Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17861

én már félve ülök le a meccset nézni..nem lesz itt küzdelem a mi részünkről sem pedig ha van meccs akkor ez az ahol igazán elvárnám, hogy a pályán dögöljenek meg. Ahogy szállingóznak a hírek a csapat harmada /40%-a lécel a nyáron. Nem gondolnám hogy fejben maximálisan oda fogják tenni majd magukat a hátralévő időre. De úgy néz ki a mák még így is bevisz minket a bl-be mert az ellenfeleink úgy néz egytől-egyig vacak formát mutatnak a szezon végére. Mondjuk a mákhoz is kellene pár győzelem a következő meccseken félig koncentrált/szétcsúszott állapotban is..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17860

Jaaaaaj.Viszont akkor sorfalat kellene állnunk nekik és megtapsolni.......hát most eszmélek...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17859

Igaz hogy a Barcelona kikapott tegnap,de még matematikailag ha a Buznyákok elveszítenék mind az öt hátralévő meccsüket,akkor bukhatják a bajnokságot.A hétvégén fogadják az Espanyolt,és valószínűen már hivatalosan is meglesz a bajnoki címük,(ehhez már gratulálhatunk is).Utána jönnek hozzánk.Biztos ellenünk dacból is lelkesebbek lesznek a szokásosnál,de már akkor sem fogják talán annyira komolyan venni a meccset mintha még harapniuk kellene.Mondanám hogy most meglehetne őket fogni,de ......az elmúlt pár meccsen mutatottak alapján nem is tudom...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17858

Annak viszont örülnék ha a kutyaütő Lemar menne végre. Az egyik legnagyobb bukásunk még akkor is ha volt kemény 5-6 jó meccse amióta itt van
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17857

Simeone dönt amíg Ő az edző. Szerintem ha Saúl aranylabdás klasszis lenne sem jöhetne vissza ha nem azt teszi amit mondanak neki meg ha nem tud a lelki gondjaival leszámolni. Amellett meg az idei szezonja 0. Nekem Gimenez mellett a másik nagy kedvencem a pali a jelenlegi keretben de ha Simeone marad.. Márpedig ez a helyzet akkor neki nincsenek esélyei egy ilyen szezon után maradni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17856

Én Saul-t nagyon sajnálom, szerintem sokan közülünk pozitív emlékekkel vagyunk Saúlról, és ha már az elöző szezonba nem volt jo itt meg ez-meg az volt a baj vele...hát uraim nézzük meg a mostani szezonunkat, és tegyük fel a kérdést...Saúl tényleg ennyire rossz lenne a középpályánkra?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17855

Nagytakarítás??Hmm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17854

Emellé ajánlatot fogunk adni William Salibaért az Arsenalnak. Szerintem nem kell mondanom, hogy az év transzfere lenne, ha sikerülne idehozni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 11 hónapja #17853

Még mindig teljes kérdőjel a nyári transzferidőszakunk. Darvin Nunezért a versenyt magasan mi vezetjük, elméletileg a télen igazolt Samuel Linot bevonva az üzletbe csökkenteni fogjuk a vételárát. Emellé sem Lemarral, sem Oblakkal nem hosszabbítunk, mindkettőt áron alul kell értékesítenünk idén nyáron. Emellé néhány pletyka szerinte Simeone sem Moratat, sem Sault nem szeretné a csapatban, mindkettőt értékesíteni fogjuk. Az előbbiért az Arsenal rakott le 30 milliót, az utóbbiért még nincs kérő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 napja #17818

igen érdekes és izgalmas lesz a szezon vége. Ha vetünk egy pillantást a tabellára és arra kik vannak körülöttünk. A 7-ik helyen a Villarreal már messze van tőlünk és még 2 meccse legalább van a bl-ben szóval velük számolni már nem kell. A 6-ik Soci viszont lőtávolban van hiszen csak 5 pont a lemaradásuk ahogy a Betis sem fáradt el még így a szezon hajrájára sem. Ugyanakkor a Sevilla nagyot esett a szezon eleje/közepe óta és a Barcelona is elkezdett reálisan teljesíteni a Xavi kinevezése által okozott hirtelen megindulását követően. Tehát jelenleg úgy néz ki hogy éppen úgy lehetünk 6.-ak mint másodikak. Lemar és Felix kiesése a szezon hátralevő részére nagyon komoly érvágás továbbá kérdéses mennyire fog folytatódni a Sevilla és a Barca bugdácsolása. Nem lesz ez egy egyszerű hajrá de az 5-6 ik hely elfogadhatatlan.. muszáj a bl-t valahogy megcsípni...ha ez nem jön össze akkor a hajunkra kenhetjük a nagy építkezési terveinket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 napja #17817

