Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15751

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Suarez nekem is elsőre keserű pohár volt, de mivel a válogatott meccsekről ismertem (illetve régebbről a Liverpool meccsekből), és magánéletben is szimpatikusnak tűnt, ezért talán könnyebben megbocsátottam neki a régebbi dolgait.

Azt a dolgot nem lehet tőle elvitatni, hogy mindent megtesz azért a csapatért, amelyik alkalmazza, mindegy, hogy honnan jött. Atleticósként hajtott a Barca ellen is, emiatt még szimpibb.

Nekem Grizi visszatérése sokkal visszatetszőbb, szar volt az utolsó éve, elmérgesedett a kapcsolata az ultrákkal, hülyeség volt a dokumentumfilm meg a visszatáncolás, már akkor el kellett volna mennie Aguerót se látnám már szívesen viszont nálunk, remélem a Barca elleni őszi meccsünkig nem kerül vissza a keretbe.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15750

Közben azon röhögök hogy csóri Konti egész évben be sem ír,kerüli a konfliktusokat,erre most beír egy Suarez elleneset,ami meg pont érzékenyen érintett egy másik tagunkat és lassan egy napos adok-kapok megy belőle.De szép emlékeket idéz fel előttem mert egy évvel ezelőtt kb én velem veszekedtek páran ugyan így.Ha jól emlékszem Gyuff nevű tagunk,a többire nem emlékszek.Egyébként Avalastnak címezvén a következő sort:-Van olyan tagunk aki mikor megtudta hogy Suarez érkezik csapatunkhoz,azóta a honlapra se tette fel a lábát.Ő meg is mondta hogy ha jön addig őt nem látjuk,míg itt lesz.Sőt én se szeretem,mert ellenünk folyamatosan gusztustalan volt(talán az a show része a műsornak)....de tény a bajnokság megnyerésében óriási szerepe volt,ez vitathatatlan.Picit erősnek tartom hogy neki köszönhetjük a bajnoki címet,én ezt úgy írnám át hogy neki,Carrasconak,Llorentének és természetesen Oblaknak.NA de majd az Alaves ellen kinyílik végre a gólzsák,bár ha Barcát páholnánk el,az nekem felérne egy BL döntővel,de isten igazából egy Reeál Madrid verés az maga az élvezet lenne.Mert azok most be vannak lelkesedve,látják hogy nálunk akadozik a kerék ....még....NA Aupa Atleti!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15749

Engem nem érdekel az eredmény, de játszunk jól. Én valamennyire hasonlítok Hajpahoz, nem elemzem a focit, nem értem annyira ezt a sportot. Én ha leülök a tv elé jól játszó, és végsőkig harcoló csapatot szeretnék látni. Az utóbbi szerencsére megvan, de az előbbi nem nagyon. Jó, ez bármikor változhat, remélem úgy mint tavaly a chelsea mi is magunkra találunk. De most legyen elég, hogy elsők vagyunk a bajnokságba, blbe meg nagyon remélem, hogy továbbjutunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15748

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
ti láttátok pl a Forlán-Aguéro korszakot Emelékeztek még 2014 re.. Annyi mindent lehetne mondani de röviden amit idén eddig nyújtunk az Manzano korát idézi!! Pont olyan szar a játék csak most klasszis csapatunk van amit Simeone tett azzá de nem tudja (eddig) az utolsó fokon meglépni és a most már klasszia szint körüli csapattal olyan focit tolni amit lehet dicsérni. Tavaly is volt egy periódus ami nagyon tetszett.

Azért megszépülnek az emlékek. Forlán és Kun hogy kikapott a Racingtól, a Herculestől meg a Gijóntól, csupa élvonalbeli csapat, mi?

És akkor még a Villarreal meg a Valencia 5x jobb volt, el is picsáztak minket rendszeresen.

