Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 4 éve 4 hete #12259

Most olvastam egy Barcelona szurkoló komám bejegyzését.
Ide másolom:
Augusztus 7-én újraindul a Bajnokok Ligája.

???? Augusztus 7:
Manchester City a Real Madrid ellen
Juventus vs Lyon

???? Augusztus 8
Bayern a Chelsea ellen
FC Barcelona a Napoli ellen

???? Döntő augusztus 29-én Isztambulban.

[Sky Italia]

Sky Italia nem tudm mennyire megbízható,de egyelőre sehol máshol nem látnám hogy írnának az augusztusi BL folytatásról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12258

Köszi Máté neked is a helyzetjelentést!Egyre többen jeleztek vissza.Én úgy gondolom szépen lassan visszaáll az élet.......Bízok benne...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12256

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atleti-Socik meccs Aragones megemlékezéssel a megfelelő topikban!







+
Costa góljánál ez volt egy pillanatra a felirat


LOL
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12254

Sziasztok!
Köszi Csabi a felvetést, remélem mindenki jólvan, egészséges, vigyázzatok magatokra! Én Pilisvörösváron élek, az időm eltelik az egyetem befejezésével, szakdolgozat írással. A munkámat a vírus miatt sajnos elvesztettem, de ez legyen a legkisebb baj, szerencsére mindenki egészséges nálunk, úgyhogy telnek a mindennapok egymás után. Remélem minél hamarabb véget ér ez a helyzet és visszaáll az élet, nem csak a fociban, hanem amúgy is. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12252

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Köszi szépen. Igazi felüdülés. Én a magam részéről már amúgy is hiányoltam a munkásságod de úgy voltam vele, hogy biztos időd sincs rá.
Most meg különösen jól jön estére egy csokor minőségi néznivaló.

Köszi, igyekszem újra felvenni a fonalat.

Néhány karantén videó nektek:









Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12251

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12250

Köszi szépen. Igazi felüdülés. Én a magam részéről már amúgy is hiányoltam a munkásságod de úgy voltam vele, hogy biztos időd sincs rá.
Most meg különösen jól jön estére egy csokor minőségi néznivaló.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12244

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Helló-halló mindenki! Itt is minden rendben, 4. hete itthon, ebből első 2 home office, a többi kényszerszabadság, hétfőre kiderül, hogyan tovább. Mi is vidéken lakunk, ott se könnyű nem becsavarodni a karantén idején, de tény, hogy valamivel könnyebb megoldani. Mi kertrendezünk unaloműzésként, elhordtunk kb. 60-80 talicska földet. :)

Bálint, nálunk nincs bejárási tilalom, ha van kedved, ide áthuppanhatsz. :D
Józsi, neked jobbulást az Atleti-becsípódésedet leszámítva mindenre! :)

Hajpa, gyerekekre vigyázni törékenyek. Időnként én is meglögybölném a miénket, annyira az agyunkra tud menni időnként, de hát ez van, le kell kötni, nincs mese. Amikor alszik, akkor meg vagdosom az anyagaimat, hát van mit, mert kb. a tavalyi Juve elleni szopás óta nem volt kedvem szarakodni vele.

Apropó vágás! Kis örömszerzésnek felraktam a 2010-es hamburgi EL-döntőnket fullban magyar-spanyol hanggal HD-ban (!), másik topikban megtaláljátok! Még jön pár finomság nemsokára.

AÚPA! Atleti para siempre!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12241

Köszi neked is Atletitom a helyzetjelentést egy újabb régióból.
Pont ma beszéltem egy régi falusi haverommal aki összefutott a nyolcvan valahány éves volt gyerekdokinkal,aki még most is aktív...Kinevette hogy hagyjuk már ezt a vírusosdit mert ezek a vírusok mindig is itt voltak velünk...A sima influenza vírushoz hasonlóan......De tény hogy ameddig nem lesz oltás speciálisan ez ellen...(megjegyzem.szerintem már van) addig nem lesz nyugtunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12240

