Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16879

Konkrétan ő meg Serrano akik már most képesek az első csapat szintjét megütni. Furcsálnám, ha idén nem építené be őket (főleg, hogy az egész szezon elment, vagyis most lehet kísérletezgetni).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16878

pedig tehetségesnek tűnik a gyerek
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16877

a mester bedobhatná a fiatalabb énjét ma de úgysem fogja valószínűleg :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16875

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a sárgadinnyék ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16870

Ma utánanéztem pontosan, hogy mennyit is jelent nekünk Savic és Gimenez. Idén 9 meccsen játszottak mindketten, abból kétszer meccs közben megsérült Gimenez. Az egymás utáni 4 vereség előtti meccsen sérült meg utoljára Josema, a Mallorca elleni vereség alkalmával meccs közben pedig Savic. Utána jött még a 3 bukta, Sevilla, Real, Granada. Ha a 4 védőnk stabilan együtt tudna játszani, legyen az bárki szerintem még a bajnoki cím sincsen teljesen elveszve. Bizakodó vagyok, nagyon remélem, hogy Kondogbia kezd a középpályán. Hajrá Fiúk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16853

Azt nem értem hogy miért nem Lecomte védett?Ennyire tartott a harmad osztályú kis csapattól?Az rendben van hogy a mezőnyben nem kockáztatott meg sokan kiestek az edzésből,és felmérte ki hogy áll,Na de hogy egy ilyen meccsen nem próbálta ki a francia kapust??.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16852

Ha a Villarreal ellen Kondgobia nem középpályán kezd, akkor kezdem én is kétségbe vonni Simeone szakértelmét, hogy mit lát Kokeban jelenleg. Fut körbe körbe alibi passzokkal, addig a néger polip odaér mindenhová és még a támadó játékot is segíti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16851

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
gyuff beküldte:
Lehet kicsit furán hangzik, de nekem az egyedüli fontos dolog, ma, hogy Kondgobia és Lodi újra jól teljesítsen. 4-4-2 újfent, Llorentet viszont sajnálom a kialakult helyzet miatt.

Eddig teljesült. Llorci pedig fullba nyomja a jobbbekk-jobbszélsőt.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16847

Lehet kicsit furán hangzik, de nekem az egyedüli fontos dolog, ma, hogy Kondgobia és Lodi újra jól teljesítsen. 4-4-2 újfent, Llorentet viszont sajnálom a kialakult helyzet miatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16839

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a Marharonda Honda ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16817

Többi meccsen is nekünk kedvező eredmény született. Remélem rend lesz a fejekben, a hozzáállás mindenkitől nagyon dicséretes volt. Aupa!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16816

Győzelmekben, pontokban gazdag 2022-őt kívánok a csapatnak és nekünk és ez mindjárt meghallgatásra is talált a Rayo elleni 6 pontos mérkőzésen! ;) :)
Aúpa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16815

Így van! Kondogbiát érdemes kezdőbe tenni. Lodi hosszú ideje nem játszott így. Kérdés tudja-e tartani és esetleg fejlődni. De Paulnak meg most is az a baja hogy túl mélyen játszik túl kötött rendszerben. Kíváncsi leszek, hogy összeszedett ellenfelek ellen is tudjuk-e majd tartani legalább ezt a magabiztos hozzáállást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16814

Kondogbia nagyot dolgozott, szerintem a meccs közepétől félig sérülten. De Paul nem igazán találta magát, de összességében le a kalappal. 4 vereség után, ilyen magabiztosággal és akarással jó volt látni a fiúkat. Kondogbia és Lodi nálam kezdő lenne a következő meccsen/meccseken is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16813

Az év indításának kellemes módja volt ez a meccs. A Rayo szerintem kapura sem lőtt jóformán. kíváncsi leszek Correának vajon ez a szokásos év/szezon elei forma vagy elindul a termelésben. Előbbire tippelek sajna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16812

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Ne sírjunk, vezetnek. :)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16809

Ja, meg jöhet a kapusuk is, ha esetleg Oblak tiplizne. :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16806

