Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Átigazolások

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6376

Carrasco eligazolásával szerintem sokat vesztettünk és gyengültünk! Ne legyen igazam de szükség lett volna még rá ebben az idényben hogy elérjük a céljainkat. Beüt egy sérüléshullám és mehetünk a levesbe mert nem fogjuk bírni a heti 2 meccset úgy hogy nem tudunk pihentetni. Nem fogunk sajnos mindig úgy játszani ahogy tegnap és én úgy láttam sokat számított, hogy hétköznap Griezmann,Saul,Costa és Filipe sem hajtott végig 90 percet. Jobbak is voltunk és frissebbek is mint a Sevilla!
Nagyon sajnálom Carrascot,h elment!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6375

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Hajpa-yes beküldte:
Majadahondában mind ketten elköszöntek a csapattársaktól.Isten igazából Carrascot sajnálom,benne több volt szerintem.nem mintha Gaitánban nem lett volna.Állítólag Carrascoért 70 misit fizetnek,de ebből nemtom mennyi,vagy 30 % megy a Monacónak.

Én Gaitánt nem sajnálom,mert sokat nem tudott játszani...De CARRASCO??!!...Egyszerüen nem igazán értem :( Szerintem fontos ember lett volna ebben az idényben...oké,önzözik de támadni tudott ha már senki se akart rajta és a csatárokon kivül...Ég vele,Sok sikert neki :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6374

Majadahondában mind ketten elköszöntek a csapattársaktól.Isten igazából Carrascot sajnálom,benne több volt szerintem.nem mintha Gaitánban nem lett volna.Állítólag Carrascoért 70 misit fizetnek,de ebből nemtom mennyi,vagy 30 % megy a Monacónak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6373

Gaitán is és Carrasco is elutaztak Kínába egészség ügyi vizsgálatra.
Nagy a valószínűsége hogy a belga is tiplizik 28-ig!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6369

Nico Gaitán,órákon belül a kínai Dalian Yifanghoz-hoz igazol 18 millió euróért.
3 éves szerződést fog kötni.tehát Egyelőre se Torres,se Carrasco nem megy oda,hanem egy harmadik játékosunk.
Mondjuk őt meg gondoltuk hogy télen veszik meg....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6179

  • Joc
  • Joc profilkép
  • Nem elérhető
Hajpa-yes beküldte:
Lautaro nagy valószínűséggel az Interben fog kerülni.Az Inter ugyan is hajlandó kifizetni érte a már 18 milliós kivásárlási árat.(nem sokkal ez előtt ,még csak 9 volt,majd 12....)nyilván azért a vezetők se ennyire hülyék.
Ha minden igaz köszönhető ez Militónak és Zanettinek..akik az Internek csinálták a hátszelet inkább.

Azért attól függetlenül korrekt gyerek lehet ez a Lautao srác is,ha már mindenhol azt írták meg nyilatkozta hogy előrehaladott tárgyalásokat folytat velünk,plusz előszerződést is írt alá "elvileg". Ennek fejében ez nem túl szép dolog tőle! Ha ilyen a mentalitása menjen is csak oda..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6178

Lautaro nagy valószínűséggel az Interben fog kerülni.Az Inter ugyan is hajlandó kifizetni érte a már 18 milliós kivásárlási árat.(nem sokkal ez előtt ,még csak 9 volt,majd 12....)nyilván azért a vezetők se ennyire hülyék.
Ha minden igaz köszönhető ez Militónak és Zanettinek..akik az Internek csinálták a hátszelet inkább.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 2 hónapja #6174

Argentín.Szimpátia.Elfogultság.Szerintem ennyi.
Látni rajta a kuzdest,akarast...de nem megy...elgorcsoli....Vietto 2.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #6173

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
ATLETibó beküldte:
Hát azért ez a Correa gyerek sokkal jobb, mint Jota.
Nem értem mit esztek ezen a Correa gyereken...annyi helyzetet hagyott ki hogy már kellemetlen volt nézni ahogy ő játszik...de akkor legyen annyi h nézőpont kérdés
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #6172

Hajpa-yes beküldte:
Hááát emberek.Augusto Kínába távozott!Hivatalos!

Nagy kár a sok sérülésért, meg sem tudta igazán mutatni hogy mire is lett volna képes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #6171

Hááát emberek.Augusto Kínába távozott!Hivatalos!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #6169

Lautaro Martinez leigazolásának az ügyébe az Inter is bele köpött a levesünkbe,és természetesen mint az utóbbi napokban kiderült Margitéknak is kellene a srác.Igaz hogy papíron az Atleticóval szinte mindenben megegyeztek már,...de hát ezt lassan megszokhattuk volna.
Másik hír hogy a PSG csak bassza az anyját Oblak miatt!Nem nyugszanak,mert most a transzferbe belevonnák Guedes játék jogát is!!Aki ha érkezne alapból jó lenne,de nem Oblak kárára...Ugye szóba jött itt már Pastore is meg Munier is....Nem nyugszanak,persze megértem őket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #6168

Hát azért ez a Correa gyerek sokkal jobb, mint Jota.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #6167

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Mit csodálkozol? :D ez az atletico madrid :D A szar futballisták maradhatnak (Correa) a jók meg mehentek amerre látnak :D (Jota)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #6166

A Wolverhamton Wanderers él opciós jogával,és a nyáron végleg kivásárolja Jotát az Atletico Madrid kötelékéből.
A kis portugál eddig 11 gólnál,és 5 aszisztnál jár......Annyira érdekes hogy mindenhol megy neki csak a mi csapatunknál nem.....Ja,mert csak 25 percet játszott a felkészülési meccseken?Abból meg lehet állapítani hogy jó-e valaki tényleg.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #5944

  • Carrasco55
  • Carrasco55 profilkép
Örülnék még pár új igazolásnak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 3 hónapja #5942

Két megerősített hír!:
Vietto június végéig kölcsönbe a Valenciához került.
A másik pedig hogy Moreira a Bragától a Belenenseshez került szintén kölcsönbe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5076

Ha az Evertonban pályára lép az EK-ban, felejtős a tavaszi BL szerepeltetése.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5073

Costa szempontjából jobb lenne az Evertonba való kölcsönadás, mint a Deportivo La Corunába vagy Real Betisbe, mivel így jobban szem előtt lenne a futballvilág számára. Ez azért fontos, mert jövőre VB és a spanyol válogatottból kimaradhat, ha nincs folyamatosan a spanyol szövetségi kapitány célkeresztjében.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5071

Costáért meg az Everton jelentkezett be fél évre.Koeman mester tárt karokkal várná akár fél évre is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5066

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5063

Bosszú Theo Hernandezért?! :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5062

  • Torres55hu
  • Torres55hu profilkép
Ha jól tudom az Atleti el szeretné vinni Marcos Llorente-t a Real-tól...vélemények? :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5060

Costa, Costa. Mivan mááár ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5050

Mindent elmond a támadójátékunkról, hogy mindenki úgy várja már Costát, mint a Messiást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5046

GYERE MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5042

Costát elengedi a Chelsea,és pár napon belül be is jelenntehtik!55 millióba fáj majd a klubnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5002

Amath a Getafénál van,ez már hivatalos,és most ezt pontosan nem értem,de a a játékjoga 50%-ban is át lett nekik ruházva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5001

Én mindennap nézem már a sportoldalakat, hogy jelentsék már be Costát :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 6 éve 8 hónapja #5000

Még van idő hogy jöjjön valaki az a valaki remélem Costa lesz . :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.