Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 3 éve 5 napja #14831

balint18 beküldte:
Engem jobban elszomorít az hogy az állóvizet csak így lehet felkavarni mert már az sem üti át az inger küszöböt hogy köztudott tény hogy a FIFA és az UEFA velejéig korrupt társaság. Fifa meg katarban rendez télen VB-t több ezer vendégmunkás élete árán. ÉS akkor mindenki ezek mögé a szutykok mögé áll be . Számomra vállalhatatlan . Ez egész 21 századi foci hogy ide eljutott abban egyedül a FIFA és az UEFA a hibás azzal hogy csak ücsörögtek a pénzhegyen és semmit sem tettek a labdarúgásért ,semmi .(Hozzáteszem kelet-európát úgy telibe szarja mindenki hogy az már szint vállalhatatlan )Elnézés hogy néhol trágár szavakat használtam de ezt másképpen nem lehet leírni .

Egyébként Kelet - Európa.. a jelenlegi politikai helyzet miatt erősen inog az ukrán liga meg gyanítom előbb - utóbb az orosz csapatokat is kizárja az UEFA ha tovább folytatódik a globális farokméregetés. Bár ez sem a csapatunk sem az UEFA számára nem fontos. Az egyenlőség stb csak duma. Itt nincsenek top csapatok. A 2 talán leggazdagabb /legnagyobb együttes meg pont a Shaktar meg a Zenit. Innentől nem csoda, hogy egyik fél sem törődik a régióval igazán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14830

Engem jobban elszomorít az hogy az állóvizet csak így lehet felkavarni mert már az sem üti át az inger küszöböt hogy köztudott tény hogy a FIFA és az UEFA velejéig korrupt társaság. Fifa meg katarban rendez télen VB-t több ezer vendégmunkás élete árán. ÉS akkor mindenki ezek mögé a szutykok mögé áll be . Számomra vállalhatatlan . Ez egész 21 századi foci hogy ide eljutott abban egyedül a FIFA és az UEFA a hibás azzal hogy csak ücsörögtek a pénzhegyen és semmit sem tettek a labdarúgásért ,semmi .(Hozzáteszem kelet-európát úgy telibe szarja mindenki hogy az már szint vállalhatatlan )Elnézés hogy néhol trágár szavakat használtam de ezt másképpen nem lehet leírni .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14829

Atletitom írta le jól, dióhéjban csöbörből vödörbe, egyik korrupt szervezetből a másikba.

Csatolom Kele Janek vonatkozó cikkét a témáról, érdemes elolvasni: rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2021/04/19...XsIvL8IRybI41imu09Z8
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14828

Zoltan10 beküldte:
www.instagram.com/p/CN2kttOnhbT/?igshid=17jvk8dnece16
Itt a bejegyzés ha valakit érdekel spanyolul van. Leírom röviden a magam véleményét én a régi Atletico Madridot akarom,ha úgy lehet csak elérni hogy nem megyünk el a meccsekre nem nézzük a meccseket akkor én azt fogom tenni,de a csapatot sose árulom el...Hasta La Muerte!

Hát figyelj. Az Atletico már nem csak egy csapat. Ez már egy brand. Az egész világon vannak szurkolók meg szimpatizánsok meg befektetők. És egy csomó áll sorban ebben a ligában. Pont nem fog érdekelni a kutyát se ha nem megy ki meccsre a Frente az a szomorú igazság. Simeone is azt nyilatkozta, hogy nincs problémája a tervekkel. Ez volt a múltkori nagy megbeszélés tárgya nem az Ő távozása csak akkor még ezt nem tudtuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14827

pantic beküldte:
harmadik barcarealként egyébként mit ér az egész? ha nem marad az identitásból semmi? más a mez színe, ennyi lesz a különbség.