14 se volt jobb, Malaga, Rayo, Bilbao, Sociedad, szorongattak minket rendesen akkor is a közép- és kiscsapatok.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15747

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Basszátok meg miket nem figyeltek...Én speciel leülök egy meccs elé,(már amikor sikerül pont otthon lennem,és a gyerek nem a Spongya bobot akarja nézni),és próbálom bele szuggerálni a csapatba a győzelmet.Aztán ha fosok vagyunk kapcsolgatom és nézem a telefonon az eredmenyek.com-on hogy mikor villog már az a kurva piros pötty azzal a nagy lehetőséggel.Azt gondolom hogy valahol mindenki egy kicsit foteledző mert szerintem mindenkinek megvan a külön is véleménye hogy a csapatot mely játékosokkal küldné ki,hisz nem vagyunk egyformák.(kivéve engem,mert én már nem tudom mi lenne a jó).Ez az oldal amatőr oldal,bárki tag lehet akit az adminok beléptetnek.(már amikor nem felejtik el megnézni 1-2 hétig az új jelöléseket)Szóval nem tudni ki milyen szakmai előélettel rendelkezik.De legalább a fórum használva van!!Aupa!!!

Jogos. Örülök, hogy van itt élet, csak ne tapossuk egymást, jó? Kicsit gazoltam a hozzászólások közt, muszáj volt. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a Szerkesztés gombot. Konti, légyszi állítsd át az ékezeteidet románról magyarra, köszi. AÚPA!

Szerintem kell egy kis idő, hogy Grizi ellazuljon, kicsit lelazítsa az asszony otthon az ágyban, aztán felszabadultabban fog játszani. És akkor Suarez is többször kerül helyzetbe, és sokkal hatékonyabbak is leszünk.

Ez alapvetően csapatjáték, nem egyvalakin szokott múlni az eredmény. Nehéz úgy gólt rúgni, ha nem kapsz labdát. Vagy könnyű úgy kikapni, vagy ikszelni, mert kicsi a kevés helyzetbe kerülésből kialakított gólhelyzet, és abból a gól, és közben a védelem több gólt nyel be.

Jó ideje úgy játszunk, hogy meccsenként kevés helyzetet alakítunk ki, de azokat szinte mindig végigvisszük. Szóval kár a kevés kapuralövéssel jönni, a Getafe egyetlen kapuralövéssel majdnem megnyerte a meccset. Ez van, ilyen az új futball, sokkal defenzívebb, 6-7 védő áll be vonalba, a spori hagyja, a rakkolást, színészkedést, időhúzást, stb.

Alkalmazkodnunk kell hozzá, ők nem fognak hozzánk.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15746

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
(Közben a Rayo megverte a Bilbaot otthon 1-2-re az általam imádott El Tigre megint csak utolsó pillanatban lőtt góljával.)

Bezony! Érdekes kis meccs lesz velük a Wandában.
Hajpa-yes beküldte:
Visszanéztem a meccs összefoglalóját...ne haragudjatok de a bekapott gólnál amit Oblak csinált....mintha parazsat dobált volna."Fény" koromban én kaptam ilyesmi Latabár gólokat.És ha nem nyúl a labdába reflex szerűen,lehet be se pattant volna.

:lol:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15745

Avalast beküldte:
Tipikus internet szájkarate gyerek vagy, elfogynak az érvek, írni kell valami nagy önigazoló semmit, sz@rt borítani a másikra úgy, hogy érdemi tartalom 0. Most büszke vagy magadra, döngetheted a melled a nagy semmin amit írtál.

Köszönöm, hogy nem válaszoltál semmire, gondolom ciki lett volna. Ilyenkor nem árt elmélyedni egy kicsit, önismereti gyakorlatot tartani, felmérni, hogy a pökhendiség, fölényeskedés, hazudozás (fogalmad sincs mennyi meccsen jártam) és egyéb viselkedési formák hova vezetnek. Ha az életben is ilyen vagy, akkor nagy a baj, ha csak az interneten, akkor van remény.

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15743

Tipikus internet szájkarate gyerek vagy, elfogynak az érvek, írni kell valami nagy önigazoló semmit, sz@rt borítani a másikra úgy, hogy érdemi tartalom 0. Most büszke vagy magadra, döngetheted a melled a nagy semmin amit írtál.

