Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1737

Mahrez ? Nálunk ? Ez csak jó hír lehet :D Nekem nagy kedvencem lett az idei játéka alapján.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1736

Ismeri őt valaki ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1735

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1675

Nagyon jó hír és ha van egy kis esze el is jön ide nem pedig valami divat brigádhoz,mert ő és a fél Leichester a nagy csapatok kívánság listáján lesz méghozzá az első helyen a nyáron!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1674

Simeone:"Sok helyen megfordultam játékosként és edzőként is. Kicsit talán nomádnak nevezném azt az érzést amit érzek mikor olyan helyen dolgoztam ahol nem szerettem. Az én helyem Madridban van."
forrás:football espana, as

Szerintem megvan a válasz Cholo marad egy darabig ,remélem vagy 20 évig .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1673

Transfermarkt szerint Mahrezt szeretnénk leigazolni ez jó vagy rossz hír ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1672

Tökéletesen egyetértek azzal, hogy Luis Aragones legyen az új stadion neve. Viszont a psv elleni meccs előtt, tudom, hogy csak a nemzeti sport írta és remélem nincs is valóságalapja de volt egy olyan cikkük, hogy 10évre megvehető az Atleti új stadionjának a neve évi 1millió euróért ha jól emlékszem. Na ha ez így fog történni nagyon mérges leszek a a vezetőségre, mert évi 1millió euró az nem pénz a mai elit futballvilágban illetve mindig is oda figyeltünk a múltra, a tradíciókra. Nagyon nagy múltú klub vagyunk ezért egyértelmű, hogy a nagy elődökből kell megtisztelni valaki aki jelen esetben egyértelműen Aragones. Ki ne találjuk, hogy majd valami dúsgazdag arab épp úgy gondolja, hogy na legyen akkor az a stadion rólam elnevezve mi az a 1 millió évente és keményen Estadio Khalif lesz mondjuk a stadionunk neve..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1671

Az új stadionunk legnagyobb név esélyese a Luis Aragones lesz.Ez most nem tudom hogy hivatalos vagy fikció de én mindenképp támogatnám.meg szerintem mindenki közülünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1670

Szegény (Lesztert így parasztosan leírva..) Szét fogják szedni az idény végén.Szenzációs amit eddig csináltak.Ennél már csak egy szenzációsabb dolog volt a mi bajnoki címünk két éve!És ha amúgy is szétszedik akkor miért ne részesüljünk mi belőle?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1669

Mahrez nagyon jó volna itt! Viszont ratyimadridisták nem kellenek, gondolok itt Higuaínra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1668

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Nem igazán nézek Premier Leaguet, de egyszer volt szerencsém látni és a srác kétségtelenül brutál jó.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1667

Van aki követi az angol focit ? Mit szóltok ehhez a Mahrez gyerekhez ? Szerintem brutál jól tolja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1666

Ez a Koke dolog is csak egy téma, amin lehet csámcsogni, valóságalapja semmi. Persze, szinte minden edző szívesen látná a csapatában, de ha Cholo marad, szerintem ő is. Próbálták már a katalányok is elvinni, nem is olyan régen, de Koke visszautasította őket. Most is, hogy Guardiola odamegy a Cityhez, naná hogy kellene neki, de nem hinném hogy elmenne. Kellenek az ilyen cikkek a médiának, mert valamivel el kell adni az újságot. Egy hete még 100%-ra írták, hogy Simeone a Chelseabe megy, aztán tessék... Kamugyár ez a sajtó. Más: Felröppent ugye, hogy Cholo szívesen látná Banegát a csapatban. Elvileg (megint tuti sajtóhír... ;) ) elkötelezte magát az Interbe. Ahová a sajtó szerint Simeone is megy a nyáron... nincs Chelsea, szóval találni kellett egy másik versenyzőt, ez most az Inter lett. Szennyes újságok!!! :evil:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1665

Jó hír: Carrascó felépült sérüléséből,a Batmanék ellen már lehet játszhat is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1664

Sebikém.Jóktól kérdezed....reméljük nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1660

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Mi a francot beszélt FN a Soci elleni tegnapi meccs végefelé, hogy Koke a City-be igazol Guardiolához? Ez komoly?
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1639

