Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Átigazolások

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4999

Jöhetne is valaki most már.... :unsure:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4997

Ha jól emlékszem Jotát 3 millió euróért vettük és most a piaci értéke 8 millió. Vagy emlékezzetek csak J. Martinezre, akiért, annak ellenére, hogy milyen gyenge volt nálunk, több pénzt kaptunk néhány hónap után, mint mi vettük a Portótól. Ha beválik marad, ha nem eladjuk drágábbért, mint vettük. Szóval ez üzlet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4996

Itt a kérdés az hogy miért vesszük meg???????Oké. Nem válik be.Na de 10 játékos?Tulajdonképen az összes akit tavaly vettünk kuka!!!!!!!!Akkor a játékos megfigyelőket azonnal picsán rúgni,és csere!Jota nagyon jó volt a Portóban.Cholo meg se nézte.Azonnal ment tovább.Pedig őt is egy éve vettük vagy kettő.Tudja már a tököm így hirtelen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4995

Az fel sem merül, hogy esetleg nem feleltek meg? Persze keveset játszottak, de Cholo látja őket edzésen, felkészülési meccseken, edzőtáborban, az öltözőben. Ha annyira jók lennének, tuti ragaszkodna hozzájuk. Kranevitter pl Sevillában sem játszott túl sokat, főleg a bajnokság vége felé. Pont azért nem akarja itt tartani őket, hogy ne csak tíz perceket kapjanak. Amíg Gabi ilyen szinten tolja, és főleg Saúl, addig esélye sem lenne Kranevitternek több időt játszani. Plusz ott van még Augusto. Szerintem Thomas is jobb játékos nála, ő játszana, ha az előző három közül valaki nem tud. Elöl is van Griezmann, Gameiro, Carrasco, és Torres. Mennyit játszana Borré? Jota még jó lehet, ezért is ment csak kölcsönbe! Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy az eladott játékosok kevesek ide. Jók voltak az előző csapatuknál, de nálunk kevés az, ami elég volt ott. Szerintem ennyi...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4994

Én se értem az egészet. Megvesszük jó pénzért a tehetséges fiatal játékosokat, aztán kapnak összesen kb. tiz percet egész szezonban, hogy bizonyítsanak, aztán fillérekért megszabadulunk tőlük.
Kranevitter is úgy lett beharangozva, amikor idejött, mint az új "Mascherano", aztán tessék.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4992

tehát hivatalos hogy Borrét a Rivernek,kranevittert pedig a Zenitnek ELADTUK.
Tehát egyik játékos sem kölcsönbe ment,hanem eladtuk.
Nem értem én ezt....megint az a gondom hogy mi a bűbánatos kis faszomnak vettük meg egy éve Borrét,és ki se próbáltuk. Kranevitter is vicc milyen kevés lehetőséget kapott...Őt is mi a fasznak vettük akkor meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4991

Most olvasom hogy eladtuk.Sőtt,Kranevittert is a Zenitnek.Na ennek nem örülök.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4989

Szerintem csak kölcsönbe ment.
Elköszönt az akadémiától Rober is,aki számos ország bajnokságában folytathatja,Kersik:Svájcból,franciáktól,Belgiumból,az osztrákoktól,és Portugáliából is.Sok sikert neki!
sajnos az Atletico első csapatába nem fér be.
Ő rúgta az egyik gólt tavaly a spanyol kupában a Guijuelo ellen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4977

Végleg eladtuk ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #4976

Santos Borré elköszönt a társaktól és a River Plate-nél folytatja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 9 hónapja #4930

A fiatal Velazquez a Getaféban kötött ki,kölcsönbe.
Még Siqueirának keresik a helyet,és talán Santos Borré az aki menni fog.
Vietto egy fél idényt elképzelhető hogy itt marad,és ha szerencséje lesz és gólokat lő akkor be is játszhatja magát a mester kegyeibe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 9 hónapja #4927

Bernard Mensah a török Kasimpasához került egy évre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.