Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17733

Ok, persze, bírózhatunk, de könyörgöm, nincs kaput találó lövésünk, helyzetünk 75 perce után a kiesés elöl menekülő Mallorca ellen. Érthető, széttámadtuk magunkat hétközben, ja nem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17732

Na ez a kamubüntetők fordulója. Ilyet megadni, hihetetlen. Úgy látszik a sevillai bohócoknak kell a BL-hely? Így is győzni kell!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17731

Tompák, lassúak, körülményesek vagyunk, ez eddig nagyon kevés. Remélem a második félidőben összeszedjük magunkat és behúzzuk a meccset. Llorente és Carrasco a két szélen nagyon gyenge, ott változtatni kellene. Na meg persze Félixet a pályára!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17726

Azért az durva, hogy a két sevillai bohócegylet mekkora hátszelet kapott. Tegnap a komcsik egy méteres les után szerzett góllal vezettek, ma meg a betis kapott egy nyilvánvalóan kamu büntetőt. És mindez a var közreműködésével. Mivel közvetlen riválisokról van szó, nem mondanám hogy örülök. De nyerjünk Mallorcán, aztán bekaphatja mindkét undor sevillai.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17717

Tényleg.Ezt nem is figyeltem..(a rúgott gólokat)Ez se semmi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17716

Második legtöbb gólt lőtte a csapat holtversenyben idén a bajnokságban. City ellen ezt találták ki, ez van. Engedjétek el. Itthon magasabban fogunk letámadni és védekezni, de biztosan nem esünk nekik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17715

Èn is elèg csalòdott voltam mar csak azert is mert tènyleg olyan kreativ keretunk van bakker

Felix. Griezmann. Lemar. Cunha. Correa. De paul. Koke carrasco nagyon jo passzolo jatekosok elvileg nagy nyomàst bíro jatekosok de mikor egy cadiz ellen be tomorulunk mert MI rugtunk egy golt. Az mar nagyon kellemetlen meg a tv böl is mert biztos vagyok benne ha kicsit cholo batrabb lenne ezen a teren biztos mashogy nezne ki ez a koncepcio
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17713

Amíg Simeone lesz az edzőnk,mi " bátor, tökös, kreatív játékra" ne számítsunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17712

És Nagelsmann azt nyilatkozta hogy jó hogy "csak " ennyi lett...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17711

Korábban írtam mennyivel jobban jártunk a Szitivel mint a Villarreallal. Szerintem mind a három spanyol csapat tovább fog menni. Itthon támadni fogunk mert muszáj és megég majd ez a Mencseszter is ha tudunk egy pici kis extrát azon kívül ami alapból is elvárható lenne a keretünktől..a City a világ egyik legjobb csapata de ha még mindig mi vagyunk az Atletico és nem egy culáger banda akkor ez nekünk jó hír mivel ilyeneket eszünk a bl-ben reggelire :evil: :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17710

Kit érdekelnek a habcsókok? Tegnap a rettegett Bayern, a Bl egyik nagy esélyese vendégeskedett a Villarrealnál. Láss csodát, nem nyolc védővel álltak fel, hanem bátor, tökös, kreatív játékkal rukkoltak elő. 1:0-ra nyertek, de lehetett volna az három, négy is. Le a kalappal előttük. Miközben néztem őket, finoman szólva is csalódottság lett rajtam úrrá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17709

Nem magasztalom az egekbe őket,csak feltünő hogy ők futnak,támadnak,helyzeteket alakítanak ki,lelkesek,szóval fociznak...Ugyanúgy mint ahogy az Atletico egészen 3-4-5 évvel ezelőttig...Csak egy észrevétel volt.És ahogy pantic és Tom írta előttem,már nem vagyunk kis proli klub,milliós játékosaink és mega stadionnal rendelkező klub vagyunk.10 évvel ezelőtt az euro milliókat és a multi klubbokat lelkesedéssel és beton védekezéssel tudtuk kompenzálni...Nos mára mi is multi klub lettünk.Érdekes hogy én most az egyszer nem morogtam a meccsünk után,és még is mást is megoszt a teljesítmény.de mint írtam,bízom benne hogy itthon másabb meccs lesz.Anyag van hozzá.Ja,és még egy észrevétel,a Hermoso-Felipe középső védő kettősnél nem gondoltam hogy lesz latabárabb...Na és még is...ez a számomra érthetetlen módon túl sztárolt Thiago Silva-Christensen páros rajtuk is túl tett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17708

Itthon támadnunk kell mindenképp.Talán ezért is jó hogy ha 1-0-al is de kikaptunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17707