Tökéletesen igazad van csak sajnos ez a valóság. Itt jelenleg nincs tökéletes döntés. Ha kimaradunk sok pénzt bukunk és nem lesz az igazi semmi. Ha ott leszünk a Sl-ben akkor meg feladjuk az identitást. Így is úgy is bukunk valamit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14826

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
www.instagram.com/p/CN2kttOnhbT/?igshid=17jvk8dnece16
Itt a bejegyzés ha valakit érdekel spanyolul van. Leírom röviden a magam véleményét én a régi Atletico Madridot akarom,ha úgy lehet csak elérni hogy nem megyünk el a meccsekre nem nézzük a meccseket akkor én azt fogom tenni,de a csapatot sose árulom el...Hasta La Muerte!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14825

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Pontosan nekem is ez a problémám hogy eladjuk az identitásunk...a nép csapata de hiányoznak azok az idők mikor még tényleg azok voltunk...ezt nem tudom hova tenni lehet jó dolog is belőle de nem tudom...ha van instagrammotok kövvessétek be a Frente hivatalos oldalát ma tettek ki egx bejegyzést én az ő véleményüket osztom...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14824

harmadik barcarealként egyébként mit ér az egész? ha nem marad az identitásból semmi? más a mez színe, ennyi lesz a különbség.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14823

pantic beküldte:
atletico madrid. a nép csapata. a szuperligába.
na most kell köpni.

Hát valahol igazad van. Multik lettünk annak minden előnyével és hátrányával. De már akkor is benne volt amikor elkezdtek jönni a sikerek,hogy mi is a divatok felé mozdulunk el. De érted ha kimaradunk ebből akkor egy olyan bl-t megnyerni ahol nincsenek ezek a csapatok vagy a bajnokság Barca meg Real nélkül nem sokat érne nekünk. Én legalábbis így látom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14822

Hajpa-yes beküldte:
Én is úgy gondolom hogy ezzel a bejelentéssel csak megszeretnék fingatni az Uefát.Több részesedést szeretnének a top csapatok kapni a BL sorozatbol illetve az EL-ből is.

Szerintem ez túl nagy lépés már ahhoz. Innen nem lesz visszaút. Valakinek engedni kell és nem hiszem, hogy a csapatok lesznek azok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14821

atletico madrid. a nép csapata. a szuperligába.
na most kell köpni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14820

amfan beküldte:
Afelől sincs kétségem, hogy a Bayern, BVB, PSG trió is beszáll, ekkora összegek még nekik is számítanak. Az egy másik történet, hogy kik vezetnék a meccseket? A bírók a két szövetség alkalmazottai, őket tuti nem engedné egyik sem vezetni az új ligában. Bár gondolom van az a bíró aki feladja az UEFA kitűzőjét pár milláért. :lol: Az meg még egy másik történet, hogy mennyire vezetnék a meccset elfogulatlanul? Mert ugye Pérez az elnök.... mi van ha nem a Madrid nyer? :woohoo:

Nem lenne érdeke csalni. Nem hülye a többi csapat sem és jól is jönne szerintem ez a liga. Csak az nem tetszik, hogy a FIFA meg az UEFA ennyire ellene van. Én élvezném az ilyen meccseket. Mondom még Lyon/Marseille/Dortmund /Bayern/Psg kell. Aztán +5 csapat. Azok közt lenne akár kisebbeknek is lehetőség. Szerintem teljesen jó lenne és hamar akkora presztízse lenne mint a bl-nek. De jó lenne ha nem csinálnának ebből háborút. Valahogy egyezség kellene a két szervezet meg a szuperliga közt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14819

Nekünk ez a liga nagyon jól jön. Tele leszünk pénzzel, emellé nem tudom elképzelni, hogy bármilyen negatív dologgal fog az egész járni. Ha kitiltanak a bl-ből meg a ligából, akkor olyan pénzveszteséggel fog járni a pénzéhez uefának, hogy meg fognak puhulni. Max jövőre nem fogunk blbe játszani, utána meg menni fog tovább a régi menetben, csak 1 tornával többen fogunk játszani. Én ezt tudom elképzelni. Amúgy ez meg ráfér a focira, hisz nagyon monotonná, és érdektelenné kezd válni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14818

Afelől sincs kétségem, hogy a Bayern, BVB, PSG trió is beszáll, ekkora összegek még nekik is számítanak. Az egy másik történet, hogy kik vezetnék a meccseket? A bírók a két szövetség alkalmazottai, őket tuti nem engedné egyik sem vezetni az új ligában. Bár gondolom van az a bíró aki feladja az UEFA kitűzőjét pár milláért. :lol: Az meg még egy másik történet, hogy mennyire vezetnék a meccset elfogulatlanul? Mert ugye Pérez az elnök.... mi van ha nem a Madrid nyer? :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14817

