Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17776

És egész nap a csapból folytunk.A negatív reklám is reklám....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17775

Hááát...egész nap nézegettem a dolgokat..
Szerintem Vrsaljko és lehet Savic is pihenni fog pár UEFA mérkőzésen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17774

Ritka egy undor brigád ez a City... Főleg amit itt a meccs végén műveltek, az volt visszataszító. Persze megint mindenki minket favágóz, meg aljasoz, pedig végig provokáltak minket, főleg ez a takony foden. Sehol sem volt a City a második félidőben, megérdemeltünk volna egy gólt, kíváncsi lettem volna a hosszabbításra. Bennem is forrt az ideg rendesen, ahogy láttam mit művelnek ezek a citys balerinák, nem csodálom hogy kezelésbe vették őket a játékosaink. Savic egy Isten, imádom a pasit, megnéztem volna a boxot ha eléri a hajasbabát az öltözőfolyosón. :lol: Én büszke vagyok a csapatra, és úgy láttam a közönség is az volt, még hosszú percekig éltették őket a pályán. Most már ezt a második félidei játékot akarom látni a bajnokságban is!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17773

"Szavics Grealish haját húzta meg, Sterlinget meg egyszerűen lefejelte még az előbbi tolongásnál."Muhahahahaha!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17772

Egyértelműen Simeone sara.135 perc előnyt adott a Citynek.És megint azért karmolom magam ha ez a csapat tud így támadni és kapuhoz szorítani a Cityt akkor miért kell őket buzi taktikával felküldeni.Meg érdmeltük a kiesést.Gyáva népnek nincs hazája!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17771

pantic beküldte:
SiKan beküldte:
BTW a két csapat (de legalábbis Savic és Grealish) összeverekedett az öltözőfolyosón, rendőröket küldtek oda

van egy söröm savicra

Az a kis buzigyerek már a meccsen is okoskodott..remélem ha eltiltás lesz belőle legalább jól megpicsázta Őt Savic :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17770

No, akkor most már csak a La Liga 4. helyéért kell idegeskedni... :(
Ha ennyit tellett egy dupla meccsen, hogy lecsapjunk egy magasabban jegyzett csapatra, akkor miért kellett elengedni a Mallorca elleni meccset? (namind1)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17769

SiKan beküldte:
BTW a két csapat (de legalábbis Savic és Grealish) összeverekedett az öltözőfolyosón, rendőröket küldtek oda

van egy söröm savicra
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17768

Ugyanakkor továbbra is jó lenne már valakinek lehetőséget adni a Mester helyén. Sok van ebben a csapatban ez most is látszott és a világ egyik - ha nem a legjobb - közönsége megérdemli az élvezhető focit a jövőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17767

Csalódott vagyok.. Biztosra vettem a sikert. Azért jó érzés volt látni a második félidőben a nagy szitit ahogy a labdát nézte meg a záporozó helyzeteink..most a bajnokságra kell figyelni mert ha az első félidei arcunk vesszük elő akkor 5.-kek leszünk ha a második félidőt akkor a dobogó kötelező még így is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17766

BTW a két csapat (de legalábbis Savic és Grealish) összeverekedett az öltözőfolyosón, rendőröket küldtek oda
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17765

amfan beküldte:
Milyen piros hagyjuk már... Ez a foden egy igazi kis féreg, ő megússza. Tíz emberrel védekezik a City, na mi van?

Ilyenkor ők csak azt teszik amit kell, annyit adnak ki magukból, ami szükséges, semmi antifoci nincs benne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17764

Milyen piros hagyjuk már... Ez a foden egy igazi kis féreg, ő megússza. Tíz emberrel védekezik a City, na mi van?
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17763

Sok minden nem történt, még bármi lehet. Hátul nem kéne játszani a tűzzel, sok volt a hiba. Aktívabbak vagyunk, de ez még mindig kevés. Az angolok sírnak minden apró szarért, a bíró meg szopkodja is őket rendesen. A legidegesítőbb viszont a kommentátor, ilyen elfogult, felkészületlen, és rosszindulatú közvetítésre még Norbertünk sem nagyon képes. Undor a csávó. Még egy jó indok hogy továbbjussunk, hadd bassza őt is szét az ideg.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17754

Srácok!Én mostanában több Reál meccset láttam mint Atleticót. Lehet hogy minél jobban öregszem annál (vagy anál) jobban befehéredek?????????De Sebi én tegnap télleg a Chelseanek szurkoltam...Mennyei volt nézni ahogy Curtoise szopja a faszt!!és a végén mégse....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17752

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
amfan beküldte:
Beszarás hogy ezeknek a ratyiknak sosem fogy el a mákjuk. Tegnap ha 4-0 a Chelsea-nek, egy kurva szavuk sem lehetett volna. Na meg az az elvett gól... Kétségem sincs afelől, hogy fordított esetben vétlen kezezés címszóval megadták volna a madridnak a gólt. De így persze szabálytalan volt... aha... 0-3-nál meg persze hogy találnak egy gólt, onnan szinte tuti volt, hogy bejön nekik megint. Remélem ma este minimum fele ilyen mákunk lesz, mert akkor simán továbbmegyünk!