Jó látni, hogy azért a sok nyűg ellenére mindenki rendben van. A magam részéről én Gyms megyében élek. Jelenleg jogi karra járok Győrben. Igazából az érettségi előtt állókhoz hasonló a helyzet nálunk is. Távoktatás van ami addig nem is baj amíg csak jogi tárgyakról van szó mint mondjuk a civilisztika. Viszont van közgazdaságtanunk meg statisztika és igazságügyi statisztika is amiben azért sok olyan számítás van ami nem a szívem csücske. Rühellem a reálos tárgyakat(már a neve is..) és most össze vagyok zárva velük :sick: Az a szerencsém, hogy kertesben élek én is és mindig van valami meló. Rengeteg kertészkedéssel, a gyümölcsössel meg a jövő évi tüzelő feldolgozásával eltudom csapni a hangyányi szabadidőt ami marad. Mondjuk ma nem akartam bőgetni a láncfűrészt meg a szalagfűrészt az ünnep miatt aztán inkább elmentem bringázni a közeli erdőkbe meg futni. De csomó ember csapatosan sportolt erre ma is. A személyes véleményem az, hogy a járvány elmúlni sosem fog.. Mint az influenza velünk marad. Csak jó lenne már egy oltás ami védettséget okoz aztán induljon újra az élet rendesen és csapjuk meg újra a Liverpoolt tömött lelátó előtt. De félek, hogy ez így csak álom lesz ebben a formában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12238

Amfan és Gassifood köszi a helyzetjelentést nektek is.Én is írni akartam azért hogy annyiból szerencsések vagyunk hogy pont egy óriási BL-es győzelemmel ráadásul nem is akárki legyőzésével zárult egyelőre a foci szezonunk.Többször megnéztem én is azóta.Ma olvastam hogy az olasz liga úgy tervezi 2021 januárig üres lelátókkal játszatná a csapatokat...Május végétől július elejéig 3 naponta befejeznék az idei bajnokságot,és a következő szezont is így kezdenék el...Hát az valami borzalom lenne...Nem beszélve arról hogy mennyi klub tönkremenne.Viszont szerintem a tv-s jogokkal egy részét lehetne pótolni.De más világ fog kezdődni az biztos....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12237

Hajpa-yes beküldte:
Kedves tagok!Idősebbek,fiatalok!Régebbek,újabbak!Mindenki rendben van?ki hogy éli meg ezt a filmekbe illő nemvárt borzasztó helyzetet??Figyel magára mindenki?Van aki beletojik az egészbe?Pár mondatban érdekelne ki hogy van,persze nem akarok tolakodni,bár ugye személyesen sajnos nem sok mindenkit ismerhetünk.Aki nem ismerne annak elmondom hogy én Kecskeméten élek és vállalkozó vagyok... most egy kicsit eléggé szopó ágban.Ital-édesség ajándék üzletem van,de az elmúlt 3-4 hétben nem ezt a termék csoportot favorizálták az emberek...hozzáteszem sajnos érthetően.Családommal otthon vagyunk,a gyerekeket nem nagyon engedjük ki.Én eljárok melózni,bár az egész utcánk üres.Egy fodrász dolgozik rendületlenül..Kocsmák,szoli,butikok,számítógépes bolt bezárva.Szinte senki sincs az utcán. Most húsvét előtt hozzám is többen jöttek azért hála az égnek,de itt a fegyelem egész korrekt...csak a multik vannak tömve....ezt azért nem értem...Más "Atleticós" városokban mi újság?