Nem is baj ha kicsit meg van fingatva ez a két velejéig korrupt szövetség. Rettenet nagy összegeket nyelnek be, a csapatoknak csak a 20% folyik vissza kb, pedig még így sem kis összegekről beszélünk. Kénytelenek lesznek megalkudni, mert ezek nélkül a renegát csapatok nélkül semmit sem ér a BL. Az EL-ről ne beszéljünk, mert ott talán csak a gyengécske Arsenal játszik, meg szerencsére mostanában a MU. A hazai szövetségek is kénytelenek lesznek engedni, mert ezek nélkül a csapatok nélkül a bajnokságok is érdektelenné válnak. Nálunk is minden "kis csapat" a két divatot várja egész évben, akkor van a legnagyobb érdeklődés. Már talán minket is ideszámíthatunk, mint nagy csapat :lol: Egyszerűen nem engedheti meg magának a spanyol, az angol, meg az olasz szövetség hogy kizárja ezeket a gárdákat. Nem is beszélve a tévétársaságokról, őket szinte kizárólag az új liga érdekelné, senki sem szeretné a "maradékot" közvetíteni. Hatalmas pénz lenne ebben az új ligában, ezt nem hagyná veszni egyik szövetség sem. Vagy egyezkednek az új ligával, vagy lehúzhatják a rolót. Legalább is szerintem... Az mondjuk némi aggodalomra adhat okot, hogy Pérez az elnök, meg ott van a vezetőségben Agnelli és Glazer. Na ezek nagy varázslók, itt azért röpködhetnek a törvénytelenségek már alapból, hát még majd az új ligában :woohoo: Kíváncsi leszek mi sül ki ebből...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14816

Én is úgy gondolom hogy ezzel a bejelentéssel csak megszeretnék fingatni az Uefát.Több részesedést szeretnének a top csapatok kapni a BL sorozatbol illetve az EL-ből is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 5 napja #14815

Nyugodjon meg mindenki. A Bayern/Dortmund /PSG (meg talán még Lyon Marseille ha nevezhetjük őket a krémhez tartozóknak) csapatokat leszámítva az összes gigász az új liga mellett áll. Ezek a világ leggazdagabb és legnépszerűbb csapatai. Mit gondoltok mekkora veszteség lenne az olasz/angol /spanyol ligának ha ezek az óriások nem lennének a pályán? Rengeteg drukker lázadna fel. Óriási pénzeket buknának. A Bl meg az El nem is lenne nélkülük fontos innentől. Még a fent említett csapatokat kellene meggyőzni és tényleg egy elit liga jönne létre a mostani nemzetközi porond helyett.(nekem sem tetszik de ha már ennyire szar a helyzet akkor valahogy ez kellene). A hazai bajnokságok meg engedni fognak szerintem mert kellenek ezek a csapatok nekik. Az egyedüli fegyver az UEFA meg a FIFA kezében az, hogy a válogatottakban sem engedné játszani az említett csapatok játékosait. Itt nem látom egyenlőre miként lehetne megoldás.
De az biztos, hogy ez a megosztottság hülyeség és itt kellene reformokat elérni nem külön ligába állni. Az egész labdarúgás válságba került ezzel. Őrült egy világ. Nem csodálom, hogy Pérez áll az élen..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 napja #14814

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
SzabiBali beküldte:
És elméletileg a laliga megfontolja, hogy mától jegeli a laligát, es kidob minket, a barcat meg a realt. Így a sevilla lesz a bajnok. A relat meg a blből dobhatják ki
Igen olvastam én is de nem tudom mégis mi a franc ez vagy mire lesz jó... más kérdés hogy ha ezeket a klubbokat kidobaljak a hazai és kupa sorozatokból az elég nagy öngól mert a spanyol bajnokságot fele annyian se nezik majd ugyanugy ahogy az angolt vagy az olaszt is... bakker gyerekek ez kellett mint köröm a faszom végére...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 napja #14813

