Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 10 hónapja 2 hete #20372

Ez a Vlahovic gyerek tényleg jó volna nekünk? Most olvasom megint, mert már 1-2 éve is szóba jött, hogy "ostromoljuk"...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 10 hónapja 2 hete #20368

Hát ezek ketten nem jelentenének semmi erősítést. Zaha max. annyi előny, hogy ingyen jönne, ha jól tudom, lejárt a szerződése. Paredes mindenhol bukott eddig. Középre biztosan kell ember, mert Kondogbia nagy eséllyel lép, Lemart sem marasztaljuk, és nem tudni, hogy a katalányok érvényesítik-e a húsz millás kivásárlási opciójukat Carrascoért. Hermosonak új szerződést ajánl a klub, amit nagy eséllyel el is fogad majd.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 10 hónapja 2 hete #20367

Két új név: Wilfred Zaha és Paredes akivel szóba hoztak minket.
Kíváncsi leszek, kik fognak távozni: Eddig aki tuti, az Felix... (nyilván ha Cholo marad...és tuti)... Doherty biztos. Én úgy gondolom, Carrascot is elviszi valamelyik angol klub, vagy éppen a Barca (??), Lemar se marad még egy évet szerintem, és Kondogbiáról is lehet olvasni, hogy Törökországba igazol. Hermosoról valami?? Gondolom Depay is marad, ahogy Witsel is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 10 hónapja 2 hete #20366

Nem pletyka, de nagyon örülnék, ha ráhajtanánk a villarrealos Nicolas Jacksonra. Testalkata, gólérzékenysége alapján tipik befejezőcsatár, és szerintem jobb, mint Vlahovic, és olcsóbban megszerezhező. Védelem terén pedig visszahoznám Nehuen Perezt, ő olcsó és mélyítené a keretet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 10 hónapja 3 hete #20344

Folytatnám is a hírözönt... :lol: Ha a középpályáról távozna valaki (amire komoly esély van... Lemar, Saúl, Carrasco pl...), Simeone a frissen kiesett Espanyol kp-t, Dardert látná szívesen a helyén. Védekező kp posztra is lenne jelölt, a Sao Paolo védekező kp, a 21 éves Pablo Maia személyében. Őt jó pár angol klub is vadássza, nehéz lehet a megszerzése.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 10 hónapja 3 hete #20343

Elkezdeném a pletykákat: Andre Silva újra szóba került velünk és a szabadon igazolható dortmundi Guerreiro is. Soler se szeretne a PSG-nél maradni, szintén szóba került velünk. Van még ez a Sacha Boey 22 éves francia u21-es mindkét oldalon bevethető fiatal védő akiről én már hallottam más csapatokkal szóba hozva. Jelenleg a Galata játékosa. Ennyi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 1 hónapja #20077

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19621

Nem is kéne ilyen nagy nevű emberket hozni!
Jöjjön valaki, akár egy 2. osztalyból, de verbeli 9-es! Hátha beválik.
Ha nem, akkor se lehetünk szarabbak elől. Viszont nem milliókat buknánk.
Tuti jönne valaki brazil, argentín, portugál bajnokságokból...
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19620

Thuram meg jó kis játékos, de szerintem itt Lemar 2 lesz belőle ha jön. Mellesleg Ő sem 9-es, és elől most nekünk az kell Morata mellé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19619

Gyerekek... ne jöjjön inkább senki majd az új mester építkezik. Depay? Nincs szükségünk megint egy árnyékékre. Egy gyilkos fiatal 9-es kell előre. Minden másra ott lesz Gríz meg Félix a jövőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19618

A klub nagyon szerette volna Marcus Thuramot leigazolni, de a 'gladbach hallani sem akart róla, ezért most Depay ideigazolásán ügyködik a vezetőség, és ha minden igaz, nem csak fél évre hívnák el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19617

Aubameyang nem fog jönni, mert egy idényen belül nem játszhat 3 csapatban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19615



(Pantic nevében is elnézést kérve - a szerk.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19612

szavazás az as.com-on: ki a hibás abban, hogy j.felix nem lett sikeres az atleticoban?



valójában mindenki a klubnál, aki jó ötletnek tartotta leigazolni az atleticóba 120m-ért, csodagyereknek kikiáltva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19611

Aubameyang ?

