Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15649

SzabiBali beküldte:
Ha jól játszunk, akkor bármit tehet a bíró, nyerünk. Tavaly sem voltak velünk, mégis nyertünk, mert jól játszottunk. A végét láttam csak a meccsnek, de ebben észrevettem pár dolgot. Például, hogy Felix és Cunha nagyon jól működnének a két szélen. Carrasco önzései ide nem kellenek szerintem. Suarez meg utolsó idényét fogja itt tölteni. Helyette, ha mindenkit eladunk lesz 100 milliónk, abból vehetünk egy nagyon jó csatárt, vagy megpróbálhatnánk beépíteni valamelyik fiatalt.

Suárez tavaly is ilyen volt. Azért ne felejtsük el, hogy nélküle nem lennénk bajnokok. Várható volt ez a visszaesés nála de szerintem idén is lenne benne sok fontos gól ha nem is annyi mont tavaly csak ahhoz sokszor helyzetbe kell hozni a kapuval szemben mert mivel futni nem tud így nem várhatja senki tőle, hogy majd a félpályától indulva veri a gólokat. Az a baj amit Manolo írt le. Nevetségesen kevés a helyzetünk. Ebből egy Vlahovic sem rúgott volna sokkal több gólt mint Suárez. Ez a nagy helyzet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15648

Manolo beküldte:
Hát nagyon nem akar ez beindulni, mármint a szezonunk.
Eddig 6 meccs (5 bajnoki, 1 BL) és nem nagyon tudunk olyan meccset mondani a hatból, hogy "na most a fiúk odatették magukat", vagy felhördüljünk, hogy "na igen, ez már valami fiúk".
Ehelyett sok gyötrelmes meccs, se színe, se szaga a játékunknak, annál több hiba, főleg hátul, ami nem igazán volt ránk jellemző eddig.
Ráadásul a támadójátékunk kuka, nulla egész nulla! A lejátszott 6 meccsen, a Villareal elleni meccset kivéve, kb. öt alatt van a kidolgozott helyzeteink száma, középszerű ellenfelekkel szemben.
Hat meccsen hét gólt rúgtunk, miközben őszintén szólva, egyik sem egy egetrengető ellenfél akikkel eddig játszottunk.
Meccsenként egy gólocskát tudtunk összehozni ilyen csapatokkal szemben.
Egy bajnoki címvédőttől ez egy roppant siralmas teljesítmény.
Talán még van időnk észbe kapni, hiszen hosszú a szezon, de ha nem változik rövid időn belül valami, akkor idén a Rejál Margit idő előtt bajnoki címet ünnepelhet, mert nem szeretem sohasem a habcsókokat dicsérni, de szemmel látható, hogy náluk az új edző (Ancelotti) pillanatok alatt összekapta a csapatot, hiába nem erősödtek a nyáron, és a kiöregedő kerete ellenére, látványos támadófocit nyom, amivel ráadásul eredményes is.

Ilyenkor döbben rá az ember újfent mennyivel erősebb csapat vagyunk mindenkinél a ligában és lassan mégis olyan teljesítményt nyújtunk csak mint ez a Bilbao. Az a baj ha ez így megy tovább és nem jönnek a kései begyötört gólok meg komolyabb ellenfelekkel játszunk akkor hamar a putaSevilla és története során az egyik leggyengébb Bőrszalonna is elénk fog vágni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15647

Nem játszottunk jól ez igaz, de nem lehet egyszerű ekkora ellenszélben. Nem akarok mindig bírózni, de ez már tényleg kiveri a biztosítékot. Hát hogy lehet megállítani egy egyedül kilépő játékost, ez elképesztő hiba. Nézegettem a spanyol weboldalakt, még a velünk szemben mindig elfogult AS, és Marca is a bírót szapulja. Pedig ez nagy szó, mert ezek madrid érzelmű orgánumok. Andrea Berta azt nyilatkozta: Ez a bíró többet nem jön ide! Na erre kíváncsi leszek... Nem tudom mi van a gárdával, de változtatni kellene sürgősen, mert ez így nagyon nem jó. A játékosok fejével is sok a gond. Savic évek alatt nem hibázott annyit, mint az utóbbi bajnokikon. Carrasco a legrosszabb napjaira emlékeztet, az Espanyol ellen lőtt góljától függetlenül. Correa jól kezdett, de mostanra észre sem lehet venni hogy a pályán van. Suárez lassabb mint egy lajhár, és Llorentével sincs minden rendben. Griezmann is árnyéka önmagának, de Félix bizonyítási vágya is visszafelé sül el. Rendet kéne tenni a fejekben, mert hamar lemaradhatunk a többi gárdától.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15646

