gabi marad és ne feledjétek Augusto Fernandezre is számíthatunk lassacskán. Lacazette és Tielemans más nem is kellene.

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4782

Szerintem ha Lacazette-t leigazoljuk 100% hogy marad Grizi.Véleményem szerint nyáron nem kell sokat igazolni inkább 4-5 minőségi játékost, mondjuk Gabi,Tiago helyére , Filipe Luis nak egy helyettest ,egy csatárt és Carrasconak egy vetélytársat hogy jobb teljesítményre és ésszerűbb döntésekre bírjuk. Vélemények ? :D

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4781

Jönnek azok a kacsák...
AÚPA ATLETI !!!

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4780

Nagyon vigyázzunk a PSG-re!!!!Lehet hajlandóak kifizetni Oblak 60 milliós árát....Sőt egy másik francia klub Godint szeretné....de ezt nem rég írtam itt szerintem.

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4779

Van még egy fix távozónk...Cerci....valószínűen a Genoa elengedi a Bolognához 3 éves szerződést firkant majd alá.Csórikám.Több volt benn azért.De elpadozgatott becsülettel.

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4778

Én azért ezt a legutóbbi Griezmann interjút nem veszem annyira komolyan. Az angol Metró készítette, és az egész média tele van most vele. Lehet a fele sem igaz.

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4777

Meg szerintem Falcao szíve szerint maradt volna is.Emlékszek kb úgy köszönt el mint Raul Garcia.Könnyezve.És nem volt megjátszva. Falcaónak mennie kellett a Mendez féle cég(DOEN?) több éven át történő befektetése a Monaco orosz tulajdonosa által kifizetett millióknak köszönhetően térült meg.

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4776

Ha Griezmann menni akkor, akkor hagy menjen. Egyáltalán nem pótolhatatlan. Mondjuk nagyon sajnálnám, mert beleillet az Atletibe. Az alulról jött tehetséges zseni, aki (kezdetben) alázatos játékkal, itt lett nagy sztár. De ugyanez volt Agüeroval és Costával.
Forlánt és Falcao-t azért nem soroltam ide, mert ők már úgy jöttek ide, hogy előtte is letettek valamit az asztalra, tehát kész sztárokat vettünk már a személyükben.

Pletykák 2 hónapja 3 hete #4775

Két mocskos gyenge hoki csapat közül a szerencsésebb nyert.Az évszázad leggyengébb EL döntője volt.HA Griezmann ebbe a Man Unitedbe akar menni,és kifizetik a 100 millió erurót,akkor egészségére!!!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4774

Gondoltam, de ezért meg nem vagyok hajlandó szurkolni senkinek. Bl-ben lesznek? Ki nem szarja le? Évek óta ott vagyunk. Ebből ki is derül mennyire fontos neki a klub.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4773

Grizi miatt volt tetje...de mar tuti el fog menni.
A legutobni nyilstkozata utan meg menyjen is...
AÚPA ATLETI !!!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4772

Őszintén szólva hidegen hagy ki nyeri. Egyiket se szeretem.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4771

Remélem ma este az Ajaxnak szurkoltok!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4770

De mondjuk eddig kettő fix dolog tuti!!!Az hogy Tiago megy,és az hogy Koke marad!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4769

Hát ja.Olyanok lettünk mint a Porto,Benfica,vagy anno az Ajax......Elérünk valamit aztán a javát elviszik....
Lehet elölről kezdeni megint.Itt az új stadion és az alapoktól kell a csapatot is újjá vakolni.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4768

Istenem, minden évben ugyanaz. Megvehetünk mi bárkit, ha beválik jönnek ezek a milliárdos rohadék klubok, és viszik is. Jobb esetben "csak" meghülyítik. Érdekes, Gameiroért vagy Gaitanért nem kapkodnak annyira. Lehetetlen itt csapatot építeni. Simeone tényleg a legnagyobb, hogy ezt évek óta tűri, és itt marad nekünk.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4767

Adjuk el,de akkor az árából vegyük meg,és hozzuk vissza Courtoisét!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4766

A PSG rászállt Oblakra!!Nagyon vinnék,és lehet ki is fizetnék az érte kért kivásárlási összeget is.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4765

Correa-t és Gaitan-t megvédeném. Egyik sem illet bele Cholo elképzelésébe, nem feküdt nekik a kitalált játékrendszer. Ráadásul Correa gyakran csak beugrós csere volt. Gaitan sokszor még az se, ráadásul még sérüléssel is bajlódott.
Szóval nem egyértelmű ez a bevált/ne vált be dolog. Ilyen alapon Gameiro is hatalmas csalódás, legalábbis számomra. Amennyi lehetőséget kapott, egy-két meccs kivételével nem tudott élni a lehetőséggel. Sőt Griezmann, Koke, Saúl is sokat betlizet, alibizet, ha az egész szezont veszem.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4763

Carrasco megint "remekelt" a hétvégén...Correa?Gaitan?Nullák voltak egész szezonban....
AÚPA ATLETI !!!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4762

Ez a Sandro Ramirez barca-szökevény malagás most annyira jó, hogy feltétlen meg kell vennünk sokadik támadó középpályásnak?
Vagy Carrasco vagy Correa vagy Gaitán helyére jönne? Akkor nem kell.
Úgy néz ki, persze jelenleg még csak pletyka, hogy Lacazette Griezmann helyére jönne és nem mellé.
Ha ezek a transzferek összejönnek, akkor nem hogy erősödnénk, hanem egyenesen gyengülne a csapat a következő szezonra.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4761

Zubizarreta az Olympique Marseille igazgatója el akarja csábítani csapatához Godint.
És ha jól olvastam Koke 2019-ig szerződést hosszabbított..??

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4760

Oblakot nem kell eladni! :angry:
AÚPA ATLETI !!!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4759

kivánságlista:
eladni: oblak, savic, carrasco, griezmann
megvenni: tielemans, diego costa, kiváló középhátvéd, nagyszerű kapus

viszlát az első fordulóban!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4758

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4757

Ha igazolhatunk majd, akkor úgy kell igazolnunk, hogy a kispadunk is felvegye a versenyt a reál margit kispadjával, különben szarni az egészbe és a szezon végére megint kipukkanunk, elfogyunk, mint most.

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4755

Az a bajom ha csak a fele jön a már említetteknek,akkor is rengetegen leszünk...ergo...ki fog elmenni?????????
TERMÉSZETESEN AMENNYIBEN IGAZOLHATUNK!!

Pletykák 2 hónapja 4 hete #4754

Az új pletyka a Monacói Fabinho őt papíron Tiago helyére szeretnék.
Amit még olvastam,de nem tudom jól olvastam-e,hogy Torres még egy idényre marad!
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.