Kedves Hajpa-yes!
Először is nagy hála, hogy a csoport motorja vagy és tartod a lelket minden körülmények között bennünk a csapatunk iránt :)
Másodszor; köszi kérdéseidet, tőlem is érkeznek a válaszok: Budapesten lakom, a közigazgatásban dolgozom (kivitelezés majd hivatal). Itt Budapesten mindenből a legtöbb szokott lenni, sajnos most épp fertőzőből, betegből, halálesetből, felelőtlenből, hülyéből is :S . Azért meglepően üresek az utcák, lettek parkolóhelyek, feltűntek a maszkosok, kesztyűsök - de a fele semmit sem hord. Nálunk is felajánlották a home office-t, de az én munkám sok helyszíneléssel jár, ezért inkább bejárok - gyalog - a hivatalba. Ráadásul félig üres a város, mindenhová szintidő alatt eljutok. Persze lappangási időt én is eltöltöttem (előtte - szinte az utolsó pillanatban - még külföldön jártam) a munkáltatóm (erős) ajánlására, 2 hét otthon, némi távmunkával, teljes fizuval. De elegem lett, mert helyszínelés nélkül hiába tologatom az aktákat.
Már nem is nagyon nézegetem a sportot, valahogy nem köt le a sok ismétlés, friss húsra vágyom :lol: (utoljára bunyót, WSBK-t és F1-et néztem, de azokat sem végig). A Matracosaink mekkora örömöt okoztak a kór előtt, mondhatni a hosszabbításban, "hirtelen halál" módjára kitessékelték Európa talán legjobb csapatát a BL-ből!!! :cheer: Azóta a háttérképem Llorente gólöröme, Vrsajko, Savic és Partey társaságában... öröm rájuk nyitni mindennap! Az biztos, ha vége a kórságnak és nagyjából normalizálódik az élet (a sportélet is), elkezdem - jövőre - tervezni a madridi utam, egyértelműen meccsjeggyel a birtokomban. Jó egészséget kívánok minden csoporttagnak és hozzátartozóiknak! Túléljük, mint a kedvenc csapatunk is! ;) Aupa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12236

Nem hinném hogy bárkinek könnyű lenne ezekben a napokban, hetekben. Itt Székesfehérváron is természetesen ugyanaz a helyzet mint máshol az országban. Én anyagbeszerző lévén melózom, jelen állapotban szinte csak egy bizonyos termékcsoportra összpontosítva, persze hogy a fertőtlenítéshez köze van... :) Kicsit háborgok is szép csöndben magamban, mert jönnek a faluk, erdő környékek lakói, hogy ide aztán ne gyertek, zárva van a falu. Könnyen beszél az, aki kertes házban lakik... Kívánnám nekik szeretettel, hogy legyenek a négy fal közé zárva hetekre, egy erkélytelen lakásban, tetézve esetleg 2-3 gyerekkel, akik a fejeden ugrálnak. Persze kell a biztonság, de kit is zavarna az emberfia, ha "behatol" az erdőbe? Nem szeretjük egymást nagyon mi emberek, tisztelet a kivételnek. Én is döbbenten láttam a multikban egymás hegyén-hátán nyomuló eszetlen embereket, sajnos sokan vannak akik nem tudják használni a fejüket. Miattuk szív a sok "ártatlan". Bár a "ne gyere a falumba" szlogenűek közül gondolom biztos senki sem ment be a városba a multiba bevásárolni... ő azért mehet a városba, csak mi ne menjünk oda... De mindegy is, csak legyen már vége ennek az őrületnek! Rengeteg jó kis programom úszott már emiatt a szar vírus miatt, közte egy Liverpool, meg egy Madrid... nem is beszélve sok belföldi dologtól. De sajnos tűrni kell, hiába is hiányzik nagyon a meccs. Rendszeresen jártam Vidi meccsre is, az is ugrott, nem is beszélve a mindig várva-várt Atlético-ról... Néztem pár ismétlést, néhány régi meccsünket, de az nem az igazi. Kíváncsi leszek hogy folytatódik tovább a liga, a BL. A csúcson hagytuk abba a BL-ben, remélem le fogjuk játszani, és meg is nyerjük! A Liverpool elleni játékkal lenne is esélyünk rá. Kérdés milyen formában lesznek a játékosok ennyi kihagyás után? Mikor lesznek a meccsek? Lehet-e majd néző? Ez mind-mind jó kérdés, az idő eldönti majd a válaszokat. Csak legyen már meccs, könyörgöm!!!!!!! Mindenki vigyázzon magára!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12235

