Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19326

Ez aztán a hihetetlen címgyűjtemény :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19324

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
SzabiBali beküldte:
1 Uruguayan Champion, 2 Copa Libertadores, 1 copa soudamericana, 3 RECOPA SUDAMERICANA, és 3 ARGENTINIAN CUP

Mit köszönhetünk a rómaiaknak? SEMMIT! :silly:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19313

amfan beküldte:
Tévedés ne essék, én nem mindenáron védem Simeonét! Csak az sok már néha, hogy milliószor olvasom ezt a Simeoneout-dumát, teljesen feleslegesen, mert nem ér semmit. A spanyoloknál is biztosan van akinek nem tetszik a dolog, de csak az ír, aki elégedetlen, a nagy többség minek írna? Látom én is a hibákat, de nem tépem feleslegesen a szám, mert attól nem javul semmi. Elégedetlenkedni lehet, mindenki szíve-joga, de ennyiszer leírni ugyanazt... nem uncsi, de tényleg? :lol: Más... Gallardo... írjátok már le nekem azokat a hihetetlen eredményeket, amiket a Riverrel elért! Egy Copa Sudamericana (nem Libertadores...) győzelmen kívül hiába keresgélek eredményeket, ne találok... Igaza van Máténak, nagyon nagy rizikó lenne egy ilyen edzőt ültetni a padra. De minek is beszélünk erről, nem üres a padunk!!! :woohoo:

1 Uruguayan Champion, 2 Copa Libertadores, 1 copa soudamericana, 3 RECOPA SUDAMERICANA, és 3 ARGENTINIAN CUP
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19311

Miért lenne rizikó leütetni a padra???Egy kakival tele lévő pelenkás kisgyerek is ülhetne ezzel az erővel. Mert Simeonénak láthatóan folyamatosan tele a gatya ha valami taktikai újdonságot kell előhúzni.De nembaj. Hátha megverjük ma a Mallorcát és jöhet is a szerződés 2026-ig!Sőt..mindhalálig!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19310

Tévedés ne essék, én nem mindenáron védem Simeonét! Csak az sok már néha, hogy milliószor olvasom ezt a Simeoneout-dumát, teljesen feleslegesen, mert nem ér semmit. A spanyoloknál is biztosan van akinek nem tetszik a dolog, de csak az ír, aki elégedetlen, a nagy többség minek írna? Látom én is a hibákat, de nem tépem feleslegesen a szám, mert attól nem javul semmi. Elégedetlenkedni lehet, mindenki szíve-joga, de ennyiszer leírni ugyanazt... nem uncsi, de tényleg? :lol: Más... Gallardo... írjátok már le nekem azokat a hihetetlen eredményeket, amiket a Riverrel elért! Egy Copa Sudamericana (nem Libertadores...) győzelmen kívül hiába keresgélek eredményeket, ne találok... Igaza van Máténak, nagyon nagy rizikó lenne egy ilyen edzőt ültetni a padra. De minek is beszélünk erről, nem üres a padunk!!! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19309

Felőlem is bárki lehetne az edző, akár Alessio Cerci is, csak nézhető focit nyomnánk, és nem kéne szégyenkezni a mostani focink miatt.
Évekkel korábban a favágó meg bunkerfoci sztereotípia nem érdekelt, mert azt láttam, hogy szervezetten védekeztünk, abból villámgyorsan és precíz kontrákat indítottunk és hatalmas lelkesedéssel végig hajtottuk a meccseket, így meg is lett az eredménye. Sokkal szerényebb képességű csapattal, nálunk sokkal magasabban jegyzett csapatokat győztünk le, és lettünk hasonlóan topcsapat.
Most meg papíron ütőképesebbnek mondható kerettel bukdácsolunk, már tényleg ötlettelen és unalmas tea-matiné meccseket nyomunk sorozatban, szezonokon keresztül, gólt és gólokat kapva, majd utolsó félórára szervezetlen, fejetlen csirke módjára való futással az eredmény után amíg le nem fújják a meccset. Ez a forgatókönyv megy, gyakorlatilag minden meccsen, és ritkán vezet eredményre. De Simeone képtelen már változtatni és motiválni csapatát. Ha tudna, már rég megtette volna, hiszen ez nem újkeletű probléma egyébként.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19306

Gallardo egy kompetens és nagyon izgalmas edző, tényleg szép sikereket ért el a Riverrel, aminek a padjáról amúgy épp most állították fel a rossz eredmények miatt. Potenciál mindenképp van benne, de akkora luxust nem engedhet meg a csapat jelenlegi helyzetében, hogy egy nullkilóméteres, Európában semmilyen tapasztalattal nem rendelkező edzőt megkockáztasson, mert az ilyen kinevezések után szoktak érkezni az edzőkeringők évekig, ha nem egy évtizedig.

