Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15697

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Ez már azert tobb a sokkknál! Nevetseges..mar nem is haborgok teljesen felesleges! Top6ban nem leszunk igy! Megint mit akar jatszatni ez a senkihazi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15696

Hajpa-yes beküldte:
NA emberek.Ennek a gólnak most örülök.Tuti nyerni fogunk,mert megint adtunk egy félidőt az ellennek.Elkezdünk szépen izomból támadni végre,és nem csak tessék-lássék módra.Na mit szóltok???Semmi károgás...Csak így lazán mint Moriarti a Kelly hőseiből.Pozitív kisugárzás!!!

Csak azok a fránya negatív hullámok ne lennének mindig :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15695

NA emberek.Ennek a gólnak most örülök.Tuti nyerni fogunk,mert megint adtunk egy félidőt az ellennek.Elkezdünk szépen izomból támadni végre,és nem csak tessék-lássék módra.Na mit szóltok???Semmi károgás...Csak így lazán mint Moriarti a Kelly hőseiből.Pozitív kisugárzás!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15694

Aki szerint Simeonénak kell a padunkon ülnie az most elmondhatná nekem meg a kritikus hangoknak, hogy mi a bánatos f@sz a mai taktikánk..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15658

Atletitom beküldte:
De amúgy Haypának lesz igaza(mint ahogy már sokszor) és nem is érdemes ezen stresszelni meg károgni. El kell fogadni hogy várhatóan ez a szezon is így fog kinézni. A bajnoki címért kell szurkolni mert a bl sajnos felejtős ha nem húz valamit elő a csapat gyorsan. Simeone egy zseniális edző de ha eddig nem volt képes változtatni a stratégiai elképzelésein akkor ezután sem fog és menni sem fog sehova csak ha Ő akar.

Attól még kibaszott idegesítő, hogy evvel a csapattal nem tudunk semmit sem elérni. Simeone tipikusan építő edző. Szar csapatból képes fantasztikus világklasszis csapatot építeni, de a csúcson tartani, és a legnagyobb klubok közé nem tudja vinni az atletit. Ha végre címekért akarunk komolyan menni, és nem elégedünk meg az 5-10 évi címekhez, akkor el kell engedni. Bár a vezetőség megelégszik vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15657

Atletitom beküldte:
SzabiBali beküldte:
Sok embertől hallom, hogy Suarez nem rossz, csak nem kap sok labdát. De ez szerintem nem véletlen. Kb semmit sem mozog hátra, nem helyezkedik jól, csak áll a kapu előtt, és várja a labdát. Nem véletlen, hogy ha Correa játszik az ő helyén egyből sokkal többet lesz a csatárnál a labda. Most mondhat bárki bármit, de szerintem az eddigi teljesítményünkért 4 ember a felelős. Griezmann, Carrasco, Suarez, Simeone ebben a sorrendben. Grizinek a nagy baja, hogy nem nagyon találja magát a pályán, és semmi önbizalma sincs, és kb mindent amit lehet emiatt elront. De evvel semmi baj se lenne, ha nem játszana minden meccsen a kezdőbe (ez nem az ő hibája, de erről fogok majd írni). Carrasco egy végtelenül önző, csapatszellemmet távolról nem ismerő játékos. Nagyon sok támadásunk miatta nem jut el a befejezésig. Emellé a tavalyi viszonylagosan jó védekező statisztikáját idén nem tudja hozni. Nem véletlen, hogy az oldalán nagyon sok támadást engedünk. Suarezről már írtam. Simeonénál meg baszottul nem értem, hogy ha vannak játékosok, mint az előbb leírt 3 ember akik rossz formába vannak, azok miért játszanak a kezdőben meccsről meccsre? Egyszerűen hihetetlen. Emellé a taktikán is kiszámítható és nagyon gyenge. A világ egyik legjobb támadószekció a mienk, de nem tudunk mit kezdeni, mert nem ismerünk kb egyetlen egy használható támadó formációt sem. Ha így folytatjuk az lesz velünk mint tavaly, hogy harcolni fogunk a bl helyekért, és nem a bajnokság megnyeréséért.