Hajpa-yes beküldte:
Köszi srácok az írásokat!Józsi bammeg a Liverpool meccs másnapja óta hívlak vissza.......ünnepek alatt biztos felhívlak.Saulniguez...én is falusi gyerek vagyok..mit nem adnék most ha falun laknék..nem magam miatt hanem a két gyerek miatt itt az almomba....fent a 7.-en vagyunk és ugye 4 hete nincs ovi meg suli...pont az előbb vesztem össze velük mert csak üvöltve tudnak kommunikálni...szegények...tuti kivan a f...uk....AupaMarcel...nem irígyellek. Szabi Balival egyetemben...nem laknék Pesten...őszintén.Abban bízok hogy a java ennek a szarnak lefolyik május elejéig....tuti itt lesz a betegség még,de melózni kell....A Multikon kívül nincs termelés.Spanyolban is ugy hallom,tetőzött,és talán csökkennek a dolgok...Szerintem május közepe-vége felé elkezdik a bajnokság folytatását,még ha üres házakban is sajnos.Olasz cégek már termelnek,Kiskunfélegyházán van egy cég és a héten már kapják az alapanyagokat fullos fertőtlenítés után,és dolgoznak vele.Plusz ismerősöm több olasz ismerőse állítja hogy május közepétől 100%-osan elkezdenek dolgozni....Ausztriában is talán húsvét után már a kisboltok dolgozhatnak sőt a leg gázabb rész Tirol (papíron onnan fertőződött le egész európa) május közepén minden szállodáját kinyitja....Én ezekben bízok hogy elindul az élet lassan.A Leipzig és már más csapatok is tréningeznek,németben.Ők is készülnek.....Bár ezeket tuti ti is olvasgatjátok..én csak bizakodok....

Ne aggódj, nem haragszom hogy nem hívtál, megértem hogy most ez a helyzet senkinek nem könnyű. De jobb később, mint soha. Én is épp tegnap mondtam itthon hogy felhívlak már a napokban, mert rég beszéltünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12234

Köszi srácok az írásokat!Józsi bammeg a Liverpool meccs másnapja óta hívlak vissza.......ünnepek alatt biztos felhívlak.Saulniguez...én is falusi gyerek vagyok..mit nem adnék most ha falun laknék..nem magam miatt hanem a két gyerek miatt itt az almomba....fent a 7.-en vagyunk és ugye 4 hete nincs ovi meg suli...pont az előbb vesztem össze velük mert csak üvöltve tudnak kommunikálni...szegények...tuti kivan a f...uk....AupaMarcel...nem irígyellek. Szabi Balival egyetemben...nem laknék Pesten...őszintén.Abban bízok hogy a java ennek a szarnak lefolyik május elejéig....tuti itt lesz a betegség még,de melózni kell....A Multikon kívül nincs termelés.Spanyolban is ugy hallom,tetőzött,és talán csökkennek a dolgok...Szerintem május közepe-vége felé elkezdik a bajnokság folytatását,még ha üres házakban is sajnos.Olasz cégek már termelnek,Kiskunfélegyházán van egy cég és a héten már kapják az alapanyagokat fullos fertőtlenítés után,és dolgoznak vele.Plusz ismerősöm több olasz ismerőse állítja hogy május közepétől 100%-osan elkezdenek dolgozni....Ausztriában is talán húsvét után már a kisboltok dolgozhatnak sőt a leg gázabb rész Tirol (papíron onnan fertőződött le egész európa) május közepén minden szállodáját kinyitja....Én ezekben bízok hogy elindul az élet lassan.A Leipzig és már más csapatok is tréningeznek,németben.Ők is készülnek.....Bár ezeket tuti ti is olvasgatjátok..én csak bizakodok....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12233

kedves Hajpa barátom, mi ugye Kecskemétiek lévén ismerjük egymást, hála az égnek. Kérdésedre, hogy ki hogy van, köszönjük, megvagyunk. Próbálunk mi is minél kevesebbet az utcára menni, de ugye nálunk az építőiparban nincs leállás, menni kell. Amit tudunk megteszünk, kezet mosunk, fertőtlenítőt is viszek magammal, hogy reggeli vásárlás után tudjam használni. Bár én már jó egy hete nem tudtam dolgozni, táppénzen vagyok itthon, úgy becsípődött a derekam, hogy üvöltöttem a fájdalomtól itthon, és nem tudtam megmozdulni sem az ágyon. A bal lábamra is lehatott a fájdalom, azóta is van benne zsibbadás, és olyan erőtlen lett, hogy összerogy a bal lábam. Bár javulás van, de még nem az igazi, de legalább felállni, és sétálni a lakásban már tudok.
Vigyázzatok magatokra, és reméljük minél hamarabb visszatér az élet minden téren, már éhezem egy Atleti meccsre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12232