Mielőtt az egekbe magasztalnánk a buznyákokat... Azért a City jelenleg igencsak más kategória mint a Chelsea. Kétségünk se legyen afelől, hogy ha ők játszanának a Cityvel, ugyanazt nyomták volna mint mi. Ahogy tették azt a PSG ellen is. Azért érdekes módon senki sem emelt szót, pedig tízen védekezték végig a meccset. Kurva mákos idénye van a ratyiknak, minden befelé pattan. Na meg ez a békazabáló bűnöző... Zsarolás helyett játszik néha, van egy olyan gyanúm, ha öngólt akarna rúgni, akkor is az ellenfél kapujában kötne ki a labda. Úgyhogy hagyjuk már ezt a magasztalást...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17706

Elolvastam amit pantic írt,és közben este..-vessetek rám követ-Írigykedve néztem a Chelsea-Reál Madrid meccset.Mert ugye lehetne ezt így is.Szégyenlem is magam hogy azt írtam a keddi meccsre,(ráadásul úgy hogy nem is néztem) hogy "letojom a mutatott játékot",az eredmény megfelelő.Csak azért írhattam ezt mert nem szenvedtem végig az egészet.És meggyőződésem hogy Savic-ostul-Felipéstül mindenestől a keretünk sokkal jobb mint Buznyákéknak...és ha ez nem lenne elég csak nézzétek meg Xavi mit csinál a Baarcával hétről-hétre....Az aggok,és ifiből felhozottak csapatával.De inkább bele se megyek mert megint csak belemélyülök....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17705

De legalább a Real csendben nyeri a bajnokságot meg a Bl-t is tele veteránokkal Félix, De Paul meg Gimenez képességű játékosok nélkül aztán a pofánkba röhögnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17704

pantic beküldte:
Atletitom beküldte:
hánynom kell tőle de jelenleg érthető volt amit mutattunk.

miért volt ez érthető egyébként?
ha gazdasági társaságként tekintünk az atletico madridra, akkor rövid távon nyilván racionális döntést hoztak a full biztonsági játékkal, minimális hátránnyal húzták ki a meccset, a visszavágón bezsebelhetik a továbbjutásért járó összeget.
ha egy kis klubként tekintünk az atletico madridra, amelynek anyagi lehetőségei nagyságrendekkel szerényebbek az ellenfélnél, akkor szintén racionális döntést hoztak a busz kapu elé tolásával.
ebben az esetben még sportértéke is lehetne a tegnapi eredménynek.

0 kapuralövés, 29%-os labdabirtoklás, 0 szöglet. sérültek nélkül a világ legjobban fizetett edzőjétől.

ez olyan, mintha anyám valami menzás levest baszna elém, mikor meglátogatom.

Pont úgy van ahogy mondod.. Csak már mi nem egy focicsapat hanem egy gazdasági szervezet vagyunk.. Milliomos culágerekkel meg egy brigádvezetővel aki a biztonsági játékért felelős. Mi meg örüljünk hogy leshetjük este a tv - ben ahogy hordják a kapunk előtti falhoz a maltert mondjuk ahelyett hogy inkább egy jó Korda Gyuri Balázs Klári bakelitre innánk le magunk a sárga földig miközben nosztalgiázunk a letűnt korok gyönyörű meccseiről
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17703

Atletitom beküldte:
hánynom kell tőle de jelenleg érthető volt amit mutattunk.

miért volt ez érthető egyébként?
ha gazdasági társaságként tekintünk az atletico madridra, akkor rövid távon nyilván racionális döntést hoztak a full biztonsági játékkal, minimális hátránnyal húzták ki a meccset, a visszavágón bezsebelhetik a továbbjutásért járó összeget.
ha egy kis klubként tekintünk az atletico madridra, amelynek anyagi lehetőségei nagyságrendekkel szerényebbek az ellenfélnél, akkor szintén racionális döntést hoztak a busz kapu elé tolásával.
ebben az esetben még sportértéke is lehetne a tegnapi eredménynek.

0 kapuralövés, 29%-os labdabirtoklás, 0 szöglet. sérültek nélkül a világ legjobban fizetett edzőjétől.

ez olyan, mintha anyám valami menzás levest baszna elém, mikor meglátogatom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17702

Hajpa-yes beküldte:
Mint megye 3-ban..Elkezdesz huzogatni de csak addig míg a falu kidobójának Kiss Karcsinak aki jelen esetben a jobb hátvéd el nem gurul a gyógyszere...Símán felrúg az egekbe...Aztán már nem húzogat annyit rögtön..