Coudet ugyanilyen prosperáló edző volt és mostanra egy jóval kisebb padon, a Celtánál is sajnos megbukott, pedig vele is nagyon szimpatizálok. Gallardónál esetleg a Betist tudnám elképzelni, vagy hasonló kategóriájú együttest belépőként.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19305

Aki Gallardora azt mondja, hogy rossz edző, az nem tudom miről beszél. A pali a tengerentúl legjobb edzője, mocsok jó, modern focit játszik, hihetetlen eredményeket ert el a riverel. Nem véletlen hogy minden evben összebonorálják a nevét a barcelonával. Ha őt megkapnánk, akkor miénk lenne a legnagyobb kompetenciával, és poteciállal rendelkező edző, aki nem topcsapatatot irányít.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19304

amfan beküldte:
Annyit irkáltok erről a Gallardoról, gondoltam utánanézek, mert sohasem hallottam róla eddig. Hát jó mélyre kellett ásnom... :lol: Játékosként sem alkotott nagyot, edzőként meg még annál is kevesebbet. A klubhoz való kötődése nulla, max annyi hogy argentin :lol: De már látom lelki szemeim előtt ahogy 2030-ban átveszi Cholo helyét az Atléti kispadján (ha már Wenger kb idejéhez igazítjuk a dolgot), kifejezetten a magyar Atlético-szurkolók külön kérésére! :woohoo: :woohoo: :woohoo: mert lehet Cerezo is úgy van a palival mint én, nincs nagyon képben azzal hogy ki is ő :lol:

Cholo fizetésének 20 % ért is dolgozna kb és jelen állás szerint egy sokkal inkább motivált, tehetséges edzőt kapnánk aki edzőként(meg amúgy játékosként is) a River legendás alakja. (Tegyük hozzá a kutyának sem kellett Cholo a padjára amíg nem jött ide csak úgy mondom .. nem csak mi köszönhetünk ám sokat neki hanem Ő is rengeteggel tartozik ennek a csapatnak !!!) Amúgy amiket írtál az nagyon jó és ahogy már én is írtam valamikor dicséretes a fanatizmusod de ne is haragudj a net tele van folyamatosan Simeoneout dumával rengeteg spanyol szurkolónak is zab van a valagában és 90%-ban az ilyen kommenteknél is leírják hogy Simeone legenda. Ne bántsuk őt de kezd eljárni felette az idő és ideje lenne pihennie egy kicsit. Egyébként ha én ott lettem volna megtapsoltam volna Simeonét és a csapatot is mert jár a tisztelet. Ettől még ugyanúgy nem tud megújulni és ugyanúgy indulunk a lejtőn lefelé. Az Arsenal is abba takarózott amibe te hogy hát de Wenger az isten és amúgy eleinte Ők is rendre dobogósok vagy ahhoz közel voltak akkor is mindenki azzal jött hogy miért sír pár szurkoló. Itt sem leszünk rögtön utolsók de muszáj megvárni amíg leépíti a csapatot és csak aztán megy el? De az összeset megbocsájtanám neki, az összeset ha nem lenne ilyen bűn rossz a játékunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19302

Rendben Bálint örömködj a Simeonéddal együtt! Személy szerint engem az se érdekelne ha a Torghelle Sanyi lenne az edző,vagy a wc-s néni. Gallardó vagy Hannich Péter.....mit számít??Nézd ezt a szart és verd ki rá. Szevasz. Állandóan megmagyarázod a hülyeséget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19301

Annyit irkáltok erről a Gallardoról, gondoltam utánanézek, mert sohasem hallottam róla eddig. Hát jó mélyre kellett ásnom... :lol: Játékosként sem alkotott nagyot, edzőként meg még annál is kevesebbet. A klubhoz való kötődése nulla, max annyi hogy argentin :lol: De már látom lelki szemeim előtt ahogy 2030-ban átveszi Cholo helyét az Atléti kispadján (ha már Wenger kb idejéhez igazítjuk a dolgot), kifejezetten a magyar Atlético-szurkolók külön kérésére! :woohoo: :woohoo: :woohoo: mert lehet Cerezo is úgy van a palival mint én, nincs nagyon képben azzal hogy ki is ő :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19299