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Az meg hagyján, hogy az európai kupasorozatokban nem indulhatunk...az RFEF (Spanyol Labdarúgó Szövetség) a La Ligából is kiakarja tiltani a csapatokat akik ebnen részt vettek ugyanugy az angol labdraúgó szövetség is a Premier Leagueből... Houston baj van...valami nekem itt nem stimmel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 napja #14812

És elméletileg a laliga megfontolja, hogy mától jegeli a laligát, es kidob minket, a barcat meg a realt. Így a sevilla lesz a bajnok. A relat meg a blből dobhatják ki
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 napja #14811

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Most olvastam én is szép volt ez a meccs ma, de mi a búbanatos faszom folyik az Atletico Madridnál... mi a franc ez az Európai Szuper Liga(költői kérdés) és egy kérdés foglalkoztat engem mi ilyen klubbokal mint a Real Madrid a Barcelona a Man City a Man UTD Chelsea stb miért állunk le? Az meg, hogy ennek az egész szarnak Florentino Perez az elnöke nevetseges oké értem én a tüntetést a FIFA az UEFA meg a BL ellen (minket ért pár atrocitás na csak a 2 BL döntőre gondoljunk) de ezek a csapatok akiket felsoroltam ezek miatt szar a labdarúgás csodálkozom a PSG nincs benne... mi a szent szar ez gyerekek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 6 napja #14810

Na srácok mai naptól hivatalosan is az Európai Szuperkupába fogunk tartozni. Ezennel sem a bl-ben sem az európa ligában nem fogunk megméredtetni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 2 hónapja #14098

A csapat Lemar-ral : 17 meccs 16 győzelem 1 vereség 2,82 pont átlag , nélküle 5 meccsen 1 győzelem 4 döntetlen 1,4 pont átlag . Azért ez eléggé beszédes szerintem .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 2 hónapja #14064

Már Félix is a csapattal edzett, és lassan Lemar is visszatér. Jó lenne már teljes kerettel kiállni egy meccsre! Mert még Saúl helyett Lemar elmegy, de Savic és Suárez pótolhatatlan lenne. Talán a hazai Levante elleni meccsre ki kéne sárgázniuk magukat.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 2 hónapja #14063

Savic, Saul és Suarez 1 sárga lapra vannak az eltiltástól! Nagyon oda kell figyelniük, hogy amíg sok a vírusosunk addig ne tiltsák el őket, pláne egyszerre ne mert az a meccsünk akkor kuka lesz! Levante idegenben, Levante otthon, Villareal idegenben, Buzik ellen otthon a következő 4 bajnokink.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13855

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
gassifoot beküldte:
Sajnos még aktuálisan fájó... nézem a főoldalt és szembe néz velem a kupaeredményünk brrr... :angry: de alá mit pingáltatok? "Szép volt fiúk" - akkorát röhögtem, ez a keserédes minősítés telitalálat volt, már hová sírjunk? Elég volt a meccs alatt búslakodni. Van itt humor, fel a fejjel, aúpa Atleti! :lol:

Szard le, Józsi.
Na szupi, a Barcát kaptuk volna a kupában. Lol.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13854

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
amfan beküldte:
biashead beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Valencia kieső....Muhaha

Igen? Nem holnap játszanak?
Getafe, Celta már kihullott.
Úgy gondolom a bajnokságról van szó... :lol:

Ja ok. :D
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13853

Sajnos még aktuálisan fájó... nézem a főoldalt és szembe néz velem a kupaeredményünk brrr... :angry: de alá mit pingáltatok? "Szép volt fiúk" - akkorát röhögtem, ez a keserédes minősítés telitalálat volt, már hová sírjunk? Elég volt a meccs alatt búslakodni. Van itt humor, fel a fejjel, aúpa Atleti! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13829

biashead beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Valencia kieső....Muhaha

Igen? Nem holnap játszanak?
Getafe, Celta már kihullott.
Úgy gondolom a bajnokságról van szó... :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13824

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Valencia kieső....Muhaha

Igen? Nem holnap játszanak?
Getafe, Celta már kihullott.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.