Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19290

Végre néznék egy kis focit is...ha saját meccsinken nem látok vagy csak kb 10-15 percet....max
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19289

Kit érdekel a madrid? Na meg a rayo? Minek nézel ilyen okádék gárdákat? :lol: :lol: :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19288

Fiúk-lányok...Most nem azért.....Nézi valaki a Rayo-Margit meccset??Kérdésem:A mi játékosaink miért nem tudnak ennyit küzdeni harcolni és FOCIZNI??54. perc 2-2,Itt minden van.Na mind egy.Csak mert ugye mi meccseinket nem nagyon nézem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19264

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Szerintem jól látod.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19249

Nyilvánvaló, hogy a zsenge BL-szereplés és a továbbjutás elmaradása, a bekalkulált pénzek szintén elmaradása miatt hatással lesz a keretre, mondjon bárki bármit, a szipi-szuper anyagi helyzetünkről (amiből mi nem látunk semmit, csak azt, hogy ne telik egy épkézláb piacképes játékosra, de Simeone rekord nagy zsozsót markol fel, és szerintem a vezetőség is tömi a zsebét a klub kárára).
Szóval igen is lesznek fájdalmas távozások, még lehet már a télen is, de legkésőbb nyáron. A piacképes játékosokat (Félix, Carrasco, De Paul, esetleg Cunha, szerintem Morata senkinek sem kell, de hátha) piacra dobjuk.
Helyettük veszünk, vagy kölcsönbe veszünk, rutinos öreg rókákat, lehetőleg ingyért vagy két doboz cigi áráért. Aztán elszenvedgetünk tovább a bajnokságban, harcban a BL-indulás jogáért.
Én nem félek attól, hogy most nagy fiatalításba kezdünk, és építjük a jövő csapatát, amíg Simeone a mester. Már 4-5 éve képtelen fiatal játékost beépíteni a keretbe Cholo, nem hiszem, hogy most hirtelen csoda történik. Lino, Camello, Serrano, Riquelme, Nehuen Perez, stb., mind megy a levesbe, szép lassan megszabadulunk tölük.
Én így látom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19247

Fogadni mernék hogy komoly távozóink is lesznek legkésőbb nyáron értékbecslés ide vagy oda. Gil Marín nem hülye. Ha valóban kiakarja maxolni azt a lóvét amit a tulajdonjogáért kap akkor ütőképes csapat kell ami a bl-re is esélyes ismét és Cholo alatt ez a csapat nem elég ütőképes a Bl-szerepléshez sem jelenleg. Tehát ha nem akarunk más edzőt akkor másik csapat kell. Minden nem fog így maradni tehát több sebből vérzik az állítás miszerint nem lesznek nagy távozások..komolyan vehető igazolás lesz és töretlen a bizalom Simeone felé. Ezek így együtt nem valósulnak meg az teljesen biztos. Külön-külön persze lehetségesnek tartom én is. Vagy komoly távozók lesznek vagy Simeone megy vagy egyik sem de nem lesz normális igazolás és fiatalok nem kapnak lényegesen több lehetőséget. Ennyi kutyaütő mellett (Felipe,Hermoso, a folyton sérült Lemar és sajnos Saúl is)a 3 fiatalnak sincs hely a keretben. Már ehhez is távozók kellenek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19246

Nem kell izgulni ..Gündogant szeretnénk ingyen megszerezni majd több forrás szerint is. Ergo annyira mégsem akarunk a fiatalokra alapozni és a pénz sem vet fel minket. Hátha a Simeonéval kapcsolatos hír sem igaz és a háttérben a vezetőség már nyomást gyakorol rá Enriquevel..ez sem kevésbé hihetetlen mint az hogy a vezetőség beleszól kit rakjon Cholo a pályára. Mindegy mit mond Berta ha nem akarja nem teszi be Linoékat. Ha mégis akkor nyomást helyez rá a vezetőség tehát nem bíznak már benne töretlenül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19245

"Matteo Moretto így összegezte a helyzetet:
A klub teljes támogatást biztosít Simeonénak, semmilyen fajta megrendülés nincs az irányában. (És persze a szerződéshosszabbítás is ugyanúgy napirenden van.)"


