Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13727

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Van egy kis gikszer skacok Trippier 10 hetes büntetés kapott az angol labdarúgó eggyesülettől és nálunk sem engedik elvileg jatszani valami válogatott meccses baromság miatt nem emlekszem miért hülyeséget meg nem akarok írni...és elvileg a Chelsea ellen pont lemarad meg 10 hét hát basszák meg remélem azonnal fellebez a klubb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13726

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
"2011.12.23. - 9 évvel ezelőtt pontosan ezen a napon meghatározó szakasz vette kezdetét az Atlético történelmében. A csapat élére Diego Pablo Simeone-t nevezték ki vezetőedzőnek, azóta a klub történelme egyik legjelentősebb periódusát éli. A kiemelkedő szakmai munkának köszönhetően nem csak komoly sportsikereket ért el az Atleti, de gazdaságilag is növekedett, fokozatosan zárkózik fel Európa topklubjaihoz. Persze "Cholo" nem egyedül érkezett, a kezdetektől fogva dolgoznak vele olyan meghatározó szakemberek, mint Profe Ortega erőnléti edző, vagy Pablo Vercellone kapusedző, aki De Gea, Courtois, Moyá vagy éppen Jan Oblak "kiképzésében" vállalt meghatározó szerepet. Tavaly szezon végén búcsúzott a csapattól Germán "Mono" Burgos, aki mind játékosként, mind másodedzőként ikonikus alakja a klubnak, jó barátja és jobbkeze volt Simeone-nak.

A 9 év alatt a csapat kétszer nyert Európa-ligát, sikerült elhódítani a Spanyol és Európai Szuperkupákat, a Copa del Rey-t, valamint spanyol bajnoki címet is ünnepelhetett a gárda Cholo irányítása alatt.
Tegnap Simeone, a Real Sociedad ellen megszerezte 300. győzelmét a csapat élén és mindössze 1 mérkőzés választja el a félezredik találkozótól vezetőedzőként piros-fehérben. A jeles alkalomnál fogva, pedig idézzük fel Simeone hogyan emlékezett vissza a Atlético-hoz kerülésére vezetőedzőként:

"Az Atleti felajánlotta nekem az edzőséget, a következő napokban pedig a fiammal ültünk egy kávézóban és elmeséltem neki: Nézd, felhívott az Atleti, felkértek, hogy legyek a vezetőedzőjük, nem tudom hogyan döntsek.
Mire ő: Te leszel Falcao edzője? Messi és Ronaldo ellen fogsz meccselni? De apa, ha Madridba költözöl távol leszel tőlünk!

Nagyon nehéz döntés volt, de ennyi év távlatából a legjobb lehetőséget választottuk és a családommal is szoros maradt a kapcsolatom. Mindig is vissza akartam térni az Atletibe, mert játékosként a második etapom után úgy éreztem nem adtam eleget a klubnak és többre vagyok képes, immáron edzőként."

#AúpaAtleti"

Forrás: Atletico Madrid Magyarország (FB)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 hónapja #13502

Manolo beküldte:
Az eddig lejátszott BL-meccsek tanulsága, hogy idén kár erőltetni a BL-t, ha a bajnokságban is helyt akarunk állni. Annyira minőségben mégsem eléggé mély a keretünk, hogy bírjuk a két vagy háromfrontos magasszintű produkciót hétről hétre a hazai és nemzetközi futball-porondon.
A BL-ben az idén, roppant súlytalannak tűnünk, ellentétben a La Ligával, ahol meg, a Barca és a Real gyengélkedésének hála, hétről hétre egyre inkább felcsillan a remény, hogy idén végre komoly esélyünk lesz elhódítani a hazai bajnoki trófeát. Szerintem minden erőforrással a bajnokságra kellene koncentrálnunk, mert ott még földöntúli örömök érhetnek minket a szezon végére, miközben a BL-ben, csak kudarc kudarc hátán ér bennünket, mert gyakorlatilag a lejátszott öt meccsből, csak a Salzburg elleni hazai szűk győzelem volt vállalható, a többi mind nagy kudarc volt.
Nem mondom, hogy el kell teljesen engedni a BL-t, az utolsó meccsen szinte kötelező a továbbjutás kiharcolása, de valljuk be őszintén, hogy az eddig látottak alapján, jóval felkészültebb, erősebb mentalitású és keretű csapatok vannak ott, mint mi.
A La Ligában meg mintha mi emelkednénk ki a mezőnyből, bár még nagyon az elején járunk, mint a legkiegyensúlyozottabb csapat.
Szóval Vamos Atleti! És csapjuk meg a következő ellenfelünket a Valladolidot is, és haladjuk mérkőzésről mérkőzésre. Cél az, hogy utolsó forduló után, mi gyűjtsük be a legtöbb pontot a bajnokságban és végre 2014 után, újra mi emelhessük a magasba a bajnoki serleget.

