Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15726

SzabiBali beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Emlékezz vissza Szabi hogy egy éve mit össze nem károgtam.Aztán egyszer csak (a végén )behúztuk...Hátha feljavulunk.Játékos anyagunk jobb csak nem jönnek a gólok....illetve ma már jöttek egy ember hátrányban.

Nincs semmi koncepció ezzel van a baj. Ma is éppenhogy tudtunk gólt lőni egy Getafenek úgy, hogy leírtad nagyobb a játékosállományunk. Már egy ideje érzem, hogy edzőváltás kell és öszintén én azért is örülnék egy bl kiesésnek meg egy nagyon gyenge ligamenetelésnek mert akkor lehet hogy simeone elmegy. Én azon az elven vagyok, hogy senki sem helyezhető a csapat érdekei fölé.

Szerintem ha a csoportban kiesnénk és mondjuk 3-4 kek lennénk a ligában akkor sem forogna veszélyben a pad alatta. Talán pont te írtad le korábban, hogy akkor megy majd amikor akar és ez kb így is van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15725

Hajpa-yes beküldte:
Emlékezz vissza Szabi hogy egy éve mit össze nem károgtam.Aztán egyszer csak (a végén )behúztuk...Hátha feljavulunk.Játékos anyagunk jobb csak nem jönnek a gólok....illetve ma már jöttek egy ember hátrányban.

Nincs semmi koncepció ezzel van a baj. Ma is éppenhogy tudtunk gólt lőni egy Getafenek úgy, hogy leírtad nagyobb a játékosállományunk. Már egy ideje érzem, hogy edzőváltás kell és öszintén én azért is örülnék egy bl kiesésnek meg egy nagyon gyenge ligamenetelésnek mert akkor lehet hogy simeone elmegy. Én azon az elven vagyok, hogy senki sem helyezhető a csapat érdekei fölé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15724

Hajpa-yes beküldte:
A gond az hogy egy Getafe ellen vért izzadva ugyan de csak sikerült nyerni,na de mi lesz a BL-ben?
Egyébként a mester is úgy lehetett vele mint azt Avalast írta hogy inkább Suarezt hagyta fent mint Griezmannt. És ez mondjuk be is jött.Én már azt sem tudom mi lenne a jó alapfelállás.Na mindegy.

Suárez Correa Griezmann hármas nagyon rendben lenne elől. Egy hiba van és az Gríz gyenge játéka. Ha legalább a felét tudná nyújtani annak mint rég akkor Suárezzel párban bárki kapuját bevennénk. Correa időnként megvillanó meccseivel meg a csereként beálló Cunha és Félix akik mozgékonyak és sokkal gyorsabbak mint Suárez ha erre van szükség és nagyon gyengén játszana épp Suárez. Vakahogy ez lenne a logikus de egyenlőre mindenki gyenge. Fejben is gondok vannak. Savic meg Oblak is gyenge önmagához képest ahogy Trippier is. Carrasco önző és sorolhatnánk. De ezeket Simeonénak kellene orvosolni és normális offenzív taktikát kidolgozni ami még mindig nem megy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15723

Emlékezz vissza Szabi hogy egy éve mit össze nem károgtam.Aztán egyszer csak (a végén )behúztuk...Hátha feljavulunk.Játékos anyagunk jobb csak nem jönnek a gólok....illetve ma már jöttek egy ember hátrányban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15722

Avalast beküldte:
Mivel Suarez és Atleti szurkoló vagyok, ezért sokkal többet nézem Suarezt a pályán. Amit írsz, az borzalmasan szakmaiatlan, valótlan és ordas tévedés.

Az egyik legjobb helyzetet kihasználó csatár. Az előző mecceken nem tudták helyzetbe hozni, ezért szidhatod Suarezt. Nem ez ő hibája. Most mondhatnád, hogy akkor rosszul helyezkedik. Az ellenfél sem hülye, figyelnek rá, többen. Nézd a következő meccseket úgy, hogy többet figyelsz rá.

Utolsó percekben becserélni? Amikor ég a ház? Gyerekek, gondolkozzunk már.

