Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Átigazolások

Átigazolások 2 hónapja 3 hete #22236

És ez csak a La Liga, gondolom.
Merthogy Koke többet játszott 300-nál 2014 óta, az is biztos.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22235

Gimenez persze, ahogyan várható volt, kidőlt. Vele például ki gondolta, hogy jó beruházás hosszabbítani? 2014 óta 217 mérkőzésen tudott játszani. Hogy ezeken mennyi percet, nem tudom, de a sérüléseiből visszatérve emlékeim szerint mindig kevesebbett. Ugyanezen szezon óta Koke 321 (!) meccsen lépett pályára. Az uruguayi egyre idősebb lesz, még könnyebben fog sérülni, még nehezebben fog felépülni. Jó kilátások.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22234

Ezt akartam én is írni.
Akkor mit látott bene az a valaki, aki idehozta???
Mi van itt?
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22233

NEW-L88 beküldte:
Hajpa! A töröknél te jobban teljesítenél a pályán... Cholo hamar meglátta, hogy mennyire analfabéta a csávó! Csak ilyenkor kérdezem én, hogy nem lenne jobb egy 20-eves saját nevelésű középső védőt kipróbálni az ilyen balekok helyett?

Ha ez így történt, hogy Cholo meglátta, mennyit tud, akkor az is felháborítóan szánalmas. Mégis hogy került ide? Kik nézik meg a játékosokat, mi alapján döntenek? Mi folyik itt? Olyan az egész, mint valami gittegylet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22232

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Hajpa! A töröknél te jobban teljesítenél a pályán... Cholo hamar meglátta, hogy mennyire analfabéta a csávó! Csak ilyenkor kérdezem én, hogy nem lenne jobb egy 20-eves saját nevelésű középső védőt kipróbálni az ilyen balekok helyett?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22231

Hajpa-yes beküldte:
Vadászgörény legyek, ha ezt értem. Söyüncüt fél évre kölcsön adtuk a Fenernek. Vásárlási opció nélkül. Nemhogy itt játszattuk volna. (Hacsak nem azért a 2 millió euróért, amit kaptunk a fél évre érte...) Gimenezzel még egy mínusz játékosunk van... Szerintem Giménez lassan befejezi. Többet sérült, mint amennyit játszik. Borzasztó. De legalább előre jön Moise Kean... a nulla gólos és nulla játék perces... A juventusos barátaim pezsgőt bontottak, amikor megtudták...

Gimenezzel néhány hónapja hosszabbítottunk 2028-ig. Mekkora ötlet volt az is. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22230

Vadászgörény legyek, ha ezt értem. Söyüncüt fél évre kölcsön adtuk a Fenernek. Vásárlási opció nélkül. Nemhogy itt játszattuk volna. (Hacsak nem azért a 2 millió euróért, amit kaptunk a fél évre érte...) Gimenezzel még egy mínusz játékosunk van... Szerintem Giménez lassan befejezi. Többet sérült, mint amennyit játszik. Borzasztó. De legalább előre jön Moise Kean... a nulla gólos és nulla játék perces... A juventusos barátaim pezsgőt bontottak, amikor megtudták...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22226

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Csak szólok, hogy Samu tegnap két gólt lőtt az Alavesben!!!

És, ha jól emlékszem, akkor volt egy "gólpassza" is, vagyis kiharcolt egy tizenegyest, amelyet Rioja értékesített.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22197

Arra szerintem mindenkepp jó lesz, hogy Correaék ne kényelmesedjenek el.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22196

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Saulniguez5512 beküldte:
"Hála ég" csak kölcsönbe jön a szezon végéig... Le ne igazoljuk ezt a balfaszt... gondolom, majd elmelegszik a padon, mert hogy egy gólt nem fog lőni, az tuti!

Nem hinném, hogy sok játékpercet fog kapni, gondolom azért jön, hogy ha valamelyik csatárunk lesérül, legyen még egy csere. Kicsit olyan, mint amikor Dembele érkezett kölcsönbe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22195

"Hála ég" csak kölcsönbe jön a szezon végéig... Le ne igazoljuk ezt a balfaszt... gondolom, majd elmelegszik a padon, mert hogy egy gólt nem fog lőni, az tuti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22194

Palmo beküldte:
Moise Kean már Madridban van, ott lesz az esti Valencia elleni mérkőzésen, persze csak a lelátón. Holnap lesz az orvosi vizsgálata. Elég gyorsan megérkezett. :)

Nem csodálom. Az ilyen lúzereket mindig is hamar le tudtuk igazolni. Szerintem a Juventus saját repülőjével küldték, csakhogy minél előbb megszabadulhassanak tőle. Szerencséjükre volt olyan balek csapat, aki még igényt tart rá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22193

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Moise Kean már Madridban van, ott lesz az esti Valencia elleni mérkőzésen, persze csak a lelátón. Holnap lesz az orvosi vizsgálata. Elég gyorsan megérkezett. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22192