Getafeból a két urut már most hozhatnánk a védelembe. Mathías és Cabaco.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16804

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a spanyol Flash ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16802

Hát persze hogy sok hűhó semmiért... A Rayo nagyjából teljes kerettel áll ki, szemben a mi hat hiányzónkkal, akik egytől egyig meghatározó játékosok. Ebből is mi jövünk ki megint szarul, de remélem hogy aki pályára lép odateszi magát, és elverjük a komcsi villámokat!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16792

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a rajok ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16758

fel sem lehet sorolni mennyi sebből vérzik taktikailag a csapat és ennek csak egy része, a jéghegy csúcsa a védők sérülése ami pont nem Simeone hibája és ebből a szempontból szerencsétlen, hogy pont most kapta ez is a nyakába a csapat. Hermoso sem egy penge védő sajnos eddig amit láttunk tőle. Jól passzol egyik-másik meccsén talán ennyire jól passzoló védőnk nem is volt még korábban de a védekezés része nem üti az elvárható szintet nála sem. Sokszor nagyon sunyi és rengeteget dumál a bíróknak amik miatt a lapokkal is veszélyt jelent. Kondogbia jobban védekezik klasszikus hatosként a tengelyben mint Hermoso elvileg klasszikus cb-ként jelenleg ez az igazság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16757

Fát maximum olyanok szoktak vágni mint én a hatalmas tehetségemmel a védelem és a 6 os poszt közt ingázva anno. Én sosem láttam esztelen favágást csak kemény határozott belépőket. A Granada ellen meg hány defenzív játékos legyen arról nem is beszélve mennyi hiányzó volt a Granadában is és többen sérülten játszottak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16756

Tegnap mennyi védekező profilú játékos volt a csapatban? Trippier, Hermoso, Felipe és Kondgobia. Ebből Kondgobia és Hermoso nem a posztján játszik. Túl sok Tamási felfogású játékos van a csapatban egyszerre, akik ha hiába kell, de nem tudnak úgy védekezni. A venezuelai gyereket tiago vagy Gabi úgy rúgta volna fel a gól előtt., H eszébe nem jut mégegyszer megiramodni. Alig szabalytalankudunk, úriemberek módjára nézzük végig az ellenfél támadásait. Szóval nem a favagast hianyolom, hanem a keménységét vagy taktikai faultokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16754

Jól írta Manolo.Ez már csak szenvedés.Látszik(vagy nem is) hogy a mester teljesen tanácstalan.Próbálkozik de nem sikerül megtalálni azt a kezdőt ami ütőképes lenne.Nyilván a védelmében fel lehet hozni a sérültek listáját...de ezt egy edzőnek meg kellene tudni oldani.Véleményem szerint a vesszőfutás a második BL döntő elvesztése után kezdődött.Azt egyértelműen nekünk kellett volna megnyernünk...Ugye ha Griezmann belővi a tizenegyest....minden másképp alakul....és ha már akkor is lett volna VAR....De ezen kár már nyavalyogni.ott megtört a mesterben valami.... Meggyőződésem hogy télen legalább egy védőt venni fogunk.(ha nem és Simeone is marad..akkor végképp lövésem sincs mi folyik itt..)Aupa Atleti!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16753

