Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15450

Hajpa-yes beküldte:
Mehmet Zeki az új kiszemelt a jobb hátvéd posztra.

Amúgy Celik néven ismerősebb lehet ha valakinek nem esik le kiről van szó. Amúgy jó játékos csak csodálkoznék ha a padra jönne. Pláne ja Vérazajkó rajtunk marad. Még a végén Trippier is benyögi itt nekünk hogy mégis megy haza Angliába..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15449

Mehmet Zeki az új kiszemelt a jobb hátvéd posztra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 7 hónapja #15448

Nem kell betojni, jó lesz ez. Tovább fogunk jutni! :lol: A Liverpool biztos ránk lesz izgulva, de azóta mi is erősödtünk. A másik kettő sem rossz ellenfél, de ellenük is látok esélyt, nem is kicsit. Elég atom lett ez a csoport, talán a legerősebb az összes közül. Ratyiknak jött a szokásos mázli, egy meggyengült Inter, meg a két exszoci gárda sajnos nem lesz nekik ellenfél. A Sevilla csoportja meg konkrétan egy vicc!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15447

Szerintem jó ez a csoport. Egyből látni fogjuk, hogy hol vagyunk a bl-ben. És végre nem kell a ruszkikhoz utazgatni :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15446

Hát ez szopóka emberek.Durva csoport.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15444

Nem egyszerű csoport az tény, de ki mondta, hogy mi nem leszünk kis falatok nekik? :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15443

A lehető legnehezebb csoport.A City,Psg,Leipzig Bruges is egyszerűbb.
A Milán mint 4.kalapos azért kicsit durva.A Porto tavaly a a juventust ejtette ki.

Tudom,hogy közhely,de itt mindegyik mecccs egy döntő lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15442

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Mi, Liverpool , Porto, Milan...ht a kurva anyját az UEFA-nak... nekünk latszik mindegy melyik kalapba kerülünk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15441

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Na Porto a harmadik
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15440

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Közben megkaptuk a Liverpoolt a csoportba...hát tudja faszom ez a BL sorsolás mindig érdekes fogadjunk kapunk még minimum egy Lipcsét is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15439

Agyalhatunk itt mi akármennyit.Majd meglátjuk.
Úgy gondolom hogy De Paullal es Cunhával szerintem erősödött a keretünk.
Mert ugye egyelőre Suarez-Correa csatárkettősünk van,és a brazil úgy is csere lesz eleinte,pláne ha Correa így folytatja.Egy jó Saulért kár,de őszintén a középpályán lehet nélküle is jól állunk.
És maradt Oblak!!!!Mindennek az alapja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15438

Moise Kean-ről tud valaki valami hírt? Elvileg Őt figyeljük de itt már mondtak mindenkit hogy jön hozzánk. Azért Ő klasszikus csatár és tehetséges amellett fiatal is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15437

Ha Saul elmegy érdekelni fog, hogy ki hozunk a helyére. Elméletileg Pablo Sarabia a fő jelölt, bár nagyon remélem, hogy nem. Középpályásokból jól állunk. Amúgy meg van egy Javi Serranonk, aki az előszezonba bemutatta, hogy hihetetlen nagy tehetség, és tökéletesen illik a simeone taktikájába. Ha őt beépítenénk, akkor nem járnánk rosszul, főleg, ha az nézzük, hogy ingyen van, és költhetnénk a pénzt valami másfajta játékosta. khhhm egy csatár.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15436

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
www.facebook.com/109007380453831/posts/567117084642856/ érdemes ezt a bejegyzést elolvasni Cunharól kicsit sok a száraz statisztika de mindenképpen jól írja le a szerző mik az adottságai! Saúlt meg elvileg kölcsön akarja venni a Chelsea vételi opcióval amennyire a legutóbbi hírek szólnak...hát a villam se tudja majd kiderül azert az utóbbi 2 meccsen látott Saul Niguezre szükség van...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15435

