Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13813

Valencia kieső....Muhaha
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13812

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13795

Boldog új évet kívánok én is mindenkinek, és Buga barátom ne szomorkodj Chisnall miatt, jobbtól kapott ki, és majd egy Atleti győzelemmel vígasztalva leszel. :) :) :) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13788

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Kedves barátaim,személyesek és online,plusz a tagok az oldalon,plusz a nem barátaim!Kicsit megkésve kívánok boldog új évet mindenkinek!Sajnos nem sok józan percem volt mostanában,és ez alól a mostani pár perc sem kivétel.Megszeretném köszönni Bálint,Máté,Konti és Sebi egész éves munkáját a honlapon....van még valaki???(Pongi szarik a fejünkre az új Skodájval pávázik a vidéken...szerintem nem írt be egy ideje..)Ha most nem jut eszembe valaki,pótolni fogom.Szóval huj-huj hajrá!!és go Dave Chisnal!!

Viszont kihányjuk, Hajpi! :)

Én még lógok a feltöltésekkel, a lábadozásom után nekiálltam, jövő héten elkezdem update-elni az idei idény topikját.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13784

Hajpa-yes beküldte:
Kedves barátaim,személyesek és online,plusz a tagok az oldalon,plusz a nem barátaim!Kicsit megkésve kívánok boldog új évet mindenkinek!Sajnos nem sok józan percem volt mostanában,és ez alól a mostani pár perc sem kivétel.Megszeretném köszönni Bálint,Máté,Konti és Sebi egész éves munkáját a honlapon....van még valaki???(Pongi szarik a fejünkre az új Skodájval pávázik a vidéken...szerintem nem írt be egy ideje..)Ha most nem jut eszembe valaki,pótolni fogom.Szóval huj-huj hajrá!!és go Dave Chisnal!!
Szegény kicsit olyan mint amit az Atletiről volt gyakran szokás mondani 2010 környékéig. Mindig küzd becsülettel. Sokszor nagyon szépen játszik de végül "sosem nyer semmit"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13779

Kedves barátaim,személyesek és online,plusz a tagok az oldalon,plusz a nem barátaim!Kicsit megkésve kívánok boldog új évet mindenkinek!Sajnos nem sok józan percem volt mostanában,és ez alól a mostani pár perc sem kivétel.Megszeretném köszönni Bálint,Máté,Konti és Sebi egész éves munkáját a honlapon....van még valaki???(Pongi szarik a fejünkre az új Skodájval pávázik a vidéken...szerintem nem írt be egy ideje..)Ha most nem jut eszembe valaki,pótolni fogom.Szóval huj-huj hajrá!!és go Dave Chisnal!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13776

Jobban nem is zárulhatott volna az év. :lol:
Boldog új esztendőt és kitartást az esetleges macskajajjhoz mindenkinek. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13775

Manolo beküldte:
A Barca meg ikszelt. Most a fehér habcsókokon a sor az Elche ellen.

Imáim meghallgatásra találtak :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13758

A Barca meg ikszelt. Most a fehér habcsókokon a sor az Elche ellen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13750

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
SzabiBali beküldte:
Diego Costa még idén elhagyja a csapatunkat, miután nem hosszabítjuk meg vele a nyáron lejáró szerződését.

Már távozott a klubtól, végleges a szerződésbontás:

www.atleticodemadrid.com/noticias/diego-...l-atletico-de-madrid

:(
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13749

Diego Costa még idén elhagyja a csapatunkat, miután nem hosszabítjuk meg vele a nyáron lejáró szerződését.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13747

Jó játékos. Csak az a kérdés hogy kölcsön vagy végleg ? :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13746

Az a pletyka, hogy az Arsenalból akarjuk elhozni ezt a palit: Ainsley Maitland-Niles.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13745

Én is nagyon-nagyon boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13744

Megkésve bár de törve nem! Én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek. Aúpa Atleti! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13743

