Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17276

amfan beküldte:
Elvileg 2-3 hetes kihagyást jósolnak Wassnak. Talán Llorente már bevethető lesz hétvégén, múlt héten a csapattal edzett. Én nem akarom Vrsaljkot többet a csapatban látni, legyen bármilyen lelkes is. Elég meccs ment már el rajta, elég volt! Hermoso meg játsszon középen, van már elég balhátvéd. A következő két hazai meccset kötelezően hozni kell, az Osasuna idegenben lesz a döntő meccs, ha azt hozzuk, még lesz esély a dobogóra. Csak ezt a nyavalyás védekezést tegyük már végre rendbe! Mert ha minden lövés beakad ami kapura megy, nem sok jóra számíthatunk ezután.

Az a baj idén már az évek óta mindig fantasztikus Oblak is árnyéka csak önmagának. Hirtelen nem is jut eszembe mikor volt klasszis bravúrja legutóbb. Persze tudom hogy a mindenkori kapus teljesítménye nem kicsit függ attól mi folyik ott előtte a védelemben de az elmúlt évek Oblakja azért pár gólt mínuszt jelente bekapott gólokat nézve az idei védekezésünk mellett is. Amúgy én már ezektől a meccsektől is félek. Ha a 3 kicsiből 2 sokkal lelkesebb lesz nálunk akkor hiába van papíron sokkal gyengébb keretük nagyon kellemetlen dolgokban lehet megint részünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17275

Személy szerint én Kondogbiát várom vissza nagyon. Ennyi támadó felfogású ember mellé kell védekező középpályás is, se Koke se De Paul nem az. Jelenleg talán így lenne a legjobb kezdő: Oblak - Reinildo, Savic, Gimenez, Llorente - Kondogbia, De Paul, Lemar/Koke, Carrasco, Cunha, Correa/Felix.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17274

Elvileg 2-3 hetes kihagyást jósolnak Wassnak. Talán Llorente már bevethető lesz hétvégén, múlt héten a csapattal edzett. Én nem akarom Vrsaljkot többet a csapatban látni, legyen bármilyen lelkes is. Elég meccs ment már el rajta, elég volt! Hermoso meg játsszon középen, van már elég balhátvéd. A következő két hazai meccset kötelezően hozni kell, az Osasuna idegenben lesz a döntő meccs, ha azt hozzuk, még lesz esély a dobogóra. Csak ezt a nyavalyás védekezést tegyük már végre rendbe! Mert ha minden lövés beakad ami kapura megy, nem sok jóra számíthatunk ezután.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17273

Ami a dánnal történt, tényleg mindennek az alja. Valószínűleg elszállt a térde, minimum fél év off, erre Simeone visszaráncigálja a pályára? Ennek az embernek tényleg elmentek otthonról. Persze ha valaki egy Vrsaljkot és Hermosot még a csapatba tesz, az mindent elárul.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17272

Na.Szóval még a második félidő elejét csak megvártam.Alves góljánál már kínomban felröhögtem,onnantól nem néztem.Mikor egy lassan tolószékes nem is tudom mennyi ideje klub nélküli öregember oktatja ki az egész védelmünket,nincs miről beszélni.De azt sem értem hogy miért nem Lodi kezd??Nem gondolom hogy Hermoso jobb bal bekk nála.Vagy tévednék?A többi véleményemet már úgy is tudjátok.Kötelező a változás.....Betis,Soci,Villa,de még ez a Bárgyú szedett-vedett Barca is lelkesebb nálunk...Aupa!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17271

amúgy meg nem szabad elkeseredni ..lesz majd jobb is ennél így vagy úgy. Most döntő lesz amit amfan írt korábban mit játszunk a levante meg a getafe ellen..ha azokat nem húzzuk be akkor tényleg nem tudom mi lesz a vége ennek a szezonnak. Lesz még olyan csapatunk mint 9 éve volt ..lesz még jobb is meg valamikor lesz majd milliószor rosszabb is a mostaninál. A nagyöregek tudják milyen ez. Jóformán állandóan a pokol meg a menny között inog a klub 10 éves periódusonként.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17270