Amúgy egyszerű lenne a Carrasco probléma orvoslása. Az szezon elején újra jól játszó Saúllal lehetne rotálni Őt. Saúl jobban védekezik és jobb a kombinációk terén. Carrasco meg jöhetne csereként a fáradt védőket szétfutni. De ugye ez a hajó már elment idén. Cunha érkezésének talán én örültem a legkevésbé de az akaratot látni rajt. A Getafe ellen érdemes lenne végre kezdőbe tenni. Csak ha megint ilyen vakon játszunk előre akkor Ő sem fog sokkal jobb lenni mint Suárez. De ebben igazad,hogy Suárez nem mozog eleget(sőt kb semmit) de tavaly mégis a sokkal jobban játszó Carrasco meg Llorente és Trippier a jobb mecccseinken elég labdát tömött neki. . De tavaly sem mozgott többet úgyhogy itt a taktika a fő gond még mindig. Az hogy egy mozgékony csatár orvosolná-e a gondot az számomra kérdéses. Amíg- mint ahogy írtad - képtelenek vagyunk normális offenzív formációt összerakni a rengeteg kiváló támadónkkal.

Pont ezért is szar, hogy Saul elment. De Lodi is többet tudna azon a poszton mint Carrasco. Cunha, felix egy 3 támadós rendszerbe lennének önmaguk, mikor a legjobb formájukban játszottak, akkor ilyen felállásban játszottak szélsőként. De nálunk ilyen nincs, ezért szopó. Tavaly mind Trippier, mind Carrasco magasan a tudásuk fölött játszottak.
Amúgy lehet nagy hülyeséget fogok mondani, de jövőre rá kéne menni Haalandra, vagy Vlahovicra megint. Ha számolunk. Jövőre eladjuk Moratat 30-ért, Sault 50-ért, Gribicet 10-ért, Valerat 10-ért, és Arisat 5-ért. Ez összesen 105 millió. Ebből vagy Haalandot, vagy Vlahovicot meg lehetne venni. Mindkettő erős fizikájú, gyors, jól lő, és jó csapatjátékos.
Még egy dolog ami miatt aggódok. A csapat nagyon öregszik. A középpályán a legfiatalabb játékos egy 26 éve llorente, a védelemben is Gimenez a 26 évével. Valamit evvel kezdeni kéne, vagy venni fiatalabb játékosokat, vagy nevelni. El kéne kezdeni gondolkozni, hogy a barátságos meccseken is játszott Simeone, Moreno, Serrano trió közül beépíteni valakit. Ők játszottak legjobban, de ezek csak álmok, hiszen túl beszariak vagyunk hozzá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15656

De amúgy Haypának lesz igaza(mint ahogy már sokszor) és nem is érdemes ezen stresszelni meg károgni. El kell fogadni hogy várhatóan ez a szezon is így fog kinézni. A bajnoki címért kell szurkolni mert a bl sajnos felejtős ha nem húz valamit elő a csapat gyorsan. Simeone egy zseniális edző de ha eddig nem volt képes változtatni a stratégiai elképzelésein akkor ezután sem fog és menni sem fog sehova csak ha Ő akar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15655

SzabiBali beküldte:
Sok embertől hallom, hogy Suarez nem rossz, csak nem kap sok labdát. De ez szerintem nem véletlen. Kb semmit sem mozog hátra, nem helyezkedik jól, csak áll a kapu előtt, és várja a labdát. Nem véletlen, hogy ha Correa játszik az ő helyén egyből sokkal többet lesz a csatárnál a labda. Most mondhat bárki bármit, de szerintem az eddigi teljesítményünkért 4 ember a felelős. Griezmann, Carrasco, Suarez, Simeone ebben a sorrendben. Grizinek a nagy baja, hogy nem nagyon találja magát a pályán, és semmi önbizalma sincs, és kb mindent amit lehet emiatt elront. De evvel semmi baj se lenne, ha nem játszana minden meccsen a kezdőbe (ez nem az ő hibája, de erről fogok majd írni). Carrasco egy végtelenül önző, csapatszellemmet távolról nem ismerő játékos. Nagyon sok támadásunk miatta nem jut el a befejezésig. Emellé a tavalyi viszonylagosan jó védekező statisztikáját idén nem tudja hozni. Nem véletlen, hogy az oldalán nagyon sok támadást engedünk. Suarezről már írtam. Simeonénál meg baszottul nem értem, hogy ha vannak játékosok, mint az előbb leírt 3 ember akik rossz formába vannak, azok miért játszanak a kezdőben meccsről meccsre? Egyszerűen hihetetlen. Emellé a taktikán is kiszámítható és nagyon gyenge. A világ egyik legjobb támadószekció a mienk, de nem tudunk mit kezdeni, mert nem ismerünk kb egyetlen egy használható támadó formációt sem. Ha így folytatjuk az lesz velünk mint tavaly, hogy harcolni fogunk a bl helyekért, és nem a bajnokság megnyeréséért.