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Universo Valdano: Koke
2020.12.17
(#VAMOS HD)
54 mins

https://mega.nz/file/8noWhbba#pO5Ak5BxxPL-dBQyg1jzxV_GgCQM38HngLwXgNpl9oc

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13742

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Universo Valdano: Germán, el Mono Burgos
2020.12.11
(#VAMOS HD)
56 mins

https://mega.nz/file/tzhG1LTD#MGsTRUxVybcRneUEw8zlSiJCsW5poOHc5BR7lkfnQyQ

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13741

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Especial Movistar Fútbol: Adiós al Calderón
2020.12.11
(#VAMOS HD)
53 mins




https://mega.nz/file/Qu4A0JzC#QYuCSTE5756CDfyfr_yslHFjv-fObniDqg5WY4OVcKo
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13738

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Fiúk Hányok,figyeljetek!!Boldog karácsonyt neketek.Pont nulla óra 38.Köszi mindenkinek aki néha chatel.Srácok.Mi egy kis brigád vagyunk...Szopjon le az összes Blanco buzi!!!!!!Muhahahaha....Ugyan is Madridba egy csapat létezik!!!!!Atleeetiiiiii!!!!

Neked tilos innen kikopni, unikum, amit művelsz, szegényebbek lennénk rengeteg mosolyt fakasztó pillanattal! :)
Vigyázzatok magatokara!

Kellemes Ünnepeket és Aúpa Atleti mindenkinek!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13737

Boldog Karácsonyt Kívànok mindenkinek! Aupa Atleti
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 3 hónapja #13736

Boldog karácsonyt mindenkinek, és Buga barátom nagyon jól mondja, csak egy csapat létezik, és nem csak Madridban, hanem az egész világon. ATLETIIIII !!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13733

Fiúk Hányok,figyeljetek!!Boldog karácsonyt neketek.Pont nulla óra 38.Köszi mindenkinek aki néha chatel.Srácok.Mi egy kis brigád vagyunk...Szopjon le az összes Blanco buzi!!!!!!Muhahahaha....Ugyan is Madridba egy csapat létezik!!!!!Atleeetiiiiii!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13732

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Ugyan Hajpa annyi baj legyen!

Fiúk és lányok! Most van egy kis szünetem a melóba! Igaz előre de nagyon boldog Karácsonyt szeretnék kívánni minden eggyes tagnak és ezúton szeretném megköszönni a befogadást! Áldott békés ünnepeket mindenkinek! Köszönöm hogy tag lehetek! FORZA ATLÉTIIII HASTA LA MUEERTE! FELÍZ NAVIDAD!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13731

Zoltán.Jogos amit írsz.Lófasz pattanásának a hegyéből csinálnak Csomolungmát-eszem megáll.Példa:Szoboszlai:milá-Arsenál-Reál-Mi.....többek között ment a találgatás...Aztán egyszer csak egy héttel előtte írta az újság hogy Lipcse...És az lett......Most akkor mi van?Minket megbasznak,elmondja valakinek a családból ,illetve a nekem full szimpatikus Kejron...és tíz hét .Lefosom őket...Bocsánat az Alpáriságért de csinálom a karácsonyi kajákat,meg minnyá díszítem a fát is és közben megy a pálesz.Lehet pár hülyeséget még beírok,és még elérzékenyülni is fogok.de a kölkökért mindent!Reggel jön a jézuskia...itt még van...Aztán termszetesesen még ha károgva és veszekedve is,Aupa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13730

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
NEW-L88 beküldte:
Már leirtad a hulyeseget..angol labdarugo egyesulet.
Nem írtam hülyeséget papám átigazolási ügyet sértett meg mkkor 2019-ben hozzánk szerződött így az angol labdarugószövetségnek teljes joga van eltiltani a La Liga meccsektől is(fogadási szabályt sértett meg egyebként az a vád) a klubb és Tripier azonnal fellebezett de nem sok jót érzek az ügyből kifolyni számunkra...
A sztori amugy annyi egyik rokonának mondta meg miellött hozzánk szerződött hogy fogadja meg valamelyik fogadási irodánál hogy az Atletibe igazol ez a vád... és mivel átigazolási úgy ami spanyolországba is érintett...remélem így érthető (elég kacifántos ügy maradjunk annyiban)