Szerintem most abszolút korrekt a keret,tele minőségi játékossal,Torreira helyett jöhetett volna mondjuk Lacazette,de így is rendben van azért nagyjából. Jó játékosok vannak a támadó harmadban,viszont én úgy érzem,hogy teljesen nem érzik még annyira egymást,mint mondjuk,ahogy anno Filipe és Carrasco olvasták szinte egymást gondolatait,ha jobban összecsiszolodnak és nem csak egymáshoz,hanem az új rendszerhez,lesz ez még jobb is. Pár hónappal ezelőtt abszolút nekem is az ugrott be,mint amit a Bálint említett,hogy a 2 szélsővédő azért jelentősen nem az a szint,mint elődeik voltak(Juanfran és Filipe),nos Trippier kezdi ezt megcáfolni és hétről hétre remekül játszik,viszont Lodibol egy valamit nagyon hiányolok,az az intelligencia,néha vaktában adja be a labdát,amikor gyakorlatilag egy emberünk nincs mégcsak a 16os közelében sem,a Filipe féle megindulások,játékolvasása hiányzik onnan baloldalról.
A másik a center nélküli játék,én kifejezetten kedvelem a sok mozgásos,center nélküli játékot,és számomra mindenképp pozitívum volt,mikor mind2 csatár egészséges volt,hogy akkor is csak 1 csatárral játszottunk. Felemás érzéseim vannak Suárez felől,mert néha már tényleg lassú,de az kétségtelen,hogy a kaput még nagyon érzi és ilyen betömörülő Lokomotiv féle csapatok ellen nagyon hiányzott egy ilyenfajta ék,akinek igazából semmi más dolga nem lett volna,csakhogy valahogy pattanjon be róla a labda.
Még egy apró megjegyzés,hogy megérdemli Llorente a bizalmat,hogy kezdőként lépjen pályára,viszont én mégis csereként alkalmaznám őt olyan 60.perc körül,mikor már kezd fáradni az ellenfél,hatványozottan ki lehetne használni a gyorsaságát. A rotálás én mindenképpen úgy oldanám meg,hogy betömörülő csapatok ellen Lemarral kezdenék,akinek remek meglátásai,passzai vannak,tudja mozgatni a csapatot,míg nyílt sisakos csapatok ellen Llorente lehet a kulcs,aki így könnyen befuthat a védelem mögé. Egy kicsit talán ugyanez lenne Correa-Carrasco párossal is,Correa remekül fordul kis területen,míg Carrasconak abszolút a nagy terület fekszik.
Végezettül a Saponic dolgot én sem értem továbbra sem,hogy még csak 5 percet se lehet adni neki,rejtély.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 hónapja #13499

