Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 2 éve 10 hónapja #15162

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 10 hónapja #15157

Off topic: Láttátok mit posztolt ki torres?
Lehet úgy értelmezni, hogy játékosként, de titkon nagyon remélem, hogy vagy másodedzőként, b csapat edzőjeként, vagy esetlegesen egy csapat edzőjeként tér vissza a köjök.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 10 hónapja #15156

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
#ATMinsider

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 10 hónapja #15009

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Sírva fogom verni a térdem ha ilyen tavasszal a hátunk mögött megnyerjük ezt a bajnoksagot xddd konkretan február óta vergődünk mint a partra vetett hal xdd de azert nyerjuk már meg tényleg jó lenne Real megy Bilbaoba az ott eselyes pontvesztés nekik húzzuk be ezta 3 meccset azt jóidő. Sokat elárul a Ligaról ez xdd nem baj legyen meg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 10 hónapja #15008

Ha már velünk kicseszett a Levante, most egy kicsit visszahozott belőle... Levante - Barcelona 3:3 (ergo a Barca még mindig mögöttünk ;) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 10 hónapja #14960

Nnnna, a Bilbao elkapta a Sevilla-t is...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14852

pantic beküldte:
a covid miatt kiestek a csontvázak a szekrényből, korrupt futballvezetők fordultak egymás ellen. azzal egyetértek, hogy ezután az uefa sem kerülheti el, hogy reformokat dolgozzon ki. de ettől a brigádtól és a szuperliga ötletétől is okádok :sick:

Az a baj a sportág érdekeit szolgáló döntés valószínűleg nem fog születni. Csak a pénzek tologatása az ami változhat ennek hatására.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14851

SzabiBali beküldte:
Pont most léptünk ki.

Akkor rendben van. Kíváncsi vagyok a hableányok meddig tartanak ki a maradékkal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14850

a covid miatt kiestek a csontvázak a szekrényből, korrupt futballvezetők fordultak egymás ellen. azzal egyetértek, hogy ezután az uefa sem kerülheti el, hogy reformokat dolgozzon ki. de ettől a brigádtól és a szuperliga ötletétől is okádok :sick:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14849

Pont most léptünk ki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14848

Amúgy hivatalosan a 3 olasz meg a 3 spanyol még nem lépett vissza nem? Most már cselekedni kellene azért. Látszik, hogy süllyed a hajó nem kellene velük merülni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14847

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
amfan beküldte:
Szerintem mi kommunikáltuk ezt a dolgot a legkevésbé. Egy kis cikk jelent meg a hivatalos oldalon, alig találtam meg. :lol: Szinte mindegyik alapító honlapján vezető cikk volt, nálunk meg a Citynél nem. Szerintem ügyesen játszott a vezetőség, mert ugyan benne voltunk, de nagyon mégsem. Szép csendben várták a híreket, az ablakban meg ordibált Pérez meg Agnelli. Sok hűhó, de nem semmiért, mert a korrupt szövetségek érezhették hogy nem tehetik meg már ezt a hatalmas lenyúlást következmények nélkül. Ez erre jó volt, de remélem nem kapunk semmiféle szankciót, az azért nem esne jól. Tiltsák el szépen Perec bácsit a kis társaival együtt!

Az uefa meg tovabbra is lenyulja a milliárd euros hasznot a bajnokok ligajabol amiből az indulo klubok alig kapnak vmi penzt mikozben ok adjak a stadiont, jatekosokat stb kb mindent a csapatok raknak bele megse profitalnak ugx belole mint ahogy az kene
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14845

Szerintem mi kommunikáltuk ezt a dolgot a legkevésbé. Egy kis cikk jelent meg a hivatalos oldalon, alig találtam meg. :lol: Szinte mindegyik alapító honlapján vezető cikk volt, nálunk meg a Citynél nem. Szerintem ügyesen játszott a vezetőség, mert ugyan benne voltunk, de nagyon mégsem. Szép csendben várták a híreket, az ablakban meg ordibált Pérez meg Agnelli. Sok hűhó, de nem semmiért, mert a korrupt szövetségek érezhették hogy nem tehetik meg már ezt a hatalmas lenyúlást következmények nélkül. Ez erre jó volt, de remélem nem kapunk semmiféle szankciót, az azért nem esne jól. Tiltsák el szépen Perec bácsit a kis társaival együtt!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14844

blöff, hogyne. perec bácsi szépen bevitte az erdőbe a madarakat. aztán eltévedt.
cerezo nyilatkozott valamit egyébként vagy csak lesütött szemmel kussolt az elejétől kezdve?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14843

