Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17489

Ügyesek voltak. Semmi kétség nem fért a győzelemhez. Pablo Barrios megint nagyot játszott. Ígéretes középpályás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17488

Most nézem 3-2 a vége.Bravó!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17487

Uhh.Ez nem kis gól volt...Mi lett a vége?3-1?Nem néztem sajnos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17486

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17485

cdn.livetv516.me/webplayer2.php?t=ifr&c=...=1798493&ci=970&si=1

Itt egy link a mai ifi BL meccshez. Hajrá Fiúk!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17482

Ez is egy sima győzelem, és ami nálam plusz lényeg: megint nem kaptunk gólt. A MU-nál is jobbak voltunk legalább ennyivel, de ugye nekik jött a mák, a Celtának erre esélye sem volt. Jó volt látni a mai biztos játékunkat, nem sok lehetősége volt a vendégeknek. Hiába volt náluk többet a labda, nem tudtak kellően veszélyesek lenni. Végre talán visszatérünk a helyes útra!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17481

Sajnálom Koket, de jelenlegi formája alapján 4. számú középső középpályás kb. Ez a kezdő jelenleg nagyon agilis. Kondgobia sérülése reméljük nem súlyos. Grat a fiúknak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17480

Nnnnnnnnnnna! Ez kellett! Mit evett ma Lodi? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17479

Nagyon kéne még egy gól, mert a Vigo nem bírnak magával. Eddig a 2. félidő az övék, remélem nem ez marad a játék képe, mert akkor még meleg lesz a pite...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17478

Ennek az összeállításnak a játéka szerdán is nagyon tettszett, és most is. Lodi ismét egy állat, lehet jobban fekszik neki ha egyel feljebb játszik. Eddig jó, és maradjon is így.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17477

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
A golt pont lattam,sajnos utana kapcsolodtam be. Milyen a meccs kepe sracok? Csak nehogy bealljunk mint a Mankeszter ellen....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17476

de megérdemelte már ez az ember, hogy gólt verjen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17461

ha marad ez a hozzáállás hogy letámadunk minden centiméteren ha náluk a labda és alibi passzok helyett (jobban járnánk ha csóri Koke nem lenne bevethető) egyből mint az állat rohanunk a kapujuk felé akkor arra nem lesz gyógyír náluk Angliában sem. Ez a lehetőségekhez képest tökéletes meccs volt a részünkről. Csak kellett volna Griezmann hatalmas gólja ami a kapufán csattant meg az sem ártana amit páran -de legrégebb óta Hajpa mester- mond, hogy Lecomte védhetne Oblak helyett. Jó kapus volt a pali mielőtt ide jött volna. Persze nem klasszis mint Oblak de a mostani szlovénnél biztos hogy többet tudna és talán benne lenne a bizonyítási vágy is. Persze jó lett volna valami kevésbé jelentős porondon..a kupában mondjuk.. kipróbálni tényleg érdemes-e lehetőséget adni neki. De ahogy Oblak kint állt a gól előtt a kapunkban az egy kevésbé hírneves kapustól is gáz nehogy a világ egyik legjobbjától.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17460

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Gyerekek, ilyen játékkal megbasszuk a rozsdás ördögök rühes édesanyja ráncos térdekalácsát a Trottyos Treforton. AÚPA!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17459

És nagyon szívesen megnézném a kapuban Lecomte-ot.Oblak saját maga jelentette ki hogy nincs élete formájában.De pont Cholo nem fogja pihentetni.Beszaribb annál.Pedig nem is sejti(vagy mondjuk még is) hogy mennyit jelentene egy két meccs pihenés a szlovénnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17458

Ígéretemhez híven nem néztem a meccsünket.De figyeltem a dolgok alakulását.Eleve a felálláson felbasztam magam.Még ennyi védekező játékost.Itthon...Angliában akar továbbjutni,vagy csak ússzuk meg ezt a BL szezont kevés góllal?-gondoltam.De ahogy olvasom az örvendezéseteket,ezek szerint bevált. És most képzeljétek el ha egy támadóval többel állunk fel...mondjuk Suarez kap egy félidőt...vagy Griezmann. Bár én már ennek az x-nek is örülök,eleve vereségre számítottam,de talán kifogtuk az egyik még nálunk is gyengébb "top" csapatot.ÉS ne feledjétek hogy nincs már idegenben lőtt gól.Még akár tovább is juthatunk.Az már dicséretes hogy az elmúlt két meccsen csak egy gólt kaptunk és szereztünk 4-et.Idén az a cél maradt hogy jussunk innen tovább,és érjük el a 4. helyet..(gondolom nem írtam megdöbbentően új dolgot)Aupa!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17457