Gondolom, hogy élvezkedhetnek az ilyen hír hallatára a margitkák... :unsure:
(a fene essen bele a semmiből sem okuló vezetőségbe)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19244

Köszi Máté.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19243

Matteo Moretto így összegezte a helyzetet:

A klub teljes támogatást biztosít Simeonénak, semmilyen fajta megrendülés nincs az irányában. (És persze a szerződéshosszabbítás is ugyanúgy napirenden van.)

Fontos játékos csak olyan feltétellel távozhat, mint eddig is: ha az érkező ajánlat megegyezik a klub értékbecslésével. (Emlékeztető: az Atleti Félixért már visszadobott 100 és 120 milliós ajánlatokat, így például az ő esetében ennél jóval magasabb összegre lenne szükség.)

A klub emellett a szerződéshosszabbításokat is igyekszik kezelni: Koke szerződése például 2024-ben jár le, a tárgyalások még nem kezdődtek meg a hosszabbításról, de lassan erre is sort kell keríteni.

Emellett még egy fontos elhatározás született: a következő szezonban a vezetés (valószínűleg Berta) lehetőséget akar adni a fiataloknak, Barrios, Riquelme és Samuel Lino a három érintett ebben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19239

Kijött a Forbes 100 leggazdagabb spanyoljának listája, M. Á. Gil a 62. helyről megint előre lépett, jelenleg ő az 52. leggazdagabb spanyol 550 millió eurós becsült vagyonnal, ami 150 millió eurós növekedést jelent tavalyhoz képest. MAG amúgy tipikusan az a tulaj, aki szinte soha nem hitelez a saját tulajdonú klubjának, az Atleti lehetőségei ezért szoktak limitáltak lenni, viszont így, hogy a saját részvényeinek eladását tervezi, nem hiszem, hogy hagyja degradálódni a csapatot és csökkenteni az értékét, ezért is nem hiszem, hogy bármilyen jelentős játékoseladás lenne januárban, maximum talán egy peremember, de egy igazolást inkább elképzelhetőnek tartok, aztán persze meglátjuk. Legújabb tervek szerint nagyjából 2024-2025 körülre szállna ki a csapatból, amire elkészül a sportkomplexum és 1-1,5 milliárd euróra emelkedne a csapat piaci értéke. Elvileg már van is egy érdeklődő amerikai konzorcium.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #19150

Hajpa-yes beküldte:
Tom.szerintem valamelyik angolhoz fog menni.

Legyen igazad. Mondjuk azt nem tudom mennyiért adjuk majd el. De hiába kér a vezetőség eszelős árat annyit senki sem fog adni érte szerintem mint amennyiért mi vettük. Nem fejlődött egyénileg szinte semmit nálunk csak elvesztegetett pár fontos évet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #19149

Tom.szerintem valamelyik angolhoz fog menni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #19148

Gimenezt és Oblakot leszámítva a 3 elvileg legjobb képességű játékosunk távozna ha ez realizálódik...talán még ha formában akkor Llorente az akit ehhez a szinthez lehet mérni. Bár őszintén szerintem Carrascoban és De Paulban is sokkal-sokkal több van mint amennyit többnyire itt láttunk tőlük. Félix meg már tavaly is távozni akart. Ha jól emlékszem én akkor is írtam hogy gondok vannak ott de el lett ütve azzal hogy jajj hát sérült volt meg milyen tökös gyerek hogy úgy nyomta végig a szezont na meg majd ha egészséges lesz..az első fordulóban robbantott azóta meg ott van megalázva ahol lehet. Ha ""nagyon nagy szerencsénk lesz"" a Real megfricskáz minket és leshetjük ahogy lövi majd a gólokat ellenünk már tavaly is őket emlegették mint fő érdeklődőket ha nem csalnak az emlékeim..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #19147

Mivel buktuk a BL-t ezáltal elég sok pénztől elesett a klub. Amúgy is 40 millió(-mások szerint van az 60 milliós is) hiányunk volt a nyáron,ezt még tetézük ezzel a gyatra BL szerepléssel. Nagyon nagy a valószínűsége hogy a téli átigazolási szezonban vezér áldozatokat kell bevállalni a piac oltárán. Így majdnem 100%-ig biztos hogy Felix menni fog,de ha nem télen a nyáron ezer százalék.(Személy szerint jobban jár ha innen elmegy...).De nem érezheti magát biztonságban Carrasco és De Paul sem....Ok és okozat...Mindenki elado...csak Cholo nem...érthetetlen...(de azért értjük mi..)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #19097