Köszönöm, hogy nem válaszoltál semmire, gondolom ciki lett volna. Ilyenkor nem árt elmélyedni egy kicsit, önismereti gyakorlatot tartani, felmérni, hogy a pökhendiség, fölényeskedés, hazudozás (fogalmad sincs mennyi meccsen jártam) és egyéb viselkedési formák hova vezetnek. Ha az életben is ilyen vagy, akkor nagy a baj, ha csak az interneten, akkor van remény.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15741

Suarez csapatmunkába szar, de ha egyszer is megkapja a labdát nem hibázik. En meg tudom érteni, hogy valakinek ez bejön (nekem nagyon nem) de egy biztos. Kell ebbe a csapatba egy befejező. Ha jövőre lesz annyi pénzünk, es le tudnank igazolni ehy nagyon jó befejezőt (vagy végre Camellot jatszathatnank hiszen a masodosztályba nagyon megy neki) akkor nincs akkora szükség Suarezre. Amúgy meg. Megnéztem a statisztikákat. Amellé, hogy baromi gyengék vagyunk, nem jön be nekünk semmi, összevissza próbáljuk a felállásokat. Látszik, hogy nem tudjuk mit csináljunk, mert borzalmasan meg vagyunk lőve taktikailag. Simeone taktikai tárháza itt ért véget szerintem. Próbálkozik fejlődni de nem jön össze neki semmi. Az utóbbi időbe a csapat erőssége viszi a csapatot nem a taktikai sokszínűség.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15740

Az első mondatodból kiderült, hogy fogalmatlan vagy ehhez a játékhoz a többi mondatoddal meg még tudtad is tetézni! Jót szoktam nevetni az ilyen és ehhez hasonló kommenteken de bármennyire is nehezemre esik nem állok le olyanokkal vitázni akik csak nézik a focit de nem látják! Ezzel én befejeztem ezt a kérdést mert attól félek előbb tanítok meg egy hintalovat ügetni !
További szép napot !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15739

Basszátok meg miket nem figyeltek...Én speciel leülök egy meccs elé,(már amikor sikerül pont otthon lennem,és a gyerek nem a Spongya bobot akarja nézni),és próbálom bele szuggerálni a csapatba a győzelmet.Aztán ha fosok vagyunk kapcsolgatom és nézem a telefonon az eredmenyek.com-on hogy mikor villog már az a kurva piros pötty azzal a nagy lehetőséggel.Azt gondolom hogy valahol mindenki egy kicsit foteledző mert szerintem mindenkinek megvan a külön is véleménye hogy a csapatot mely játékosokkal küldné ki,hisz nem vagyunk egyformák.(kivéve engem,mert én már nem tudom mi lenne a jó).Ez az oldal amatőr oldal,bárki tag lehet akit az adminok beléptetnek.(már amikor nem felejtik el megnézni 1-2 hétig az új jelöléseket)Szóval nem tudni ki milyen szakmai előélettel rendelkezik.De legalább a fórum használva van!!Aupa!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15738

És még valami. Rengeteg "használható érveim" vannak Suarez mellett. Liverpooli majd összes meccsét láttam, válogatott meccsit is össze szoktam kaparni, azt hiszem több meccset láttam vele mint Te.

Tudom, hogy hány éves, tudom, hogy 28,4 vagy 28,6 volt a top speedje az előző meccsen, tudom, hogy kulcspasszai mennyire hatékonyak vagy sem, hogy mennyit fut meccsenként és azt is, hogy milyen a helyzetkihasználása.

Ne nézz már ennyire primitív elvakult madárnak internethuszárka!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15737

konti23
Én is pontosan erre számítottam, hogy a kérdéseim egy része megválaszolatlan marad. Ugye milyen kellemetlen karosszékből internethuszárkodni, dobálódzni a szavakkal, aztán meg kerülgetni a kényelmetlen kérdéseket? Szóval a kommentem első kérdéseire is örömmel olvasnám a válaszokat. Elég ha segítesz minket kiigazítani, hogy az említett meccseken élőben mi az amit a tévé mögött, mi egyzserű halandók nem láthattunk. Azt, hogy hányszor voltam külföldi meccsen elengedhetjük, de ha megmondod legalább a nagyságrendet esküszöm fizetek neked valamit. Köszönöm!