Hát nagyon nem akar ez beindulni, mármint a szezonunk.
Eddig 6 meccs (5 bajnoki, 1 BL) és nem nagyon tudunk olyan meccset mondani a hatból, hogy "na most a fiúk odatették magukat", vagy felhördüljünk, hogy "na igen, ez már valami fiúk".
Ehelyett sok gyötrelmes meccs, se színe, se szaga a játékunknak, annál több hiba, főleg hátul, ami nem igazán volt ránk jellemző eddig.
Ráadásul a támadójátékunk kuka, nulla egész nulla! A lejátszott 6 meccsen, a Villareal elleni meccset kivéve, kb. öt alatt van a kidolgozott helyzeteink száma, középszerű ellenfelekkel szemben.
Hat meccsen hét gólt rúgtunk, miközben őszintén szólva, egyik sem egy egetrengető ellenfél akikkel eddig játszottunk.
Meccsenként egy gólocskát tudtunk összehozni ilyen csapatokkal szemben.
Egy bajnoki címvédőttől ez egy roppant siralmas teljesítmény.
Talán még van időnk észbe kapni, hiszen hosszú a szezon, de ha nem változik rövid időn belül valami, akkor idén a Rejál Margit idő előtt bajnoki címet ünnepelhet, mert nem szeretem sohasem a habcsókokat dicsérni, de szemmel látható, hogy náluk az új edző (Ancelotti) pillanatok alatt összekapta a csapatot, hiába nem erősödtek a nyáron, és a kiöregedő kerete ellenére, látványos támadófocit nyom, amivel ráadásul eredményes is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15645

Ha jól játszunk, akkor bármit tehet a bíró, nyerünk. Tavaly sem voltak velünk, mégis nyertünk, mert jól játszottunk. A végét láttam csak a meccsnek, de ebben észrevettem pár dolgot. Például, hogy Felix és Cunha nagyon jól működnének a két szélen. Carrasco önzései ide nem kellenek szerintem. Suarez meg utolsó idényét fogja itt tölteni. Helyette, ha mindenkit eladunk lesz 100 milliónk, abból vehetünk egy nagyon jó csatárt, vagy megpróbálhatnánk beépíteni valamelyik fiatalt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15644

gassifoot beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Hát én srácok nemsok minden újat látok.Ugyan az a hígfos tengere mint volt.Ha itt ma nyerünk megtanulok tibetiül.

Ez már nem kevés rutin... ;)
Direkt miatta tippeltem én is x et.. Bár azt nem gondoltam komolyan, hogy lesz itt 4 gól.
Utálom ezt de megint károgni kell mert komoly bajok vannak.. A bírókkal meg az a helyzet, hogy úgysem tudunk mit kezdeni bármennyire idegesítő is. A Porto ellen legalább egy szabályosnak tűnő gólt megúsztunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15643

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Remélem Simeone elviszi onnan Gimenezt nehogy Ő is pirosat kapjon a kurva anyját már ennek a parasztnak..
Josemari már most legenda. A bíró meg szeretkezzen lovakkal.

Lehet, hogy csak elfogult vagyok mert az egyik nagy kedvencem a srác de néha azt érzem, hogy a többiek nem égnek ilyen magas fokon. Ma is talán az egyetlen olyan játékos volt aki nem hibázott és végig hajtott a meccsen..mindig lenyűgöz a fanatizmusa.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15642

Hajpa-yes beküldte:
Hát én srácok nemsok minden újat látok.Ugyan az a hígfos tengere mint volt.Ha itt ma nyerünk megtanulok tibetiül.

Ez már nem kevés rutin... ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15641

Nem hiszem el hogy minden meccsünkbe belenyúl a bíró. Ez a piros nevetséges, plusz két büntető-gyanús esetet még csak meg sem néztek. A végén meg belefújt, amikor egyedül vittük volna a kapusra a labdát, ezért tombolt Giménez. Itt elhullott két pont, pedig nagyon kellett volna a győzelem. Nagyon mérges vagyok, itt ezt elb... tuk rendesen...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15640

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Remélem Simeone elviszi onnan Gimenezt nehogy Ő is pirosat kapjon a kurva anyját már ennek a parasztnak..

Josemari már most legenda. A bíró meg szeretkezzen lovakkal.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15639

Atletitom beküldte:
Fáj nézni komolyan mennyire béna ez a Bilbao.. És nem tudunk nyerni.. Nem hiszem el. Még 10 emberrel is verni kellene ezelet ma annyira bénák..

