Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 6 éve 8 hónapja #5054

Griezmann 2 meccses eltiltást kapott!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #5021

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Az Audi-kupa döntő spanyol verziójához adtam hozzá felvezetőt és ünneplést, interjúkat.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #5020

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Figyelj oda, mert különben a Fatmagülre leszek kénytelen inni!!!

:woohoo:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #5019

Figyelj oda mert lösz egy maflás különben a Fatmagülre leszek kénytelen inni!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #5017

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
OFF: az Audi-kupa döntő linkjei hibásak voltak egy tárhelymozgatás miatt, javítottam a linkeket!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #5010

A csapat fül frissítve van,mindenki az új mezben felrakva.nagy újdonság nincs,csak annyi hogy Moreira helyett Werner van,és még Vietto itt fent van,de a bajnokság kezdésére szerintem már nem lesz...És ugye minusz Tiago.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #4993

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Arda Turan felajánlotta hogy szívesen vissza igazolna ide,mert Valverde is csak kispadon számolna vele,illetve komoly érdeklődő esetén el is engedné.Mennyen az anyjába.....

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #4990

Ezt hívják férfi prostitúciónak. Csak nem gondolja, hogy visszajöhetne azokután, amilyen körülmények között elment. Amúgyis vettünk egy Vitolot a meglévők mellé ezen a poszton. Már itt sem biztos hogy beférne a kezdőbe. Harcoljon csak a barcában a helyéért, most hogy Neymar elment.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #4988

Arda Turan felajánlotta hogy szívesen vissza igazolna ide,mert Valverde is csak kispadon számolna vele,illetve komoly érdeklődő esetén el is engedné.Mennyen az anyjába.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 9 hónapja #4937

Már most kezdem megszokni az új címert. Nem olyan gáz az. Már talán tetszik is. Legalább ezzel nem szoptunk, mint a Juventus az ő címermódosításukkal :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4714

Semmi.☺
De lehetne már valami...
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4711

Úgy van,igazad van és bocs ZoliZoltán-tól.Tényleg két átigazolási szezonból vagyunk kinyomva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4710

Ez most tuti?Meg voltam győződve hogy két évre zártak ki.Na mindjárt én is megnézem,mert múltkor egy srác itt kérdezte,és neki is 2 évet írtam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4708

Most néztem utána,nem két évre,hanem két átigazolási szezonból lettünk kizárva.Télen ugye már nem igazolhattunk,meg most nyáron nem. Persze ha eltörlik akkor már most nyáron igazolhatunk,ha nem ,akkor csak jövő januárba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4707

Most meg is neztem gyorsan....Gameiro is meg Vrsaljko is tavaly jott.????
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4706

Bakter...nekem mar osszefolynak a honapok,evek...azt hittem tavaly nyaron jottek Gameiroek....
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4705

Szerintem akkor még tudtunk.Akkor jött az a sok fiatal.Borré,meg ez a Sipacasztel vagy ki kölök többek közt.A lényeg az ha június elején eltörli a bíróság a 2 évet és az egy marad akkor az már letelt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 6 éve 11 hónapja #4704

Bakter...en ugy voltam,hogy ha nincs feloldas,akkor csak januarban igazolhatunk.
Tavaly nyaron nem igazoltunk? :blink: :blush:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 6 órája #4703

Nem!2 évre zártak ki!!azaz átigazolási 4 szezonból!Tehát ezért várjuk nagyon hogy mi lesz!!!!Egyébként már rég nem is beszélnénk róla.Ha nem oldják fel,akkor csak jövő nyáron igazolhatunk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 8 órája #4701

Két átigazolási szezont kaptunk összesen nem?Egy lement télen.A másodikat törlik el.(szóval nem 2 év)

Szerintem Grizinek csak jót tenne ha elmenne.Sajnos.Szeretem.De nem nagyon látom már benne az Atleticos küzdést.Eltűnik egész mecccsekre.
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 14 órája #4700

Személy szerint először is abban bízok hogy eltörlik a 2 éves eltiltásunk második évét.Talán a vezetőség is ebben bízik,hiszen rengeteg pletykát lehet hallani mostanság csapatunk körül.papíron Simeone marad,és ő lesz a Wanda Metropolitano első edzője,és ami fontosabb hogy a vezetőség biztosítja számára azt a pénzt ami a csapat lényeges erősítéséhez kell.Ha marad minden így akkor nagy bajban vagyunk.talán egy idei évhez hasonló bronzra jók lehetünk,vagy még talán ezüstre is de akkor nem lenne szabad 2-3 hónapos gödörbe kerülnünk.ha maradunk,mindenképpen a kölcsön játékosokból kell pár "új arc".Bevallom nem sokat tudok róluk.Írtátok hogy Jota nagyon jól nyomta,talán ő erősítés lenne,és még ugye Theo Hernandesről láttunk-hallottunk jókat,de...mint ahogy már pár nappal ez előtt taglaltuk,valószínűen Blanco lesz,és beáll a buzinak homárékohoz. Olivert eladtuk,mint ahogy Guilavougit is.Mensahról semmit sem tudok...Leo Baptistao az Espanolban lövögeti a gólokat, számszerint 5-öt,és adott ugyan ennyi gólpasszt is,de nem hinném hogy ő lenne az igazi megoldás csatár posztra.Ott van Santos Borré,aki nagyon fiatal és 4 gólt szerzett a Villareál színeiben bajnokin,és a nemzetközi kupában összesen,rendszerint padról beugorva...Talán ővé a jövő,de idén még semmi képen sem lesz itt. Kranevitter és Vietto a Sevillának volt kölcsön adva,és az előbbi talán erősítés lenne,de már hallottam olyan híreket hogy a német 'Gladbach csapata megvenné. Viettonak az idénye nagyon biztatóan kezdődött,pillanatok alatt rúgott is 6 gólt,és adott 3 gólpasszt,de az idény második felében csak perceket kapott.Szintén nem fogják vissza hívni.Kit hagytam ki??Az érkezőkről majd akkor írok ha reméljük feloldják a tilalmat...Addig fölösleges,de Lacasettének vagy Costának örülnék!!!Akár mindkettőnek egyszerre,de akkor az azt jelentené hogy Griezmann elmenne...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #4043

