Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meccsek alatti "értekezés"

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17023

Elmúlt 10 meccs, 6 vereség és igazából mind verhető volt. Csak nem nekünk sajnos. Olyan alapvető hibák vannak, totálisan padlón van a csapat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17022

Persze mi lenne ha... de azért megnéztem volna ezt a meccset Felipe hibája nélkül. Cunha azért átírhatta volna ezt a meccset, de kimaradt az ajtó - ablak helyzet. Semmivel nem jobb ez a Soci nálunk, egyszerűen éltek az ajándékkal. Külön idegesítő, hogy gólt rúgattunk ezzel a botlábú norvéggal. Kurvára csalódott vagyok, mert ez az ellenfél verhető volt.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17021

Felipe lehet direkt csinálja már. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17020

Megérte nem a fiatalokat kezdetni.. labdát szerezni nem tudunk, ha meg van utána nincsen két jó passz. Carrasco kapott egy jó labdát az elején és ennyi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17019

Na Felipe lehet el is intézte a továbbjutást. De gyerekek, az hogy nincs mákja a Socinak... ez komoly? Hát ez a második gól is mi volt? Semmi ez a Soci, én még bízok, csakazértis!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17018

Felipe óriási :lol:
Már nem is idegeskedem, teljesen retardált a pali.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17017

Van 3 középpályás és akkor ivelgetunk Felixre... Senki se tudja a feladatát. Fele ember presszingel, középpályások egymásra várnak. Mindenki menjen hátra védekezni ez a taktika, aztán majd lesz valahogy. Hát igen kapunk egy gólt , mint általában mindig és akkor mindenki nyugalomra inti a másikat és szépen, tisztelettudoan kikapunk...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17016

én értem hogy sérülések..azt is elfogadom hogy nincs szerencsénk sem idén meg az ellenfeleknek van de azt amit ma is műveltünk eddig azt nem lehet megmagyarázni ..teljesen vakon van az ember a taktikával.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17015

Simeone ideje lejárt. Hiába hisztiztek nincs itt semmi keresnivalója. Okádék a játékunk megint
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17014

Tizenöt perc után már három gólt lőhettek volna, ha egy kicsit pontosabbak, szó sincs mákról sajnos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17013

Sajnos az kevés vigasz, hogy a Sociedad is kalap szar. Engem a csapat érdekel, de összevissza futkosnak. Semmi elképzelés. Simeone meg Koke állandóan nyugtat kitárt kezekkel. Csak nem tudom minek. Varatlant kell húzni, előre játékot elroltetni. Katasztrófális amit látok, pedig aztán én elég optimista szoktam lenni a fiúkkal szemben...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17012

Miért, a Socinak mi a játéka? Segítek, semmi, csak a szokásos mák.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17011

Ezt nem hiszem el... Megint egy ilyen szar potyát kapunk. Semmivel nem jobbak ezek a baszk tetvek, csak ott van nekik a mázlifaktor. Nálunk csak kapufa, pedig lehetne már egy kis szerencsénk. Behúzzuk ezt, ha beledöglünk is!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17010

Legalább ma nem lehet mondani a játékunkra, hogy szar. Mert szó szerint nincsen játékunk. Esetleges minden, fogalma sincs a fiúknak, hogy mi a taktika ma. Felixre ivelgetunk. Pontrúgás 0. Védők 3an egymást akadályozzák, stb, stb. Elég elkeserítő ezt látni és megélni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #17003

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Kezdő a Szocik ellen:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16964

Megnéztem kik játszottak a védelemben a legtöbbet. Hermoso, Llorrente, és Savic 1090 perccel 13 meccsen a harmadik. 1800 perc volt a 20 meccsen, 1000 alatt játszott: Gimenez, Trippier, Kondogbia, Felipe, Lodi, Vrsaljko. Semmi stabilitás nincsen, Carrasco is 3 poszton játszik. Griezmann és Lemar se éri el az 1000 percet, Joao és Cunha kb 500 perc...Szóval tényleg összevissza állunk fel mindig a sok hiányzó miatt, nem is bántom Cholot emiatt. De így úgy sincs esélyünk kb semmire, miért nem próbálja ki a fiatalokat??? Tényleg semmit nem várok már ettől a szozontól, csak hogy a 4ben benne legyünk és végre játszanak az ifik is, mert van bennük potenciál!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16963

Kondogbia az idényben harmadszor, Llorente negyedszer sérült. Totális káosu ez a szezon. Mire végre Kondogbia uralná a középpályát kiállítják abajnokságban, ráadaásul le is sérül, hogy a kupában se tudjon játszani. Remélem végre Cholo hozzányúl a fiatalokhoz. Carlso Martin jobb bekknek, Serrano középre és Guliano előre. Semmi veszteni valónk nincsen. Ha nem menne nekik, félidőben lehet cserélni, de mennyi eltiltás és sérülés kell már, hogy végre egy ifi pályára lépjen??????
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16962

balint18 beküldte:
Atletitom beküldte:
szerintem a szezon végéig Simeonét sehogy sem meneszti a vezetőség. Ha következő időszak is ilyen szarul jön ki amire jelenleg jó esély van akkor húzós lesz a harmadik hely elérése is a bajnokságban. Én már korábban letettem a Sevilláról is. Túl nagy a tumultus és van 4-5 csapat aki jelenleg jól eséllyel harcol a 3-4 helyért. Nem lesz sétagalopp csak addig is odaérni. Valahogy ezt kellene megoldani mert hát nem szurkol az ember a csapat ellen még ilyenkor sem és aztán kellene a pénz is.

amúgy Gimenez most eltiltott lesz a bajnokságban vagy mivel ez külön sorozat így nincs ott jelentősége a pirosnak ugye?
Gimenez nem játszhat kupában a Soci ellen, én úgy tudom.

