Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16952

biashead beküldte:
SzabiBali beküldte:
Egy kicsit idegesítő, hogy a Bilbaonak mennyire bejött, hogy bedobnak egy fiatalt a mélyvízbe, nekünk meg eszünkbe sem jut az ilyen. A padon jó helyük lesz nekik.

Abszolút adom. Beszari taktika, itt az eredménye.

Csak egy kérdés: Cholo miért vette le Kondogbiát? Abban a pillanatban megszűnt a kp-s szűrés. Kaptunk is 2 gólt azonnal.

Szerintem sérülés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16951

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
SzabiBali beküldte:
Egy kicsit idegesítő, hogy a Bilbaonak mennyire bejött, hogy bedobnak egy fiatalt a mélyvízbe, nekünk meg eszünkbe sem jut az ilyen. A padon jó helyük lesz nekik.

Abszolút adom. Beszari taktika, itt az eredménye.

Csak egy kérdés: Cholo miért vette le Kondogbiát? Abban a pillanatban megszűnt a kp-s szűrés. Kaptunk is 2 gólt azonnal.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16950

Hajpa-yes beküldte:
Én követtem fél szemmel az eredmenyek.com-on,és kínomban felröhögtem mikor 4 perc alatt kaptunk kettőt,közben néztem a másik förmedvényt a magyar kézilabda meccset,,,hát ezek a no name hollandok simán lejátszottak....szóval ez ma nem volt fasza nap..

ne is mondd...én is inkább azt néztem mert éreztem hogy vért pisálunk megint a Bilbao ellen majd erre ott is leverik az ember hangulatát a ganédomb alá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16949

Hát ezt sikerült szépen elkúrni... Kurva idegesítő hogy megnyerettük a meccset ezekkel a gyökerekkel. Nagyon régóta nem láttam még ilyen aljasan, tisztátalanul, sunyi módon játszani egy csapatot, mint ezeket a baszk majmokat. Sokkal előbb helyre kellett volna tenni őket, nem csak a végén Giméneznek. Ment a színház egész meccsen, közben össze-vissza rugdaltak minket, minden következmény nélkül. Úgy látszik nekik kellett a madriddal döntőzniük... Ettől függetlenül nem volt kötelező gólt kapnunk két szöglet után is. Mondjuk a második góljuk hatalmas mák volt, arra azért nem szolgáltak rá. Sokadszor bizonyosodott be, hogy felállt védelemmel szemben nem tudunk játszani. Na meg az is, hogy 1-0 után megint visszahúzódtunk, teljesen indokolatlanul. Ezt sosem fogom megérteni, ugyanúgy mint a kisszögleteket, abból én még nem nagyon láttam gólt. Ezek rúgnak két szögletet a kapu elé, persze hogy betalálnak. Ma szinte mindent rosszul csináltunk, amit csak lehetett. Mondjuk ettől még Lemar esete büntető volt...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16948

Én követtem fél szemmel az eredmenyek.com-on,és kínomban felröhögtem mikor 4 perc alatt kaptunk kettőt,közben néztem a másik förmedvényt a magyar kézilabda meccset,,,hát ezek a no name hollandok simán lejátszottak....szóval ez ma nem volt fasza nap..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16947

Hiába hurrogtak sokan tavaly hogy miért kell ilyeneket vizionálni de kezd valós alakot ölteni az a károgás hogy Arsenalba süllyed a csapat
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16946

Szokjunk hozzá. A Bilbao lesz az új ellenfelünk a jövőben a bajnokságban is. A vezetőség nem változtat. Cholo marad és sajnos nem változik. Fiatalok nem kellenek nekünk értelmes játékost meg úgy néz ki nem tudunk elhozni egyenlőre legalábbis. Én nem izgulok nagyon emiatt a meccs miatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16945

Nem láttam a meccset...de egy újabb szög az Atletico koporsójába...nem értem mire vár a vezetőség...De már inkább hagyom is...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16944

Egy kicsit idegesítő, hogy a Bilbaonak mennyire bejött, hogy bedobnak egy fiatalt a mélyvízbe, nekünk meg eszünkbe sem jut az ilyen. A padon jó helyük lesz nekik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16943

A védelmünk egyszerűen harmat gyenge most is…sajnálom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16942

Menni fog ez, feltörjük előbb-utóbb a betonbunkert. Bár úgy könnyebb lenne, ha a tiszta büntetőt megkapnánk. Igen gyenge a bíró, agyonrúgnak minket szépen. Még egy lapáttal rá kell tenni, és nyerni fogunk!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16938

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a baszkok elleni tevelocsolókupa elődöntőre:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16920

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Keret a holnapi szupertevelocsolókupa elődöntőre:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16908

amfan beküldte:
Kár ezért a két pontért... De ez a védelem nagyon gólképes sajnos. Felipe egy bohózat, nem is értem néha mi jár ennek a palinak a fejében. A kipattanónál a büntető után is mit csinált??? Egy balerina is megirigyelhette volna, de ott még mákja volt hogy kezezett az ellenfél. Az első góljuknál is szerintem róla gurult be a labda, nem az ellenfélről. Carrasco és Lemar is igen gyenge volt ma, a belga két kontrát is elszúrt 2-2 után. Végül is ezek fényében jó lehet az iksz, de itt nyerni kellett volna. Egy senkiházi sevilla 11 ponttal van előttünk??? Ne már... Idén ők a mák-brigád, már most több meccset nyertek 1-0-ra, mint mi fénykorunkban egész idényben. De úgy érzem megfogjuk őket idény végére. :lol: Csak ahhoz igen sokat kell javulnunk, és Oblaknak sem ártana összekapnia magát kurva gyorsan!

