Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 1 éve 8 hónapja #18454

Ennek a Man u-nak honnan van ennyi pénze már ha szabad kérdeznem, nem elég hogy a 20-ik új játékosukat veszik de még rinyáldót is fizetniük kell mellette, ráadásul 60 misiért veszik Casemirot is, hihetetlen
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 8 hónapja #18453

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Carrasco az új pletyka alap....ugye kitaláljátok ki szeretné???Persze hogy a Man united...

Cerci nem kellett nekik soha, vagy Szappanovics? :lol:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 8 hónapja #18452

Carrasco az új pletyka alap....ugye kitaláljátok ki szeretné???Persze hogy a Man united...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 8 hónapja #18449

A Transfermarkt csinált egy kis kapus rangsort.Top 10.
Oblak a 4. lett a sorban holtversenyben Édersonnal piaci értékük mindkettőjüknek 45-45 millió euró.
Utánuk jön Allison és Donnarumma,50-50 misivel és a legtöbbet érő patkány barátunk Curtoise 60 millióval.
Nekem ez a sorrend érdekes....mint mindíg....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18413

Hajpa-yes beküldte:
Szerintem Witsel lesz az egyik belső védő.

Csak kellene még egy épkézláb belső védő, na meg egy jobbhátvéd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18410

Szerintem Witsel lesz az egyik belső védő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18392

A Valencia két fiatal Barca középpályással is erősítene.Ez azért érdekes mert esetleg lehet hogy Soler helyére keresik az embert?Az tuti hogy Guedes a Wolvesbe igazolt.De ő inkább szélső.Hátha....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18370

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
LaLiga Memory: Miguel Ángel Moyà

https://www.youtube.com/watch?v=wDqbn1beB2s
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18362

sebokmisi14 beküldte:
Valaki tudna segíteni, hogy hol lehet nézni a mai United meccset? Köszönöm Általában a Hesgoal szokta közvetíteni az angol érdekeltslgű meccseket, így ezt is.
www.hesgoal.com/news/Atletico_Madrid_vs_Manchester_United.html
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18361

Valaki tudna segíteni, hogy hol lehet nézni a mai United meccset? Köszönöm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18359

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Los 10 de los 10: Antoine Griezmann

https://www.youtube.com/watch?v=lM2M6TchUvY
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18358

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Én csak 2010 őszétől láttam őt, illetve a két kupadöntőben nyáron, de már onnan is látszott, milyen fontos tagja a csapatnak.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18354

a lövéssel és pontrúgással kapcsolatos képességeit meg külön ecsetelni meg felidézni sem kell mert a videó magárét beszél. Én nagyon szeretem ezeket az összefoglalókat. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18353

biashead beküldte:
TOP 10 Goles: Antonio López

https://youtu.be/glab8lu0_rs

PS: faszbúkon ne keressetek, kilőttem az űrbe a profilomat.

Kevés szó esik róla pedig nagy játékos volt és Gabihoz hasonló valódi vezér is lett a 2000 res évek végére. Én nagyon szerettem a játékát. Nem volt ugyan olyan klasszis védő mint mondjuk Godin de nagy harcos és szerethető figura volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18352

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
TOP 10 Goles: Antonio López

https://youtu.be/glab8lu0_rs

PS: faszbúkon ne keressetek, kilőttem az űrbe a profilomat.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18344

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Los 10 de los 10: Raúl García

https://www.youtube.com/watch?v=1d_87aXBe3A

Az első néhány még Atleticó-színben.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 9 hónapja #18337

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Los 10 de los 10: Koke Resurrección

https://www.youtube.com/watch?v=AlTGe7tZOr8
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18317

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Top moments: Leo Franco

https://youtu.be/isoq2-oHUww
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18305

Persze pl ha Cunha berobban mint anno Costa akkor probléma megoldva
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18304

az kétségtelen hogy az első szezonos Suárezt nem fogják tudni pótolni. Nincs olyan klasszis gólvágónk mint az elmúlt évtizedekben szinte mindig volt. Nekem is fáj azért ez top 5-ös támadósor ide vagy oda.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18303

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Manolo beküldte:
Hajpa-yes beküldte:
Mi pont ezért nyarvogung. Szépen levezetted,és a lényeget hagytad utoljára!Védők kellenének,mert középen és elől elvoltunk,de pont oda nem jött még senki ahova nagyon kellene. Lino pedig kölcsön lesz adva...ide a rozsdás bökőt..

Szerintem, ahogy tavaly, bár ott negatív értelemben, de idén is a védelmen fog múlni a csapat jó szereplése, nem a támadókon. Ha ezt a rendkívül foghíjjas védelmet (konkrétan nincs egyetlen jobbhátvédünk sem), nem sikerül megerősíteni, akkor nekünk megint epizódszerep jut a La Ligában (is).