Az eddig lejátszott BL-meccsek tanulsága, hogy idén kár erőltetni a BL-t, ha a bajnokságban is helyt akarunk állni. Annyira minőségben mégsem eléggé mély a keretünk, hogy bírjuk a két vagy háromfrontos magasszintű produkciót hétről hétre a hazai és nemzetközi futball-porondon.
A BL-ben az idén, roppant súlytalannak tűnünk, ellentétben a La Ligával, ahol meg, a Barca és a Real gyengélkedésének hála, hétről hétre egyre inkább felcsillan a remény, hogy idén végre komoly esélyünk lesz elhódítani a hazai bajnoki trófeát. Szerintem minden erőforrással a bajnokságra kellene koncentrálnunk, mert ott még földöntúli örömök érhetnek minket a szezon végére, miközben a BL-ben, csak kudarc kudarc hátán ér bennünket, mert gyakorlatilag a lejátszott öt meccsből, csak a Salzburg elleni hazai szűk győzelem volt vállalható, a többi mind nagy kudarc volt.
Nem mondom, hogy el kell teljesen engedni a BL-t, az utolsó meccsen szinte kötelező a továbbjutás kiharcolása, de valljuk be őszintén, hogy az eddig látottak alapján, jóval felkészültebb, erősebb mentalitású és keretű csapatok vannak ott, mint mi.
A La Ligában meg mintha mi emelkednénk ki a mezőnyből, bár még nagyon az elején járunk, mint a legkiegyensúlyozottabb csapat.
Szóval Vamos Atleti! És csapjuk meg a következő ellenfelünket a Valladolidot is, és haladjuk mérkőzésről mérkőzésre. Cél az, hogy utolsó forduló után, mi gyűjtsük be a legtöbb pontot a bajnokságban és végre 2014 után, újra mi emelhessük a magasba a bajnoki serleget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 hónapja #13443

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Informe Robinson: Maradona, los años felices (#Vamos HD 2020.11.27)



https://mega.nz/file/oUEkgLoa#BegNqd_qvXL_GwgNW9ATWfhzmY_qWAjdYMTQZL7xXIU
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 hónapja #13442

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 hónapja #13441

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Ez a dokfilm most újra aktuális lett a héten.

Informe Robinson: Maradona en Sevilla


https://mega.nz/file/CUBizYCB#uAmZUc74BQUpBsXWayFVABfYBHP0t6uXsOf2oGbRRj8

biashead beküldte:



A mappában van egy a Maradona sevillai időszakáról szóló dok.film is.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 hónapja #13314

Mindig elmondja az ember, hogy de jó lenne az aktuális meccset megnyerni, de most ez különösen igaz. Lenne 6 győzelmünk, 2 döntetlenünk, vereség nélkül és ha az elmaradt meccsünket is hoznánk, akkor 6 ponttal mennénk veretlenül, a most döntetlenező Real előtt, és 12! ponttal a gyengélkedő Barca előtt.
Még kimondani is gyönyörűség ez, emberemlékezet óta nem volt ilyesmi. No persze még bajnokság elején vagyunk, és innen is simán lehetünk még a két gigász mögött majd a végelszámolásnál, de akkor beindulhat a reménykedés, hogy idén esetleg elhódíthatjuk végre megint a bajnoki címet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 hónapja #13261

Hajpa-yes beküldte:
Valahogy én sem ugrálok érte,de tény kell egy beton védekező középpályás.Ezzel az lesz a bajom hogyha fent lesz ő meg Herrera,meg Koke esetleg Saúl,akkor nem a legfürgébb középpályánk lesz,írván úgy hogy Kondogbia gyorsaságáról vajmi keveset tudok.

Jaja! Most már annyi középső középpályásunk van, hogy megint mehet a tavalyi, "álljunk ki négy védekező belső középpályással a középpályán" -projekt. Koke-Kondogbia-Herrera-Saúl rulez, felkészül Torreira.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 hónapja #13218

Valahogy én sem ugrálok érte,de tény kell egy beton védekező középpályás.Ezzel az lesz a bajom hogyha fent lesz ő meg Herrera,meg Koke esetleg Saúl,akkor nem a legfürgébb középpályánk lesz,írván úgy hogy Kondogbia gyorsaságáról vajmi keveset tudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 hónapja #13217

Szuper, megérkezett a lángos szájú Kondogbia is. Micsoda erősítés Rodri és Thomas után.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 hónapja #13138

Eredmenyek.com-on megen Herrera és Koke lesz középen..Én megint nem értem.Fiatal futós csapat..ezek átrohannak a középpályán. Llorente és Correa lesz papíron a két szélen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 hónapja #13137

Sajna ma én sem tudtam felszabadítani magam. Remélem legközelebb tudok majd menni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 hónapja #13130

Kontikám.10-15-en már biztos lesztek.Én majd itthonról károgok,nehogy meglincseljetek...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 hónapja #13129

konti23 beküldte:
Este jön valaki a Ziccerbe meccset nézni?
Persze!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 hónapja #13126

Este jön valaki a Ziccerbe meccset nézni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12411

A Sociedad elbukott Alavesben 2-0-ra. Ez azt jelenti, hogy jelenleg meg van a Bajnokok Ligáját jelentő negyedik hely a csapatnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12404

Manolo beküldte:
SzabiBali beküldte:
SzabiBali beküldte:
Egyre több újság ir arról, hogy Camello mekkora tehetség, és hogy meg fogja nemsokára látni fogjuk őt játszani.