Egész egyszerűen Oblak is bele szürkült a posványos szezonunkba.Nyilván a latabár védekezésünk is közrejátszott ebben.
Carrasco nagy érvágás lenne,de ha a newcastle szemet vet rá,nem sok esélyünk marad.De lehet ő is menne már,hiszen az utóbbi időben csak csereként számoltak vele.Egy idő után belefárad mindenki a mellőzésbe.Suarezen is látszik.A Carrasco fant pedig Polatnak hívják ha jól emlékszek,és nem tudom mi történt vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 napja #17816

Volt itt korábban egy tagtársunk aki nagy Carrasco -fan ..szerintem Ő eret is vág ha másodjára is elmegy esetleg. :woohoo:
De amúgy ez tényleg így van. ..kell egy ilyen játékos egy topcsapatba főleg ha a későbbiekben lenne egy tökös edző is. Pótolhatatlan és hatalmas kár lenne eladni akkor is ha nem egy világklasszis. Oblak szerintem nem veszett el végleg. Mostanában már újra voltak bravúros védései is de ha a szezon egészét nézzük akkor ebben is van egy kis igazság hogy Lecomte is tudott volna annyit mint az átlaga Oblaknak idén. Viszont én most is azt érzem hogy a világ legjobbja akit egy az egyben azonnal pótolni nem lehet. Inkább az kellett volna hogy egyes porondokon rotáljuk a franciával ami ugye nem történt meg hogy legyen azért neki is némi versenyhelyzet és nem magától érthető hogy Ő áll a kapunkban akkor is ha piszok rossz formában van..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 napja #17815

Az idei Oblak nem pótolhatatlan. Sokévnyi bravúros teljesítmény után, idén csapnivalóan védett. Erre a teljesítményre Grbic, Lecomte, de még Iturbe is képes.
A védelem az olyan lyukas, mint az ementáli. Egy vagy két minőségi jobbhátvéd és egy-két minőségi középső védő hiányzik a keretből. Talán a baloldal Reinildoval és Lodival többé kevésbé meglesz.
Carrasco szerintem nagy érvágás lenne elengedni. Kevés olyan ember van a keretben, aki egy az egyben meg tud verni bárkit. Még Félix is kevésszer tudja megcsinálni.
Előre kellene egy vérbeli kilences csatár.
Na meg egy tökös edző, aki nem csak egyféle (védekező) taktikát tud nyomatni a csapattal, hanem azért szélesebb a taktikai repertoára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 napja #17794

Grbic. Aztán, addig felnő az utánpótlásból is valaki, ha nem válna be a szerb srác.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 napja #17792

Hajpa-yes beküldte:
Oblak helyére jelen pillanatban egyetlen embert tudok elképzelni az pedig Casper Schmeihel.De ha valakinek van tippje mondjátok.

Hát a képességei és elérhetősége alapján Ő megfelelne. Fiatal és tehetséges kapust borzasztó nehéz találni még pénzért is meg ugye a világ legjobb kapusát kellene a lehető legjobban pótolni. Eleve nagy kihívás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 napja #17791

SzabiBali beküldte:
Elméletileg jövőre a csapat jövőbeli fő prioritása a bl lesz és mindent el fogunk követni, hogy megnyerjük. Ezért idén nyáron nagybevásárlást fogunk tartani.

Kb 90%, hogy idejön Boubacar Kamara ingyen. A Francia 22 éves játékos tavalyi szezonba hatalmasat játszott, idén bár egy kicsit visszaesett a teljesítménye, de a középpályára nagy erősítés.
Nagy eséllyel jön Paulo Dybala ingyen. Bár nagy a lehetőség a támadófronton, az argentín érkezésével még egy minőségi játékos lenne a keretben.

Emellé biztos, hogy fő prioritásunk egy 9es lesz Suarez helyett, itt két játékosról szólnak a hírek, és mindkettőt megbízható források megerősítettek. Az egyik Lautaro Martinez, akit már tavaly meg szerettük volna szerezni. A játékost mindannyian ismerjük, jópár éve majdnem jött is hozzánk. A másik név érdekesebb. A 22 éves Darwin Núñez, akinek idén extrém jó szezonja van. A portugál bajnokságban 24 meccsen 24! gólt lőtt, és a blben pedig 6-al járult hozzá csapat nagy menetelésének. Mindkettő játékos szívesen jönne, gond az aruk lenne. 70-75 millió euróért adnák el a klubbjaik őket, amit a csapatunk nem biztos, hogy tud/akar finanszírozni. Ezért b terv után nézünk, ha őket nem sikerülne. Játékosmegfigyelőink mar egy ideje nézik Charles De Ketelaeret, es nagy eséllyel ő lenne a b terv. A 21 éves középpályás/csatar 25-30 millió euróba kerülne.