Ne is mondd, azt hittem, szétlövőm a tévét. Távol álljon tőlem, hogy a Cseszdkinek drukkoljak, de jobban örültem volna nekik a továbbjutásnál. Tököm...
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17751

Beszarás hogy ezeknek a ratyiknak sosem fogy el a mákjuk. Tegnap ha 4-0 a Chelsea-nek, egy kurva szavuk sem lehetett volna. Na meg az az elvett gól... Kétségem sincs afelől, hogy fordított esetben vétlen kezezés címszóval megadták volna a madridnak a gólt. De így persze szabálytalan volt... aha... 0-3-nál meg persze hogy találnak egy gólt, onnan szinte tuti volt, hogy bejön nekik megint. Remélem ma este minimum fele ilyen mákunk lesz, mert akkor simán továbbmegyünk!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17748

Nem akarok nagyzolni de eddig úgy néz ki hogy ül a tippem miszerint mind a 3rom spanyol tovább fog jutni. a BUZIK PERSZE MÉG KIESHETNEK AMIT MERŐBEN REMÉLEK de biztos hogy tovább fognak menni..
Remélem jól érzem hogy nem nekünk kellene elbaszni a spanyol uralmat a nemzetközi porondon miután a nálunk keretre jóval gyengébb Villarreal a Szitihez mérhető Bayern ellen tovább tudott menni a mindenki által merőben lenézett Emeryvel aki szerintem taktikai képzettség terén bőven van olyan edző mint Simeone... Csak hozzá hasonlóan Ő sem képes igazán nagy csapatot normálisan vezetni miközben a topközép csapatokkal rendre ütős tud lenni. :lol
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17747

Ahogy mondják.Úgy van.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17746

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Ma déli meccs előtti hivatalos sajttájékoztató:




(40 perc)


https://mega.nz/file/t9kSgKoD#6Fx5P4F3v2gqSJzBpUdkAXmv4sTXtFgd9-um1M1rgeg
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17743

Nyugi....Az asszony kétszer is megbökött mert felhorkantottam.De még mindig jobb mintha agyvérzéssel üvöltözve vittek volna el a mentősök a meccs alatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17742

Te Csabi, a Sonic2 nagyobb büntetés mint a meccsünk :woohoo: Hacsak nem lett klasszisokkal jobb mint az első rész! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17741

Emberek.Én szépen elvittem a kisfiamat meg az egész családot a Sonic 2-re.El is felejtettem hogy a meccs délután van.Megláttam az előbb az eredményt és óriásit röhögtem.Most mondom,a City ellen se várjatok csodát.Sőt mikor a sok okos "szakértő" meccs előtt a tvben bemondja hogy Simeone fanatizmusát átadja a játékosoknak,és ezért szenzációs....hát vakarom a fejem...Ez a fanatizmus gondolom kijött a Mallorca ellen...is..Aupa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17740

Ez meg már megint micsoda ócska, sz@r játék volt? Küzdelem? Az ilyem majorkákat technikával kell megmajmolni, nem küzdelemmel. Bevittek minket az alagútba, az ő alagútjukba :(
Marhára meglepne ha "rápihentünk volna" a City elleni meccsre és ott harcolnánk ki a további Bl-t (ne legyen igazam), sőt ilyen vékony hozzáállásssal még a La Ligában is rezeg(het) a léc a BL-t illetően.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17739

City ellen se tessék reménykedni, olcsó szar játék... én nem ebbe az atletibe szerettem bele...edző csere már évekkel ezelött kellett volna, mert ez amit most játszunk siralmas, és nézhetetlen...(minden tiszteletem Simeone íránt, de ez halovány kevés....)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17738

Felháborító, ocsmány, szánalmas teljesítmény. Grat Mallorca!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17737

Hajpa-yes beküldte:
Tényleg.Ezt nem is figyeltem..(a rúgott gólokat)Ez se semmi.

Mert véletlen hagyott minket Simeone 5 meccsen játszani :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17736

Szipiszopi ez a meccs.. De majd a Szitinek neki fogunk menni és lefocizzuk Őket!! Szóval nyugi csak altatunk :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17735

Vicces érzés. Alig várom mindig, hogy játszunk, hogy aztán hányingerem legyen attól, amit látok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17734

Gyerekek, én nem szoktam ilyet csinálni, de az utolsó 10-15 percet már nem bírom nézni, annyira gyengék vagyunk ma, hogy az hihetetlen. Nincs már idegzetem tovább nézni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.