Egy kicsit hülyén írtam. "és hogy látni fogjuk őt játszani"

Csak kár, hogy Simeonét ez annyira nem érdekli. Hamarabb állítja be majd Kokét vagy Marcos Llorentét csatárnak, mint hogy Camello rendszeres lehetőséget kapjon.
Pedig valamelyik, Torres utolsó matracos?, szezonjának utolsó bajnokiján már gólt is lőtt a felnőttek között a La Ligában. Azóta sem kapott további lehetőséget. Lehet mesterhármassal kellett volna bemutatkoznia, mert annyira "gólerősek" vagyunk azóta is.

Tavaly lőtte, és evvel ő lett a klubb első (és eddig egyetlen) 20. században született góllövője. Én szoktam nézni néha a b csapat meccseit amikor van rá lehetőségem, és a srácnak jó rúgó technikája van. A keretből legjobban Costahoz hasonlít hasonlít, és a jelenlegi formáját elnézve sokkal jobb választás lenne csatár posztra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12401

SzabiBali beküldte:
SzabiBali beküldte:
Egyre több újság ir arról, hogy Camello mekkora tehetség, és hogy meg fogja nemsokára látni fogjuk őt játszani.

Egy kicsit hülyén írtam. "és hogy látni fogjuk őt játszani"

Csak kár, hogy Simeonét ez annyira nem érdekli. Hamarabb állítja be majd Kokét vagy Marcos Llorentét csatárnak, mint hogy Camello rendszeres lehetőséget kapjon.
Pedig valamelyik, Torres utolsó matracos?, szezonjának utolsó bajnokiján már gólt is lőtt a felnőttek között a La Ligában. Azóta sem kapott további lehetőséget. Lehet mesterhármassal kellett volna bemutatkoznia, mert annyira "gólerősek" vagyunk azóta is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12397

Egyre több újság ir arról, hogy Camello mekkora tehetség, és hogy látni fogjuk nemsokára őt játszani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12380

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Sebikém!
Nem tudom hogy de egy sima felhasználó valahogy tud témákat szerkesztgetni.Ezzel még nagybaj se lenne ha olyan topikot csinálna ami még nincs.Öt hónapja csinált egy "Átigazolás" fület,ami már 2 és fél éve létezik.Most csinált másfél hete egy "Aktuális" fület amit több mint 3 éve indítottunk...Sajnos nem értem miért partizánkodik,de legfőbb azt nem értem hogy akárki gondol egyet és bele léphet a Fórum listába,.Sajnos ez nem az ő hibájuk,szóltam az oldal készítőjének nem egyszer nézzen már rá hogy ez hogy lehetséges.Minden esetre töröltem és zároltam a két plussz fórum témát...mert már volt....

Hajpikám, szerkesztgetni én szoktam, mert én vagyok a fórum nyelvtannácija. Szóval hogy ha megjavul egy hozzászólás (pl. polat többszöri beírásai az esetleges szóelírások miatt), akkor az én voltam. :)

Köszi a közbenjárást, én sem vettem egyből észre a turpisságot.