Amikor már a sportszáron át szivárog a vére akkor nem kell többet futni utána.. Ha kiállítanak akkor meg azért nem kell. Mennyei megyeiben egyremegy. :evil: :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17701

Mint megye 3-ban..Elkezdesz huzogatni de csak addig míg a falu kidobójának Kiss Karcsinak aki jelen esetben a jobb hátvéd el nem gurul a gyógyszere...Símán felrúg az egekbe...Aztán már nem húzogat annyit rögtön..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17700

Igen, talán a meccs pillanata volt, amikor De Paul beköszönt ennek a hajgumis kis pöcsnek. Kevés visszataszítóbb figura van jelenleg a fociban mint ez a grealish, Vrsaljko is húzta az agyát rendesen a meccs végefelé. Gondolom adta a nagyfiút, aztán kissé helyretették a fiaink. :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17699

ja igen és Hajdú B nagyon nem vágta pedig a fiúk csak csodálják azt amit a cuppanósgatyós Gríílish képvisel azért rúgták ahol érték :lol: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17698

hánynom kell tőle de jelenleg érthető volt amit mutattunk. És így van a hazai meccsen már produkálnunk kell viszont én úgy érzem képesek vagyunk legyőzni ezt a Cityt de ahhoz kelleni fog Gimenez meg mindenki más jó teljesítménye is. Kondogbia meg egy állat még mindig. Nekem marhára tetszik a pali volt amikor egyedül ment előre hogy támadjunk le már ott basszátok meg. És volt 1-2 nagyon jó meglátása és indítása. Ha Ő játszik akkor tudunk presszingelni az viszont nem kis gond hogy bár Koke javulóban van viszont De Paul teljesen leeresztett...ezt a párharcot a középpályán kell megnyerni meg elől jó befejezésekkel abból a kevés helyzetből ami várhatóan lesz majd nekünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17697

Én a vezér károgó most kivételesen a mutatott játékot letojom,és azt mondom ez az eredmény teljesen jó.Nem játszhatunk otthon a 0-0--ra. Biztos hogy teljesen más meccs lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17696

Úgy mentem bele a meccsbe, hogy ha egy góllal kapunk csak ki, akkor (relatíve) jó esélyeink lesznek a visszavágóra, így utólag sajnálom, mert nem tudom, hogy tudunk-e a kapura veszélyesek lenni. (Illetve azért is, mert egy-két esetet leszámítva teljesen kifogtuk a szelet a vitorláikból)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17695

Kár azért a pillanatnyi kihagyásért, mert azon kívül nem nagyon volt lehetősége az ellenfélnek. Sajnos nekünk még annyi sem, ez azért döbbenet. Hőst csináltunk abból a takony fodenből, pedig nem egy éles kés a fiókban. :lol: Megvan még az esély, de sokkal kezdeményezőbbnek kell lennünk a visszavágón. De van egy olyan érzésem, hogy azok is leszünk. Megmaradt az esély, az a lényeg!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17694

Elég nyomasztó volt nézni ezt a félidőt. Persze jó eredmény ez eddig, de hogy helyzetünk se legyen az durva. Ahogy megvan egy labda, szinte rögtön eladjuk. Nem nagyon tud velünk mit kezdeni az ellenfél, tanácstalanul passzolgatnak, de ennél többet várnék tőlünk. Jó lenne a második félidőben kicsit többet birtokolni a labdát, és helyzetbe kerülni. Esetleg pontrúgás... Jó lenne persze az iksz, de így nehéz lesz megtartani.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17682

A világ egyik legjobbja és példás a küzdeni akarása de sajnos nem lehet rá építeni a védekezést ez már többször bizonyítást nyert. Szükség van rá de kell mellé még 2 hasonlóan jó cb akik nem ilyen sérülékenyek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17681

Gimenez el se utazott, suta Felipe megint kezdhet. Nincsenek illúzióim ezek után a mai estével, és a párharcal kapcsolatban. Kedvelem az uru hátvédet, de ez tarthatatlan, állandóan sérült.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 1 hónapja #17678

amfan beküldte:
Most kár csak igazán az ilyen Alavés, meg Mallorca, meg Granada "félék" elleni bukta miatt, mert azok a meccsek is nyerhetők lettek volna, és azzal a kilenc ponttal igen jó pozícióban lehetnénk most. :lol:

Na, pont a felsorolt csapatok ellen kellett volna tuti 3X3 pontot szerezni és akkor néznék most meg a tabellát. Kár az akkori hozzáállás okozta veszteségekért. Sajnos a 2. félidő (cserékkel frissítve) első része is erről szólt.
Nem minden csapat ellen lesz elég a késői eszmélés...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.