Középpályán Kamara mellett szeretnénk még egy középpályást hozni a biztosnág kevéért. Az egyik játékos, akit a klubbunk kinézett magának az Nabil Fekir lenne. A francia középpályás extrém jól jatszik a betisben, és bár szívesen váltana, de a klubja csak 100 millióért adná el. Lehetséges, hogy tárgyalóasztal elé fogunk ülni velük. A másik ugyanúgy Betises Guido Rodríguez, akit ugyanúgy mint csapattásrsát, nem szeretnének eladni.

Védelmünket idén át szeretnénk szervezni. Fő prioritásunk egy új jobb szélső vétele lesz. Szóba hozták az Aston Villás Matty Casht, de szerződéshosszabbításával jelezte, hogy nem, vagy csak nagyon nagy összegért szeretne csapatot váltani. Így klubunk másfele kezdett figyelni. Az egyik jelölt az ex betises, jelenleg a Tottenhamban játszó Emerson Royal, míg a másik az Udinesei Nahuel Molina. Minkét jatékosért 30 millió euró körüli összeget ker csapata. Középső védőnek több játékost erőteljesen figyelünk. Az egyik a Bragaban játszó David Carmo, akinek nagyobb esélye van a csapatunkhoz való igazolásának. A 196 cm magas védő nagyon masszív, és tehetséges játékos. Emelle élenken figyeljük Nikola Milenkovicot (Fiorentina), David Garcíat (Ossasuna), Edmond Tapsobat (Leverkusen) is.

A csapatban pedig ez a helyzet:
- Vrsaljkoval egy éves szerződéshosszabítás várható
- Carrascot a Newcastle nagyon figyeli. 60 millió euró körüli összegért lehet, hogy meg fogják venni. Elmenetele esetén egy új szélsőt fogunk nézni a helyére.
- Oblak lehet, hogy nem hosszabbít, és idén nyáron elmegy a csapattól. Pótlására még nem tudni ki jön.
- kölcsönből nagy eséllyel visszajön Saul, Manu Sanchez, Sergio Camello, Rodrigo Riquelme, Nehuen Perez és Ivo Grbic is
- Nagy eséllyel Alvaro Morata 30 millió körüli összegért vagy a Juventushoz, vagy az Arsenalhoz fog menni
- Nem kizárt, hogy a kölcsönből visszajött játékosok közül MINDENKIT értékesíteni fogunk
- Hatalmas eséllyel Hermoso elhagyja csapatunkat. Spanyol, és Angol csapatok a fő érdeklődők

Ahogy itt olvasható idén nagy átalakulas várható, és mind védelembe, mind támadóknál fognak nagy nevek jönni. Most lenne az ideje egy teljesen új rendszerbe, új, modernebb, támadóbb taktikával kiállni jövőre. Ha csak a fele összejön azok kötül amit írtam akkor is lesz egy simán triplázó csapatra való emberünk, akkora lesz a csapat. Ha Simeoné jövőre nem tudja megcsinálni, akkor már tényleg el kéne gondolkoznia azon, hogy mi lesz a jövőben.

Ebből a sorból csak a belga srác és Milenkovic jó vétel meg Lautaró meg talán még Carmo a többiek csak akkor jók ha ingyen vagy nagyon olcsón jönnek.

Én De Ketelaere-t az új Vlahovicnak látom. Óriási játékos lehet majd belőle és ami nekem a nagy dilemmám egy klasszikus 9-es legyen már legelább 188 centi magas és a belga srác ennek is bőven megfelel. Ha Ő és Milenkovic jön én már azzal bőven elégedett leszek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 napja #17790

Oblak helyére jelen pillanatban egyetlen embert tudok elképzelni az pedig Casper Schmeihel.De ha valakinek van tippje mondjátok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 napja #17789

Nem kellene itt más,mint két épkézláb középső védőt,egy jobb oldalit meg egy másik edzőt igazolni.
De köszi ezt a szép összegzést.Mi lesz Griezmannal,Cunhával,Félixel,Correával?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 4 napja #17787

Elméletileg jövőre a csapat jövőbeli fő prioritása a bl lesz és mindent el fogunk követni, hogy megnyerjük. Ezért idén nyáron nagybevásárlást fogunk tartani.

