Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #3021

Valaki esetleg aki kilátogatna a Calderonba egy meccsre, csak esetleg egyedül van, mint én ? :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2947

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
NAAAAAAAA! A KIS KOREAAAAA!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2931

Keresgélem ezt a kurva Atletico médiához berakandó csapat összeállítást,és mit találtam.
Illetve lehet ti már láttátok,de én még most is ezen röhögök.:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2913

ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2841

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Még a májusi döntő előttről, most jutottam el ide, hogy megollózzam a cuccot, nesztek:



:)
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2805

A néznivaló:
Először is még a reptér kijátratánál kellene venned egy metró bérletet,ami ha jól emlékszek 10 utazásra elég.(vagy 8-ra..??)
(nekem mindig megmaradt egy-kettő de rendkívül kifizetődő még így is.)Általában vannak térképek is az automaták mellett,amik ingyenesek és pár perc értelmezés után kilehet bogarászni hogy hol kell le illetve átszállni.
Kajázni a Muzeo Del Jamondokban tanácsos,a Plaza Major éttermeiben még néha a rutinos régi utazót is megvágják.
A Sonka múzeumokba mindenképpen muszáj benézni,a látvány miatt.
Királyi palotát meg lehet nézni,az elég szép,és a bejutás sem bonyolult.
A Prádó múzeumba én egyszer sem jutottam be,oda születni kell.Mondjuk egyszer próbáltam,akkor millióan voltak,a második alkalommal meg zárva volt,harmadszorra meg már szartam rá...
Akkor lenne mákotok ha azon a hétvégén rendeznének bika viadalt,bááár szerintem novemberben nem hiszem hogy alapból küzdenének.Gondolom a melegebb hónapokban csinálják csak,de az arénát mindenképpen érdemes megnéznetek.
De ha bementek a belvárosba bőven lesz látni való.
Biz isten most hirtelen más nem is jut eszembe (a kocsmákon kívül...)
A stadion alatti Shopban minden nap voltunk...mint fő látványosság és mint pénznyelő.....
A stadion alatt van a múzeum is,oda lehet még befizetni hét közben,de nem minden nap vannak nyitva.
Ezt sajnos pontosan nem tudom.
Ha eszembe jut még valami beírom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2804

Jojo!
Az én saját tapasztalatom,és véleményem a következő:
Saját neten történő repjegy fapadoson:ha jól emlékszek oda-vissza kb 50-60 ezer ft,egy bőrönddel. Nyugodtan cáfoljon meg bárki aki mostanában repült,lehet rosszul emlékszek.Én két éve voltam utoljára.
A szállás papíron reggelivel szállodában a belvárosban 10 000Ft egy estére(Asturias pld),de ha nem nagyok az igények akkor van szintén a belvárosban 6000 ft-ért is,csak szoba,folyosón lévő közös tusolóval és wc-vel.
A meccsre a jegy stadionnál megvéve 9000-15 000 ft-ig a helytől függően.(Én ha már ott vagyok próbálok(lunk) a kispad mögé vagy közelébe venni,eddig mindig..(3 alkalom..)
Ha ezt nagy vonalakban kiszámolod kb egy 100-110 ft.
Viszont!!!
Te a madridi derbire mennél és arra ott helyben nem biztos hogy egyáltalán kapnál jegyet,mert a top meccsekre,pláne erre,az összes bérletes igényt tart a helyére...Így meg igaz drágább minden de legalább fixre utaznál ki és nem kell bajlódnod rendelgetéssel,meg szervezkedéssel.
Én legelső alkalommal ugyan így egy utazási irodán keresztül mentem ki Amfannal,aki előtte már egyszer volt.
Ő már rutinos nem is tudom közben már mennyiszer volt Madridban,és tudja mit hol mennyiért érdemes venni vagy nem venni.
Szóval az első kiutamra én sem sajnáltam az összeget.
Gondold át.
Tudom hogy páran decemberben,és januárban is szeretnének menni,a pena közös utazásáról sajnos nem tudok.
A régebbi tagok már rutinosan tudják hogy a kezdeti lelkesedések után a 10-15 főből általában 2-3,esetleg 4 marad max a konkrét utazásig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2802