Az egyik legnagyobb és legpofátlanabb, legrafináltabb zsarolást láthattuk a szintén igencsak pofátlan UEFA ellen a dolgok mostani állása szerint. Tényleg úgy néz ki azoknak volt igaza akik csak blöffre gondoltak. Remélhetőleg a napokban tisztázódnak a dolgok végleg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14841

Hát akkor mindenki jól jár a végére. Az uefa kötött egy szaftos szerződést egy vállalttal, így a klubok több pénzt kapnak, és a rajongók sem fognak lázadozni. Amúgy nekem is így utólag az a tippem, hogy a nagy klubok blöfföltek egyet, hogy több pénzt kapjanak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14840

Úgy látszik ennyi volt a történet: a Chelsea és a City is kilép, és úgy néz ki az elmúlt percek hírei alapján, hogy az Atleti is. A 12 klub este válságértekezletet tart, hogy felbontsák a Szuperligát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14839

UEFA is preparing a counter-attack in the Super League. UEFA is working with english investment fund to come up with new LOC that would have a starting budget of 4.5 billion € but which could go up to 7 billion.(Mohamed Bouhafsi) Ez a faszi hozta nyilvánosságra hogy mit akar a 12 klub. Azt hiszem Perezék dobtak egy nagy blöfföt és úgy néz ki elérik a céljukat . (Több pénzt az UEFA-tól)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14838

  • AupaMarcellAtletii
  • AupaMarcellAtletii profilkép
Semmi realitása nincs a fifa és az uefa fenyegeteseinek mert ha kitiltja ezeket a klubokat teljes bajnokságok mennének csődbe a Laliga hogy nezne ki barca real atleti nelkul a pl mancity liverpool stb nélkül nem mellesleg nem hiszem hogy a multi billiomos milliardos csilliardos kinai meg arab befektetok hagynák hogy kirugjak ezzeket a klubokat amikbe ekkora részesedésük van meg pénzük
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14837

SzabiBali beküldte:
Én csak azon gondolkozok, hogy az igazolásokat hogyan fogjuk kivitelezni? Vagyis a játékosok jogai az uefa kezében vannak, így nehéz lesz igazolni. Bár bárhogy megoldható lenne.
De komolyan csak ilyen kevesen vagyunk akiknek ez tetszik? Az utóbbi időben a foci nézettsége csökkent, és ide radikális változások kellettek, a korrupt szar uefa meg nem csinált semmit. Megértem, hogy csináltak saját kupát a nagy csapatok. Emellé anyagilag nagyon megéri a csapatnak. Sajnos a bl győzelem semmit nem fog érni, el fog értéktelenedni. De ha így folytatódik és az uefa semmit sem enged, akkor csőbe fog menni, és majd a superligás csapatok mellé fognak állni szép lassan a nagyobb csapatok is. És mi leszünk azon 13 csapat tagjai, akik megreformálták a focit, és új színt vittünk ebbe a nézőszámba egyre jobban megfogyatkozó sportágba.