Amúgy egyszerű lenne a Carrasco probléma orvoslása. Az szezon elején újra jól játszó Saúllal lehetne rotálni Őt. Saúl jobban védekezik és jobb a kombinációk terén. Carrasco meg jöhetne csereként a fáradt védőket szétfutni. De ugye ez a hajó már elment idén. Cunha érkezésének talán én örültem a legkevésbé de az akaratot látni rajt. A Getafe ellen érdemes lenne végre kezdőbe tenni. Csak ha megint ilyen vakon játszunk előre akkor Ő sem fog sokkal jobb lenni mint Suárez. De ebben igazad,hogy Suárez nem mozog eleget(sőt kb semmit) de tavaly mégis a sokkal jobban játszó Carrasco meg Llorente és Trippier a jobb mecccseinken elég labdát tömött neki. . De tavaly sem mozgott többet úgyhogy itt a taktika a fő gond még mindig. Az hogy egy mozgékony csatár orvosolná-e a gondot az számomra kérdéses. Amíg- mint ahogy írtad - képtelenek vagyunk normális offenzív formációt összerakni a rengeteg kiváló támadónkkal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15653

Sok embertől hallom, hogy Suarez nem rossz, csak nem kap sok labdát. De ez szerintem nem véletlen. Kb semmit sem mozog hátra, nem helyezkedik jól, csak áll a kapu előtt, és várja a labdát. Nem véletlen, hogy ha Correa játszik az ő helyén egyből sokkal többet lesz a csatárnál a labda. Most mondhat bárki bármit, de szerintem az eddigi teljesítményünkért 4 ember a felelős. Griezmann, Carrasco, Suarez, Simeone ebben a sorrendben. Grizinek a nagy baja, hogy nem nagyon találja magát a pályán, és semmi önbizalma sincs, és kb mindent amit lehet emiatt elront. De evvel semmi baj se lenne, ha nem játszana minden meccsen a kezdőbe (ez nem az ő hibája, de erről fogok majd írni). Carrasco egy végtelenül önző, csapatszellemmet távolról nem ismerő játékos. Nagyon sok támadásunk miatta nem jut el a befejezésig. Emellé a tavalyi viszonylagosan jó védekező statisztikáját idén nem tudja hozni. Nem véletlen, hogy az oldalán nagyon sok támadást engedünk. Suarezről már írtam. Simeonénál meg baszottul nem értem, hogy ha vannak játékosok, mint az előbb leírt 3 ember akik rossz formába vannak, azok miért játszanak a kezdőben meccsről meccsre? Egyszerűen hihetetlen. Emellé a taktikán is kiszámítható és nagyon gyenge. A világ egyik legjobb támadószekció a mienk, de nem tudunk mit kezdeni, mert nem ismerünk kb egyetlen egy használható támadó formációt sem. Ha így folytatjuk az lesz velünk mint tavaly, hogy harcolni fogunk a bl helyekért, és nem a bajnokság megnyeréséért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15652

NEW-L88 beküldte:
Atletitom beküldte:
SzabiBali beküldte:
Ha jól játszunk, akkor bármit tehet a bíró, nyerünk. Tavaly sem voltak velünk, mégis nyertünk, mert jól játszottunk. A végét láttam csak a meccsnek, de ebben észrevettem pár dolgot. Például, hogy Felix és Cunha nagyon jól működnének a két szélen. Carrasco önzései ide nem kellenek szerintem. Suarez meg utolsó idényét fogja itt tölteni. Helyette, ha mindenkit eladunk lesz 100 milliónk, abból vehetünk egy nagyon jó csatárt, vagy megpróbálhatnánk beépíteni valamelyik fiatalt.