Jovetic jó lenne ő ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1638

Újabb adag :) : Az AS szerint Jovetic jöhet a nyáron, és egy 19 éves argentin tehetség a Rosarioból, Giovani Lo Celso.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1634

Pedig mennyire szerettem én Arda-t :(( De azzal, hogy pont oda igazolt... Egyáltalán nem sajnálom !!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1633

Erre csak annyit mondok megérdemli !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1628

Arda elégedetlen a Barcában.Túl sokat kell futni és a feladata sem az amit megszokott!teljesen a háttérbe van szorítva,csak kiegészítő ember.
Na hogy ott rohadj meg arab majom a padon ahol vagy!Meg is érdemled!!Most csókolgathatod a Barca címert!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1621

Ha már pletykák... Lacazette mellett (akiről Griezmann is jó véleménnyel van, plusz jó hatással lehet rá hogy idejöjjön) Banega visszatérése került képbe. Cholo szeretné ha visszajönne. Állítólag... :) Plusz egy másik csatár került szóba, Ighalo a Watfordból. Volt szerencsém élőben látni a srácot játszani, elég jó véleményem van róla. Elég szépen megállja a helyét az angol ligában, szerintem itt sem lenne rosszabb. Hol van még a bajnokság vége, aztán már mennyi pletyka kering. :)
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1620

Francia lapok szerint Alexandre Lacazette lehet a nyári csatár igazolásunk. A franciák szerint az ő leigazolását nem zárja ki Diego Costa esetleges visszatérése sem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1618

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1480

Hányszor akarják még elővenni ezt a Simeone a Chelsea-be megy dolgot?? Nem unják még? Már ezerszer elmondta, hogy nem akar elmenni. Ez tipikusan megint az, hogy egy no name oldalnak kellett a látogatottság ezért kitalált egy oltári nagy baromságot. Nem is hallottam még erről az oldalról akik ezt felvetették, de szerintem nem csak én vagyok így vele.
Biztos vagyok benne, hogy hatalmas kamu. Nem kezdte volna el építeni a csapatot Cholo ha el akarna menni. Most fiatalít a csapaton, és kezdi el építeni a jövő nagy Atleticoját. Minek menne el? Pénzért? Ő nem olyan akinek az számít.
És itt is kap bőven költeni való pénzt ha átigazolásokról van szó, ezt nyáron is bizonyította a vezetőség. Mindenkit megkapott, akit a csapathoz akart hozni. Nincs oka arra, hogy elhagyja szeretett csapatát. Legalább is ez az én véleményem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1479

Ez szerintem tuti kamu. Nem így építkezne, ha idény végén itt akarná hagyni az egészet.
Most hosszabbított szerződést, érdekes lenne, ha lelépne.
Kell úgy néz ki a szenzációhajhász médiának megint a konc. De jó lenne ha minket kihagynának belőle.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1478

Cholo ha megy az csak az argentin válogatott. Nem megy ő sehova. Nézzétek meg az igazolásait. hosszútávra tervez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1477

DE egyelőre bízzunk benne hogy Kerceréce az egész.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1476

Sajtóhírek szerint :D Egyébként, ha ez valóban megtörténne szerintem válaszút elé kerül a vezetőség. Hoznak egy edzőt új felfogással, új impulzusokkal ami nem is biztos, hogy rosszul sülne el, de akit én per pillanat eltudnék képzelni mint új embert az Pellegrini lenne. Nem lenne éppen népszerű a realos múltja miatt, de ha jönnek az eredmények szerintem mindenki megbocsájtó lenne vele szemben. A másik lehetőség, ami mondhatni kéznél van, de eddig valahogy még sem hallottam sosem az Burgos. Mindent tud a klubról, a játékosok képességeiről és tovább tudná vinni a jelenlegi vonalat. Korábban lehetett hallani, hogy kibújna Cholo árnyékából és szeretné magát kipróbálni Argentínában mint vezetőedző, ha Caminero vagy Cerezo elé állna egy ajánlattal, egyből rábólintana. Mindkettő kockázatos...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 2 hónapja #1475

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.