Nem gondolnám,hogy elértéktelenedne a Bl győzelem,pont attól szép a mostani,mert mindenki kivívja a jogát,hogy szerepeljen a Bl-ben,nem alanyi jogon jár. Pl. Szuperligába automatikus helye van egy 9. Arsenalnak,hogy is van ez,értem én,hogy nagy klub,de akkor is,minek hajtsanak a saját bajnokságukba,ha így is úgyis indulnak a következő évben is? A play-off-ba így is úgyis a nagy cspatok kerülnek be többnyire,ha meg bejut egy kisebb(ha lehet ezt mondani mondjuk egy Atalanta,Porto-ra mondjuk),akkor az meg is érdemli,nem érdemtelenül van ott,mint ahogy mi is megérdemeltük,hogy az El-be kerültünk a Bl csoportból,mert szar vt a játék.
Azt nem tudom,hogy csökkent a nézettség,de nem gondolom,hogy a felépített struktúra miatt,hanem mert egyik lehet az emberek inkább dolgoznak(pénzt keresnek,mint ahogy én is pár meccs alatt),vagy a másik oldal mivel nagy pénzekről van szó győzelmek után nem biztos,hogy a szép foci a legfontosabb,hanem,hogy így vagy úgy akár bűn rondán jussanak túl,mert azért szép haszon jár és én inkább ebben látom az okot,hol vannak már olyan meccsek,mint chelsea-liverpool 4-4 mondjuk,most arról szól,hogy mindegyik csapat hazain ússza meg kapott gól nélkül,talán ezt az idegenbeli gól értéket kéne megreformálni.

Ja és szerintem,az is elég unalmas lenne,hogy mindig ugyanazt a 12 csapatotot látom egymás ellen. Egy MU-Chelsea-re a kutya nem lenne kiváncsi,legalábbis én magasról tojnék arra a meccsre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14836

  • Zoltan10
  • Zoltan10 profilkép
Hát mit lehet erre az egészre mondani...az a baj a Bajnokok Ligáját gyere kevesebben nézték már meg legtöbben a play offot nézték csak igazából a csoport kört szinte senki...nekem annyi a bajom ezzel az egésszel,hogy az alapító klubbok bevannak betonozva...ez a saját magunk szembe köpése a BLbe bárki bejuthatott aki elég nagyot ment a saját bajnokságaba vagy a selejtezőkön akár meg is nyerhette onnan, ha volt egy kevés mázlija...oké, hogy anyagilag patinás a dolog mert egy BL győzelem 120-130 millió eurót fizet igy az Atleti alsóhangon 230 misit kap euróba, de ez a saját magunk szembeköpésével nekem szar szájizem van az egésztől...de ez a modern vilag skacok ezt tette a modern világ kb mindennel...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14835

Az Uefa ha kizárja ezeket a csapatokat akkor a saját torkát vágja el.
Üres fenyegetőzés.Tegnap az olasz liga összeült,hogy majd jól kizárják a Milán,Inter,Juve hármast azok meg jelezték ,hogy maradnának és maradtak.Ez kb olyan mint amikor a szakításnál a csaj azt mondja,hogy ha elhagysz akkor megölöm magam.Kb ennyir az Uefa fenyegetöséről.

A gyomrom fordul ki egy olyan szervezttől aminek a 2 vezetője Perez és allegri.
Viszont lesz más alternativa.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14834

Semmilyen játékosjog nincs az UEFA kezében, a játékjogukat a csapatok birtokolják és ők irathatják be adott esetben pl.: az UEFA (BL, EL) vagy mondjuk az RFEF (LaLiga) versenysorozataiba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14833

Igaza van Panticnak.Teljes mértékben..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14832

Én csak azon gondolkozok, hogy az igazolásokat hogyan fogjuk kivitelezni? Vagyis a játékosok jogai az uefa kezében vannak, így nehéz lesz igazolni. Bár bárhogy megoldható lenne.
De komolyan csak ilyen kevesen vagyunk akiknek ez tetszik? Az utóbbi időben a foci nézettsége csökkent, és ide radikális változások kellettek, a korrupt szar uefa meg nem csinált semmit. Megértem, hogy csináltak saját kupát a nagy csapatok. Emellé anyagilag nagyon megéri a csapatnak. Sajnos a bl győzelem semmit nem fog érni, el fog értéktelenedni. De ha így folytatódik és az uefa semmit sem enged, akkor csőbe fog menni, és majd a superligás csapatok mellé fognak állni szép lassan a nagyobb csapatok is. És mi leszünk azon 13 csapat tagjai, akik megreformálták a focit, és új színt vittünk ebbe a nézőszámba egyre jobban megfogyatkozó sportágba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14831