Hatalmas tévedésben vagy már megint. Ha Suarez marad a Barcában, akkor tavaly ők a bajnokok. Persze hogy a csapat nyerte meg, elvégre nem egyéni sport :D. Jézusom, azzal hogy itt szókirálykodsz még szakmailag nem leszel előrébb.

Szakmai dolgokba ne is menj bele itt, arra ott van Simeone, őt győzd meg, hogy Suarez tévedés most is.

Egészen elképesztő az utolsó (előtti) mondatod, tényleg okosabb vagy mindenkinél, főleg Simeonénál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15736

Visszanéztem a meccs összefoglalóját...ne haragudjatok de a bekapott gólnál amit Oblak csinált....mintha parazsat dobált volna."Fény" koromban én kaptam ilyesmi Latabár gólokat.És ha nem nyúl a labdába reflex szerűen,lehet be se pattant volna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15735

Én megpróbálom most már tudomásul venni ezt a stílust. Múltkor le is írtam.Isten igazából Bálint az a bajom hogy ha a Getafe 11 emberrel játszik ,akkor is nyertünk volna-e?Mert írtad az Atleti szívet,de ez most kicsit nekem keserédes.Nyilván a 3 pont a lényeg.De az is lehet hogy a Milánt meg a 'poolt altatjuk....Aupa!!!(Közben a Rayo megverte a Bilbaot otthon 1-2-re az általam imádott El Tigre megint csak utolsó pillanatban lőtt góljával.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15734

Az én véleményemet nagyjából gyuff fogalmazta meg. Szurkolok a csapatnak, néha túl elfogultan is azt hiszem. A tegnapi meccs tuti nem tett jót a szervezetemnek, mert idegbaj volt a javából. A második félidőt holt nyugodtan néztem végig, mert talán tőlem szokatlanul szinte beletörődtem, hogy itt már nem történik csoda. A játékunkat látva volt is okom erre, elég reménytelennek tűnt a dolog. De kimásztunk a gödörből, és az utolsó pillanatban győztünk is. És ez az amibe kapaszkodhatunk most: a küzdőszellem, és az Atléti-szív! Mert azt a legelfogultabb Atléti-szurkoló is láthatja, itt valami nagyon nem stimmel. Ezzel a kerettel nem ilyen mutatványt kéne látnunk a pályán. Tegnap majd felrobbantam dühömben, amikor a szélsőinket néztem... Llorente, Lodi, Carrasco, és Trippier totál az agyamra ment. Rengetegszer kerültünk a védelem mögé, és kivétel nélkül mindegyikük visszavette a labdát, ahelyett hogy beadta volna, pedig teljesen tisztán maradtak több alkalommal is. Egy jó beadás helyett folyton csak a visszapassz ment, néha egészen Oblakig sikerült visszaküzdeni magunkat. Ezt nem értettem, mert a felállt védelem ellen a pontos beadás az egyik legnagyobb ellenszer, a távoli lövéssel együtt, amit szintén nem próbáltunk egyszer sem. És itt változott meg a meccs, amikor Hermoso, majd Vrsaljko pályára lépett. Egyre-másra jöttek a beadások, ezzel jöttek a helyzetek, és mint láttuk, a gólok is. Folyton szapulják páran Suárezt, de ha nem kap labdát középen, nem lesz eredményes. Tudjuk hogy nem a futómenyiségéről híres, de ha oda van téve neki a labda, kegyetlenül kihasználja. Sem Hermoso, sem Vrsaljko nem tökölt a labdákkal, rögtön adták középre, így a védelem nem tudott annyira rákészülni, mintha egy tili-toli után adnánk be. Nem vagyunk barcelona könyörgöm!!! Nem ezt a tologatós szart kéne erőltetni mindenáron, igenis élni kéne olyan egyszerű dolgokkal mint a beadások, és a távoli lövések. Van kit megjátszani középen, akkor ne hagyjuk már őrlődni a védők közt! Kicsit más téma... én lehet egy pszichológust is alkalmaznék, mert nincs rend több játékos fejében. Ezen a meccsen Oblak is csinált fura dolgokat, de Savic, Correa, Llornete, Carrasco, és főleg Griezmann, totál homályban van meccsek óta. El kellene a csapattal kicsit beszélgetni, mert tudjuk mire képesek, és egyáltalán nem azt látjuk viszont. Nem fogjuk tudni mindig a szívünkkel megnyerni a meccset... Lehet a gárdát, meg Simeonét fikázni ezerrel, de akkor is mi vezetjük a tabellát, és nyerjük a meccseket. A mai foci világában a három pont a lényeg, senkit sem fog érdekelni hogy szerezted meg! Az hogy egy góllal vagy néggyel... mindegyikért három pont jár. Tévedés ne essék, én is szeretnék sziporkázó játékot látni, de inkább három pontot szeretnék minden meccsen!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15733