Na erre kiváncsi leszek!
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19610

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19609

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Felix távozása a mai napon hivatalossá vált!

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19608

Felix távozása a mai napon hivatalossá vált!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19607

as.com-on azt írják hogy Aubameyang érkezhet Felix helyére kölcsönbe. Egy fél szezont megnéznék vele.Kb olyan gólerős mint Suarez..Csóri Dembélénél többet tud hozzátenni a csapathoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19606

Hajpa-yes beküldte:
Ezen a sokkon már túltettem magam......de az hogy lehet Depay jön Felix helyett????Bár lenne egy jó szabadrúgás rúgónk,és csak kölcsönbe jönne.Viszont a Felix ügyhöz annyit tennék még hozzá hogy a klub hosszabbított Félixszel egy évet és úgy engedte el fél évre az angolokhoz kivásárlási opció nélkül.

Ez az egy örvendetes dolog vagy tény, ami komolyabb megvilágításba helyezi a Simeone-távozásáról szóló pletykát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19605

Ezen a sokkon már túltettem magam......de az hogy lehet Depay jön Felix helyett????Bár lenne egy jó szabadrúgás rúgónk,és csak kölcsönbe jönne.Viszont a Felix ügyhöz annyit tennék még hozzá hogy a klub hosszabbított Félixszel egy évet és úgy engedte el fél évre az angolokhoz kivásárlási opció nélkül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19604

Egyre hangosabbak a pletykák miszerint a Mester jelezte hogy az idei szezon végén távozna tőlünk. Ha ez realizálódik akkor a klub legendájához méltón vesz búcsút és ha kicsit későn is de belátta hogy megfáradt -egyenlőre- ez a kapcsolat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19603

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hurrá.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19602

Joao Felixet Londonban fényképezték le.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19601

Na emberek!!!!!!A hír.(ha tényleg hír!!)
www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/l...tol-sajtohir-2933483
És így világos hogy Félix miért csak kölcsönbe megy.Nem értettem hogy a spanyol orgánumok miért sulykolják azt hogy kivásárlási opció nélkül megy kölcsönbe hogy esetleges edző váltás után visszajöhessen a klubhoz...Így már érthető.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19600

A hétvégi meccsen megjelent Arda Turan,gondolom direkt mert kapott Cerezótól díjat. Érdekes ez.Adtam volna neki olyan BArca címer csókolgatós díjat szívlapáttal hogy még most is azt nyaldosná. A büdös gyökér.A fiatalokat elküldjük, kölcsön adjuk a senkiháziakat meg díjjazzuk nyaljuk a seggüket. A török a legjobb példa arra hogy baszd szét a karrieredet. Imádták a szurkolók. Nem tudom hirtelen mennyi idős lehet de ha marad a legnagyobb ikon lenne az Atletico történelmében.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19599

Hajpa-yes beküldte:
Na.Akkor úgy néz ki hogy Felixet utoljára láttuk.Chelsea lesz a következő csapata nagy valószínűséggel,és ami a lényeg hogy csak kölcsön, vételi opció nélkül adjuk kölcsön.Már ez is haladás.

Reméljük, hogy többet fog majd játszani a Chelsea-ben, mint Saúl!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19598

Ez az! Így tovább. Csak sikerülni fog szétbombázni az egész csapatot. Ole ole ole, cholo Simeone!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19597

Na.Akkor úgy néz ki hogy Felixet utoljára láttuk.Chelsea lesz a következő csapata nagy valószínűséggel,és ami a lényeg hogy csak kölcsön, vételi opció nélkül adjuk kölcsön.Már ez is haladás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 3 hónapja #19569

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Tényleg nem rossz játékos de ez a 126 misi azért tényleg túlzás volt. Agüero, Forlán, Falcao vagy éppen Torres simán értek volna ennyit, ha a játékosok közti különbségeket nézzük.


Most is égetően kellene egy hozzájuk mérhető klasszis támadó.

Szerintem nem kell senki, ha ilyen jól is tudunk játszani, mint a vb szünet óta. Kurvára nem hiányolok senkit, de komolyan. Fiatalokat, minél többet a kispadra, és cseréknek, hogy pihenni tudjanak az alapemberek, beépíteni és fokozatos terhelésre bírni őket, minden szuper lesz. Kölcsönben levők is jöjjenek vissza, a kalandorok meg kíméljenek minket. AÚPA!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.