Suárez tavaly is ilyen volt. Azért ne felejtsük el, hogy nélküle nem lennénk bajnokok. Várható volt ez a visszaesés nála de szerintem idén is lenne benne sok fontos gól ha nem is annyi mont tavaly csak ahhoz sokszor helyzetbe kell hozni a kapuval szemben mert mivel futni nem tud így nem várhatja senki tőle, hogy majd a félpályától indulva veri a gólokat. Az a baj amit Manolo írt le. Nevetségesen kevés a helyzetünk. Ebből egy Vlahovic sem rúgott volna sokkal több gólt mint Suárez. Ez a nagy helyzet.

Azert ez baromsag szerintem,hogy nem lennenk nelkule bajnokok! Hidd el hogy Suarez helyen lett,lenne egy normalis befejezo csatar ugyanugy lone 20golokat a bajnoksagban! Ez a Suarez irgalmatlan gyenge es meg a csapatjatekba sem tesz bele. Az hogy kiirjak hogy a 70.perc kornyeken 3.8km tett meg....hat ezt en is lesetalom(tavalyi szezon)!

Én tudom.. De látod hogy nincs más mert nem is akarnak itt játszani Simeone alatt. Egy csatár számára temető ez a csapat amíg Ő az edző!! Minek vannak nálunk Saponjicok meg Cunhák ha lehetőséget sem kapnak?! És hidd el, hogy a csatárok 90 % a ebben a csapatban ezzel a mentalitással sosem lőtt volna ennyi gólt mint Suárez tavaly. De az van hogy a faszi már veterán. Nem lehet építeni rá Gríz meg tiszta ideg. Félix egyszerűen nem elég jó..amikor bizonyíthatna akkor meg jön egy ilyen bíró és kinyomja a semmiért. De kár is itt emlegetni bárkit mert a taktikával van a fő gond. Ha támadóbb szellemben játszana a csapat akkor biztos, hogy ilyen játékosokkal ontanánk a gólokat. Mert gondolom azért azt senki sem gondolja komolyan, hogy a Real meg Barca egy szint a keretet nézve velünk.. Mert marhára alattunk vannak! Szégyen ha így játszunk és a veterán Real egy szép játékkal nyeri teljesen megérdemelten a bajnokságot bármennyire utálatos csapat is legyen..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15651

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
Atletitom beküldte:
SzabiBali beküldte:
Ha jól játszunk, akkor bármit tehet a bíró, nyerünk. Tavaly sem voltak velünk, mégis nyertünk, mert jól játszottunk. A végét láttam csak a meccsnek, de ebben észrevettem pár dolgot. Például, hogy Felix és Cunha nagyon jól működnének a két szélen. Carrasco önzései ide nem kellenek szerintem. Suarez meg utolsó idényét fogja itt tölteni. Helyette, ha mindenkit eladunk lesz 100 milliónk, abból vehetünk egy nagyon jó csatárt, vagy megpróbálhatnánk beépíteni valamelyik fiatalt.

Suárez tavaly is ilyen volt. Azért ne felejtsük el, hogy nélküle nem lennénk bajnokok. Várható volt ez a visszaesés nála de szerintem idén is lenne benne sok fontos gól ha nem is annyi mont tavaly csak ahhoz sokszor helyzetbe kell hozni a kapuval szemben mert mivel futni nem tud így nem várhatja senki tőle, hogy majd a félpályától indulva veri a gólokat. Az a baj amit Manolo írt le. Nevetségesen kevés a helyzetünk. Ebből egy Vlahovic sem rúgott volna sokkal több gólt mint Suárez. Ez a nagy helyzet.