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
hopika..Daniel Wass micsoda játékos...róla kapjuk a gólt :woohoo: :woohoo:
Nem róla kaptuk a gólt , ott maradt 2 az 1 ben és simán átjátszották az emberrel meg középen nem jött Lemar ha nem megállt a 16 os vonalánál .Erről tényleg a dán tehet. Az meg egyenesen szánalmas hogy miközben az orvosok vizsgálták a lefújás után 3 barca játékos volt ott és egyetlen játékos sem közülünk. +1 Ferran Torres volt az első aki jobbulást kívánt neki instagramon. Tudom ezek apróságok, de árulkodó jelek ,hogy mi mehet az öltözőben és mennyire van csapategység . Nem ezt az atletit szerettem meg 9 éve, de nagyon nem . Hozzáteszem xG szerint nekünk kellett volna nyerni a meccset 2-1 re. :silly:

Hát azért nem kicsit vicces volt amit művelt de lényegtelen. Én értem hogy szimpatikus meg dán meg Eriksen stb de nem volt 1 jó megmozdulása sem a meccsen. Ezen a szintem meg amikor 5 védő van a pályán jó hogy nem a védekezésre képtelen Lemar miatt kapjuk a gólt. De a többivel egyetértek. Pofátlanság volt hogy senkit se érdekelt nálunk mi van vele. Amúgy nekem tetszett ahogy Cholo odament és felrángatta a gyepről a pálya szélén hogy lesz*rom hogy sérült vagy nyomás vissza a pályára. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17269

Atletitom beküldte:
hopika..Daniel Wass micsoda játékos...róla kapjuk a gólt :woohoo: :woohoo:
Nem róla kaptuk a gólt , ott maradt 2 az 1 ben és simán átjátszották az emberrel meg középen nem jött Lemar ha nem megállt a 16 os vonalánál .Erről tényleg a dán tehet. Az meg egyenesen szánalmas hogy miközben az orvosok vizsgálták a lefújás után 3 barca játékos volt ott és egyetlen játékos sem közülünk. +1 Ferran Torres volt az első aki jobbulást kívánt neki instagramon. Tudom ezek apróságok, de árulkodó jelek ,hogy mi mehet az öltözőben és mennyire van csapategység . Nem ezt az atletit szerettem meg 9 éve, de nagyon nem . Hozzáteszem xG szerint nekünk kellett volna nyerni a meccset 2-1 re. :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17268

Reinildo jó lesz, látszott ennyi játékból is. Labdabiztos, gyors, kemény. Koke és De Paul viszont egyáltalán nem tudja mozgatni a csapatot jelenleg. A többit már leírtátok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17267

Megint csak a második félidőben volt játék. Nem tudom mi ez az egy félidős kalibráció, de ez nagyon kevés. Megint beszari taktikával léptünk pályára, nem értem miért. Ha valamikor, hát most fogható lett volna ez az undor brigád. De persze hogy ellenünk játsszák az idény meccsét. Ez a divatcsapatok elleni fostos taktika már alap, mintha Simeone túlságosan is tisztelné ezt a két pojáca bandát. Ami bassza még nagyon a csőröm az Vrsaljko és Hermoso. A horvát ismét betlizett, nem kicsit. Nem mondom hogy rajta ment el a meccs, de nagyon közel járok ezzel az igazsághoz. Hermoso meg nem balhátvéd. Rajta kívül két balhátvédünk is van, Lodi és Reinildo is sokkal jobb ezen a poszton. Nem hiszem el, hogy nem lehetett ezt a kigyúrt lófaszjóskát megfogni, ez az angol ligában szinte minden balhátvédnek sikerült. Akár oda kell baszni ha nincs más, nem nagy ívben elkerülni. Meg ajnározták ezt a görény alvest, na megmutatta ki is valójában a 69. percben. Egy undorító aljas féreg! Ezt nagyon elkúrtuk, ezután a Getafe-Levante párost kötelező megverni, nincs mese!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17266

Ákos beküldte:
Atletitom beküldte:
amfan beküldte:
Kár azért az elkúrt első félidőért. A másodikban tele a katalányok gatyája végig, de semmit sem érünk vele. Ezt nagyon elszúrtuk...

azért az igazán nem a védőnk hibája hogy képtelenek vagyunk emberelőnyben beszorítani Őket..

1:0-ra vezettünk, majd onnan a védelmünk kapitális hibáiból lett 3:1 oda, gyakorlatilag véget is ért ott a meccs, olyan lelki völgybe került a két fasznak köszönhetően a csapat. Azt hiszem igenis minden a védők lelkén szárad, és ki tudja már hányadik ilyen.