  • Jojo
  • Jojo profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem. Novemberben másodmagammal szeretnék utazni a madridi derbire! Néztem utazási irodák ajánlatait és találtam is megfelelőt egy 4 nap 3 éjszakás, repülőjegyes, transzferes, belépővel és mindenféle jósággal megspékelt csomagot 170e HUF-ért. Kérdésem vegülis annyi lenne, hogy ezt elfogadhatom vagy előreláthatólag lesz-e valami szervezett utazás a Pena részéről és inkább kicsit várjak ki még? A mérkőzés jegy 2. kategóriás, felárral lehet módosítani de magáért az atmoszféráért szeretnék elutazni valamit afféle "Calderon" búcsúztató gyanánt így nem zavar ha nem a kispad vagy a kapu mögött ülök bár nem bánnám. :) Aki volt már (tudom sokatok) esetleg tudna valami olyan tapasztalattal szolgálni, hogy pl. egy stadion túra, múzeum látogatás mennyire körülményes kevésbé erős nyelvismerettel és még mire érdemes beruházni ha már arra járok. Elolvastam az összes eddigi beszámolót az elmúlt években és nagyon tetszettek de ha valaki pár mondatban összefoglalná nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2801

Ugyan nézzetek már rá itt felül a "csapat" fiókra.17-es számmal van egy új játékosunk,teljesen hivatalosan.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2797

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
amfan beküldte:
Én jobban szeretném ha a kapuba lőne, nem a kapufára! :woohoo:

Félek, meglesz a böjtje a gólparádénak Vigoban. Két újonccal rosszul indultunk, aztán két nehéz idegenbeli meccs között (Vigo és Barcelona) fogadjuk az ugyancsak pokróc Gijónt és megyünk idegenben a Philips Hiradástechnikai Szövetkezet FC-hez meccselni. Idénre nem sok jót várok. Sztem a csoportkört sem fogjuk túlélni, max. csoportmásodikként, aztán a nyolcaddöntőben kibasz minket egy arab leányvállalat fiókcsapata.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2796

Én jobban szeretném ha a kapuba lőne, nem a kapufára! :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2795

Hajpa-yes beküldte:
Koke tegnap vert egy óriási kapufát szabadrúgásból,és adott egy gól passzt Costának!

Mostantól akkor kötelező ezt a bajnokikon is bemutatnia.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 7 hónapja #2794

Koke tegnap vert egy óriási kapufát szabadrúgásból,és adott egy gól passzt Costának!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 hónapja #2709

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 hónapja #2707

Nem fog visszatérni. :(
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 hónapja #2705

Közben Costa jól kezdi a szezont :D Épp csak megúszott egy piros lapot. De közben győztes gólt szerzett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 hónapja #2704

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Ember legyen a talpán, aki ezt a sok jövés-menést követni bírja.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 hónapja #2703

Még Cercivel kellene valamit csinálni,és közben Oliver a Portóhoz kerül nagy valószínűséggel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 hónapja #2701

Közben olvasom hogy vissza akarjuk kérni a Belenensesből a 20 éves kapusunkat Ándré Moreirát,hogy ő legyen a második számú kapusunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 hónapja #2700

Na emberek a hétvégén kezdődik a bajnokság.azt kell hogy mondjam a felkészülésünk egy nagy rakat GUANÓ volt!!Még pár játékosnak csapatot kellene találni-Ugye Borré a Villareálhoz kerül,Axel Werner pedig a Bocához (Bááár most hogy Moya lesérült,nem is annyira biztos..)Velazquez,Manquillo,és Oliver megy még el papíron.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2631

Nagyon sanszos igen,hogy csak 3. lesz. :/
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2627

Szerintem Griezmann-nak van esélye dobogón végezni, Ronaldo és Messi mögött, az aranylabda-szavazáson.
Ha megnyerte volna az EB-t Franciaországgal és a döntőn gólt is szerez, akkor talán előrébb is végezhetett volna, de így szerintem max. ez a harmadik hely a reális.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2626

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2620

5. forduló szeptember 21-én, Barca-Atleti!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2618

Az Alavessel kezdünk és ráadásul a Calderonban!!
A" mérkőzések" fülben már bent van az első forduló,ahogy meg lesz a többi is,azt is berakjuk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2616

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Zodiac beküldte:
a bajnokság menetrendje mikor lesz meg ? Egy közös túrában, még mindig nagyon benne lennék ! :D

Ma sorsolják a spanyol bajnoki mérkőzéseket.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2597

Már jó ideje nyomja ezt....én is azt hittem Ronaldinho. :blush:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2595

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2582

a bajnokság menetrendje mikor lesz meg ? Egy közös túrában, még mindig nagyon benne lennék ! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 9 hónapja #2573

A sárgaságot kapó címer kissé furcsa,persze összképben így jó.De azt még kicsit emésztenem kell.

ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.