Gallardo a lehető legjobb opció. Ugyanaz mint Simeone csak sokkal offenzívabb felfogással és lényegesen szélesebb taktikai repertoárral és szinte biztos hogy az akadémistákat is nyomná. Torres a második számú tökéletes jelölt. Én Lajos Enrikét kicsit sem szeretném a padon látni de már olyan szinten elegem van Cholo balfaszkodásából hogy már neki őszintén örülök csak legyen végre drasztikus változás a játékunk képében és élvezhetőségében.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19298

Marcán átfutottam egy cikket el se mertem olvasni csak a főcímet hogy Marcello Gallardonak neki szegezték a kérdést hogy tényleg megy az Atleticóhoz???...Hely hozhatná a Mitulát báti!!!!Bele is írom a kisfiam mikulásnak és a jézuskának írt levelébe......
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19297

Na pont a Frentét nem kellene megszólni véleményem szerint.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19296

Bálintnak köszi a cikket! Egy részből igazad van, lehet itthon mi magyarok elfogultak, nagy szájjal beszélünk, de megemlítetted hogy, mindenki küzdött, csak a helyzetek maradtak ki... tvböl lehet nekünk nem ez jön le, de a helyzet kihasználásra sincs mentség... csutka utolsók lennénk, de küzdenénk, azzal nem érnénk el semmit..a helyzet kihasználás igenis fontos, és ha ezeket nem használjuk ki, igenis lehet a támadók nyakába ezt varni... Suarez első szezonjába lehetett ezt tapasztalni, hogy ő tényleg egy épkézláb támadó volt nálunk, meg is lett az eredménye.."de most ez nem akar összejönni, majd legközelebb" nem visz előre ez minket...Mind1 Hajpa-val mi károgunk továbbra is cholo ellen, de minden kötél szakad, akkor is AUPA ATLETI!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19295

Szóval: Cunha kapott 11 meccsen 370 percet a La Ligában és 5 BL meccsen 117 percet..átlagban 33 és 23 perc,
Morata: 13 meccsen 764 percet a La Ligában a BL ben meg 5 meccsen 297-et .Átlag: 59 perc és 59 perc
Correa: 13 meccs 448 a Liga és 6 meccs 283 perc a BL ben Átlag 34 perc és 47 perc
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19294

Griezmann és Felix biztosan..Morata és Correa tekintetében én nem lennék biztos ebben. Kíváncsi lennék egy játszott perc versenyben....De szopkodjad Cholot nyugodtan komám!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19293

Ha mindenki elmenne akit itt megírtatok, nem nagyon maradna sok játékos a keretben januárra :woohoo: Amúgy mindkettő magának köszönheti, Lodinál volt jobb (Reinildo), naná hogy nem kezd, de az új csapatában sem nagyon mutatott sokat. Cunha jó kezdés után meredek visszaesést produkált, pedig volt alkalma bizonyítani. Ő legalább küzdött, de valahogy nem akarnak a dolgok összejönni neki. Szerintem Griezmann, Morata, és Félix is előtte van a sorban, néha még Correa is, bár ez utóbbi leginkább kritika rá nézve. De persze ezt is varrjuk Cholo nyakába...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19292

Lodi is és Cunha is köszönik szépen Simeonénak a vb-ről kimaradást!!Sőt úgy olvasom hogy Cunha lehet januárban el is megy...tudom-tudom...lehet csak fikció.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19291

Hajpa-yes beküldte:
Végre néznék egy kis focit is...ha saját meccsinken nem látok vagy csak kb 10-15 percet....max

Majd holnap a Mallorca ellen olyan focit látsz majd hogy mind a 20 ujjad megnyalod utána velem egyetemben :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19290

Végre néznék egy kis focit is...ha saját meccsinken nem látok vagy csak kb 10-15 percet....max
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19289

Kit érdekel a madrid? Na meg a rayo? Minek nézel ilyen okádék gárdákat? :lol: :lol: :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19288

Fiúk-lányok...Most nem azért.....Nézi valaki a Rayo-Margit meccset??Kérdésem:A mi játékosaink miért nem tudnak ennyit küzdeni harcolni és FOCIZNI??54. perc 2-2,Itt minden van.Na mind egy.Csak mert ugye mi meccseinket nem nagyon nézem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19264

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Szerintem jól látod.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19249