Én csak azt nem értem rengeteg focista követ el ennél komolyabb törvény és szabálysértéseket lasd nemi erőszak ügyek(Ronaldo, Romario) adócsalás több millió eurós tételben(Messi Ronaldo stb sorolhatnám ezt estig) vagy szexualis zsarolás egy fiatalkorún (Benzema,Ribery) azokat meg se fontolják hogy kapjanak legalább egy eltiltást vagy éppen egy kis időre rácsos gimnáziumba vonuljanak elmélkedni, pedig ezek szerintem egy kategóriával komolyabb dolgok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13729

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Zoltan10 beküldte:
Van egy kis gikszer skacok Trippier 10 hetes büntetés kapott az angol labdarúgó eggyesülettől és nálunk sem engedik elvileg jatszani valami válogatott meccses baromság miatt nem emlekszem miért hülyeséget meg nem akarok írni...és elvileg a Chelsea ellen pont lemarad meg 10 hét hát basszák meg remélem azonnal fellebez a klubb.

Akurvaéletbe...

www.cope.es/deportes/futbol/noticias/kie...tas-20201223_1060686
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13728

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Már leirtad a hulyeseget..angol labdarugo egyesulet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13727

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Van egy kis gikszer skacok Trippier 10 hetes büntetés kapott az angol labdarúgó eggyesülettől és nálunk sem engedik elvileg jatszani valami válogatott meccses baromság miatt nem emlekszem miért hülyeséget meg nem akarok írni...és elvileg a Chelsea ellen pont lemarad meg 10 hét hát basszák meg remélem azonnal fellebez a klubb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13726

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
"2011.12.23. - 9 évvel ezelőtt pontosan ezen a napon meghatározó szakasz vette kezdetét az Atlético történelmében. A csapat élére Diego Pablo Simeone-t nevezték ki vezetőedzőnek, azóta a klub történelme egyik legjelentősebb periódusát éli. A kiemelkedő szakmai munkának köszönhetően nem csak komoly sportsikereket ért el az Atleti, de gazdaságilag is növekedett, fokozatosan zárkózik fel Európa topklubjaihoz. Persze "Cholo" nem egyedül érkezett, a kezdetektől fogva dolgoznak vele olyan meghatározó szakemberek, mint Profe Ortega erőnléti edző, vagy Pablo Vercellone kapusedző, aki De Gea, Courtois, Moyá vagy éppen Jan Oblak "kiképzésében" vállalt meghatározó szerepet. Tavaly szezon végén búcsúzott a csapattól Germán "Mono" Burgos, aki mind játékosként, mind másodedzőként ikonikus alakja a klubnak, jó barátja és jobbkeze volt Simeone-nak.

A 9 év alatt a csapat kétszer nyert Európa-ligát, sikerült elhódítani a Spanyol és Európai Szuperkupákat, a Copa del Rey-t, valamint spanyol bajnoki címet is ünnepelhetett a gárda Cholo irányítása alatt.
Tegnap Simeone, a Real Sociedad ellen megszerezte 300. győzelmét a csapat élén és mindössze 1 mérkőzés választja el a félezredik találkozótól vezetőedzőként piros-fehérben. A jeles alkalomnál fogva, pedig idézzük fel Simeone hogyan emlékezett vissza a Atlético-hoz kerülésére vezetőedzőként:

"Az Atleti felajánlotta nekem az edzőséget, a következő napokban pedig a fiammal ültünk egy kávézóban és elmeséltem neki: Nézd, felhívott az Atleti, felkértek, hogy legyek a vezetőedzőjük, nem tudom hogyan döntsek.
Mire ő: Te leszel Falcao edzője? Messi és Ronaldo ellen fogsz meccselni? De apa, ha Madridba költözöl távol leszel tőlünk!

Nagyon nehéz döntés volt, de ennyi év távlatából a legjobb lehetőséget választottuk és a családommal is szoros maradt a kapcsolatom. Mindig is vissza akartam térni az Atletibe, mert játékosként a második etapom után úgy éreztem nem adtam eleget a klubnak és többre vagyok képes, immáron edzőként."