Mára meg: HAJRÁ!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12378

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
2020.05.10 Fran Merida riport (La Liga World):




mega.nz/file/qFAnQIJS#y6NDujrJjMyXFwuDME...qltGxwLELdhgDvIycLfY
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12369

amfan beküldte:
Én nem aggódnék amiatt, hogy a sevilla bemákolt egy meccset bírói segédlettel. 11 forduló múlva úgyis előttük leszünk!!! És itt felesleges is papírformákról beszélni, hiszen üres lelátók előtt játszik minden csapat, nagyjából nincs olyan hogy hazai pálya. Itt a tudás fog számítani, és lehet lekicsinylően beszélni rólunk, de akkor is tény, hogy a tudásunk nagyon is megvan. A Bilbao ellen még telt háznál is azt mondtam volna hogy szorosan, de nyerünk, így viszont mindenképp győzni kell. Itt az fog számítani, hogy ki mennyire bírja majd az erőltetett menetet, ki mennyire rotálja a csapatát. Itt lehet nálunk gond szerintem egyedül, mert Cholo nem éppen a sorozatos rotálásáról híres. Pedig elég bő a keretünk, ez alatt a három hónap alatt minden sérült rendbe jött. Én nem lennék borúlátó a jövőnkkel kapcsolatban, meglesz idén is a dobogó!

Reméljük Cholo jó taktikus lesz és rotálva bírni fogjuk erőnléttel és azok a fránya gólok is jönni fognak végre, mert gólok nélkül ikszekkel (most 12 döntetlenünk és 31 rúgott gólunk van 27 forduló után!) nem fogunk feljebb jönni a tabellán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12366

Én nem aggódnék amiatt, hogy a sevilla bemákolt egy meccset bírói segédlettel. 11 forduló múlva úgyis előttük leszünk!!! És itt felesleges is papírformákról beszélni, hiszen üres lelátók előtt játszik minden csapat, nagyjából nincs olyan hogy hazai pálya. Itt a tudás fog számítani, és lehet lekicsinylően beszélni rólunk, de akkor is tény, hogy a tudásunk nagyon is megvan. A Bilbao ellen még telt háznál is azt mondtam volna hogy szorosan, de nyerünk, így viszont mindenképp győzni kell. Itt az fog számítani, hogy ki mennyire bírja majd az erőltetett menetet, ki mennyire rotálja a csapatát. Itt lehet nálunk gond szerintem egyedül, mert Cholo nem éppen a sorozatos rotálásáról híres. Pedig elég bő a keretünk, ez alatt a három hónap alatt minden sérült rendbe jött. Én nem lennék borúlátó a jövőnkkel kapcsolatban, meglesz idén is a dobogó!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 10 hónapja #12363

Sebikém!
Nem tudom hogy de egy sima felhasználó valahogy tud témákat szerkesztgetni.Ezzel még nagybaj se lenne ha olyan topikot csinálna ami még nincs.Öt hónapja csinált egy "Átigazolás" fület,ami már 2 és fél éve létezik.Most csinált másfél hete egy "Aktuális" fület amit több mint 3 éve indítottunk...Sajnos nem értem miért partizánkodik,de legfőbb azt nem értem hogy akárki gondol egyet és bele léphet a Fórum listába,.Sajnos ez nem az ő hibájuk,szóltam az oldal készítőjének nem egyszer nézzen már rá hogy ez hogy lehetséges.Minden esetre töröltem és zároltam a két plussz fórum témát...mert már volt....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 11 hónapja #12354

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Otra vez campeones. El doblete del Atlético
2020.06.03
(#Vamos HD)





mega.nz/file/3Whn0CiJ#bI9CZgikce0ADXvodG...PwMwfEDnL1VRvzgc-T4U
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 11 hónapja #12353

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Szerintetek mi ennek a meccsnek a pikantériája?



mega.nz/folder/CJQihIhb#GirvI91R2Y6KlxhTkeiIZw


Megoldás:



A mappában van egy a Maradona sevillai időszakáról szóló dok.film is.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 11 hónapja #12352

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
2014-es Bilbao elleni új San Mames megnyitó szarrá verés 5 hangsávval fenn!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 11 hónapja #12333

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
OFF: Ritkán láthattuk Forlánt BL-meccsen, itt éppen Materazzit, Zanettit, Cambiassót és Verónt verik ki a negyeddöntőben. :)


Villarreal-Internazionale
UEFA Bajnokok Ligája, negyeddöntő 2. forduló
2006.04.04



mega.nz/folder/aQZSmShT#1HYjAOUEDxlOnZIndYNmFw
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 11 hónapja #12331

Hivatalosan is Június 8-án folytatódik a spanyol bajnokság
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.