Én tartok tőle, hogy nem fogják meglépni a télen a menesztését és ha nem történik valami orbitális nagy csoda vagy én nem tudom mi akkor olyban bajba is kerülhetünk ami miatt hosszabb távon elindul a klub a lejtőn és nem csak ebben a szezonban. Gondolok itt olyan dolgokra, hogy esetleg túl későn kerül sor a menesztésre és már nem érünk oda a bl-re. Ez még messze nem áll fenn de ha túl sokáig húzzuk és nincs érdemi változás Cholóval akkor ez lesz előbb-utóbb a vége. Meg amúgy is kellene a téli szünet meg a transzfer időszak is az új edzőnek ahhoz, hogy nyugodtabban kezdje meg a munkát a csapattal. A kérdés az, hogy a vezetőség most mit gondol. Én még azt is kinézem, hogy megint szórni kezdjük télen a pénzt és boldog-boldogtalannal hírbe hoznak abban bízva, hogy ez megoldja a gondokat. Szerintem Simeone menesztése a tök utolsó húzás amit a vezetőség meglépne. Már évekkel ezelőtt is látszott, hogy nem lép szintet valószínűleg de azt mondom ezeket a szezonokat megérdemelte azért amit a csapatért tett és tavaly még egy bajnokságot is sikerült nyerni úgy ahogy 6-7 meccsen kimondottan jó játékkal. Kár hogy azt nem tudta tartani a mester és már a szezon második felére/ végére látszott a mostani helyzet. De most tényleg nem szabadna engedni, hogy a romantikus múlt a spanyol Arsenallá tegyen minket bármennyire szereti meg tiszteli mindenki Őt..vagy tegyen csodát ha marad de nem tudom, hogy innen lehetne-e még ha évek alatt sem sikerült előre lépnie..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16752

Most már abba kellene hagyni ezt a szenvedést, mert látható nem vezet sehova. Mentálisan padlón a csapat hetek (hónapok) óta, és nem látszik semmi kiút, hogy na most már megindulunk felfele.
A La Liga, sokak által bevallottan legerősebb kerete, ha a meccsről-meccsre mutatott játékot nem is nézzük, ami borzasztóan siralmas, csak a száraz statisztikát, akkor azt látjuk féltávnál, hogy az első helyezettől tizennégy! ponttal lemaradva, ötödik a csapat, még BL indulást érő helyen sincs, az ötödik és a nyolcadik helyezett között egy pont a különbség, tehát nyakunkon van még legalább három csapat. Most zsínórban begyűjtöttük a negyedik vereségünket, és az eddigi 18 meccsünkön 22! gólt kaptunk. Ez K.O egy kb, hétszázötveneurómilliós összértékű kerettől. Erre a teljesítményre, ezzel a kerettel, még Csank Jani bácsi és Pintér Attila mester is képes az Atleti kispadján.
Ha Cerezo helyében lennék most a téli szünetben, páros lábbal rúgnám ki Simeonét, teljesen mindegy, hogy mennyire legenda és hoznék egy komoly edzőt, aki hatékonyan támadni is tud ezzel a csapattal, nem csak védekezni és elkezdeni Félix köré építeni egy új csapatot, amely a jövőben ismét sikeres lehet, nem csak spanyolhonban, de a BL-ben is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16751

Nem tudom ti figyeltétek-e de nekem nagyon nem tetszett Cholo sem. Végig a kezeit tördelte..kövezzetek meg de olyan volt mint aki megtört és savanyú. Sosem láttam még tőle olyat, hogy nem örült volna egy gólnak mint egy őrült most meg 0 reakciója volt amikor Félix bevarrta (vagy csak én maradtam le róla annyira a gólt élveztem? ami tényleg káprázatos volt egyébként). Nem tudom de szerintem kezd mentálisan belefáradni a helyzetbe. Nem jó ezt látni..olyan mintha kínlódnak csak. Magyaráz most is meg minden de nem látni rajt hogy élvezi meg a fanatizmusa sem látszik annyira most pedig nagyon kellene. De lehet hogy én kombinálok túl és tévedek !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16750

Ez a meccs tökéletes lenyomata volt ennek a fél szezonnak. Voltak szép dolgok, de inkább a szenvedés dominált. Képesek vagyunk a leghitványabb csapattól is kikapni, pedig a lehetőségeink megvannak. Ezen a meccsen is volt bírói hiba, sajnos ez is jelen volt ebben a félévben. Ez a keret ennél sokkal jobb, de ezt mindenki tudja. A szerencse nagy ívben elkerül minket, és szinte ami kapura megy az ellenfélnek az gól. Nem tudom mi lehet a megoldás, de ez így kegyetlen égő...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 4 hónapja #16749

És * Lodi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.