Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18291

A Real meg a Barca valahogy mindig kihúzza magát
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18290

Más téma:
A Barca közel 70 millió euróért fogja leigazolni a Leeds United brazilját Raphinnát.....Na most tudjátok,erről beszéltünk már...Ezeket a dolgokat nem fogom megérteni ugye egy éve sincs hogy majdnem becsődölt a barca..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18289

Az kizárt dolog mert nem tudom.....KB...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18288

Atletitom beküldte:
kíváncsi leszek srácok hogy ez az üzlet látszódni fog-e a keretépítésünkön a közeli jövőben.

Nemrég, valaki, aki nálam okosabb Atletis ügyekben, azt mondta erre a felvetésemre a fércbukon, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. Gondolom, hogy úgy értette, hogy a szponzori bevételek az adósságrendezés és a klub pénzügyi stabilitásában játszik majd szerepet, és a keretre fordítható pénzekre nincs hatással. De mint mondtam, én nem értek hozzá. Nekem az egyikből a másik is következne, de akkor ezek szerint mégsem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18287

kíváncsi leszek srácok hogy ez az üzlet látszódni fog-e a keretépítésünkön a közeli jövőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18286

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
a következő írást úgy másoltam ki az atletico Madrid Magyarország facebook oldalárol.Innen is elnézést érte,de így egyszerűbb volt.Hátha valaki nincs ott fent.:
Az Amber Group tulajdonában álló WhaleFin digitális befektetői platform az Atleti új főszponzora
A klub ezzel történelmének legnagyobb szponzori szerződését köti meg, melynek fejében a következő öt esztendőben évi 42 millió eurót kap a WhaleFintől, ez jóval magasabb összeg, mint korábban a Plus500 által biztosított évi 15 millió euró.
Az új megállapodással az Atleti az egyik legnagyobb szponzorációs szerződését köti meg az elitfutball világában, ami nagymértékben fog segíteni a klub gazdasági helyzetének stabilizálásában.

Nem gáz, én is szívesen idézem őket.



https://www.youtube.com/watch?v=nS39i9RTIZQ
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18285

a következő írást úgy másoltam ki az atletico Madrid Magyarország facebook oldalárol.Innen is elnézést érte,de így egyszerűbb volt.Hátha valaki nincs ott fent.:
Az Amber Group tulajdonában álló WhaleFin digitális befektetői platform az Atleti új főszponzora
A klub ezzel történelmének legnagyobb szponzori szerződését köti meg, melynek fejében a következő öt esztendőben évi 42 millió eurót kap a WhaleFintől, ez jóval magasabb összeg, mint korábban a Plus500 által biztosított évi 15 millió euró.
Az új megállapodással az Atleti az egyik legnagyobb szponzorációs szerződését köti meg az elitfutball világában, ami nagymértékben fog segíteni a klub gazdasági helyzetének stabilizálásában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18283

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
A Manchesteri edzó meccs előtt 3 nappal 27.-én kezdjük el a 22-23-as szezon felkészülési meccseit.Numanciába teszünk látogatást,gondolom a menetrend szerinti kupára állunk ki.(de ez nem biztos csak gondolom)

www.atleticodemadrid.com/noticias/en-mar...pretemporada-2022-23
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 10 hónapja #18282

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
LaLiga Memory: Álvaro Domínguez

https://www.youtube.com/watch?v=JRQS6DNI3Yc
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18186

A Manchesteri edzó meccs előtt 3 nappal 27.-én kezdjük el a 22-23-as szezon felkészülési meccseit.Numanciába teszünk látogatást,gondolom a menetrend szerinti kupára állunk ki.(de ez nem biztos csak gondolom)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18125

Hajpa-yes beküldte:
én nem is hallottam semmi ilyesmiről amit Si Kan írt.A polgármesternek már most fizetnék ezért a visszaszólásért egy boros-kólát.Azért a belga feje vörösödhetett rendesen.El lehet innen menni,természetesen el is fognak még folyamatosan.De aki itt focizott az jól tudja hogy ez a szurkoló tábor nem hétköznapi.és azt is jól tudja micsoda ellentét van a két madridi klub között.Már csak ezek miatt sem csinálnék semmi olyat ha van egy kis IQ-m...Ezt a címer csókolgatást nem értettem egyik játékostól sem.A belga is itt lett valaki,függetlenül hogy mindíg is a Reál volt a kedvence.Érdekes ezt itt nem hangoztatta.....Ne csodálkozzon ha ki lesz fütyülve a következő Wandás meccsen.

lehet megint dobálják majd a patkányokat neki mint az első meccsen ..és akkor még örülhet ha annyival megússza az ultráinktól..bár ennyit nem ér hogy ezért kapjunk büntetéseket mert valamit hozzá vágnak esetleg...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18124