balint18 beküldte:
Engem jobban elszomorít az hogy az állóvizet csak így lehet felkavarni mert már az sem üti át az inger küszöböt hogy köztudott tény hogy a FIFA és az UEFA velejéig korrupt társaság. Fifa meg katarban rendez télen VB-t több ezer vendégmunkás élete árán. ÉS akkor mindenki ezek mögé a szutykok mögé áll be . Számomra vállalhatatlan . Ez egész 21 századi foci hogy ide eljutott abban egyedül a FIFA és az UEFA a hibás azzal hogy csak ücsörögtek a pénzhegyen és semmit sem tettek a labdarúgásért ,semmi .(Hozzáteszem kelet-európát úgy telibe szarja mindenki hogy az már szint vállalhatatlan )Elnézés hogy néhol trágár szavakat használtam de ezt másképpen nem lehet leírni .

Egyébként Kelet - Európa.. a jelenlegi politikai helyzet miatt erősen inog az ukrán liga meg gyanítom előbb - utóbb az orosz csapatokat is kizárja az UEFA ha tovább folytatódik a globális farokméregetés. Bár ez sem a csapatunk sem az UEFA számára nem fontos. Az egyenlőség stb csak duma. Itt nincsenek top csapatok. A 2 talán leggazdagabb /legnagyobb együttes meg pont a Shaktar meg a Zenit. Innentől nem csoda, hogy egyik fél sem törődik a régióval igazán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14830

Engem jobban elszomorít az hogy az állóvizet csak így lehet felkavarni mert már az sem üti át az inger küszöböt hogy köztudott tény hogy a FIFA és az UEFA velejéig korrupt társaság. Fifa meg katarban rendez télen VB-t több ezer vendégmunkás élete árán. ÉS akkor mindenki ezek mögé a szutykok mögé áll be . Számomra vállalhatatlan . Ez egész 21 századi foci hogy ide eljutott abban egyedül a FIFA és az UEFA a hibás azzal hogy csak ücsörögtek a pénzhegyen és semmit sem tettek a labdarúgásért ,semmi .(Hozzáteszem kelet-európát úgy telibe szarja mindenki hogy az már szint vállalhatatlan )Elnézés hogy néhol trágár szavakat használtam de ezt másképpen nem lehet leírni .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14829

Atletitom írta le jól, dióhéjban csöbörből vödörbe, egyik korrupt szervezetből a másikba.

Csatolom Kele Janek vonatkozó cikkét a témáról, érdemes elolvasni: rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2021/04/19...XsIvL8IRybI41imu09Z8
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14828

Zoltan10 beküldte:
www.instagram.com/p/CN2kttOnhbT/?igshid=17jvk8dnece16
Itt a bejegyzés ha valakit érdekel spanyolul van. Leírom röviden a magam véleményét én a régi Atletico Madridot akarom,ha úgy lehet csak elérni hogy nem megyünk el a meccsekre nem nézzük a meccseket akkor én azt fogom tenni,de a csapatot sose árulom el...Hasta La Muerte!

Hát figyelj. Az Atletico már nem csak egy csapat. Ez már egy brand. Az egész világon vannak szurkolók meg szimpatizánsok meg befektetők. És egy csomó áll sorban ebben a ligában. Pont nem fog érdekelni a kutyát se ha nem megy ki meccsre a Frente az a szomorú igazság. Simeone is azt nyilatkozta, hogy nincs problémája a tervekkel. Ez volt a múltkori nagy megbeszélés tárgya nem az Ő távozása csak akkor még ezt nem tudtuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 11 hónapja #14827

pantic beküldte:
harmadik barcarealként egyébként mit ér az egész? ha nem marad az identitásból semmi? más a mez színe, ennyi lesz a különbség.

Tökéletesen igazad van csak sajnos ez a valóság. Itt jelenleg nincs tökéletes döntés. Ha kimaradunk sok pénzt bukunk és nem lesz az igazi semmi. Ha ott leszünk a Sl-ben akkor meg feladjuk az identitást. Így is úgy is bukunk valamit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.