Avalast beküldte:
Konti23. Honnan tudod, hogy hányszor voltam élő meccsen? Ismerjük egymást valahonnan vagy mit tudsz rólam? Vagy te a meccset élőben láttad? Mesélj már erről légy szíves.

Sétálgat? Simeone nem osztaná ki, ha szarul végezné a dolgát? Nem jön vissza egy egyszerű bedobásnál is segíteni a ladbafelhozatalt?

Tavaly nem sétálgatott? Nem volt elég a teljesítménye? Bajnok csapatot csinált az Atletiből szerencsére.

Nyugodtan szidjad csak, egész biztos okosabb vagy nálam, de az még biztosabb, hogy Simeonénál is. Mi a foglalkozásod egyébként? Edző vagy?

Pontosan erre számítottam, hamar elfogytak a használható érveid Suarez mellett! Egyébként pont az ilyen dolgokért nem szoktam belemenni szakmai dolgokba, mert ha szereted a harapóst akkor írhatok bármit, nem fogod soha reálisan látni a teljesítményét csak a számokat!
És egy nagyon fontos dolog: Suarez SOHA NEM CSINÁLT BAJNOKCSAPATOT AZ ATLETIBŐL!!! A Bajnokságot a CSAPAT nyerte meg és a CSAPAT csinált bajnokot belőle! Simeonet meg nem szokásom kritizálni még akkor sem ha hibázik és rossz taktikával küldi fel a csapatot a pályára vagy rosszul cserél mert ez benne van a játékban, nem lehet mindig jó döntést hozni plusz még jobb edző is nálam! Tíz év alatt szerintem elég jól meg lehetett figyelni , h milyen mentalitással és felfogással irányítja a csapatot ! Megvoltak és megvannak neki mindig a bizalmas játékosai a pályán akik akármilyen szarul is játszanak mindig a pályán vannak ès úgy gondolom, hogy Suarez is ebbe a csoportba tartozik! Sajnos!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15732

Hát én mint károgó nem tudom mit lehetne tenni. De egyenlőre Simeone sem tud a helyzet magaslatára állni. Én személy szerint szurkoltam most is a csapatnak de szeretnék végre jó játékot és több lelekesedést látni a játékosokon. Simeone a csapat egyik legnagyobb legendája de már nagyon kezd kínos lenni amit művelünk. És ez az Ő hibája hiába próbáljátok a játékosokra húzni. Amit eddig mutattunk az nagyon kevés. Nehogy már az legyen fegyvertény, hogy emberelőnyben alig vertük ezt a szar csapatot emberek...ti láttátok pl a Forlán-Aguéro korszakot Emelékeztek még 2014 re.. Annyi mindent lehetne mondani de röviden amit idén eddig nyújtunk az Manzano korát idézi!! Pont olyan szar a játék csak most klasszis csapatunk van amit Simeone tett azzá de nem tudja (eddig) az utolsó fokon meglépni és a most már klasszia szint körüli csapattal olyan focit tolni amit lehet dicsérni. Tavaly is volt egy periódus ami nagyon tetszett. Remekül játszottunk és offenzív volt a felfogás. Idén megint vakon van a mester és csak remélni tudom, hogy nem ülünk rá az 1 gólokra mert az kész vicc ezzel a kerettel. Mondjuk amíg egy Getafét alig verünk el emberelőnyben addig kár is vitatkozni. Simeone egy legenda.. Az is marad. De Aragones is legenda volt.. Mégis mindig távoznia kellett amikor nem ment úgy a csapatnak ahogy azt várták tőlük. Costa is legenda mégis menni kellett mert már nem volt elég jó. Ahogy Godin ia és sorolhatnánk. Ahogy fentebb már írták a csapat érdeke az első. A foci pedig a szórakoztatásról szól. A csapat értünk van. A közönségért és nem mi vagyunk Simeonéért remélem ezt azért tudjátok akik identitásról beszéltek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15731