Az AS.COM-on van is kis video az esetről. A többieknek csiri-viri táblája van, ennek a szerencsétlennek meg nagy rozsdás. Valaki bizonyosan lehuggyozta!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18123

én nem is hallottam semmi ilyesmiről amit Si Kan írt.A polgármesternek már most fizetnék ezért a visszaszólásért egy boros-kólát.Azért a belga feje vörösödhetett rendesen.El lehet innen menni,természetesen el is fognak még folyamatosan.De aki itt focizott az jól tudja hogy ez a szurkoló tábor nem hétköznapi.és azt is jól tudja micsoda ellentét van a két madridi klub között.Már csak ezek miatt sem csinálnék semmi olyat ha van egy kis IQ-m...Ezt a címer csókolgatást nem értettem egyik játékostól sem.A belga is itt lett valaki,függetlenül hogy mindíg is a Reál volt a kedvence.Érdekes ezt itt nem hangoztatta.....Ne csodálkozzon ha ki lesz fütyülve a következő Wandás meccsen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18122

Atletitom beküldte:
Ez a 100 meccses dolog különben szerintem is hülyeség. Vannak ott vízhordók is bőven akik 100 meccset letoltak. szerintem pl Újfalusi is játszott annyit nálunk aztán kb a szurkolók fele nem is emlékszik már rá.

Bár teszem hozzá ha nem is volt egy penge védő a harciassága és a keménysége vitathatatlan volt és minden labdáért futott. Ilyen Felipéknél most is bőven jobb lenne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18121

Ez a 100 meccses dolog különben szerintem is hülyeség. Vannak ott vízhordók is bőven akik 100 meccset letoltak. szerintem pl Újfalusi is játszott annyit nálunk aztán kb a szurkolók fele nem is emlékszik már rá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18120

SiKan beküldte:
Nem tudom, kinek mennyi ideje van ilyen szappanoperákra, de Courtois nyilatkozott a BL-döntő után egy olyat, hogy 'Jelenleg a történelem jó oldalán állok'. Erre a madridi polgármester valamilyen fogadáson mondott beszédjében úgy reagált, hogy 'Mi, akik veled sírtunk Lisszabonban is a jó oldalon álltunk', amire Cerezo annyit üzent, hogy 'Ha hozol csákányt, ásót, kiszedheted az [100 meccses] emléktábláját'. Erre felbuzdulva valaki ki is szedte. (Mondjuk ezt a 100 meccses rendszer megszüntethetnénk, röhejes, hogy pl. Falcao említve sincs a walk of fame-ünkön)

Azért a komoly szurkolóink mind tudják kik a csapatunk múltjában azok akikre lehet emlékezni méltán. Suárez sem lesz soha egyikünk szívének csücske sem de őszintén Ő százszor többet tett azért hogy ez a klub is megőrizze az emlékét -akkor is ha több másik csapatban is letette a nevét és a Barcelona ikonja marad leginkább- mint ez a gusztustalan kétszínű patkány..De Gea méltó utódjának tűnt és a képességei ehhez adottak is de álmomban sem hittel volna hogy ekkora féreg lesz.. pl Llorente mikor buzerálta a Realt mióta nálunk van hogy most van a jó oldalon? Eleve ilyet ki nyilatkozik? Még ha az első szezonja lenne és mindenki utálná ott amiért valaha Atleticos volt de még erről sincs szó. Ez szimplán egy aljas húzás egy becstelen embertől..bármilyen jó is volt nálunk is utólag szégyen hogy köze volt a csapatunkhoz!! Gríz meg Arda is csókolgatta a Barca címert de ilyet egyik se mert volna mondani..ez már a patkányság netovábbja a belgától.. Jó hogy nem mindjárt azt nyilatkozza bánom hogy az Atletico tagja voltam :sick:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18119

Nem tudom, kinek mennyi ideje van ilyen szappanoperákra, de Courtois nyilatkozott a BL-döntő után egy olyat, hogy 'Jelenleg a történelem jó oldalán állok'. Erre a madridi polgármester valamilyen fogadáson mondott beszédjében úgy reagált, hogy 'Mi, akik veled sírtunk Lisszabonban is a jó oldalon álltunk', amire Cerezo annyit üzent, hogy 'Ha hozol csákányt, ásót, kiszedheted az [100 meccses] emléktábláját'. Erre felbuzdulva valaki ki is szedte. (Mondjuk ezt a 100 meccses rendszer megszüntethetnénk, röhejes, hogy pl. Falcao említve sincs a walk of fame-ünkön)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18040

Hajpa-yes beküldte:
Kicsit most röhögök Buznyákékon.Felvannak háborodva hogy Mbappé végül is nem hozzájuk igazol,hanem a PSG-vel hosszabbított.Mert ugye Haaland azért nem igazolt hozzájuk hogy a Mbappé mellé nem akar menni.Így kötött ki a Man citynél. Blancoék most mindenkit is feljelentenek.De foglalkozzunk a saját dolgunkal....