Azert ez baromsag szerintem,hogy nem lennenk nelkule bajnokok! Hidd el hogy Suarez helyen lett,lenne egy normalis befejezo csatar ugyanugy lone 20golokat a bajnoksagban! Ez a Suarez irgalmatlan gyenge es meg a csapatjatekba sem tesz bele. Az hogy kiirjak hogy a 70.perc kornyeken 3.8km tett meg....hat ezt en is lesetalom(tavalyi szezon)!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15650

Isten igazából nem lepődtem meg.Állandó károgóból felcsaptam talán a 3 év önsanyargatás után egy reálisan látó szurkolónak.Vegyük tudomásul hogy amíg Simeone lesz az edző addig ez lesz.De tavaly bejött bajnokok lettünk talán 5 jó meccsel amiből a legvégén volt 3.Megint jöhetne az a frázis hogy nem Barca és Reál vagyunk,ne várjunk meccsenként 3-4-5 gólokat.Oké,nem várunk..De egyet legalább várnánk.....mostmár. Vegyük tudomásul hogy Simeone nem fog újítani.Jön 3 idegenbeli meccs,(Getafe,Alaves,és Milán) majd jön a nem olyan acélos Barcelona.Mondanám hogy húha,a Milán ellen össze kell kapnia magát a csapatnak,de szerintem már a Getafe ellen is.AupA!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15649

SzabiBali beküldte:
Ha jól játszunk, akkor bármit tehet a bíró, nyerünk. Tavaly sem voltak velünk, mégis nyertünk, mert jól játszottunk. A végét láttam csak a meccsnek, de ebben észrevettem pár dolgot. Például, hogy Felix és Cunha nagyon jól működnének a két szélen. Carrasco önzései ide nem kellenek szerintem. Suarez meg utolsó idényét fogja itt tölteni. Helyette, ha mindenkit eladunk lesz 100 milliónk, abból vehetünk egy nagyon jó csatárt, vagy megpróbálhatnánk beépíteni valamelyik fiatalt.

Suárez tavaly is ilyen volt. Azért ne felejtsük el, hogy nélküle nem lennénk bajnokok. Várható volt ez a visszaesés nála de szerintem idén is lenne benne sok fontos gól ha nem is annyi mont tavaly csak ahhoz sokszor helyzetbe kell hozni a kapuval szemben mert mivel futni nem tud így nem várhatja senki tőle, hogy majd a félpályától indulva veri a gólokat. Az a baj amit Manolo írt le. Nevetségesen kevés a helyzetünk. Ebből egy Vlahovic sem rúgott volna sokkal több gólt mint Suárez. Ez a nagy helyzet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15648

Manolo beküldte:
Hát nagyon nem akar ez beindulni, mármint a szezonunk.
Eddig 6 meccs (5 bajnoki, 1 BL) és nem nagyon tudunk olyan meccset mondani a hatból, hogy "na most a fiúk odatették magukat", vagy felhördüljünk, hogy "na igen, ez már valami fiúk".
Ehelyett sok gyötrelmes meccs, se színe, se szaga a játékunknak, annál több hiba, főleg hátul, ami nem igazán volt ránk jellemző eddig.
Ráadásul a támadójátékunk kuka, nulla egész nulla! A lejátszott 6 meccsen, a Villareal elleni meccset kivéve, kb. öt alatt van a kidolgozott helyzeteink száma, középszerű ellenfelekkel szemben.
Hat meccsen hét gólt rúgtunk, miközben őszintén szólva, egyik sem egy egetrengető ellenfél akikkel eddig játszottunk.
Meccsenként egy gólocskát tudtunk összehozni ilyen csapatokkal szemben.
Egy bajnoki címvédőttől ez egy roppant siralmas teljesítmény.
Talán még van időnk észbe kapni, hiszen hosszú a szezon, de ha nem változik rövid időn belül valami, akkor idén a Rejál Margit idő előtt bajnoki címet ünnepelhet, mert nem szeretem sohasem a habcsókokat dicsérni, de szemmel látható, hogy náluk az új edző (Ancelotti) pillanatok alatt összekapta a csapatot, hiába nem erősödtek a nyáron, és a kiöregedő kerete ellenére, látványos támadófocit nyom, amivel ráadásul eredményes is.