Na ez az, mindenki jobban tudja, hogy mit kellene csinálni, Simeone pedig dilettáns. Nevetséges.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15730

Tisztelt Gyuff!
köszönöm hozzászólásod.
Meglátásom szerint nem játszik jól a csapat de az nagy fegyvertény hogy még ilyen pontatlan játékkal is nyertek ma akárcsak az Español ellen.Simeone kritikákra csak annyit tudok mondani, nem ö passzol pontatlanul, nem ö lö kapura, sajnos sokan vannak formán kívül de ez szerintem változni fog pozitív irányba.A Celta ellen például sokkal jobban látszott mit akar játszatni Simeone.amugy a mai Vrlsalko csere az nagy megérzés volt Cholotol.lesz ez sokkal jobb is, minden adott, jó keret jó edző jó szurkolók.
További jó SZURKOLÁST és vidám napokat kívánok mindenkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15729

Én úgy látom több az edző itt, mint a szurkoló. Identitás zavar van mindenhol a világban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15728

Olyan nehéz lenne "csak" szurkolni? Annak szorítani,H a csapat ne végezzen jó helyen vagy essen ki sorozatokból? Visszaolvassatok mit írtok néhányan, akik elvileg mezei szurkolók vagytok? Mert ez már nem csak véleménynyilvánítás. Hanem okoskodás valami olyasmiben amihez közötök sincs. Asszonnyal izgultuk végig, drukkoltunk. A véleményem az, H jelenleg szar van a palacsintaban. Ez van, rahatasom nincsen. Én szorítok a csapatnak és Simeonenak, H találjanak megoldást. És persze teljes mellszélességgel ül le a család az Alaves ellen is szurkolni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15727

Konti23. Honnan tudod, hogy hányszor voltam élő meccsen? Ismerjük egymást valahonnan vagy mit tudsz rólam? Vagy te a meccset élőben láttad? Mesélj már erről légy szíves.

Sétálgat? Simeone nem osztaná ki, ha szarul végezné a dolgát? Nem jön vissza egy egyszerű bedobásnál is segíteni a ladbafelhozatalt?

Tavaly nem sétálgatott? Nem volt elég a teljesítménye? Bajnok csapatot csinált az Atletiből szerencsére.

Nyugodtan szidjad csak, egész biztos okosabb vagy nálam, de az még biztosabb, hogy Simeonénál is. Mi a foglalkozásod egyébként? Edző vagy?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15726

SzabiBali beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Emlékezz vissza Szabi hogy egy éve mit össze nem károgtam.Aztán egyszer csak (a végén )behúztuk...Hátha feljavulunk.Játékos anyagunk jobb csak nem jönnek a gólok....illetve ma már jöttek egy ember hátrányban.

Nincs semmi koncepció ezzel van a baj. Ma is éppenhogy tudtunk gólt lőni egy Getafenek úgy, hogy leírtad nagyobb a játékosállományunk. Már egy ideje érzem, hogy edzőváltás kell és öszintén én azért is örülnék egy bl kiesésnek meg egy nagyon gyenge ligamenetelésnek mert akkor lehet hogy simeone elmegy. Én azon az elven vagyok, hogy senki sem helyezhető a csapat érdekei fölé.

Szerintem ha a csoportban kiesnénk és mondjuk 3-4 kek lennénk a ligában akkor sem forogna veszélyben a pad alatta. Talán pont te írtad le korábban, hogy akkor megy majd amikor akar és ez kb így is van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15725

Hajpa-yes beküldte:
Emlékezz vissza Szabi hogy egy éve mit össze nem károgtam.Aztán egyszer csak (a végén )behúztuk...Hátha feljavulunk.Játékos anyagunk jobb csak nem jönnek a gólok....illetve ma már jöttek egy ember hátrányban.

