Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Átigazolások

Átigazolások 3 hónapja 1 hete #22066

amfan beküldte:
Kean csak akkor jön, ha Correa elmegy. Én nem örülnék ennek a cserének, ez a Kean nem ér semmit. Amit viszont örömmel olvastam reggel, hogy célkeresztben van az Antwerp 18 éves szupertehetséges irányítója, Arthur Vermeeren. Kb. Koke posztja. Mondjuk védőt én is várnék, ha lehet még januárban, főleg hogy Azpilicueta kiesett. Gáz dolog, de szurkolok Mozambik kieséséért az Afrika-kupán, hogy Reinildo mielőbb visszatérjen.

Correa helyett 2 ember is fog jönni. Kean, és Almada is. Ezzel a pad is növekedni fog, és kapunk egy nagyon érdekes, sőt hatalams potenciállal rendelkező játékost Almada személyében, akit gondolok Grizi tehermentesítésére, és hosszútávú pótlására fog érkezni. A védelemre meg az a hosszútávú terv elméletileg, hogy visszahozzuk kölcsönből Santiago Mourinhot. A védelmet nyáron fogjuk erősíteni, idén a középpálya és a támadósor bebiztosítása az első.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 1 hete #22064

Kean csak akkor jön, ha Correa elmegy. Én nem örülnék ennek a cserének, ez a Kean nem ér semmit. Amit viszont örömmel olvastam reggel, hogy célkeresztben van az Antwerp 18 éves szupertehetséges irányítója, Arthur Vermeeren. Kb. Koke posztja. Mondjuk védőt én is várnék, ha lehet még januárban, főleg hogy Azpilicueta kiesett. Gáz dolog, de szurkolok Mozambik kieséséért az Afrika-kupán, hogy Reinildo mielőbb visszatérjen.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 1 hete #22063

A Juventusos Moise Kean lehet, idejön kölcsönbe... A fő kérdésem:... Mi a búbánatos büdös istenfaszért???????????? Nem védő, ...az nem kell...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 1 hete #22062

Grbic jobb kapus annál, hogy a padon ücsörögjön. Hosszabb távon nem feltétlen lehetett volna építkezni rá mint kezdő, de csereként nagy kár érte. Nem csípem a románokat és nem követem a meccseiket. Valaki tud valami érdemleges infót arról, hogy ez a Moldovan alkalmas-e cserének hozzánk?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 1 hete #22058

Palmo beküldte:
Grbicet eladtuk 2,5 millió euró értékben! Helyette valami román ember jön, a 26 éves, semmi nemzetközi tapasztalattal nem rendelkező Horatiu Moldovan!

Moldovan a Román válogatott kezdőkapusa.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 1 hete #22057

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Grbicet eladtuk 2,5 millió euró értékben! Helyette valami román ember jön, a 26 éves, semmi nemzetközi tapasztalattal nem rendelkező Horatiu Moldovan!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 3 hete #20985

Egymás után adjuk el a játékosainkat aprópénzért (Kondogbia 8 millió, Lodi 13, Camello 5, Manu ingyért - vagyis az 5 millás Galánért -, Carrasco 15, Félix 8 + valamikor 35), mi van itt?
Ez már-már a klub vagyonának hűtlen kezelése, ahhoz képest, hogy mennyibe kerültek nekünk ezek a játékosok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 3 hete #20969

Carrasco is elköszönt, hivatalos most már!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20967

Írta csz92, hogy 1 év volt hátra a szerződésből,... szerintem akkor is kevés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20966

Hajpa-yes beküldte:
Vakon voltam! Csütörtökön zár az arab liga átigazolási szezonja. Carrascot 15 millióért adjuk(tuk..) el... Az ő fizuja meg kb. 13 lesz... Kicsit nem értem... Horror áron vettek mindenkit, csak röpködtek az euro huszon-harminc milliók. Pont Carrasco nem ért 20-30-40-et?? Érdekes.

Ez az, amit én sem értek, hulladék fos játékosokért repkednek a nagy pénzek, egy Carrascoért meg ilyen nevetséges összeget kapunk.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20965

1 év van hátra a szerződéséből.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20964

Vakon voltam! Csütörtökön zár az arab liga átigazolási szezonja. Carrascot 15 millióért adjuk(tuk..) el... Az ő fizuja meg kb. 13 lesz... Kicsit nem értem... Horror áron vettek mindenkit, csak röpködtek az euro huszon-harminc milliók. Pont Carrasco nem ért 20-30-40-et?? Érdekes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20963

Az araboknál ez a hét még tuti, de gyanús, hogy még a jövő hét is az.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20962

Eddig semmi hivatalos dolog nem jött napvilágra. Nem tudom, az araboknál meddig van átigazolási szezon?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20961

Hajpa-yes beküldte:
Sajnos a mai edzésen Carrasco nem vett részt és a labdás foglalkozásokon az ő helyén Riquelme edzett... Állítólag már Szaud Arábia felé repül az igazolás előtti utolsó orvosi vzsgálatra.