Köszi mindegyikőtöknek. Legalább a bajnokságra nem vonatkozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16961

Így van a kupára vonatkozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16960

Atletitom beküldte:
szerintem a szezon végéig Simeonét sehogy sem meneszti a vezetőség. Ha következő időszak is ilyen szarul jön ki amire jelenleg jó esély van akkor húzós lesz a harmadik hely elérése is a bajnokságban. Én már korábban letettem a Sevilláról is. Túl nagy a tumultus és van 4-5 csapat aki jelenleg jól eséllyel harcol a 3-4 helyért. Nem lesz sétagalopp csak addig is odaérni. Valahogy ezt kellene megoldani mert hát nem szurkol az ember a csapat ellen még ilyenkor sem és aztán kellene a pénz is.

amúgy Gimenez most eltiltott lesz a bajnokságban vagy mivel ez külön sorozat így nincs ott jelentősége a pirosnak ugye?
Gimenez nem játszhat kupában a Soci ellen, én úgy tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16959

szerintem a szezon végéig Simeonét sehogy sem meneszti a vezetőség. Ha következő időszak is ilyen szarul jön ki amire jelenleg jó esély van akkor húzós lesz a harmadik hely elérése is a bajnokságban. Én már korábban letettem a Sevilláról is. Túl nagy a tumultus és van 4-5 csapat aki jelenleg jól eséllyel harcol a 3-4 helyért. Nem lesz sétagalopp csak addig is odaérni. Valahogy ezt kellene megoldani mert hát nem szurkol az ember a csapat ellen még ilyenkor sem és aztán kellene a pénz is.

amúgy Gimenez most eltiltott lesz a bajnokságban vagy mivel ez külön sorozat így nincs ott jelentősége a pirosnak ugye?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16958

Megnéztem az összefoglalót...Teljesen egyértelmű Bilbao győzelem volt,és a pontrúgásaikkal tönkrevertek bennünket.A Man Unitednek csak erre kell öszpontosítania és zsebben a továbbjutásuk a BL-ben..De ne jussunk tovább szerintem,,mondjuk nem is fogunk...a Sociedad is megfog búgni minket...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16957

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Nem veszitek azt észre hogy Cholo totálisan tanácstalan?Nem tud mit kezdeni a dolgokkal..Lesz a bronzért meccs??Mert akkor ideje volna megnézni Lecomtot,meg a sok fiatalt...

Nem lesz bronzmeccs, tavaly se volt. Amúgy ennek a fostos teveitató final fournak sincs semmi értelme. A döntőben két nem érintett csapat fog összecsapni.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16956

És fasza kis könnyed meccsek jönnek...(bár nekünk lassan minden meccs necces lesz...):Sociedad,Valencia,Barca....Most mi a brééét csináljak??Csak nem szurkolok a csapat ellen....De ha a kupából is kiesnénk,meg buknánk a két meccset,lenne változás???(Az nem megoldás ha megvesszük ez a Wass-embert....)Az balfaszság...(Bár egy éve ugyan így már majdnem a miénk lett Rodrigo,és jött helyette Dembélé....)..csóri...arra az össz 80 percre..se.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16955

igaz..ott se rakott be senkit..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16954

Hajpa-yes beküldte:
Nem veszitek azt észre hogy Cholo totálisan tanácstalan?Nem tud mit kezdeni a dolgokkal..Lesz a bronzért meccs??Mert akkor ideje volna megnézni Lecomtot,meg a sok fiatalt...

a Majahonda ellen se tette be Őket ..szerintem akkor se teszi be ha lesz bár nem tudom lesz-e szerintem itt nincs bronzért meccs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16953

Nem veszitek azt észre hogy Cholo totálisan tanácstalan?Nem tud mit kezdeni a dolgokkal..Lesz a bronzért meccs??Mert akkor ideje volna megnézni Lecomtot,meg a sok fiatalt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16952

biashead beküldte:
SzabiBali beküldte:
Egy kicsit idegesítő, hogy a Bilbaonak mennyire bejött, hogy bedobnak egy fiatalt a mélyvízbe, nekünk meg eszünkbe sem jut az ilyen. A padon jó helyük lesz nekik.

Abszolút adom. Beszari taktika, itt az eredménye.

Csak egy kérdés: Cholo miért vette le Kondogbiát? Abban a pillanatban megszűnt a kp-s szűrés. Kaptunk is 2 gólt azonnal.

Szerintem sérülés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16951

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
SzabiBali beküldte:
Egy kicsit idegesítő, hogy a Bilbaonak mennyire bejött, hogy bedobnak egy fiatalt a mélyvízbe, nekünk meg eszünkbe sem jut az ilyen. A padon jó helyük lesz nekik.

Abszolút adom. Beszari taktika, itt az eredménye.

Csak egy kérdés: Cholo miért vette le Kondogbiát? Abban a pillanatban megszűnt a kp-s szűrés. Kaptunk is 2 gólt azonnal.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meccsek alatti "értekezés" 2 éve 3 hónapja #16950

Hajpa-yes beküldte:
Én követtem fél szemmel az eredmenyek.com-on,és kínomban felröhögtem mikor 4 perc alatt kaptunk kettőt,közben néztem a másik förmedvényt a magyar kézilabda meccset,,,hát ezek a no name hollandok simán lejátszottak....szóval ez ma nem volt fasza nap..

ne is mondd...én is inkább azt néztem mert éreztem hogy vért pisálunk megint a Bilbao ellen majd erre ott is leverik az ember hangulatát a ganédomb alá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.