Hol vannak már azok a régi idők. Valamikor nem is olyan rég ha a Barca, a Real vagy akár Milan (és a hozzájuk hasonló patinás klubok) hívott egy játékost akkor nem volt kérdés hogy oda akar-e menni. Ha mégsem ment akkor vagy az adott csapat vonta vissza a dolgokat vagy egy másik patinás klub csapott le a kiszemelt játékosra ami gyerekkori kedvence volt. Manapság a sztárok olyanok mint Haaland vagy Mbappé, Neymar és pont olyan felszínes csak pénzből álló csapatokhoz mennek mint amilyen felszínesek Ők maguk is minden tudásuk ellenére. A Real egy undorító gárda de mégis van múltjuk ami tisztelet parancsol miközben a City és a Psg csak merő giccs bármilyen fantasztikus játékosaik vannak is és bármilyen szép focira képesek adott esetben. Nem véletlen hogy egyik sem képes a Bl-t megnyerni miközben könnyen lehet hogy a Realnak menni fog(csalások vagy sem mák vagy sem azért ezek mellett tudnak is valamit az be kell látni). Ezért lenne fontos hogy ne játszunk mi se undorító futball hogy a mai generációnak ne egy City meg egy Psg legyen a csapat aminek szurkol és ne azt lássa hogy csak tengernyi pénzzel meg giccsel lehet érvényesülni a fociban és az életben egyaránt hogy aztán ha valamiért elapad a pénz és elmennek a sztárok a 99 %-uk egyből hagyja is ott a Psg-t meg a Cityt és csak az 1-2 % valóban a klub régi értékeiért szurkoló drukker maradjon mellettük.


A lényeg hogy tényleg vicces és jól megszívták viszont nekünk is jól lett volna ha ilyen játékosok jöttek volna a ligába. Az emelné a szintet és mi is vonzóbb csapat lennék a piacon továbbá növelné a felettük aratott esetleges diadalok értékét ha a soraikban lennének. Pont ezért volt akkora szenzációs diadal anno a bajnoki címünk az akkori Real és Barca felett akikben a világ legjobbjai szerepeltek minden kétséget kizáróan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 11 hónapja #18038

Kicsit most röhögök Buznyákékon.Felvannak háborodva hogy Mbappé végül is nem hozzájuk igazol,hanem a PSG-vel hosszabbított.Mert ugye Haaland azért nem igazolt hozzájuk hogy a Mbappé mellé nem akar menni.Így kötött ki a Man citynél. Blancoék most mindenkit is feljelentenek.De foglalkozzunk a saját dolgunkal....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 4 napja #17971

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 5 napja #17952

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Zé Castro meghalt??Neten nem találok semmit róla.

Talán azért nem, mert nem halt meg. Honnan vetted ezt?
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 2 hete #17869

Zé Castro meghalt??Neten nem találok semmit róla.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 2 hete #17867

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 1 hónapja #17675

Gimenez ki esett a holnapi city ellen…remelem felipe össze szedi magat holnapra
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 1 hónapja #17674

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
pantic beküldte:
áhhh, az rendes orgazmus volt:

Igen, igen. Óriási összjáték volt vele.

És ha már Maxi...


Maxi Rodríguez látogatása a Wanda Metropolitanóban:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 1 hónapja #17658

pantic beküldte:
áhhh, az rendes orgazmus volt:
[/quoőőte]


Ez az a gól, amit nem lehet elfelejteni, gyönyörű volt. Diego kedvencem volt, sajnos nem sokat volt az Atletiben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 1 hónapja #17655

ÁÁÁ pantic itt nyakon is fostam magam.Itt még folyamatosan néztem is a meccseinket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 1 hónapja #17654

áhhh, az rendes orgazmus volt:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 1 hónapja #17647

Én is már a Bundásligában felfigyeltem Diego Ribasra, mint roppant technikás és eléggé támadószellemű középpályásra. Nagyon örültem, hogy nálunk kötött ki, és roppant csalódott voltam én is, amikor "el kellett mennie"?!, ki érti ezt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 2 éve 1 hónapja #17646

Hajpa-yes beküldte:
Diego Ribas...a mai napig nem értem miért csak egy fél idényt tudtuk itt tartani...(vagy két fél idényt??)Qrva wolfsburgba vissza kellett mennie aztán meg érthetetlen módon a Fenerbahcéban kötött ki...Hihetetlen.nagyon bírtam,és még az Atleti előtt figyeltem de jó volna nekünk....és egyszer csak jött...aztán ment is...

Szerintem 2 fél idény volt vagy másfél idény. Valahogy így. De annak ellenére hogy nem volt hosszú karrierje nálunk azért így is sokat tett le az asztalra. A Barca elleni bombagólja máig az egyik kedvenc gólom. Emlékszem egy üveg sört eldobtam annyira örültem amikor bevarrta. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.