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
TOP GOLES: Adrián López (La Liga Santander)

https://www.youtube.com/watch?v=YEucrWMqxRI
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #19035

A nagyórrú belga patkány majom micsoda hisztit levágott hogy csak hetedik lett a rangsorban tegnap.Mit gondolt a ratyi majom??Majd hogy ő nyeri az aranylabdát mert egyszer összejött neki?Oblak mit momdjon??Vagy Godin?Vagy a 16-ban és 18-ban top formában lévő Griezmann??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #18921

Egyébként eléggé koros az Ő keretük is. Ez egy intő jel is lehet akár számunkra a következő 1 max 2 szezont nézve. Főleg hogy a sérülésekkel is gondjaink vannak egyfolytában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #18920

röviden ahogy Ákos írja..de mellettük még Diego Carlos is ment. Tulajdonképpen a Kounde-Carlos hátsó alakzat nekik olyan volt mint anno nálunk a Miranda -Godín kettős. (csak persze nem olyan magas szinten :lol: )
Ezt a két egyébként tényleg ügyes védőt-Koundét én már korábban is szívesen láttam volna nálunk - egyáltalán nem tudták minőségben pótolni ergo a védelmük közepe borzasztóan gyenge.. emellett Ocampos távozása már csak hab a tortán. De mondhatjuk a Navas- Rakitic- Fernando-Papu Gomez-Delaney sort is akikre egyszerre szakadt rá a kor és estek nagyot az elmúlt évekhez képest. Lamela nem vált be ahogy igazán Rafa Mír sem. En- Nesyri meg úgy néz ki hosszabb távon nem tudja pótolni a fénykorában ott játszó Ben Yeddert. De lehet az Ő gyengélkedése csak azért van mert a csapat túl gyenge lett körülötte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #18919

Hajpa-yes beküldte:
Emberek!Mi történt a Sevillával?Lehet párótokat nem érdekli,de egy szívós küzdős jól igazoló csapat volt,és igencsak szorongattak minket a dobogóért folytatott küzdelemért az elmúlt 3-4 idényben. Kipukkdtak? Elzavarták az edzőt,és Sampaoli lett újra.Mi történhetett velük?
Eladták Koundét és Ocampost, az nagy érvágás nekik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 6 hónapja #18918

Emberek!Mi történt a Sevillával?Lehet párótokat nem érdekli,de egy szívós küzdős jól igazoló csapat volt,és igencsak szorongattak minket a dobogóért folytatott küzdelemért az elmúlt 3-4 idényben. Kipukkdtak? Elzavarták az edzőt,és Sampaoli lett újra.Mi történhetett velük?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18719

Hajpa-yes beküldte:
Az Arda Turanos témához még hozzátéve: Ibagaza eligazolása után sokáig nem is nagyon volt a középpályánkon olyan kaliberű játékos mint a kis argentín. (Előtte is talán a kis Juninho akire így hirtelen emlékszek.) ÉS akkor nagysokára jött Arda aki hiány posztra is bevethető volt.(Meg Diego Ribas...aki sajnos többet is játszhatot volna itt...)Na mindegy ez már a múlt.

Lehet hogy már nekem megkoptak az emlékeim de valahogy nekem a Diego - Arda kettős játéka magasabb szintet képviselt de az biztos hogy Ibagaza után konkrétan klasszikus támadóközéppályásunk sem sok volt Ardáék érkezéséig nemhogy olyan aki igazán magas szintet képviselt volna. Manapság amúgyis kevés nagy spíler van ezen a poszton az egész topfociban. De ez van..ez már a múlt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18717

Az Arda Turanos témához még hozzátéve: Ibagaza eligazolása után sokáig nem is nagyon volt a középpályánkon olyan kaliberű játékos mint a kis argentín. (Előtte is talán a kis Juninho akire így hirtelen emlékszek.) ÉS akkor nagysokára jött Arda aki hiány posztra is bevethető volt.(Meg Diego Ribas...aki sajnos többet is játszhatot volna itt...)Na mindegy ez már a múlt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18712

