Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16459

A hozzáállás végre rendben van és megérdemelten nyerünk de az számomra kérdéses mennyire lesz jó nekünk a továbbjutás ilyen játékkal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16458

amfan beküldte:
Igeeen!!! Nesze neked hogy szarok leszünk, meg tutira kiesünk!!! Kár volt előre károgni, azért mindig van bennünk annyi, hogy megrázzuk magunkat ha kell!!!!

Ezt a fos csapatot így kell verni de már a vezetés pillanatában eldőlt ez a meccs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16457

Igeeen!!! Nesze neked hogy szarok leszünk, meg tutira kiesünk!!! Kár volt előre károgni, azért mindig van bennünk annyi, hogy megrázzuk magunkat ha kell!!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16456

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Csak fújják már le ezt a kurva meccset a francba...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16455

koke, mint csapatkapitány. ez megunhatatlan poénforrás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16454

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Na végre egy jó döntes Porto is kap egy pirosat... ha nyerünk is szégyen ranezni a tabellara a 6 meccs után 7 pont ha nyrrünk gólarány meg vicc ez nem BL szint amit idén produkáltunk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16453

De azért sikerülni fog nekünk. A pool vezet és már egálban vagyunk a pirossal
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16452

nem érdemli meg egyik csapat sem , hogy tovább menjen
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16451

undorító ez a meccs..szégyen
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16450

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Ilyet Uerópa nem baszott amint vezetünk piros lap...ezzel a vedelemmel ez nehéz lesz...hogy baszná meg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16449

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Igen De Paul fühöngése nekem is feltűnt illetve Cunha mutogat mindig a többieknek menjenek letamadni...nem tudom mi lesz de Forza Atleti
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16448

De Paul életében nem dühöngött ennyit mint ma szerintem. Mondjuk nem is csodálom a világ egyik legjobb irányítója és folyamat csak a darálóban van.0 kreativitás .Mintha két 10 éves fifázna olyan ez a meccs
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16447

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Nem elfogultságból, de ez a spori melyik meccset nézi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16446

harmatos ma nagyon a Porto. Simán kellene hozni ezt a meccset még a védelmi gondjaink mellett is .Hajmeresztő ahogy passzolgatnak hátul de ahhoz nem ártana ha Gríz nem baszna el ilyen helyzeteket
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16445

Szegény Suárez..látszik rajt mennyire akart volna küzdeni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16444

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16434

Valami pozitívum a mai mecccs előtt. Az u19es csapatunk 2-1re legyőzte a Porto u19es csapatát, és így biztosította a továbbjutást a 16 közé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16432

Undorító mennyire tolja ez a mocskos lap a hazugságait ilyenkor. De az sajnos vitathatatlan, hogy Félix sehol sincs jelenleg és vagy Ő tehetségtelen vagy Simeone rendszere öli meg. De mindegy is mert itt lesznek a remek lehetőségek, hogy Cholo és Ő is bizonyítson újfent. Reméljük élni is fognak vele mert ha ez a 3 meccses időszak rosszul jön ki akkor tényleg nem tudom miért kellene Simeonét a padon tartani és valós hírek fognak jönni a távozási szándékokról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16431

Manu Sainz, a cikk szerzője egy Real Madrid szurkoló, nagyjából ennyit is ér a szarkavarása. Félix nem akar és nem is fog távozni, csak a szokásos szembe széllel próbálják befolyásolni a csapatot és a szurkolókat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16430

Ez csak a szokásos madridista hangulatkeltés, érdekes hogy ilyen hírek a derbi előtt mindig előjönnek. Az AS pedig köztudottan egy madridista újság. Szemét dolog ez, de persze nekik lehet. Félix természetesen rögtön cáfolta az egészet, esze ágában sincs távozni. Putamadrid!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16429

Na most olvasom az As-on, hogy Felix képviselői tárgyalnak a vezetőséggel, hogy engedjék el. Elméletileg Simeone rendszerét nem szereti, és szerinte a kvalitasait nem tudja itt megmutatni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16426

Ettől függetlenül kíváncsi leszek az esti meccsre hogy minden mindegy alapon(amúgy nem mindegy) de neki ugrunk a Portónak ,vagy hozzuk a hígfost??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16425

Milyen érdekes egyébként,ha a Liverpool ellen nem kaptunk volna ki a spori jóvoltából,most egy sima x is elég lenne.De nem értem továbbra sem ...ha tudunk úgy játszani mint azon a meccsen,és előtte a bajnokin,miért nem lehet folyamatosan?
Nem vágom 3-4-5 évre visszamenőleg sem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16424

Hajpa-yes beküldte:
Én mint az egyik legrégebbi károgó,engedjétek meg hogy újfent elkezdjek károgni...pedig ti vagytok a tanuk rá hogy próbáltam pozitívan a dolgokhoz állni.Természetesen ha a csapat felszántja a pályát és hajt mint állat és vagy a spori elcsalja a meccset vagy egyszerűen az ellenfél jobb,akkor is elégedett leszek.De megint eljutottunk egy értékelhetetlen szintre...Ha úgy játszunk mint az elmúlt 2-3 meccsen,akkor 3 vereség.Őszintén jobb is ha nem megyünk tovább....így...ilyen állapotban.