Szerintem ez az Mu ennyit tud, csak sajnos építhet a hagyományos szerencséjére. Teljesen tanácstalanok voltak egész meccsen, nem tudtak mit kezdeni a taktikánkkal. Náluk hasonló forgatókönyvre számítok, remélve több szerencsét nekünk annál, ami most volt.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17456

Az a meccs az Old Traffordon lesz, ne ilyen MU-ra számítsatok, és ne is ilyen teljesítményre a mi csapatunktól. Ezt ma le kellett volna zárni, és meg is volt rá minden esély.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17455

Én csak annyit mondok, hogy büszke vagyok a csapatra, szinte egész meccsen az volt, amit mi akartunk. Ha ilyen hozzáállással játszunk a visszavágón, nem lehet gond. Nem olyan jó ez a Múúúúúúúú
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17454

Nézzük a jó oldalát, ha még egyszer ilyen teljesítményt tudunk nyújtani és javítunk a helyzetkihasználásunkon, akkor továbbjutunk, egyszerűen egy ilyen mezőnyfölényt 3-0-ra kell váltani
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17453

Egyszerűen hihetetlen hogy ennek az undor csapatnak sosem fogy el a szerencséje. Helyzetük sem volt, és mégis kihozzák ikszre a meccset. Kisköcsög szépen eltörte a labdát, de sajnos pont így lett jó. Ezt a meccset minimum két góllal kellett volna nyernünk, de sajnos a világ mákosa ellen nem ment. Rúgunk két kapufát, az történt a pályán amit mi akartunk, mégis iksz lett. Nagyon mérges vagyok, itt győzelmet érdemeltünk volna. De a látottak alapján meglesz a továbbjutás!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17452

Nem és nem és nem, és még véletlenül se érti meg, hogy ezzel a védelemmel és kapussal már rég nem lehet 1:0-ra kihúzni egy meccset, mert úgyis benyelnek egy gólt, ha kell akár egy támadásból is. Helyette mit csinál? Leviszi az élete meccsét játszó portugált...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17451

Nesze... közük nincs a meccshez, persze hogy találnak egy gólt. A kurva anyjukat, hihetetlen hogy ezeknek mindig mákjuk van. De látjuk melyik a jobb csapat, mi fogunk így is továbbjutni!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17450

  • tzkg
  • tzkg profilkép
  • Nem elérhető
  • most kezdődik életed hátralevő része
Szemet győnyőrkődtetö csapatjáték,satabil védelem, jó meccset nézek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17449

Eddig nem rossz a dolog, vezetünk, és vannak helyzeteink, jó lenne még betalálni. A bal oldalunkat ezerrel nyomnunk kell, a jobbhátvédjük látványosan nem bír Lodival. Remélem kb annyi helyzetük lesz a divatoknak mint az első félidőben, mert akkor nagy gond nem lehet. Gyerünk, meglesz ez!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17448

Srácok, nekem kellemes csalódás ez a mostani játék. Nagyon jók a letámadások, gyorsan megyünk védekezésből támadásba. Kis szerencsével már kettővel mehetnénk. Kondogbia iszonyat jól játszik, Lodi is, de most szinte mindenkit lehet dicsérni. Reméljük marad így a második félidő is, és még egyet berámolnak a fiúk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17447

Ez igen gyerekek.. Ez igen. Áll a cerka rendesen! Ugye hogy tudunk még normálisan játszani! Na ez már az az Atletico amit Simeone épített. Úgy látszik egész szezonban altattunk eddig. :lol: Végre nem úgy kell nézni a meccset hogy az embernek hányni kell közben :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17435

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Kár hogy dolgoztam..kíváncsi lettem volna rá. Simeoneout vagy sem..a lényeg hogy elérjük a bl-t és ehhez nagyon kellett ez a győzelem. Meg így az Ossasuna ki is szállt a közvetlen riválisaink meg üldözőink közül.

Én nem kérek mást idén, csak haljunk meg a BL-trófeáért, és a nagy fieszta után ültessük a serlegre Cholót és lőjjük ki az Orion ködbe. AÚPA!


:woohoo: :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17433

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a manyikák ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17432

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Kár hogy dolgoztam..kíváncsi lettem volna rá. Simeoneout vagy sem..a lényeg hogy elérjük a bl-t és ehhez nagyon kellett ez a győzelem. Meg így az Ossasuna ki is szállt a közvetlen riválisaink meg üldözőink közül.

Én nem kérek mást idén, csak haljunk meg a BL-trófeáért, és a nagy fieszta után ültessük a serlegre Cholót és lőjjük ki az Orion ködbe. AÚPA!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.