Ilyenkor döbben rá az ember újfent mennyivel erősebb csapat vagyunk mindenkinél a ligában és lassan mégis olyan teljesítményt nyújtunk csak mint ez a Bilbao. Az a baj ha ez így megy tovább és nem jönnek a kései begyötört gólok meg komolyabb ellenfelekkel játszunk akkor hamar a putaSevilla és története során az egyik leggyengébb Bőrszalonna is elénk fog vágni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15647

Nem játszottunk jól ez igaz, de nem lehet egyszerű ekkora ellenszélben. Nem akarok mindig bírózni, de ez már tényleg kiveri a biztosítékot. Hát hogy lehet megállítani egy egyedül kilépő játékost, ez elképesztő hiba. Nézegettem a spanyol weboldalakt, még a velünk szemben mindig elfogult AS, és Marca is a bírót szapulja. Pedig ez nagy szó, mert ezek madrid érzelmű orgánumok. Andrea Berta azt nyilatkozta: Ez a bíró többet nem jön ide! Na erre kíváncsi leszek... Nem tudom mi van a gárdával, de változtatni kellene sürgősen, mert ez így nagyon nem jó. A játékosok fejével is sok a gond. Savic évek alatt nem hibázott annyit, mint az utóbbi bajnokikon. Carrasco a legrosszabb napjaira emlékeztet, az Espanyol ellen lőtt góljától függetlenül. Correa jól kezdett, de mostanra észre sem lehet venni hogy a pályán van. Suárez lassabb mint egy lajhár, és Llorentével sincs minden rendben. Griezmann is árnyéka önmagának, de Félix bizonyítási vágya is visszafelé sül el. Rendet kéne tenni a fejekben, mert hamar lemaradhatunk a többi gárdától.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15646

Hát nagyon nem akar ez beindulni, mármint a szezonunk.
Eddig 6 meccs (5 bajnoki, 1 BL) és nem nagyon tudunk olyan meccset mondani a hatból, hogy "na most a fiúk odatették magukat", vagy felhördüljünk, hogy "na igen, ez már valami fiúk".
Ehelyett sok gyötrelmes meccs, se színe, se szaga a játékunknak, annál több hiba, főleg hátul, ami nem igazán volt ránk jellemző eddig.
Ráadásul a támadójátékunk kuka, nulla egész nulla! A lejátszott 6 meccsen, a Villareal elleni meccset kivéve, kb. öt alatt van a kidolgozott helyzeteink száma, középszerű ellenfelekkel szemben.
Hat meccsen hét gólt rúgtunk, miközben őszintén szólva, egyik sem egy egetrengető ellenfél akikkel eddig játszottunk.
Meccsenként egy gólocskát tudtunk összehozni ilyen csapatokkal szemben.
Egy bajnoki címvédőttől ez egy roppant siralmas teljesítmény.
Talán még van időnk észbe kapni, hiszen hosszú a szezon, de ha nem változik rövid időn belül valami, akkor idén a Rejál Margit idő előtt bajnoki címet ünnepelhet, mert nem szeretem sohasem a habcsókokat dicsérni, de szemmel látható, hogy náluk az új edző (Ancelotti) pillanatok alatt összekapta a csapatot, hiába nem erősödtek a nyáron, és a kiöregedő kerete ellenére, látványos támadófocit nyom, amivel ráadásul eredményes is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15645

Ha jól játszunk, akkor bármit tehet a bíró, nyerünk. Tavaly sem voltak velünk, mégis nyertünk, mert jól játszottunk. A végét láttam csak a meccsnek, de ebben észrevettem pár dolgot. Például, hogy Felix és Cunha nagyon jól működnének a két szélen. Carrasco önzései ide nem kellenek szerintem. Suarez meg utolsó idényét fogja itt tölteni. Helyette, ha mindenkit eladunk lesz 100 milliónk, abból vehetünk egy nagyon jó csatárt, vagy megpróbálhatnánk beépíteni valamelyik fiatalt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15644

gassifoot beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Hát én srácok nemsok minden újat látok.Ugyan az a hígfos tengere mint volt.Ha itt ma nyerünk megtanulok tibetiül.