Zoltan10 beküldte:
Emlekeztetnék mindenkit,hogy anno Llroentét is szidta hordta mindenki,hogy a Realból jön szart se ér fél év eltel jött a Liverpool elleni meccs azóta a mindenki róla áradozik! Csak idő kellett neki és bizonyított lehet Cunhaval is ugyanez lesz senkit nem kell lenézni...mi nem a divatcsapatok vagyunk akiket annyira szidtok allandóan ez ott szokás... én meg nem sajnalom Vlahovicot nem akart jönni ne jöjjön kész legyen akármekkora spíler csak hogy Fernando Torrest idézzem" Nekünk olyan játékosok kellenek akik itt akarnak játszani nem pesig marasztalni kell őket folyton" Aupa Atleti

Igazad van.. De pl Saúl sem akar maradni mint látjuk.. Miközben attól még szükségünk lenne rá. Mert azt nem hiszem el hogy direkt elküldtük. Én mondjuk nem bántottam Llorentét azért mert nem is játszott túl sokat a Realban és sosem becsülték. Viszont akkor feleslegesnek tűnt a középpályánk védelmi részére és ezért jogos volt a kritika vele szemben valamint végül nem is ott robbant be ugye. De azt látni kell, hogy Llorente egy alázatos srác. Cunha meg eddig nem volt az. Llorente egy lenézett valaki volt. Cunha meg a csapata sztárja. De legyen igazad és járjunk jól vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15432

HaCunha matata!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15431

Közben Cunha hivatalos!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15430

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Emlekeztetnék mindenkit,hogy anno Llroentét is szidta hordta mindenki,hogy a Realból jön szart se ér fél év eltel jött a Liverpool elleni meccs azóta a mindenki róla áradozik! Csak idő kellett neki és bizonyított lehet Cunhaval is ugyanez lesz senkit nem kell lenézni...mi nem a divatcsapatok vagyunk akiket annyira szidtok allandóan ez ott szokás... én meg nem sajnalom Vlahovicot nem akart jönni ne jöjjön kész legyen akármekkora spíler csak hogy Fernando Torrest idézzem" Nekünk olyan játékosok kellenek akik itt akarnak játszani nem pesig marasztalni kell őket folyton" Aupa Atleti
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15429

Most nagyon sokan leírjátok szegény Cunhat pedig még bizonyítani sem tudott. Egy próbát megér. Amúgy meg az, hogy nem lő sok gólt szerintem baromság. A herhaban, ahol kb az egész támadójátékot neki kellene megoldania, nem csoda, hogy ritkán ér el a gólhoz. Engedjük bizonyítani. Amúgy meg elmeletileg ha saul megy rámegyünk Moise Keanre, aki befejező. Így lehet Cunha saul helyébe, pótlására is jöhet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15428

Csak attól félek a két szék közé esünk és ha Saúl mégis megy ahogy most áll a dolog akkor semmit sem erősödtünk tavalyhoz képest. De Paul hiába nagy fogás ha Suárez már nem fogja tudni azt a szintet hozni mint tavaly amiért nem is lehetne igazán hibáztatni és az első meccseken látott Saúl úgy kellene nekünk mint egy falat kenyér.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15427

Hajpa-yes beküldte:
kövezzetek meg de akkor inkább jöjjön vissza Griezmann.Én az eligazolása óta jót se nem írtam meg mondtam róla,de mint Suareznél a gólok megenyhítenék a vérmesebb szurkolók lelkét is.