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
Énis végzős vagyok gimibe és Budapesti minden napom ugyan olyan ha telefonom nem írná ki milyen napot írunk azt se tudnám hogy hol vagyok megcsinálom azt a rengeteg beadandót eltelik egy fél nap edzek otthon aztan lemegyek futni a dunapartra egy 20km-t hogy teljen az idő a es ez minden nap de mára vmi mas útvonalat kell kitalálnom mert meguntam a nyugdíjasok kerülgetését aztán ennyi a napom.Jo lenne ha májusra vege lenne de jelen pillanatba az nagyon nem realis sajna vagy nemtom.Svedbe elengedtek ezt a koronavirust és semmit nem fognak tenni ellene minden marad ahogy eddig volt náluk kíváncsi leszek hogy fog elsülni vhogy a svedek eddig soha nem lőttek mellé hátha most se
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12231

Én Sármelléken, egy faluba élek, 10. osztályos vagyok, nekem is hasonló a helyzetem, csak kisérettségi-m lesz, és azt se tudom mi hogy lesz, a tanárok sokat várnak tölünk, kicsit leterhelő, illetve én mindig is kinti gyerek voltam, szerettem mászkálni, természetesen most itthon vagyok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12230

Köszi a hozzászólásokat srácok.
Manolo,itt Kméten a Malom plázában szintén csak a telefonos cégek vannak nyitva,de csak háromig.Borzasztó végig menni a földszinten,ahol kihalt minden pedig pár héttel előtte meg még pezsgett!
Hú Szabi Bali.neked egy kicsit azért jól jött ez most.Nem kell szóbelizni.Azért az frankó.De igen a bizonytalanság...nekünk már melós,és részemről családos "véneknek" is ez a legnagyobb bajunk.Semmit sem tudunk.Én már amit mondanak sem hiszem el.Nyilt titok szerintem hogy több ezer fertőzött van.....Bízok benne hogy májustól lehet már normálisan melózni,még ha ez a kórság itt is lesz,mert felkopik az állunk....Megfordul persze a fejemben hogy mivan ha elkepom a betegséget,de én sajnos a család miatt inkább a jövőnk miatt aggódom.
De reménykedjünk!!!Talán nem tart örökké....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12228

Én Budapesten élek és még tanulok. 12-es vagyok és bár nem kell suliba mennem teljes a káosz. Semmit sem tudok arról, hogy mikor fogom megírni az érettségit, és ez kiborít. Emellé az sem javítja a helyzetet, hogy a tanárok sok beadandót adnak. Az legalabb nyugtatja a lelkem, hogy szobelire nem kell tanulnom. Az otthon létet bírom, bár mar mennék ki sportolni,vagy valami csinálni. Az a helyzet, hogy a két kedvenc sportomat, a teniszt es a focit borzasztóan hiányolom. Ezért avval foglalom el magam, hogy régi meccseket nézem újra.
Amúgy így mellékesen,a koronavírus miatt a transfermarkton minden játékos értéke borzasztóan leesett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12227

Én Nyíregyházán élek és személyes ügyfélszolgálatos-értékesítő-mindenes vagyok egy telekommunikácós multicégnél. Mi még dolgozunk, nyitva tartunk délután háromig, kockáztatva a személyes kontaktus tucatjaival a vírus elkapását. Annyi, hogy ritkábban kell dolgozni menni, mert csökkentett létszámban dolgozunk, egyszerre csak egy ügyfél lehet az ügyféltérben, ezért a fizetett szabadságokat adják kifelé nagy bőszen kötelező jelleggel, ha ilyen ütemben halad a dolog és nem változik semmi a cég hozzáállásában, akkor májusra elfogynak a szabik és csak fizetetlen szabadságokat tudnak nekünk kiadni. Szóval elég sötét a jövő. Nálunk az üzlet forgalmán nem érződik a kijárási korlátozás. Pedig egy plázában dolgozunk a harmadikon és rajtunk kívül nem sok üzlet van nyitva. Csak a földszinti Spar üzlet csinál karácsonyi méretű forgalmat nap mint nap.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 1 hónapja #12225