Van pénzünk, csak egyszerűen nagyon nehezen költünk.
Most is télen el akartunk költeni 40 milliót. Amúgy az elsődleges terv a védelem megerősítésére Santiago Mourinho visszahozatala lett volna kölcsönből, aki az utóbi 1-2 hónap legjobb másodosztályú védője, csak a Zaragoza nem akarta visszaengedni. A csapatunk meg nem akarja kockáztatni ezt a jó kapcsolatot. Most védőket fogunk nézni, ha nem is hosszútávra, de max. egy féléves kölcsönre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22191

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Urak! Hajpa! Mondjátok már el nekem, hogy ennyire nincs pénz a klubnál, vagy csak nem akarnak költeni? Mi ez a játékospolitika? Moise Keannek mondjuk örülnék, legalább fiatal!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22189

Hajpa-yes beküldte:
Miután Andrea Bertha átfésülte egész "európát" középsővédőért, sikertelenül, ezért képbe került a 34 éves argentin Palomino (Atlalanta), aki annó még Simeone játékosa is volt. Megint csak foltozni fogunk egyet a védelemben...

Na, elmennek ezek a büdös picsába.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22188

Miután Andrea Bertha átfésülte egész "európát" középsővédőért, sikertelenül, ezért képbe került a 34 éves argentin Palomino (Atlalanta), aki annó még Simeone játékosa is volt. Megint csak foltozni fogunk egyet a védelemben...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22187

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Moise Kean holnap érkezik meg Madridba, hogy átessen az orvosi vizsgálatokon!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22184

  • NEW-L88
  • NEW-L88 profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Konkrétan semmit nem tudok a belgáról! Koke pozíciójában játszik? Mit lehet róla tudni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22183

Samu Omorodion még az első fordulóban, amikor ellenünk játszott még Granada játékosként, annyira jól nyomta (gólt is szerzett), hogy rögtön leigazoltuk. Kölcsön is adtuk egyből, az akkor a kis Simeonét sérülés miatt elvesztő Alavésnek, akiknél eddig igen jól nyomja. Nagy eséllyel nyáron már nálunk kezd, és hasonlóan jól folytatja majd.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22182

Én mar ezt nem tudom követni.
Azt se tudom, ki az a Samu.
Annyi játékosunk van itt-ott kölcsön, hogy nem tudom már tényleg, hogy ki a miénk, meg kit adtunk el, ki jött vissza, ki megy újra kölcsönbe...
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22181

Hajpa-yes beküldte:
Csak szólok, hogy Samu tegnap két gólt lőtt az Alavesben!!!

Samu olyan gyorsan fejlődik, amit már nagyon régen láttam. Tavaly még a negyedosztályban volt, most meg az elsőosztályban 7 gólnál tart, és még hol a vége? Megvan Morata hosszútávú cseréje, már csak Grizi helyett kéne valami fiatalt találni. (Na, ez lesz kibaszott nehéz feladat.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 2 hónapja 4 hete #22180

Csak szólok, hogy Samu tegnap két gólt lőtt az Alavesben!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 53 perce #22177

Közben Vermeeren hivatalos!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 4 órája #22176

Kean 100%, hogy jönni fog. Nagyon kell is nekünk egy mély keret, 3 helyen akarunk helyt állni, abból egyben fő favoritok vagyunk, a ligában is van esélyünk, hisz a Real meg a Girona is szokott botladozni. A Bl-ben pedig ha az idegenbeli meccseket lehozzuk, egy jó sorsolással akár esélyesek is lehetünk. És szerencsére van egy baszott jó középpályánk, a támadósorról nem is beszélve. Vagyis igen, kell minden játékos, mert rohadt nehéz időszak áll előttünk, és mindenki kelleni fog. Nem véletlen, hogy opicó nélkül vesszük kölcsön, kissebb csapatok ellen simán bevethető. (Nagyjából ez is a szintje.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 6 órája #22175

Ez a Kean gyerek ne jöjjön! Rossz magatartással, meg hozzáállással nem kell senkinek se!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 7 órája #22174

Söyüncü és Grbic is elbúcsúzott!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 8 órája #22170

Gondolom Correának a pénz miatt kellene menni. De most olvastam, hogy Nehuen Perezért kapunk 8 milliót, ahogy azt pár napja valaki meg is említette, hogy ha őt eladja az Udinese, akkor ennyi jár az Atleticónak. És most úgy néz ki, meg is történk az üzlet. Ezt a Keant nem értem... Mit erőltetjük??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 9 órája #22169

Nagyon bízom a belgában, remélem beválik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 11 órája #22168

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Vermeeren már átesett az orvosi vizsgálaton, gondolom, este hivatalosan is bejelentik!
Söyüncü a Fenerbachéhoz kerül kölcsönbe, vásárlási opció nélkül, tehát még egy védővel kevesebb.
És Simeone azt nyilatkozta, hogy az ösztönei azt sugják, hogy Correa marad, ezesetben valószínű nem jönne Moise Kean. Remélem Cholonak igaza lesz, mert nagyon szeretem Angelitot. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.