Kb 90%, hogy idejön Boubacar Kamara ingyen. A Francia 22 éves játékos tavalyi szezonba hatalmasat játszott, idén bár egy kicsit visszaesett a teljesítménye, de a középpályára nagy erősítés.
Nagy eséllyel jön Paulo Dybala ingyen. Bár nagy a lehetőség a támadófronton, az argentín érkezésével még egy minőségi játékos lenne a keretben.

Emellé biztos, hogy fő prioritásunk egy 9es lesz Suarez helyett, itt két játékosról szólnak a hírek, és mindkettőt megbízható források megerősítettek. Az egyik Lautaro Martinez, akit már tavaly meg szerettük volna szerezni. A játékost mindannyian ismerjük, jópár éve majdnem jött is hozzánk. A másik név érdekesebb. A 22 éves Darwin Núñez, akinek idén extrém jó szezonja van. A portugál bajnokságban 24 meccsen 24! gólt lőtt, és a blben pedig 6-al járult hozzá csapat nagy menetelésének. Mindkettő játékos szívesen jönne, gond az aruk lenne. 70-75 millió euróért adnák el a klubbjaik őket, amit a csapatunk nem biztos, hogy tud/akar finanszírozni. Ezért b terv után nézünk, ha őket nem sikerülne. Játékosmegfigyelőink mar egy ideje nézik Charles De Ketelaeret, es nagy eséllyel ő lenne a b terv. A 21 éves középpályás/csatar 25-30 millió euróba kerülne.

Középpályán Kamara mellett szeretnénk még egy középpályást hozni a biztosnág kevéért. Az egyik játékos, akit a klubbunk kinézett magának az Nabil Fekir lenne. A francia középpályás extrém jól jatszik a betisben, és bár szívesen váltana, de a klubja csak 100 millióért adná el. Lehetséges, hogy tárgyalóasztal elé fogunk ülni velük. A másik ugyanúgy Betises Guido Rodríguez, akit ugyanúgy mint csapattásrsát, nem szeretnének eladni.

Védelmünket idén át szeretnénk szervezni. Fő prioritásunk egy új jobb szélső vétele lesz. Szóba hozták az Aston Villás Matty Casht, de szerződéshosszabbításával jelezte, hogy nem, vagy csak nagyon nagy összegért szeretne csapatot váltani. Így klubunk másfele kezdett figyelni. Az egyik jelölt az ex betises, jelenleg a Tottenhamban játszó Emerson Royal, míg a másik az Udinesei Nahuel Molina. Minkét jatékosért 30 millió euró körüli összeget ker csapata. Középső védőnek több játékost erőteljesen figyelünk. Az egyik a Bragaban játszó David Carmo, akinek nagyobb esélye van a csapatunkhoz való igazolásának. A 196 cm magas védő nagyon masszív, és tehetséges játékos. Emelle élenken figyeljük Nikola Milenkovicot (Fiorentina), David Garcíat (Ossasuna), Edmond Tapsobat (Leverkusen) is.

A csapatban pedig ez a helyzet:
- Vrsaljkoval egy éves szerződéshosszabítás várható
- Carrascot a Newcastle nagyon figyeli. 60 millió euró körüli összegért lehet, hogy meg fogják venni. Elmenetele esetén egy új szélsőt fogunk nézni a helyére.
- Oblak lehet, hogy nem hosszabbít, és idén nyáron elmegy a csapattól. Pótlására még nem tudni ki jön.
- kölcsönből nagy eséllyel visszajön Saul, Manu Sanchez, Sergio Camello, Rodrigo Riquelme, Nehuen Perez és Ivo Grbic is
- Nagy eséllyel Alvaro Morata 30 millió körüli összegért vagy a Juventushoz, vagy az Arsenalhoz fog menni
- Nem kizárt, hogy a kölcsönből visszajött játékosok közül MINDENKIT értékesíteni fogunk
- Hatalmas eséllyel Hermoso elhagyja csapatunkat. Spanyol, és Angol csapatok a fő érdeklődők

Ahogy itt olvasható idén nagy átalakulas várható, és mind védelembe, mind támadóknál fognak nagy nevek jönni. Most lenne az ideje egy teljesen új rendszerbe, új, modernebb, támadóbb taktikával kiállni jövőre. Ha csak a fele összejön azok kötül amit írtam akkor is lesz egy simán triplázó csapatra való emberünk, akkora lesz a csapat. Ha Simeoné jövőre nem tudja megcsinálni, akkor már tényleg el kéne gondolkoznia azon, hogy mi lesz a jövőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 hónapja #17563

biashead beküldte:
gyuff beküldte:
Szívesen látnátok viszont Thomast?