Látszik, hogy csak tévében láttál meccset életedben! Nehéz helyzetbe hozni olyan játékost aki csak sétálgat a védők között ! A legbutább védő is könnyen lehelyezkedi és hidd el nézem és látom, hogy ha visszalép és labdát kap az kút! Kiugratni lehetetlen, felállt védelem ellen használhatatlan! Elemezgesd szépen az Espanyol a Porto vagy a Villarreal elleni produkcióját vagy Bilbao elleni fél óráját ahol mindenki megszakadt, mert tíz emberrel nyerni akartunk ő meg kedélyesen sétálgatott a védelem mögött! Milyen fura,hogy amikor Correa játszott a helyén akkor tízszer annyi labda jutott el abba a pozícióba ahol Suarez piknikezni szokott!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15721

Az idei átlagunk az, hogy nagy csapatot nem tudunk megverni, de a kicsik ellen vért izzadunk. Van egy megérzésem, hogy idén európa liga sem lesz meg, a bajnokságba meg 4-ek leszünk vagy háttább.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15720

A gond az hogy egy Getafe ellen vért izzadva ugyan de csak sikerült nyerni,na de mi lesz a BL-ben?
Egyébként a mester is úgy lehetett vele mint azt Avalast írta hogy inkább Suarezt hagyta fent mint Griezmannt. És ez mondjuk be is jött.Én már azt sem tudom mi lenne a jó alapfelállás.Na mindegy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15719

konti23 beküldte:
Atletitom beküldte:
konti23 beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Konti komám...öregek vagyunk mi már ehhez.Nem értünk hozzá...Suarezt rég lekaptuk volna aztán meg nesze.....

Azért mert nyolc meccsből egyen rúg 2 gólt attól még a maradék 7 meccsen szenvedünk miatta mert semmit nem csinál csak a csapat kárára van! És ez tény!

Ahogy az is, hogy Cunha /Griezmann/Félix sem szerzett annyi gólt idén mint Ő. Velük sem vagyunk ám akkor többen ha így állunk hozzá..

Állj úgy hozzá, hogy többet volt szinte egyedül a pályán mint a másik három! Hidd el előrébb lennénk ha ez fordítva lenne!

Minden tisztelettel kétlem. De cáfolni ezt nem lehet. Én viszont azt azért látom, hogy a többiek közül egyedül Griezmannak vannak ilyen vagy ehhez hasonló befejező kvalitásai. De amíg Ő így görcsöl és a többiek nem bizonyítanak csereként addig Suáreznek játszani kell. Nincs más klasszikus kilencesünk kezdjük ott. Cunha sem az ahogy a többiek sem. Suárez egyenlőre a befejezések pontosságát nézve a legjobb opciónk. Szeretni nyilván nem kell de azért ne bántsuk már folyton. Eddig még mióta nálunk van nem láttam olyan meccset amin nem igyekezett jó szolgálatot tenni. Pedig ha valaki akkor Ő aztán igazán szarhatna már az egészre ennyi címmel a háta mögött ebben a korban. Örüljünk, hogy itt van mert idén is hasznos tagja lesz a csapatnak ha annyi gólt nem ló is mint tavaly de csodálkoznék ha nem lenne idén is a csapat gólkirálya.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15717

konti23 beküldte:
Azért mert nyolc meccsből egyen rúg 2 gólt attól még a maradék 7 meccsen szenvedünk miatta mert semmit nem csinál csak a csapat kárára van! És ez tény!

Válasz konti23 szakmaiatlanságára:

Mivel Suarez és Atleti szurkoló vagyok, ezért sokkal többet nézem Suarezt a pályán. Amit írsz, az borzalmasan szakmaiatlan, valótlan és ordas tévedés.

Az egyik legjobb helyzetet kihasználó csatár. Az előző mecceken nem tudták helyzetbe hozni, ezért szidhatod Suarezt. Nem az ő hibája. Most mondhatnád, hogy akkor rosszul helyezkedik. Az ellenfél sem hülye, figyelnek rá, többen. Nézd a következő meccseket úgy, hogy többet figyelsz rá.

Utolsó percekben becserélni? Amikor ég a ház? Gyerekek, gondolkozzunk már.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15716

Hajpa-yes beküldte:
Konti komám...öregek vagyunk mi már ehhez.Nem értünk hozzá...Suarezt rég lekaptuk volna aztán meg nesze.....

Azért mert nyolc meccsből egyen rúg 2 gólt attól még a maradék 7 meccsen szenvedünk miatta mert semmit nem csinál csak a csapat kárára van! És ez tény!
Ahogy az is, hogy Cunha /Griezmann/Félix sem szerzett annyi gólt idén mint Ő. Velük sem vagyunk ám akkor többen ha így állunk hozzá..

Állj úgy hozzá, hogy többet volt szinte egyedül a pályán mint a másik három! Hidd el előrébb lennénk ha ez fordítva lenne!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15715

konti23 beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Konti komám...öregek vagyunk mi már ehhez.Nem értünk hozzá...Suarezt rég lekaptuk volna aztán meg nesze.....