Kedves tagok!Idősebbek,fiatalok!Régebbek,újabbak!Mindenki rendben van?ki hogy éli meg ezt a filmekbe illő nemvárt borzasztó helyzetet??Figyel magára mindenki?Van aki beletojik az egészbe?Pár mondatban érdekelne ki hogy van,persze nem akarok tolakodni,bár ugye személyesen sajnos nem sok mindenkit ismerhetünk.Aki nem ismerne annak elmondom hogy én Kecskeméten élek és vállalkozó vagyok... most egy kicsit eléggé szopó ágban.Ital-édesség ajándék üzletem van,de az elmúlt 3-4 hétben nem ezt a termék csoportot favorizálták az emberek...hozzáteszem sajnos érthetően.Családommal otthon vagyunk,a gyerekeket nem nagyon engedjük ki.Én eljárok melózni,bár az egész utcánk üres.Egy fodrász dolgozik rendületlenül..Kocsmák,szoli,butikok,számítógépes bolt bezárva.Szinte senki sincs az utcán. Most húsvét előtt hozzám is többen jöttek azért hála az égnek,de itt a fegyelem egész korrekt...csak a multik vannak tömve....ezt azért nem értem...Más "Atleticós" városokban mi újság?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12190

A BL-t meg egy négyes döntővel szeretnék eldönteni..Az is érdekes.
Mind ez semmi!(az idősebb családos korosztályhoz szólván)A gyereket ma úgy kellett elhoznom hogy minden cuccát hozni kellett...ergo...suli nyista..majd szeptembertől.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12189

Nem tudom mi lesz,mert már hallottam olyat is hogy a spanyol bajnokság a jelenlegi állással befejeződik.Na az gyönyörű lenne!!Épphogy indulhatnánk az EL-ben...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12188

Ha már úgyis minden bajnokságot felfüggesztettek , vitázzunk arról hogy idén összejöhet-e a bl vagy sem . Véleményem szerint ez adhat egy akkora lökést a csapatnak ami a döntőig vihet minket és mivel idén nem sok kiemelkedő csapat van akár meg is lehetne nyerni a kupát ha újra úgy játszik a csapat mint ahogy a nevünkhöz illik ( Atleticosan )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12187

Addig szarakszik ez a koronás buzi, hogy az idén beszüntetik a BL-t. Az lenne a rábaszás, de hát amilyen szerencsétlenek vagyunk..........
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12117

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
Nem lattam a meccset de lehet felix megtalálta az atleticos formáját ha mostantól minden második meccsen betalál nem lenne rossz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12116

Most már kijelenthetjük, hogy a távozókat (Juanfrant, Godínt, Lucast, Filipe Luist, Rodrit, Griezmannt) nem sikerült pótolni. Talán Trippier és Felipe vált be leginkább az újak közül, Lodi és Félix talán a jövőben beválhat, de idén még csak ígéretek, a többi nagy csalódás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12115

Nem játszottunk rosszul, de jól sem. Ennél azért többet kellett volna odatenni, főleg előrevaló játékban, ami általában nekünk nem szokott menni, hogy legyőzzük a nemzetközileg közép csapat Sevillát, aki harmadik ebben az idén nem túl acélos bajnokságban, amiben ennek ellenére sehogy sem tudunk érvényesülni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 4 éve 2 hónapja #12088

amfan beküldte:
Simeone esetleges távozása azért komoly veszélyeket is rejtene magában. Biztos hogy vinne magával pár játékost, valószínű hogy Saúl vagy éppen Giménez, Thomas szívesen tartana vele, nem beszélve Oblakról, akire rég csorog a nyála ennek a szar összevásárolt divatbrigádnak. Gondolom egy PSG simán ki is fizeti a kivásárlási árukat... Amúgy ki ez a Nuno Santos???

Ha úgy adódna a helyzet, akkor azok a személyek hagy menjenek, akik csak Simeonéhoz hűek, de az Atleticohoz nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.