Örülnék neki.

És ez???

sportposzt.com/topcsapatok/az-atletico-m...sszisaval-erositene/
Ezt nem értem, mert mintha a nem rég azt olvastam hogy hivatalosan eligazol az MLS-be..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 hónapja #17562

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
gyuff beküldte:
Szívesen látnátok viszont Thomast?

Örülnék neki.

És ez???

sportposzt.com/topcsapatok/az-atletico-m...sszisaval-erositene/
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 hónapja #17539

Nagyon be illene szerintem ebbe a rendszerbe is erős teknikás jo passz képeség en igen legalabb is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 1 hónapja #17538

Szívesen látnátok viszont Thomast?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 hónapja #16835

amfan beküldte:
Morata-Barcelona cserebere ügyben az AS-on olvastam, hogy a katalányok Depay-t (!) akarják bevonni a bizniszbe. Állítólag Xavi elképzeléseibe nem nagyon illik a holland, ezért akarnák elpasszolni. Nem tudom nekünk szükségünk lenne-e rá, de én inkább Vlahovicsot látnám szívesebben. Bár annyi pénzünk nemigen lesz, hogy a szerbet megvegyük...

Az szerintem kacsa bár ha tényleg olyan nehéz a helyzetük..Pl állítólag Ferran Torrest sem tudják regisztrálni és ha így nézzük akkor lehet mégis van alapja a Depay dolognak. De amúgy nem kellene ide nekünk szerintem. Hiába nyomják csatárként Ő sem klasszikus 9-es. Elvileg Suárez megy és ha előre akarunk valakit akkor a sokszínű támadósorunkból pont egy klasszikus 9-es fog hiányozni. Ha Depay jön akkor Griezmann nem kell vagy Cunha. De én most is tartom amit tavaly írtam Vlahovic egy olyan játékos aki önmagában is tudhat olyan pluszt adni, hogy Bl-győzelemesélyes csapat legyünk ismét. Nagy kár hogy legutóbb nem jött össze és innen már tényleg nagyon nehéz lesz. Ha leigazoljuk valahogy mégis akkor a Cerezoék arcát a falamra kiteszem. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 hónapja #16834

ATLETibó beküldte:
Semédo azért is érdekes, mert, ha a Barcelona viszi Moratát, könnyen lehet, hogy beleveszik a transzferbe, vagy legalábbis a Barcelona felajánlja cserébe.

Nem adták el a Wolvesnak ? Én úgy tudom már nincs köze a Barcához. A fakasok meg miért adnák az alapemberüket el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 hónapja #16833

Morata-Barcelona cserebere ügyben az AS-on olvastam, hogy a katalányok Depay-t (!) akarják bevonni a bizniszbe. Állítólag Xavi elképzeléseibe nem nagyon illik a holland, ezért akarnák elpasszolni. Nem tudom nekünk szükségünk lenne-e rá, de én inkább Vlahovicsot látnám szívesebben. Bár annyi pénzünk nemigen lesz, hogy a szerbet megvegyük...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 hónapja #16832

Nyáron több helyen olvasni lehetett Zeki Celikről is, ha esetleg az angol távozna ő jönne. Hát, ha lehetne választani, én őt hoznám!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 hónapja #16831

Semédo azért is érdekes, mert, ha a Barcelona viszi Moratát, könnyen lehet, hogy beleveszik a transzferbe, vagy legalábbis a Barcelona felajánlja cserébe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 hónapja #16830

Több név is van a kalapban, Semedo elég drága, rá valószínűleg nem lesz pénze a klubnak. Trippierért 15-20 milla körül fizetnek, ennyiért kell max találni valakit. Sidibe a Monacoból lenne még opció, ő kb 8 milla lenne. Mukiele is esélyes, ő a Lipcse jobbhátvédje. És aki még említve lett, számomra is meglepetés, Di Lorenzo a Napoli jobbhátvédje. Ez azért kicsit sok név már, de végül is egyikük sem lenne rossz vásár. Mindenképp kéne valaki Trippier helyére, mert Vrsaljko egyedül kevés lesz, tudván hogy igencsak üveglábú. Llorentét meg luxus elpazarolni ide.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 2 éve 3 hónapja #16829

Semedóról cikkeznek még akit a klub pont Trippier előtt szeretett volna megszerezni de végül is nem sikerült,(és jött az angol).Szóval most újfent ő lenne Simeone kívánsága illetve(vagy) Azpilicueta.......
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.