Így van. Ha képtelenek vagyunk egy fiatal és komoly szintet képviselő klasszikus 9 est hozni akkor még mindig Ő lenne a legjobb megoldás bármekkora patkány is volt amúgy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15426

kövezzetek meg de akkor inkább jöjjön vissza Griezmann.Én az eligazolása óta jót se nem írtam meg mondtam róla,de mint Suareznél a gólok megenyhítenék a vérmesebb szurkolók lelkét is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15425

Sajna képtelen vagyunk normálisan igazolni. Ez a De Paul igazolással kezdtem örülni, hogy ésszel igazolunk, meg spanyol bajnokként van respektünk. Vlahovics is nagyon OK lett volna, mert kell a gólerős csatár, de mivel nem sikerült megszerezni, elkezdünk kapkodni, össze vissza igazolgatni. Nem igaz, hogy hozzánk csak ilyen renitens labdarúgók, mint Cunha, aki másnak nem kell, tud ide jönni csatárnak, aki csak szökőévenként rúg gólt. Ezzel aztán jól ki vagyunk segítve. Most meg mégis megy Saúl is. Megesz az ideg!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15424

Hajpa-yes beküldte:
Marcos Paulo megy a Famalicaoba kölcsön.Valószínűen soha többet nem látjuk a csapatunkban,mint anno Jotát.Sok sikert neki.Biztos nagyot szakított rajta a csapat.

Akartam is a napokban írni ide, hogy lehet tévedtünk vele kapcsolatban de nincs új a nap alatt..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15423

Marcos Paulo megy a Famalicaoba kölcsön.Valószínűen soha többet nem látjuk a csapatunkban,mint anno Jotát.Sok sikert neki.Biztos nagyot szakított rajta a csapat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15422

Halkan jegyzem meg.. Ha megy Saúl akkor nem kellene Vlahovicért mégis letenni az amúgy irreális 100 millát Cunha helyett?
Szerintem ha Herrera marad és olyan jó lesz mint a válogatottban akkor a középpályánk rendben lesz egy jó Saúl meg úgyis pótolhatatlan veszteség jelenleg sajnos. De Sarabia még Cunhánál is rosszabb megoldás.. A brazil legalább fiatal és papíron jobbak a mutatói is. Amilyen jól kezdtünk De Paullal olyan balfaszoskodás kezd lenni a hajrá..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15421

Hajpa-yes beküldte:
Cunha Madridban van,órákon belül hivatalos is lesz a szerződése.A Saul ügy kapcsán:ha elmegy,Sarabia is jöhet a PSG-ből..sajnos a pont megemlített Camavinga odaigazolása végett.Pár játékost mellőzni akar Pocettino..Sarabia az egyik...De úgy olvasom hogy csak kölcsönbe érkezne egyelőre.Már a Sociedad és a Sevilla is igényt tartana rá.Ez a Sevilla idén nagyon szeretne a dobogó akármelyik fokára is felállni..(Nyilván eddig is akart..de elég szépen vásárolgatnak..)

Jaaj csak őt ne. Valahogy nem csípem a palit. Akkor inkább puigot vegyük meg a barcatol vagy Zubimendit a sociedadtól. Jobban járnánk velük.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15420

Cunha Madridban van,órákon belül hivatalos is lesz a szerződése.A Saul ügy kapcsán:ha elmegy,Sarabia is jöhet a PSG-ből..sajnos a pont megemlített Camavinga odaigazolása végett.Pár játékost mellőzni akar Pocettino..Sarabia az egyik...De úgy olvasom hogy csak kölcsönbe érkezne egyelőre.Már a Sociedad és a Sevilla is igényt tartana rá.Ez a Sevilla idén nagyon szeretne a dobogó akármelyik fokára is felállni..(Nyilván eddig is akart..de elég szépen vásárolgatnak..)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15419

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Kurva érdekes egy hete meg arról írtak maradni fog ezt a sok újságírót játékos ügynökót is úgy tiltanám el a labdarúgás környékéről is,hogy nem igaz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 8 hónapja #15418

Saul úgy néz ki elhagyja az atletit, és a chelsea vagy a Manchester united csapatába fogja folytatni. Halkan megjegyzem, hogy Camavinga 35 millióba kerül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.