#AúpaAtleti"

Forrás: Atletico Madrid Magyarország (FB)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 3 éve 4 hónapja #13502

Manolo beküldte:
Az eddig lejátszott BL-meccsek tanulsága, hogy idén kár erőltetni a BL-t, ha a bajnokságban is helyt akarunk állni. Annyira minőségben mégsem eléggé mély a keretünk, hogy bírjuk a két vagy háromfrontos magasszintű produkciót hétről hétre a hazai és nemzetközi futball-porondon.
A BL-ben az idén, roppant súlytalannak tűnünk, ellentétben a La Ligával, ahol meg, a Barca és a Real gyengélkedésének hála, hétről hétre egyre inkább felcsillan a remény, hogy idén végre komoly esélyünk lesz elhódítani a hazai bajnoki trófeát. Szerintem minden erőforrással a bajnokságra kellene koncentrálnunk, mert ott még földöntúli örömök érhetnek minket a szezon végére, miközben a BL-ben, csak kudarc kudarc hátán ér bennünket, mert gyakorlatilag a lejátszott öt meccsből, csak a Salzburg elleni hazai szűk győzelem volt vállalható, a többi mind nagy kudarc volt.
Nem mondom, hogy el kell teljesen engedni a BL-t, az utolsó meccsen szinte kötelező a továbbjutás kiharcolása, de valljuk be őszintén, hogy az eddig látottak alapján, jóval felkészültebb, erősebb mentalitású és keretű csapatok vannak ott, mint mi.
A La Ligában meg mintha mi emelkednénk ki a mezőnyből, bár még nagyon az elején járunk, mint a legkiegyensúlyozottabb csapat.
Szóval Vamos Atleti! És csapjuk meg a következő ellenfelünket a Valladolidot is, és haladjuk mérkőzésről mérkőzésre. Cél az, hogy utolsó forduló után, mi gyűjtsük be a legtöbb pontot a bajnokságban és végre 2014 után, újra mi emelhessük a magasba a bajnoki serleget.

Szerintem most abszolút korrekt a keret,tele minőségi játékossal,Torreira helyett jöhetett volna mondjuk Lacazette,de így is rendben van azért nagyjából. Jó játékosok vannak a támadó harmadban,viszont én úgy érzem,hogy teljesen nem érzik még annyira egymást,mint mondjuk,ahogy anno Filipe és Carrasco olvasták szinte egymást gondolatait,ha jobban összecsiszolodnak és nem csak egymáshoz,hanem az új rendszerhez,lesz ez még jobb is. Pár hónappal ezelőtt abszolút nekem is az ugrott be,mint amit a Bálint említett,hogy a 2 szélsővédő azért jelentősen nem az a szint,mint elődeik voltak(Juanfran és Filipe),nos Trippier kezdi ezt megcáfolni és hétről hétre remekül játszik,viszont Lodibol egy valamit nagyon hiányolok,az az intelligencia,néha vaktában adja be a labdát,amikor gyakorlatilag egy emberünk nincs mégcsak a 16os közelében sem,a Filipe féle megindulások,játékolvasása hiányzik onnan baloldalról.
A másik a center nélküli játék,én kifejezetten kedvelem a sok mozgásos,center nélküli játékot,és számomra mindenképp pozitívum volt,mikor mind2 csatár egészséges volt,hogy akkor is csak 1 csatárral játszottunk. Felemás érzéseim vannak Suárez felől,mert néha már tényleg lassú,de az kétségtelen,hogy a kaput még nagyon érzi és ilyen betömörülő Lokomotiv féle csapatok ellen nagyon hiányzott egy ilyenfajta ék,akinek igazából semmi más dolga nem lett volna,csakhogy valahogy pattanjon be róla a labda.
Még egy apró megjegyzés,hogy megérdemli Llorente a bizalmat,hogy kezdőként lépjen pályára,viszont én mégis csereként alkalmaznám őt olyan 60.perc körül,mikor már kezd fáradni az ellenfél,hatványozottan ki lehetne használni a gyorsaságát. A rotálás én mindenképpen úgy oldanám meg,hogy betömörülő csapatok ellen Lemarral kezdenék,akinek remek meglátásai,passzai vannak,tudja mozgatni a csapatot,míg nyílt sisakos csapatok ellen Llorente lehet a kulcs,aki így könnyen befuthat a védelem mögé. Egy kicsit talán ugyanez lenne Correa-Carrasco párossal is,Correa remekül fordul kis területen,míg Carrasconak abszolút a nagy terület fekszik.
Végezettül a Saponic dolgot én sem értem továbbra sem,hogy még csak 5 percet se lehet adni neki,rejtély.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.