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atletitom beküldte:
Túlzásnak hangzik ma már pedig szerintem nem az... minden idők egyik legtechnikásabb játékosa aki valaha az Atleticoban játszott a legnagyobbak közt lehetne közel egy szinten akár Torres-szel is a megbecsültség alapján amit kapott... Imádtam a játékát számomra Ő és Diego Ribas jelentette a támadóközéppályás fogalmát. Manapság Carrasco villog már csak a cselekkel de az valahogy más. Technikás és gyors Carrasco de 0 játékintelligenciája van. Ardanak meg ugyanaz volt a baja mint Grízembernek, belehalt a sztárságba. Talán Griezmannak lesz még egy utolsó utáni esélye hogy valamit helyre is hozzon abból amit majdnem ugyanúgy elbaszott mint Arda. Visszatérve rá, én sajnálom a törököt Hajpa... hogy lehet valaki aki ennyire jó volt a pályán egykor és ilyen intelligenciával focizott ekkora egy seggarc a civil életben... nem tudom felfogni. Ő is azok közé fog már csak tartozni így akik felhívták magukra a figyelmet... értek el dolgokat de messze nem futottak akkora karriert mint ami bennük lett volna.

+1
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18706

Hajpa-yes beküldte:
Arda Turan visszavonult.....Szerintem ha itt maradt volna még lehet most is játszana.Az emberi hülyeség,és agyatlanság megtestesítője. EGy könnycseppet sem érdemel,és ez úton is kívánom neki hogy szopjon görényt!Meg is érdemli a méltatlan végjátékot!Remélem véresre csókolgatja a Barca címert 70-80 éves koráig.Itt az Atleticonál lehet nagyobb ikon lett volna mint bárki,úgy szerették.Saját szememmel volt szerencsém látni mikor is a játékosok egy mérkőzés elején kikocogtak átmozgató edzésre.Óriási ovációval fogadta a közönség.Másik ováció csak Cholonak szólt.És ennyi.Hülye baromállat.


Túlzásnak hangzik ma már pedig szerintem nem az..minden idők egyik legtechnikásabb játékosa aki valaha az Atleticoban játszott a legnagyobbak közt lehetne közel egy szinten akár Torres-szel is a megbecsültség alapján amit kapott.. Imádtam a játékát számomra Ő és Diego Ribas jelentette a támadóközéppályás fogalmát. Manapság Carrasco villog már csak a cselekkel de az valahogy más. Technikás és gyors Carrasco de 0 játékintelligenciája van. Ardanak meg ugyanaz volt a baja mint Grízembernek, belehalt a sztárságba. Talán Griezmannak lesz még egy utolsó utáni esélye hogy valamit helyre is hozzon abból amit majdnem ugyanúgy elbaszott mint Arda. Visszatérve rá, én sajnálom a törököt Hajpa... hogy lehet valaki aki ennyire jó volt a pályán egykor és ilyen intelligenciával focizott ekkora egy seggarc a civil életben... nem tudom felfogni. Ő is azok közé fog már csak tartozni így akik felhívták magukra a figyelmet... értek el dolgokat de messze nem futottak akkora karriert mint ami bennük lett volna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18705

Arda Turan visszavonult.....Szerintem ha itt maradt volna még lehet most is játszana.Az emberi hülyeség,és agyatlanság megtestesítője. EGy könnycseppet sem érdemel,és ez úton is kívánom neki hogy szopjon görényt!Meg is érdemli a méltatlan végjátékot!Remélem véresre csókolgatja a Barca címert 70-80 éves koráig.Itt az Atleticonál lehet nagyobb ikon lett volna mint bárki,úgy szerették.Saját szememmel volt szerencsém látni mikor is a játékosok egy mérkőzés elején kikocogtak átmozgató edzésre.Óriási ovációval fogadta a közönség.Másik ováció csak Cholonak szólt.És ennyi.Hülye baromállat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18656

Na azért a bírót is emeljük ki..sokszor szidtunk már bírókat hogy a hosszabbítást nem fújták le időben..most megköszönhetjük a bírónak. De Gríz nagyon szemfüles volt és jobb így győzni mint a Hermoso féle mákos góllal. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18655

Lehet hogy legközelebb a lefújás előtt kapcsolom be a meccset és nem kell 90 fostaliga percet végig anyáznom.Csak könyörgöm nehogy az Atleti szívvel jöjjön akárki is mert ez minden volt csak az nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18654

Hogy van az hogy a Porto emberhátrányban idegenben LÉTSZÁMFÖLÉNYT alakít ki ellenünk a támadásuk során az utolsó percben?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 7 hónapja #18653

Oblak kezdi a 11-ket érezni ..ennyi pozitívot tegyünk hozzá..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.