Ez már nem kevés rutin... ;)
Direkt miatta tippeltem én is x et.. Bár azt nem gondoltam komolyan, hogy lesz itt 4 gól.
Utálom ezt de megint károgni kell mert komoly bajok vannak.. A bírókkal meg az a helyzet, hogy úgysem tudunk mit kezdeni bármennyire idegesítő is. A Porto ellen legalább egy szabályosnak tűnő gólt megúsztunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15643

biashead beküldte:
Atletitom beküldte:
Remélem Simeone elviszi onnan Gimenezt nehogy Ő is pirosat kapjon a kurva anyját már ennek a parasztnak..
Josemari már most legenda. A bíró meg szeretkezzen lovakkal.

Lehet, hogy csak elfogult vagyok mert az egyik nagy kedvencem a srác de néha azt érzem, hogy a többiek nem égnek ilyen magas fokon. Ma is talán az egyetlen olyan játékos volt aki nem hibázott és végig hajtott a meccsen..mindig lenyűgöz a fanatizmusa.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15642

Hajpa-yes beküldte:
Hát én srácok nemsok minden újat látok.Ugyan az a hígfos tengere mint volt.Ha itt ma nyerünk megtanulok tibetiül.

Ez már nem kevés rutin... ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15641

Nem hiszem el hogy minden meccsünkbe belenyúl a bíró. Ez a piros nevetséges, plusz két büntető-gyanús esetet még csak meg sem néztek. A végén meg belefújt, amikor egyedül vittük volna a kapusra a labdát, ezért tombolt Giménez. Itt elhullott két pont, pedig nagyon kellett volna a győzelem. Nagyon mérges vagyok, itt ezt elb... tuk rendesen...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15640

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Remélem Simeone elviszi onnan Gimenezt nehogy Ő is pirosat kapjon a kurva anyját már ennek a parasztnak..

Josemari már most legenda. A bíró meg szeretkezzen lovakkal.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15639

Atletitom beküldte:
Fáj nézni komolyan mennyire béna ez a Bilbao.. És nem tudunk nyerni.. Nem hiszem el. Még 10 emberrel is verni kellene ezelet ma annyira bénák..

Ja, mert mi is ugyanolyan bénák voltunk... alsó hangon. A mieink bénasága ráadásul bosszantó is, ilyen játékosállománnyal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15638

Remélem Simeone elviszi onnan Gimenezt nehogy Ő is pirosat kapjon a kurva anyját már ennek a parasztnak..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15637

Fáj nézni komolyan mennyire béna ez a Bilbao.. És nem tudunk nyerni.. Nem hiszem el. Még 10 emberrel is verni kellene ezelet ma annyira bénák..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15636

Atletitom beküldte:
SiKan beküldte:
Hát ha az szándékos ütés volt, akkor Inaki Williamsnek is kijárt volna egy piros azért a talpalásért
Ez egy másik gecis Williams de egyébként igen. Örülhetünk, hogy Oblak talán nem sérült komolyabban. Most már inkább legyen vége ennek a meccsnek. Fasz tele van a bíróval meg Choloval is..

Pedig még meg is néztem, hogy ne írjak hülyeséget, sikerült így is... remélem ez a sok bírói tévedés meg a szezon végére kiegyenlítődik, mert kapásból legalább hármat fel tudnék sorolni, örülök hogy nem buktunk még pontokat rajta
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15635

Asszem most már megköszönhetjük a Bilbao-nak, hogy nem akarja az Istennek sem elvinni a Vandából a 3 pontot... :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15634

SiKan beküldte:
Hát ha az szándékos ütés volt, akkor Inaki Williamsnek is kijárt volna egy piros azért a talpalásért
Ez egy másik gecis Williams de egyébként igen. Örülhetünk, hogy Oblak talán nem sérült komolyabban. Most már inkább legyen vége ennek a meccsnek. Fasz tele van a bíróval meg Choloval is..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15633

Hát ha az szándékos ütés volt, akkor Inaki Williamsnek is kijárt volna egy piros azért a talpalásért
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 6 hónapja #15632

Tetszik vagy sem sokkal jobban játszunk ma Félix emberhátrányban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.