Azért mert nyolc meccsből egyen rúg 2 gõlt attõl még a maradék 7 meccsen szenvedünk miatta mert semmit nem csinãl csak a csapat kãràra van! És ez tény!

Ahogy az is, hogy Cunha /Griezmann/Félix sem szerzett annyi gólt idén mint Ő. Velük sem vagyunk ám akkor többen ha így állunk hozzá..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15714

SiKan beküldte:
Igazából azt nem értem, miért kell Suarezt kezdetni, sokkal jobban járnánk, ha a meccsek utolsó 20 perceire tartanánk

Nem tud futni.. Nem azért mert fáradt hanem mert veterán és felesleg is van rajt. De neki nem is az a dolga, hogy cselezzen meg rohanjon. Neki az a dolga, hogy beb@ssza valahogy ami a kapu elé érkezik és ebben még mindig nagyon jó csak könyörgöm. Labdákat kell neki adni mert Ő nem fog és nem is tud annyit mozogni meg kérni a labdákat a középpályán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15713

Hajpa-yes beküldte:
Konti komám...öregek vagyunk mi már ehhez.Nem értünk hozzá...Suarezt rég lekaptuk volna aztán meg nesze.....

Azért mert nyolc meccsből egyen rúg 2 gõlt attõl még a maradék 7 meccsen szenvedünk miatta mert semmit nem csinãl csak a csapat kãràra van! És ez tény!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15712

Így van..kb..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15711

Igazából azt nem értem, miért kell Suarezt kezdetni, sokkal jobban járnánk, ha a meccsek utolsó 20 perceire tartanánk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15710

Konti komám...öregek vagyunk mi már ehhez.Nem értünk hozzá...Suarezt rég lekaptuk volna aztán meg nesze.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15709

Én nem értem Suárezt miért szidjátok meg benne nincs tűz.. Tavaly is nyerte nekünk a bajnokságot tetszik vagy sem. Most is csak Ő tud gólt lőni egy ilyen meccsen.Hermoso is remekül jött be. A gond csak az, hogy ehhez emberelőny kellett..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15708

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Az a ciki Getafe eddigi ósszes La Liga meccsét elvesztette rúgott gól nélkül... gyerekek komoly váltpzások kellenek mert ez így nagyon gyenge szezonkezdet ide vagy oda... konkrétan nincs Oblskon kívül formában lévő játékosunk az egy de Paulban es Lemarba látom a túzet
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15707

Herrera helyett vérszajkó.. A mester fosik, hpgy kikapunk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15706

na...csak megtört az átok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15705

A harapós kutya a legjobb támadónk még mindig. Caak mondom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15704

Na a bíró is lát a meccsen.. Ha így sem nyerünk akkor jobb ha Milánóban el sem megyünk mert szarrá vernek a digók minket..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15703

hááát..változtatok...nem fogunk tudni gólt rúgni.idáig érződik a fantáziátlan elképzelés nélküli benzingőzös erölködés izzadság szaga
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15702

Mielőtt kapunk egy másodikat is amilyen a meccs képe most.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15701

Cunha meg De Paul jó lenne végre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15700

Ez a Lodi egy rakás szar ma is. Csak az instára való menőzni de játszani meg labdát kezelni azt véletlenül sem. De kár itt megint bárkit bántani. Az egész csapat szar Simeone agyatlan taktikája miatt. Suárez meg az egyetlen értelmes helyzetünk hozta össze szóval semmivel sem szarabb mint mások csak az a baj hogy jobb se.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15699

Jaja.Bejönne ez a Cunha gyerek a Suarez helyett nem is lenne gond.De szerintem a franciát is lehozza.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15698

Ugyanolyan sportszerűek vagyunk mint az Espanyol a Villarreal a Porto és a Bilbao ellen! Csak tíz jãtékossal àllunk ki a mérkőzésre nehogy könnyű dolgunk legyen! Köszönjük Harapõs kutya, ja nem, Eterno ADIOS !!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15697

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Ez már azert tobb a sokkknál! Nevetseges..mar nem is haborgok teljesen felesleges! Top6ban nem leszunk igy! Megint mit akar jatszatni ez a senkihazi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15696

Hajpa-yes beküldte:
NA emberek.Ennek a gólnak most örülök.Tuti nyerni fogunk,mert megint adtunk egy félidőt az ellennek.Elkezdünk szépen izomból támadni végre,és nem csak tessék-lássék módra.Na mit szóltok???Semmi károgás...Csak így lazán mint Moriarti a Kelly hőseiből.Pozitív kisugárzás!!!

Csak azok a fránya negatív hullámok ne lennének mindig :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.