Ez tuti?
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 7 hónapja 4 hete #20960

biashead beküldte:
Hát, végre eltakarodott!!! :evil:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 20 órája #20945

Sajnos a mai edzésen Carrasco nem vett részt és a labdás foglalkozásokon az ő helyén Riquelme edzett... Állítólag már Szaud Arábia felé repül az igazolás előtti utolsó orvosi vzsgálatra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 22 órája #20942

Még retteghetünk Carrasco miatt. Olvastam olyat, hogy Simeone már Riquelmét próbálgatja a helyén játszani.
Ha azt vesszük, van Lino és Riquelme..... Még jól is kijöhetünk ebből az igazolási szezonból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 22 órája #20941

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 1 napja #20940

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 1 napja #20939

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 1 napja #20937

Gratulálok a vezetőségnek: 8 milliót kapunk Felixért, és jövőre még 35-öt... Bravó! De ezt szerintem Cholonak kell megköszönni!! Ne legyen igazam, de Felix szárnyalni fog a Barcában Xavi keze alatt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 1 napja #20933

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 1 napja #20932

Hajpa-yes beküldte:
Na,... szóval Felix a Barcáé. Éjfélig bejelentik. Veratti megy az arabokhoz és Fati megy a Brightonba. Szóval JÖN-E MÉG VALAKI HOZZÁNK SZERINTETEK???

Szerintem nem. Csórók vagyunk, csak eladni tudunk. Mondjuk nem tudom, hogy hova megy el a játékos eladásból befolyt pénz?!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 1 napja #20929

Na,... szóval Felix a Barcáé. Éjfélig bejelentik. Veratti megy az arabokhoz és Fati megy a Brightonba. Szóval JÖN-E MÉG VALAKI HOZZÁNK SZERINTETEK???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 3 napja #20913

Hajpa-yes beküldte:
Ha Salah eligazol a Liverpoolból, a helyére lehet, hogy Felixet fogják szerződtetni. papíron Salah menne, ennek Klopp nem örül. Ha mégis erővel ott tartja és behisztizik mint Felix, az senkinek sem jó. És mivel 100 misi fölötti a licit, hülyék lennének nem eladni...(személy szerint nekem ez a Szalah nagy talány... Miért hájpolják ennyire...)

Mert premier leauge, meg besztlíg, meg még az ég tudja mi, a legfelhájpoltabb bajnokság most az angol, de személyes véleményem szerint technikai tudásban még mindig bőven a spanyol liga mögött van.



Szegénykém. :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 3 napja #20912

Ha Salah eligazol a Liverpoolból, a helyére lehet, hogy Felixet fogják szerződtetni. papíron Salah menne, ennek Klopp nem örül. Ha mégis erővel ott tartja és behisztizik mint Felix, az senkinek sem jó. És mivel 100 misi fölötti a licit, hülyék lennének nem eladni...(személy szerint nekem ez a Szalah nagy talány... Miért hájpolják ennyire...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 4 napja #20886

Sőt, az as.com-on nyilatkozoztt Simeone, hogy Felix távozásán kívül más mozgás már nem lesz a csapatnál, de félve várja a szeptembert, amikor is araboknál még lehet igazolni. Az 5-ös posztra akart valakit még, de Koke-Barrios és Witsel lefedik....szerinte... Ha ő mondja, tuti...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 4 napja #20885

Palmo: Lehet, nem is akarnak már venni. Griezmann-Morata-Depay-Correa. Valószínűleg ha Morata ment volna, vettünk volna. És amúgy is itt van ez a Samu gyerek. Lehet, maradt volna. Én úgy gondolom, max. egy Höjbjerget vennénk,... vagy valakit még középre Felix helyett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 8 hónapja 5 napja #20883

Hajpa-yes beküldte:
Amennyiben a hó végéig nem sikerül megállapodnia a Barcával, Félix egy évre kölcsönbe megy az Al Hilalhoz. Ugyan a klub (nyilván) el akarja adni, de ha nincs más megoldás, belemennek a kölcsönbe.

Egyre nagyobb szopó ez a Félix-ügy (127 milliós bukta eddig).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.