Mielőtt Alvest kiállították volt egy rövid időszak amikor tudtunk játszani. Akkor szerezte Lajos is a gólját. De az emberelőny után megint 0 volt a támadójáték. 5 védővel 3-1 nél mint amit Simeone csinált az egy vicc. Eddig mindekinek az volt a baja hogy nincs Savic meg Gimenez most ott voltak mégis szarok vagyunk. Meg ilyen Wassokkal akarunk bizonyítani. Nem baj. Jó lesz az Európa Liga is vagy még az sem. Nem fogunk az erős Betis meg Soci meg a Barca elé odaérni ha Simeone marad az edző ebben biztos vagyok hacsak nem esik drasztikusan mind a három csapat vissza mi meg nem javulunk végre tartósan fel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17265

Atletitom beküldte:
amfan beküldte:
Kár azért az elkúrt első félidőért. A másodikban tele a katalányok gatyája végig, de semmit sem érünk vele. Ezt nagyon elszúrtuk...

azért az igazán nem a védőnk hibája hogy képtelenek vagyunk emberelőnyben beszorítani Őket..

1:0-ra vezettünk, majd onnan a védelmünk kapitális hibáiból lett 3:1 oda, gyakorlatilag véget is ért ott a meccs, olyan lelki völgybe került a két fasznak köszönhetően a csapat. Azt hiszem igenis minden a védők lelkén szárad, és ki tudja már hányadik ilyen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17264

köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17263

Ráadásul csóringer dán még meg is sérült itt a végén.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17262

Hajpa-yes beküldte:
Nem foglalkozok a meccsel,hanem milyen volt a két új gyerek?Úgy látom Wassról kaptunk egyet..és a Mandava?

Mivel én piszkálom legtöbbet..Wass azt hozza amit várni lehetett. Semmivel sem jobb mint Vérszajkó. Mandava viszont tetszik. Jól mozgott bár nem lett próbára téve igazából de szerintem akár jó is lehet a srác majd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17261

amfan beküldte:
Kár azért az elkúrt első félidőért. A másodikban tele a katalányok gatyája végig, de semmit sem érünk vele. Ezt nagyon elszúrtuk...

azért az igazán nem a védőnk hibája hogy képtelenek vagyunk emberelőnyben beszorítani Őket..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17260

Nem foglalkozok a meccsel,hanem milyen volt a két új gyerek?Úgy látom Wassról kaptunk egyet..és a Mandava?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17259

Kár azért az elkúrt első félidőért. A másodikban tele a katalányok gatyája végig, de semmit sem érünk vele. Ezt nagyon elszúrtuk...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17258

na ennél több segítséget már nehezen kaphatnánk ahhoz hogy legalább döntetlen legyen..remélem most megyünk a kapujuknak mint az állat ..bár még hátha más is kiállíttatja magát közülük :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17257

De ugye mi vagyunk a nagy favágók, a Barcelona meg a világ legszebb futballját játssza...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17256

na ha ez nem piros
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17255

0 a védelmük nekik is..nem lenne lehetetlen felállni ha sikerülne folyamatos nyomás alá helyezni Őket
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17254

amfan beküldte:
Sikerül totál megalázni magunkat... Ez a tetű alves is betalál, na ez a legalja. A foci szégyene ez a brazil cigó, mi meg hőst faragunk belőle. Holnap meg hallgathatjuk a sok divatgeci pofázását, ezt is megköszönhetjük a védelmünknek.

teljesen igazad van de hátha a Barca is bealszik a nyomásunk alatt. Úgy néz ki most felébredtünk végre megint
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17253

na végre Suárez
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17252

Sikerül totál megalázni magunkat... Ez a tetű alves is betalál, na ez a legalja. A foci szégyene ez a brazil cigó, mi meg hőst faragunk belőle. Holnap meg hallgathatjuk a sok divatgeci pofázását, ezt is megköszönhetjük a védelmünknek.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17251

Legalább a Kecskemét vezet Ajkán 2-0-ra
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17250

Mandava vagy ki a tököm nem jön be? Hátha róla is kapunk egy gólt :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17249

Meg is érdemli Alves ! Különb játékos mint nálunk bárki ezen a meccsen !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17248

hopika..Daniel Wass micsoda játékos...róla kapjuk a gólt :woohoo: :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 2 hónapja #17247

na ha jól látom és nem csalnak az érzékszerveim akkor 5-3-2 be toljuk 3-1 es hátrányban tehát a mester fél a kiütéstől. Nagyon helyes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.