Nincs semmi koncepció ezzel van a baj. Ma is éppenhogy tudtunk gólt lőni egy Getafenek úgy, hogy leírtad nagyobb a játékosállományunk. Már egy ideje érzem, hogy edzőváltás kell és öszintén én azért is örülnék egy bl kiesésnek meg egy nagyon gyenge ligamenetelésnek mert akkor lehet hogy simeone elmegy. Én azon az elven vagyok, hogy senki sem helyezhető a csapat érdekei fölé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15724

Hajpa-yes beküldte:
A gond az hogy egy Getafe ellen vért izzadva ugyan de csak sikerült nyerni,na de mi lesz a BL-ben?
Egyébként a mester is úgy lehetett vele mint azt Avalast írta hogy inkább Suarezt hagyta fent mint Griezmannt. És ez mondjuk be is jött.Én már azt sem tudom mi lenne a jó alapfelállás.Na mindegy.

Suárez Correa Griezmann hármas nagyon rendben lenne elől. Egy hiba van és az Gríz gyenge játéka. Ha legalább a felét tudná nyújtani annak mint rég akkor Suárezzel párban bárki kapuját bevennénk. Correa időnként megvillanó meccseivel meg a csereként beálló Cunha és Félix akik mozgékonyak és sokkal gyorsabbak mint Suárez ha erre van szükség és nagyon gyengén játszana épp Suárez. Vakahogy ez lenne a logikus de egyenlőre mindenki gyenge. Fejben is gondok vannak. Savic meg Oblak is gyenge önmagához képest ahogy Trippier is. Carrasco önző és sorolhatnánk. De ezeket Simeonénak kellene orvosolni és normális offenzív taktikát kidolgozni ami még mindig nem megy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15723

Emlékezz vissza Szabi hogy egy éve mit össze nem károgtam.Aztán egyszer csak (a végén )behúztuk...Hátha feljavulunk.Játékos anyagunk jobb csak nem jönnek a gólok....illetve ma már jöttek egy ember hátrányban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15722

Avalast beküldte:
Mivel Suarez és Atleti szurkoló vagyok, ezért sokkal többet nézem Suarezt a pályán. Amit írsz, az borzalmasan szakmaiatlan, valótlan és ordas tévedés.

Az egyik legjobb helyzetet kihasználó csatár. Az előző mecceken nem tudták helyzetbe hozni, ezért szidhatod Suarezt. Nem ez ő hibája. Most mondhatnád, hogy akkor rosszul helyezkedik. Az ellenfél sem hülye, figyelnek rá, többen. Nézd a következő meccseket úgy, hogy többet figyelsz rá.

Utolsó percekben becserélni? Amikor ég a ház? Gyerekek, gondolkozzunk már.

Látszik, hogy csak tévében láttál meccset életedben! Nehéz helyzetbe hozni olyan játékost aki csak sétálgat a védők között ! A legbutább védő is könnyen lehelyezkedi és hidd el nézem és látom, hogy ha visszalép és labdát kap az kút! Kiugratni lehetetlen, felállt védelem ellen használhatatlan! Elemezgesd szépen az Espanyol a Porto vagy a Villarreal elleni produkcióját vagy Bilbao elleni fél óráját ahol mindenki megszakadt, mert tíz emberrel nyerni akartunk ő meg kedélyesen sétálgatott a védelem mögött! Milyen fura,hogy amikor Correa játszott a helyén akkor tízszer annyi labda jutott el abba a pozícióba ahol Suarez piknikezni szokott!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15721

Az idei átlagunk az, hogy nagy csapatot nem tudunk megverni, de a kicsik ellen vért izzadunk. Van egy megérzésem, hogy idén európa liga sem lesz meg, a bajnokságba meg 4-ek leszünk vagy háttább.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 7 hónapja #15720

A gond az hogy egy Getafe ellen vért izzadva ugyan de csak sikerült nyerni,na de mi lesz a BL-ben?
Egyébként a mester is úgy lehetett vele mint azt Avalast írta hogy inkább Suarezt hagyta fent mint Griezmannt. És ez mondjuk be is jött.Én már azt sem tudom mi lenne a jó alapfelállás.Na mindegy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.