Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 9 hónapja 2 hete #20572

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Felixért bejelentkezett a Galataseray, aki egy évre kölcsönvenné!

Zárják a Jedikulába! :evil:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 9 hónapja 2 hete #20571

Felixért bejelentkezett a Galataseray, aki egy évre kölcsönvenné!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 10 hónapja 2 hete #20434

Még egy Marciano Sanca nevű afrikait is emlegetnek. Gondolom, ha leigazolnánk, menne is kölcsön valahová.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 10 hónapja 2 hete #20431

Hajpa-yes beküldte:
Az új pletyka Rabiot... Allítólag Griezmannt is segítségül kérték, hogy befűzze. Én nem szeretem,... de tudjátok, az egy dolog...

Borzasztó ellenszenves játékos, de lehet, hasznos lenne a középpályán, egy robotoló hosszú lábú gólya.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 napja #20386

Az új pletyka Rabiot... Allítólag Griezmannt is segítségül kérték, hogy befűzze. Én nem szeretem,... de tudjátok, az egy dolog...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 5 napja #20384

Felix a Galatában? Az szép...Hát minket marhára palira vett ez a Mendes... 127 misiért hoztuk és most már senkinek sem kell... És mennyien írtátok, hogy micsoda "potenciál" van a srácban. Még én is benyeltem, aki előtte nem is hallottam a kölökröl... (Mondjuk Agüeróról sem hallottam, mikor idejött, és én néha vakon is vagyok...) Szóval se Newcastle, se PSG, hanem Türkish......De nem biztos ez még.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 5 napja #20383

Igen. Írtam is, hogy realitása sajnos nincs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 6 napja #20382

Hajpa-yes beküldte:
Az én álmom ez a Son gyerek a Tottenhamból...Mit keres még ott??Nincs realitása de szerintem nagyon jó játékos.

Son azért esélytelen, mert maximum 3 nem-EU állampolgárt nevezhetünk, és Söyöncü, Molina és De Paul foglalja el azokat a helyeket. (Reinildo valamilyen megegyezés értelmében nem számít ebbe bele, a többieknek meg van valamilyen második állampolgársága). De én az egész Premier Leaguet engedném, mert a lepattanókat leszámítva csak borzalmasan túlárazott játékosokat tudnánk venni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 6 napja #20381

Közben Moarata hosszabbított 2026-ig
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 6 napja #20380

Az én álmom ez a Son gyerek a Tottenhamból... Mit keres még ott? Nincs realitása, de szerintem nagyon jó játékos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 6 napja #20377

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 hete #20375

Morata után talán a Roma érdeklődik, de ez erősen pletyka. Mi pedig Lee Kang után a Mallorcaból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 hete #20374

Lemar, Kondogbia, Doherty, Felix fixen mennek gondolom, Carrasco más tészta... bőrszalonna szarul áll pénzügyileg, nem hiszem, hogy szükségük lenne rá, Angliából meg nincs konkrét hír... Paredes padra lenne jó szerintem, Juventus-nál a viselkedésével sok baj volt! Ilyenre meg nincs szükségünk szerintem... Inkább valaki fiatal spanyol játékost igazoljunk, de esetleg Barios sincs messze szerintem a kezdő csapattól! Remélem, izgalmas kis átigazolási időszakunk lesz, és sikeres is egyben. Aúpa Atleti mindörökké! :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 hete #20372

Ez a Vlahovic gyerek tényleg jó volna nekünk? Most olvasom megint, mert már 1-2 éve is szóba jött, hogy "ostromoljuk"...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 hete #20368

Hát ezek ketten nem jelentenének semmi erősítést. Zaha max. annyi előny, hogy ingyen jönne, ha jól tudom, lejárt a szerződése. Paredes mindenhol bukott eddig. Középre biztosan kell ember, mert Kondogbia nagy eséllyel lép, Lemart sem marasztaljuk, és nem tudni, hogy a katalányok érvényesítik-e a húsz millás kivásárlási opciójukat Carrascoért. Hermosonak új szerződést ajánl a klub, amit nagy eséllyel el is fogad majd.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 hete #20367

Két új név: Wilfred Zaha és Paredes akivel szóba hoztak minket.
Kíváncsi leszek, kik fognak távozni: Eddig aki tuti, az Felix... (nyilván ha Cholo marad...és tuti)... Doherty biztos. Én úgy gondolom, Carrascot is elviszi valamelyik angol klub, vagy éppen a Barca (??), Lemar se marad még egy évet szerintem, és Kondogbiáról is lehet olvasni, hogy Törökországba igazol. Hermosoról valami?? Gondolom Depay is marad, ahogy Witsel is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 hete #20366

Nem pletyka, de nagyon örülnék, ha ráhajtanánk a villarrealos Nicolas Jacksonra. Testalkata, gólérzékenysége alapján tipik befejezőcsatár, és szerintem jobb, mint Vlahovic, és olcsóbban megszerezhező. Védelem terén pedig visszahoznám Nehuen Perezt, ő olcsó és mélyítené a keretet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 1 hete #20344

Folytatnám is a hírözönt... :lol: Ha a középpályáról távozna valaki (amire komoly esély van... Lemar, Saúl, Carrasco pl...), Simeone a frissen kiesett Espanyol kp-t, Dardert látná szívesen a helyén. Védekező kp posztra is lenne jelölt, a Sao Paolo védekező kp, a 21 éves Pablo Maia személyében. Őt jó pár angol klub is vadássza, nehéz lehet a megszerzése.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 11 hónapja 2 hete #20343

Elkezdeném a pletykákat: Andre Silva újra szóba került velünk és a szabadon igazolható dortmundi Guerreiro is. Soler se szeretne a PSG-nél maradni, szintén szóba került velünk. Van még ez a Sacha Boey 22 éves francia u21-es mindkét oldalon bevethető fiatal védő akiről én már hallottam más csapatokkal szóba hozva. Jelenleg a Galata játékosa. Ennyi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 1 hónapja #20077

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19621

Nem is kéne ilyen nagy nevű emberket hozni!
Jöjjön valaki, akár egy 2. osztalyból, de verbeli 9-es! Hátha beválik.
Ha nem, akkor se lehetünk szarabbak elől. Viszont nem milliókat buknánk.
Tuti jönne valaki brazil, argentín, portugál bajnokságokból...
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19620

Thuram meg jó kis játékos, de szerintem itt Lemar 2 lesz belőle ha jön. Mellesleg Ő sem 9-es, és elől most nekünk az kell Morata mellé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19619

Gyerekek... ne jöjjön inkább senki majd az új mester építkezik. Depay? Nincs szükségünk megint egy árnyékékre. Egy gyilkos fiatal 9-es kell előre. Minden másra ott lesz Gríz meg Félix a jövőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19618

A klub nagyon szerette volna Marcus Thuramot leigazolni, de a 'gladbach hallani sem akart róla, ezért most Depay ideigazolásán ügyködik a vezetőség, és ha minden igaz, nem csak fél évre hívnák el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19617

Aubameyang nem fog jönni, mert egy idényen belül nem játszhat 3 csapatban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19615



(Pantic nevében is elnézést kérve - a szerk.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19612

szavazás az as.com-on: ki a hibás abban, hogy j.felix nem lett sikeres az atleticoban?



valójában mindenki a klubnál, aki jó ötletnek tartotta leigazolni az atleticóba 120m-ért, csodagyereknek kikiáltva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19611

Aubameyang ?

Na erre kiváncsi leszek!
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19610

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 1 éve 4 hónapja #19609

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Felix távozása a mai napon hivatalossá vált!

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.