Bármiben le merem fogadni,hogy megkapjuk a bajorokat....
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #4004

Sevilla-Leganés 1-1!!A Puta újra két pontot veszített.Ha nyerünk karnyújtásnyira lesznek "már csak"...(kevesebb mint két győzelemre)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #4000

Nem sok esély van továbbjutni a nyolcból(persze még innen a tizenhat közül sem jutottunk tovább). Sajna bárkitől ki tudunk kapni. Nyerni meg az erősebb, nívósabb ellenfelek ellen idén (egy bl-s hazai Bayern meccs kivételével) nem tudunk. Utóbbi időben most van a legkevesebb esélyünk ott lenni a döntőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #3998

Isten igazából szerintem mi hiába voltunk 3 éven belül kétszer is döntősök,szerintem a fekete lovak vagyunk....Bárkit megtudunk verni,de sajnos ha olyan napunk van bárkitől ki is tudunk kapni.Tehát nem hiszem hogy bárkinek a kívánság listáján rajta lennénk,kivétel a Barcelona mert nekik tök mindegy.Ők csinálhatnak bármit...nekik lehet!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #3995

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Egyetértek. Én igazából a Dortmundnak örülnék a leginkább. Nem azért mert ők tűnnek a "leggyengébbnek", hanem mert úgy gondolom ha ellenük játszanánk akkor két izgalmas és szép meccset látnánk.
De előtte jussunk tovább. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #3994

Abban azt hiszem mindenki egyetért, hogy a City (bár még nem jutottak tovább, és mi sem :lol: ) lenne papíron a legkönnyebb. Plusz talán a Dortmund. Ha minden papírforma szerint alakul, négy spanyol lesz a nyolc között. Szinte biztos, hogy megint nekünk jut valamelyik, bár én divatot nem szeretnék kapni, pont az miatt, ami történt a psg ellen. Meg baromira rühellem is őket, eleget látjuk a pofájukat a bajnokikon. Ha kívánni lehetne, akkor kerüljenek szépen össze! Bár gondolom azért arra figyelni fognak a mindenhatók, hogy divatcsapat ne kapja egymást. Pedig egy bayern-barca, és egy real-sevilla párharcnak igen csak tudnék örülni. Egyébként nekem az a véleményem, kapjunk bárkit, akkor is tovább kell jutni. Nem hinném, hogy ha választani lehetne ellenfelet, bárki is minket akarna, sőt... Először jussunk tovább, aztán meglátjuk, kit sodor az utunkba a sors. Vagy a felsőbb akarat, ugye :woohoo:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #3992

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Adom, amit írsz. Azért egy City vagy Dortmund elleni párharcot is megnéznék szívesen.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #3990

Csak egy kis előretekintés a részemről a jövőbe. Mivel már csak a BL-ben van esélyünk arra, hogy kupát nyerjünk idén, azon gondolkodtam,hogy milyen sorsolás lenne a legkedvezőbb számunkra egy esetleges és azért elég reális továbbjutás esetén, aztán rá kellett jönnöm, hogy az utóbbi évek egyik legerősebb mezőnye jön össze a nyolcaddöntőre. ManCity, Bayern, Dortmund, Juve, buznyákok, putasevilla, uefalona, és mi.. na innen bárkit kapunk nem lesz egy leányálom. Bayernt a visszavágási vágy fűtheti. Dortmund nem az idei szezon a top nekik de a BLben eddig elég határozott teljesítményt nyújtanak, fiatalok, lendületesek. Juve róluk elég annyit mondani, hogy ők maguk az olasz futball már lassan 10éve. City Guardiolával jobbnál jobb játékosokkal tavalyi elődöntővel. putasevilla éveken át meghatározó szereplője volt az ELnek idén pedig már a bajnokságban is sajnos jelenleg a mi kárunkra egyre jobb és szerencsés csapat benyomását keltik. uefalonáról és a buznyákokról pedig inkább nem is beszélek. Nyílván nem sokat számít, hogy mit szeretnénk mert az semmit nem fog változtatni a sorsoláson de én szívem szerint a buzikat vagy a sevillát választanám. Homosexuálék ellen van mit törleszteni ugyebár és egy ilyen derbin továbbjutni olyan szárnyakat adhatna a folytatásra ami felrepíthetne végre a csúcsra minket. Putasevillat meg azért mondanám, hogy kapjuk meg, hogy kicsit visszahozzuk őket a földre mielőtt elhinnék, hogy jobb csapat mint mi és ha ott továbbjutnánk az morálisan a bajnokságra is kihathat a dobogóért vívott harcban. Esetleges más meglátásokat és véleményeket szívesen olvasnék. Illetve ne haragudjarok, hogy ilyen hosszúra sikeredett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 7 éve 2 hónapja #3989

közben nézem lesz még barca-sevilla,valencia-sevilla,sevilla-celta,real-sevilla.
Nekünk atleti-sevilla,real-atleti,atleti-villareal,atleti-bilbao.


Simán lehetünk még 3-ak!!!
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.