Én is így gondolom. Nem tűnünk elég érettnek a BL-hez idén (se). Nem akartam úgy fogalmazni, hogy az eddigi produkciónk így az utolsó körre elérve, egy merő szánalom volt eddig és lehet nem kéne erőltetni tovább ami nem megy.
A bajnoki címért való versenyfutás dettó. Jó ha a jövő évi BL-szereplésre elegendő helyre sikerül befutnunk majd ezzel a rendkívül hullámzó (konkrétan a a tizenöt lejátszott meccsből, vagy három volt bajnokhoz méltó) teljesítményünkkel.
Egy sokkal erősebb kerettel nem tudja megoldani egyik fronton sem a tisztességes szereplést Cholo. Ez azért elgondolkoztató.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16420

Nyilván nem a csapat ellen szurkolok,de jelen állás szerint a Portó otthon lelkes lesz,nekünk meg ha igaz nem lesz egyik belső védőnk sem...így még óriási blama is lehet...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16419

Én mint az egyik legrégebbi károgó,engedjétek meg hogy újfent elkezdjek károgni...pedig ti vagytok a tanuk rá hogy próbáltam pozitívan a dolgokhoz állni.Természetesen ha a csapat felszántja a pályát és hajt mint állat és vagy a spori elcsalja a meccset vagy egyszerűen az ellenfél jobb,akkor is elégedett leszek.De megint eljutottunk egy értékelhetetlen szintre...Ha úgy játszunk mint az elmúlt 2-3 meccsen,akkor 3 vereség.Őszintén jobb is ha nem megyünk tovább....így...ilyen állapotban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16415

SzabiBali beküldte:
Hát srácoklányok én nagyon nem tudom elhinni, hogy ha ezt a 3 meccset veszítjük, akkor ne legyen valami. Ha reálisan számolok, akkor ha elveszítjük a következő 3 meccset akkor bl 4. hely, bajnokság 5. hely. Nem lesz európa liga, és nagyon kevés eséllyel lesz bl. Emellé a rajongók egyre nagyobb hányada szeretné simeonét elküldeni, még Futre is elégedetlenségét fejezte ki Simeonével kapcsolatban (pedig ő estek többségébe támogatta a mestert). Egyre nagyobb a nyomás, és ez mindenkin érezhető. Ha a vezetőség nem fogja meneszteni idén, akkor soha.

Futre mint egyik legenda a másiknak beszélhetne a fejével is, hogy mi a bánatot művel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16414

Hát srácoklányok én nagyon nem tudom elhinni, hogy ha ezt a 3 meccset veszítjük, akkor ne legyen valami. Ha reálisan számolok, akkor ha elveszítjük a következő 3 meccset akkor bl 4. hely, bajnokság 5. hely. Nem lesz európa liga, és nagyon kevés eséllyel lesz bl. Emellé a rajongók egyre nagyobb hányada szeretné simeonét elküldeni, még Futre is elégedetlenségét fejezte ki Simeonével kapcsolatban (pedig ő estek többségébe támogatta a mestert). Egyre nagyobb a nyomás, és ez mindenkin érezhető. Ha a vezetőség nem fogja meneszteni idén, akkor soha.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16413

A következő 3 meccsen feltámadás kell. Ha az összesen vesztünk is de legalább az elejétől a végéig küzdjünk már teljes erővel mert rajtunk kezd röhögni mindenki megint. De az biztos ha ilyen beszarik leszünk akkor már Karácsonyra bajnok a Real és kiesünk a picsába és Simeone akkor is marad és nagyon lassan de biztosan rombolja le amit Ő épített fel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16412

Hajpa-yes beküldte:
Simeone szarjon sünt!Mennyen a picsába.Mondanám hogy ezt már direkt csinálja,de ez hülyeség...egyszerűen bevan savanyodva.Hétről-hétre semmirekellő taktikát tud kihozni ebből a keretből.Nevetséges az egész. Káááár.

Biztos hogy direkt csinálja. Ebben a filozófiában hisz és azzal, hogy tavaly bajnok lett - továbbra is csak ezt tudom mondani hiába nem tetszik sokaknak-80 %-ban Suárez extrája és a nagyok jelentős hanyatlásának köszönhetően emiatt ezzel takarózik szerintem magában, hogy hát tavaly is működött hiszen a szezon végén ilyen meccseket Toltunk csak több szerencsénk volt meg jobban hajtottunk de ataktika a szezon végén pont ez volt mint ezen a meccsen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.