Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Átigazolások

Átigazolások 5 éve 3 hónapja #8444

Ha minden igaz az Internek nem kell Vrsaljko,így a nyáron vissza jöhet hozzánk!!!
Annyira örülök.nemhogy vennénk még a télen legalább egy normális védőt,erre fel visszakapjuk ezt a Latabárt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 5 éve 3 hónapja #8443

Juanma Lopez, Álvaro Morata ügynöke, a Metropolitano-ban bandázik cerezóval.Pont kerülhet pár órán belül a Morata ügyre!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 5 éve 3 hónapja #8396

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Morata jó igazolás lesz,remélem..Gelson sajnos nem vált be pedig jó játékos,Kalinicről meg nyáron sokan el mondták a véleményüket..nem hiszem hogy újra le kéne írni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 5 éve 3 hónapja #8393

Ha minden igaz,Morata hivatalos!!(vagy az lesz még az este folyamán)
Viszont akkor Kalinic és,(vagy) Gelson elköszön!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 1 hónapja #6437

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Remélem mert elvileg "csak" 100 millió euro a kivásárlási ára az meg "nem olyan sok" a Barcelonanak...remélem kamu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 1 hónapja #6436

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Carrasco55 beküldte:
Tudtommal holnap lesz idén a legközelebb Barcelonához, aztán holnaputántól már nem. Ennyi.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 1 hónapja #6432

Carrasco55 beküldte:
Szenzációhajhász írás. Most volt kép zseniális meccse és egyből a barcába meg a realba igazol, ez így szokott lenni sajtós berkeken belül. Láthattuk, hogy a nálunk klasszis szinten futballozó Arda is "milyen sokra" vitte ott. Ha elmegy is a nyáron akkor tuti hogy Angliába fog menni szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 1 hónapja #6429

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6402

A Villarealos Samu Castllejo érkezését is írják. Hát neki is örülnék, bár én ezeket a híreket mindig fenntartással kezelem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6401

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Én nagyon kiváncsi vagyok Wernerre,remélem europa ligában játszik majd!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6399

Moyának sajnos ez érett is ,mert nem hülye ő.Jól tudta hogy Axel Werner nem véletlenül maradt a csapatnál.És nem véletlenül nem adtuk őt kölcsönbe.Csak halkan szólok hogy Wernert az összes multi klub meg akarta venni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6398

"Gondolom" Cholo úgy "gondolja" hogy ezt a majdnem fél idényt lenyomjuk így,ha nagy gáz van a "B"-ből főleg nyáron már bizonyított pár fiatal. Sőtt egy hete Sergi le is nyomott egy meccset bal bek-ként a bajnokságban.Vagy a dánok ellen??Na most hirtelen nem tudom.Ott van Keidi is,meg még vagy ketten.Az is lehet hogy páran kapnak profi szerződést is a nyáron,hiszen gondoljunk csak Torresre,Kokéra,Lucasra,vagy Saúlra...Ők is végig járták a szamár létrát.De a nyáron biztos lesz mozgolódás.Most egyébként megint mintha azt olvastam volna hogy Lautaro Martinez ide szeretne igazolni,nem pedig az Interhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6396

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Amúgy meg furán fog hangzani de megérdemelte ezt!Sok sikert neki!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6395

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Ezaz menni mennek el játékosok,na de vajon jönnek is-e majd?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6393

Hát ez eddig Qrva nagy takarítás!!Pláne a két év hígfos ellenére.A baj csak az hoyg Vitolón és Costán kívül nem igazán jött senki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6392

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6391

Én sem értem,de az újságok szerint akár már csütörtökön védhet is.
Fingom sincs mi van itt most.És egyébként is arról volt szó hogy a Getaféhoz igazol a nyáron Guaita helyére.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6389

*nyáron
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6388

Na de csak tavasszal mehetne ha megy nem ? Már nincs átigazolási időszak, ez nem Kína :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6387

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6386

Az biztos hogy akik most a padon ülnek azok nem fognak panaszkodni hogy kevés lehetőséghez jutnak.
Correa,és Vitolo,Gameiro és Torres.A védőink eddig sem unatkoztak.Ha meg jön a sérülés hullám,akkor jöhet a az Atleti B!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6385

Gaitán eligazolását megértem, mert nem számított rá az edző egy ideje, de Carrasco!!!!! Egy olyan kaliberű játékos, aki meccseket tud eldönteni, sokszor kezdő még mindig, ha nem, akkor meg elsőszámú támadóközéppályáscsere ha gond van a gólszerzéssel. Ráadásul év közben engedjük el, amikor amúgyis szűk a keret. Ez felért egy öngyilkossággal a részünkről a hátralévő meccsekre. Szégyelje magát az, a vezetőségben, aki ezt kitalálta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6384

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Juventus is vitte volna.

Wanda úr vitte őket áron alul a saját csapatába. Mocskos üzlet bazmeg, hogy akadjon a torkán egy zsák evőpálca!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6383

  • Joc
  • Joc profilkép
  • Nem elérhető
Én is 70 milliót olvastam,amiből 30% illeti meg a Monaco-t. Természetesen én is sajnálom,és hálás vagyok,hálásak vagyunk neki mindenért amit a klubért tett! De nem is értem a dolgot...bár az éremnek mindig két oldala van. Minden jót neki!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6382

Juventus is vitte volna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6381

Amit nem értek:Télen a Chelsea,és a Bayern is,de még mintha a PSG és a Man United is megakarta venni.80-90 misit adtak volna érte.Akkor most 2 hónapra rá eladjuk a világ végére???VB előtt???Mi vaaaan???Valahol olvastam,meg be is írtam hogy 70-ért adtuk el amiből a Monacónak tejelni kell.Na de most 30-ról szól a cikk.Nem értem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6380

Szűknek érzem most én is a keretünk nélkülük, főleg Carrasco nélkül mert Gaitán úgysem játszott volna. Ezt már látni kellett volna a vezetésnek előre és szerződtetni Vitolón túl még egy szélsőt a télen. Nem beszélve arról, hogy vitoló sem játszik valami fantasztikusan, kezd Gaitánéra hasonlítani az ő megszerzése.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6379

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Nekem a szivem szakadt meg... :( :( :( :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6378

Marseilléből a Thauvin érkezhetne is helyére.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6377

  • Joc
  • Joc profilkép
  • Nem elérhető
Sajnálom én is,szerettem mint játékost,de ha ő így gondolkodik ennyi idősen hogy inkább elmegy Kínába pötyögni
(tudom hogy egy zsák pénzt kap ott) ,akkor kövezzetek meg érte de egy buta fa..nak tartom. Én is úgy gondolom hogy gyengültünk,de nem kell ide ilyen ember aki így fogja fel a dolgokat. A mester mindig is azt mondta hogy senki elé nem gördít akadályt ha el akar menni. Carrasco elég önfejű egy srác benyomását keltette,lett volna helye nálunk,de ő így döntött,valószínű megromlott az edzői stábbal is a viszonya,meg azt olvastam öltözőn belül sem volt minden rendben. Majd hoznak nyáron helyette ebből a pénzből egy jobban motivált csapatjátékost,attól nem félek hogy nem! Aúpa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.