Azért azt tegyük hozzá, hogy ha a sokszor görcsölő támadószekció hozná a tudásszintjének megfelelő gólkapacitást, akkor ilyen rogyadozó védelemmel is behúzhattuk volna minimum a ligát.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18301

Az biztos hogy a támadó szekciónk világszínvonalban is top 5 -ös Tuti...
A középpálya se kimondottan rossz.Ha Oblak marad,kapus a legjobb(Grbic szerintem nem marad,nagyon sok a kérője,oda ha megy szintén kellene valaki feltörekvő fiatal inkább mint rutin levezető róka)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18300

A védelem erősítésére gondolok én is amikor várok még érkezőket. Csak én még Solerről is álmodozom. De a védelem a legfontosabb ott legyünk meg aztán akkor már tudunk tényezők lenni minden porondon
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18299

Hajpa-yes beküldte:
Mi pont ezért nyarvogung. Szépen levezetted,és a lényeget hagytad utoljára!Védők kellenének,mert középen és elől elvoltunk,de pont oda nem jött még senki ahova nagyon kellene. Lino pedig kölcsön lesz adva...ide a rozsdás bökőt..

Szerintem, ahogy tavaly, bár ott negatív értelemben, de idén is a védelmen fog múlni a csapat jó szereplése, nem a támadókon. Ha ezt a rendkívül foghíjjas védelmet (konkrétan nincs egyetlen jobbhátvédünk sem), nem sikerül megerősíteni, akkor nekünk megint epizódszerep jut a La Ligában (is).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18298

Hajpa-yes beküldte:
Más téma:
A Barca közel 70 millió euróért fogja leigazolni a Leeds United brazilját Raphinnát.....Na most tudjátok,erről beszéltünk már...Ezeket a dolgokat nem fogom megérteni ugye egy éve sincs hogy majdnem becsődölt a barca..

Ez a gyors fordulat számomra is hihetetlen, és még ha hozzávesszük, hogy Lewandowskira is alkudoznak a Bayernel és hajlandóak voltak 35 millió euróig elmenni, a Bayern ugyan 50-et akar, de ez sem rémisztette még el a katalánokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18297

Mi pont ezért nyarvogung. Szépen levezetted,és a lényeget hagytad utoljára!Védők kellenének,mert középen és elől elvoltunk,de pont oda nem jött még senki ahova nagyon kellene. Lino pedig kölcsön lesz adva...ide a rozsdás bökőt..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18295

Az igazolásokról: nem értem mi a gond, hiszen négy játékos is érkezett, Witsel, Lino, plusz Morata, és Saúl. Sok csapat kiegyezne hasonló kaliberű érkezővel. :lol: A belgát én nem írnám le előre, nem lesz rossz ő ott középen Kondogbia mellett, vagy helyett. A brazil srácról ódákat zeng az, aki igazán ismeri a portugál ligát, reméljük nálunk is jó formát mutat majd. Moratát és Saúlt ismerjük, előbbi ha tud hozni 12-15 gól között már jók vagyunk, utóbbi pedig bízzunk benne új lendületet kapott ettől a távol töltött egy évtől, és visszatalál régi önmagához. Ha ez a négy játékos valós tudásán teljesít, szép reményeink lehetnek! Nálam sajnos a védelem már nem ilyen biztató... nincs jobbhátvéd, és a középső védők számát is keveslem. Giménez porcelánlábait ismerve kell még oda ember, mert valljuk meg őszintén, Felipe detto Vrsaljko, nem ez a szint. Savic jó lenne, de az utóbbi időkben ő is "elGiménezesedett", igen sokat volt sérült. Ez így kevés lesz. Hermoso szintén Felipe, szóval ide kéne még valaki. De a legégetőbb gond a jobbhátvéd kérdése, ide mindenképp kellene valaki. Remélem Cholo, és a vezetőség is így gondolja. Aztán hogy van-e rá pénzünk, az egy másik kérdés...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18294

Ki lehet nyugodtan mondani: az új csíkos mez egyszerűen szörnyű, talán minden idők legvisszataszítóbb csíkos-hazai meze. Hogy ezt ki hagyta jóvá nem tudom, de szarhatna sünt jó pár hétig. Az idegenbeli fekete-kék kombós mez viszont biztató, elég jónak tűnik.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18293

Witsellel és az új hullámos mezzel most fényképezkedett le Cerezo.A belgát már minősítettem,a mez Guano az elnökre nem mondok semmit...(még)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18292

Kezd nagy lenni nálunk a csend viszont. Eddig boldog boldogtalan össze volt hozva velünk még a pletykalapok Crt is emlegették és a Witsel Lino üzletek óta csend van. Gondolom az is a baj hogy nem sikerül eladni akiket szeretnénk vagy nem tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.