Nyilvánvaló, hogy a zsenge BL-szereplés és a továbbjutás elmaradása, a bekalkulált pénzek szintén elmaradása miatt hatással lesz a keretre, mondjon bárki bármit, a szipi-szuper anyagi helyzetünkről (amiből mi nem látunk semmit, csak azt, hogy ne telik egy épkézláb piacképes játékosra, de Simeone rekord nagy zsozsót markol fel, és szerintem a vezetőség is tömi a zsebét a klub kárára).
Szóval igen is lesznek fájdalmas távozások, még lehet már a télen is, de legkésőbb nyáron. A piacképes játékosokat (Félix, Carrasco, De Paul, esetleg Cunha, szerintem Morata senkinek sem kell, de hátha) piacra dobjuk.
Helyettük veszünk, vagy kölcsönbe veszünk, rutinos öreg rókákat, lehetőleg ingyért vagy két doboz cigi áráért. Aztán elszenvedgetünk tovább a bajnokságban, harcban a BL-indulás jogáért.
Én nem félek attól, hogy most nagy fiatalításba kezdünk, és építjük a jövő csapatát, amíg Simeone a mester. Már 4-5 éve képtelen fiatal játékost beépíteni a keretbe Cholo, nem hiszem, hogy most hirtelen csoda történik. Lino, Camello, Serrano, Riquelme, Nehuen Perez, stb., mind megy a levesbe, szép lassan megszabadulunk tölük.
Én így látom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19247

Fogadni mernék hogy komoly távozóink is lesznek legkésőbb nyáron értékbecslés ide vagy oda. Gil Marín nem hülye. Ha valóban kiakarja maxolni azt a lóvét amit a tulajdonjogáért kap akkor ütőképes csapat kell ami a bl-re is esélyes ismét és Cholo alatt ez a csapat nem elég ütőképes a Bl-szerepléshez sem jelenleg. Tehát ha nem akarunk más edzőt akkor másik csapat kell. Minden nem fog így maradni tehát több sebből vérzik az állítás miszerint nem lesznek nagy távozások..komolyan vehető igazolás lesz és töretlen a bizalom Simeone felé. Ezek így együtt nem valósulnak meg az teljesen biztos. Külön-külön persze lehetségesnek tartom én is. Vagy komoly távozók lesznek vagy Simeone megy vagy egyik sem de nem lesz normális igazolás és fiatalok nem kapnak lényegesen több lehetőséget. Ennyi kutyaütő mellett (Felipe,Hermoso, a folyton sérült Lemar és sajnos Saúl is)a 3 fiatalnak sincs hely a keretben. Már ehhez is távozók kellenek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19246

Nem kell izgulni ..Gündogant szeretnénk ingyen megszerezni majd több forrás szerint is. Ergo annyira mégsem akarunk a fiatalokra alapozni és a pénz sem vet fel minket. Hátha a Simeonéval kapcsolatos hír sem igaz és a háttérben a vezetőség már nyomást gyakorol rá Enriquevel..ez sem kevésbé hihetetlen mint az hogy a vezetőség beleszól kit rakjon Cholo a pályára. Mindegy mit mond Berta ha nem akarja nem teszi be Linoékat. Ha mégis akkor nyomást helyez rá a vezetőség tehát nem bíznak már benne töretlenül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19245

"Matteo Moretto így összegezte a helyzetet:
A klub teljes támogatást biztosít Simeonénak, semmilyen fajta megrendülés nincs az irányában. (És persze a szerződéshosszabbítás is ugyanúgy napirenden van.)"


Gondolom, hogy élvezkedhetnek az ilyen hír hallatára a margitkák... :unsure:
(a fene essen bele a semmiből sem okuló vezetőségbe)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19244

Köszi Máté.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 1 éve 5 hónapja #19243

Matteo Moretto így összegezte a helyzetet:

A klub teljes támogatást biztosít Simeonénak, semmilyen fajta megrendülés nincs az irányában. (És persze a szerződéshosszabbítás is ugyanúgy napirenden van.)

Fontos játékos csak olyan feltétellel távozhat, mint eddig is: ha az érkező ajánlat megegyezik a klub értékbecslésével. (Emlékeztető: az Atleti Félixért már visszadobott 100 és 120 milliós ajánlatokat, így például az ő esetében ennél jóval magasabb összegre lenne szükség.)

A klub emellett a szerződéshosszabbításokat is igyekszik kezelni: Koke szerződése például 2024-ben jár le, a tárgyalások még nem kezdődtek meg a hosszabbításról, de lassan erre is sort kell keríteni.

Emellett még egy fontos elhatározás született: a következő szezonban a vezetés (valószínűleg Berta) lehetőséget akar adni a fiataloknak, Barrios, Riquelme és Samuel Lino a három érintett ebben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.