Ja, mert mi is ugyanolyan bénák voltunk... alsó hangon. A mieink bénasága ráadásul bosszantó is, ilyen játékosállománnyal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15638

Remélem Simeone elviszi onnan Gimenezt nehogy Ő is pirosat kapjon a kurva anyját már ennek a parasztnak..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15637

Fáj nézni komolyan mennyire béna ez a Bilbao.. És nem tudunk nyerni.. Nem hiszem el. Még 10 emberrel is verni kellene ezelet ma annyira bénák..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15636

Atletitom beküldte:
SiKan beküldte:
Hát ha az szándékos ütés volt, akkor Inaki Williamsnek is kijárt volna egy piros azért a talpalásért
Ez egy másik gecis Williams de egyébként igen. Örülhetünk, hogy Oblak talán nem sérült komolyabban. Most már inkább legyen vége ennek a meccsnek. Fasz tele van a bíróval meg Choloval is..

Pedig még meg is néztem, hogy ne írjak hülyeséget, sikerült így is... remélem ez a sok bírói tévedés meg a szezon végére kiegyenlítődik, mert kapásból legalább hármat fel tudnék sorolni, örülök hogy nem buktunk még pontokat rajta
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15635

Asszem most már megköszönhetjük a Bilbao-nak, hogy nem akarja az Istennek sem elvinni a Vandából a 3 pontot... :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15634

SiKan beküldte:
Hát ha az szándékos ütés volt, akkor Inaki Williamsnek is kijárt volna egy piros azért a talpalásért
Ez egy másik gecis Williams de egyébként igen. Örülhetünk, hogy Oblak talán nem sérült komolyabban. Most már inkább legyen vége ennek a meccsnek. Fasz tele van a bíróval meg Choloval is..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15633

Hát ha az szándékos ütés volt, akkor Inaki Williamsnek is kijárt volna egy piros azért a talpalásért
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15632

Tetszik vagy sem sokkal jobban játszunk ma Félix emberhátrányban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15631

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Most mi a faszert kapott pirosat Félix? Mert húzták a mezét és szólt a bírónak,hogy menjen már?...édes Istenem hova süllyed a La Liga es akkor még vissza játszák a kivetítőn is de VAR sehol
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15630

Nem is értem... van egy komoly erőkből álló csapatunk, de egy középszer Bilbao is megakaszt minket :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15629

Félix nélkül is nyerünk..legyünk már pozitívak. Vele is majdnem 10 en voltunk a pályán
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15628

Na pályán Cunha. Most már nem lehet baj !!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15627

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Ez a spori is elmehet a büdös redvás kurva anyukájába.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15626

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
De hülye ez a Korea, miért nem kapu felé passzolt?
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15625

SzabiBali beküldte:
Atletitom beküldte:
SzabiBali beküldte:
Hát én nem nézem a meccset, de statisztikailag jobbak vagyunk mint az előző két meccsen. Bar az is igaz, hogy ez nem jelent semmit.

Igen. Sokkal viszont szar a Bilbao. Egyáltalán nem játszanak jól

Akkor még mindig él a miniregény amit tegnap meg ma írtam. Fasza nagyon. Ami meglepett, hogy Simeone rotálja a csapatot, de szerintem most túlrotálja magát, de én még mindig furcsállom, hogy Cunhat miert nem dobjuk be. Remélem nem olyan lesz, hogy minden meccsen fog kapni 15-20 percet azt szoszi.


Majd Saponjic jön a 89-ik percben és ver 5-öt :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15624

Atletitom beküldte:
SzabiBali beküldte:
Hát én nem nézem a meccset, de statisztikailag jobbak vagyunk mint az előző két meccsen. Bar az is igaz, hogy ez nem jelent semmit.

Igen. Sokkal viszont szar a Bilbao. Egyáltalán nem játszanak jól

Akkor még mindig él a miniregény amit tegnap meg ma írtam. Fasza nagyon. Ami meglepett, hogy Simeone rotálja a csapatot, de szerintem most túlrotálja magát, de én még mindig furcsállom, hogy Cunhat miert nem dobjuk be. Remélem nem olyan lesz, hogy minden meccsen fog kapni 15-20 percet azt szoszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15623

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Hát én srácok nemsok minden újat látok.Ugyan az a hígfos tengere mint volt.Ha itt ma nyerünk megtanulok tibetiül.

Hajrá! :)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15622

Sajnos nem mi lettünk annyival jobbak hanem az ellenfél szarabb ma az elmúlt meccsekhez képest
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15621

SzabiBali beküldte:
Hát én nem nézem a meccset, de statisztikailag jobbak vagyunk mint az előző két meccsen. Bar az is igaz, hogy ez nem jelent semmit.

Igen. Sokkal viszont szar a Bilbao. Egyáltalán nem játszanak jól
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 8 hónapja #15620

Szerintem pont Suárez kellene meg Carrasco és Koke. A középpályánk nem szűr eléggé. Kondogbia nagyon egyedül van. De Paul-t imádom de eddig volt 2 jó csele aztán ennyi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.