Legyen igazad ! Végülis van realitása bőven de ahhoz tényleg sokat kell javulnunk. Felipe meg szerintem tipikus laza brazil focista. Van benne tehetség ezt a fejesei meg némely meccseken tavaly a védekezése is megmutatta. Fizikailag is rendben van a pali gondoljunk csak a szaltóira ennyi idősen. Egy nagy hibája van és az pedig az szerintem, hogy túl laza és lazán vesz mindent. 0 játékintelligencia és koncentráció. Valószínű ezért is került viszonylag későn Európába. Sok brazilt tudnánk sorolni akik szépen leszarták a pályájuk végét vagy akár a második felét is hiába voltak piszok nagy játékosok. Mondjuk ettől még nincs helye nálunk meg amúgyis a mi braziljaink rendre a szorgos fajtából kerültek ki eddig szerencsére. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16907

Kár ezért a két pontért... De ez a védelem nagyon gólképes sajnos. Felipe egy bohózat, nem is értem néha mi jár ennek a palinak a fejében. A kipattanónál a büntető után is mit csinált??? Egy balerina is megirigyelhette volna, de ott még mákja volt hogy kezezett az ellenfél. Az első góljuknál is szerintem róla gurult be a labda, nem az ellenfélről. Carrasco és Lemar is igen gyenge volt ma, a belga két kontrát is elszúrt 2-2 után. Végül is ezek fényében jó lehet az iksz, de itt nyerni kellett volna. Egy senkiházi sevilla 11 ponttal van előttünk??? Ne már... Idén ők a mák-brigád, már most több meccset nyertek 1-0-ra, mint mi fénykorunkban egész idényben. De úgy érzem megfogjuk őket idény végére. :lol: Csak ahhoz igen sokat kell javulnunk, és Oblaknak sem ártana összekapnia magát kurva gyorsan!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16906

Nagy kár érte mert így kezdünk bajban lenni a dobogó elérése kapcsán is. Égető szükség lenne cb-re vagy legalább fiatalokkal kísérletezzünk ha egyszer már ennyire csőd a szezonunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16905

Az egyenlítés után elkapta csapat a fonalat és tényleg benne volt hogy megcsapjuk Őket. Teljesen megzuhantak de nem tudtunk gólt lőni a kritikus 20 percben és a végére meg újra dominálni tudtak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16904

A végére sajnos elfogytunk...akár a védőink most Kondogbia is szépen kiszállt. Ennek tükrében örülhetünk az x-nek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16903

Lehet hülyén hangzik, de itt hagytunk két pontot... A második félidő alapján simán nyerhettünk volna, főleg a gólunk után voltak gondban a hazaiak. Mérges vagyok, mert ez a két pont nagyon fog hiányozni.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16902

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Érdemtelen x. :)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16901

kezd éledezni végre a játékunk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16900

amfan beküldte:
Amúgy új játékosunk van, lemaradtam valamiről? Lúdzsi... az ki lehet? :woohoo:

Lúdzsi kóreai K-popper vagy kínai karatemester. :lol: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16899

Amúgy új játékosunk van, lemaradtam valamiről? Lúdzsi... az ki lehet? :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16898

Na itt is az egyenlítés! Ennyi, kicsit nyomni kell őket, jön ott is a hiba. Ideje hogy nekünk is jusson egy kis mák. :lol: Nyerhető ez, mondom én!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16897

Kondogbia ! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16896

Ezt már tényleg nem hiszem el... ilyen szarházi gólt kapni megint. Sorra jönnek ezek a semmilyen gólok, és mennek el rajtuk a meccsek. Oblaknak sem sok szerencséje van ezekkel a gólokkal, alig vánszorognak át a labdák a gólvonalon. A sors visszavesz mindent, amit az előző idényben adott. Egy szar szürke, semmilyen játékot nem játszó villarreal vezet jelenleg ellenünk, nem hiszem el amit látok tényleg. Gyorsan össze kell szendnünk magunkat, mert itt igenis győzni kéne.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16895

Na! Koke a fedélzeten ! Most felgyorsítjuk a meccset :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16894

Ússzuk meg nagy verés nélkül. Ha nem esik vissza a sárga banda és mi nem javulunk hatalmasat más célunk itt ma nem lehet. Bár sok van még hátra és hátha balfaszkodnak Ők is még hátul bár kétlem. Albiol piszok lassú de megkockáztatom Savicnál is jobb védő még most is. Pau Torrest meg már sokat szopkodtam. Jó az a védelem sajnos bennünk meg nincs meg eddig az átütő erő. Azt sem tudjuk megint mit akarunk játszani. De hátha majd ezután !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16893

Megint megy a balfaszkodás hátul... Ezt a meccset pedig lehetne hozni, kontrákkal fogható ez a sárga takony. Cunha ha berúgja a helyzetét, nincs miről beszélni. Ehelyett összehozunk egy büntetőt, az szerencsére kimarad, de csak összehozunk nekik egy potyát. Semmi extrát nem mutat a villarreal, simán le lehetne védekezni, de sok a hiba. És az eladott labda is sajnos. Felipe és Lemar rettenet gyenge ma, a bal oldalunk nem áll a helyzet magaslatán. Ezt a meccset hozni kell mindenáron!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16892

Kemény egy félidőnk lesz pláne ha így beszorít minket többnyire az ellenfél. Ilyen védelemmel ha továbbra is ilyen könnyen ránk vezetik a labdákat csoda lenne ha nem kapnánk több gólt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.