Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 2 éve 3 hónapja #16854

Real Sociedad - Atletico Madrid a kupa következő köre. :))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 3 hónapja #16798

köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 3 hónapja #16797

10 nap kötelező karantén van. Már sokan újra bevethetők.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 3 hónapja #16794

Azon csodálkozok hogy a meccs egyáltalán le lesz játszva.A Rayo hogy ál?17 pozitív alanyuk volt pár nappal ezelőtt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 3 hónapja #16791

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Szenzációs.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 3 hónapja #16783

Alakul a helyzet. Simeone, Koke, Griezmann, Herrera , Félix tesztjei pozitívak lettek . :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 3 hónapja #16778

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 4 hónapja #16376

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Antoine Griezmann, a világbajnok
(Antoine Griezmann: The Making of a Legend)
2019.03.21

(Netflix 1080p WEBrip, .MKV, 3 GB, 61 mins)
Forrás: https://www.netflix.com/hu/title/81049949?source=35
Hangsáv: francia; Feliratok: magyar, angol, francia, román



https://mega.nz/file/eyRzyQYI#ZpMeD8t3F415QuRntpW8HSfd8M8yV9uaFh_AVVxfM0w

Köszönet LikeBear-nak a ripért!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 4 hónapja #16375

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Atlético de Madrid: Otra forma de entender la vida
2021.09.10
(Amazon Prime Video, 1080p WEB rip, .MKV, 4.8 GB, 70 mins)

Forrás: https://www.primevideo.com/detail/Otra-forma-de-entender-la-vida/0N2B675G71W57M66BT80J100TU
Hangsáv: spanyol; Feliratok: angol, angol SDH, német, német SDH, spanyol, spanyol SDH, francia, francia SDH, olasz, olasz SDH, maláj, portugál, portugál SDH



https://mega.nz/file/3vJhRKZS#RTsSGA4Is0x96ldbG9djbNRmjMZsXLIbto7O8BO63qU

Köszönet MeLON-nak a WEBrip-ért!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15685

Így is mondhatjuk. De nekem van egy megérzésem, hogy simeone nem is követel tőle többet. De lehet rosszul látom. Most olvastam, hogy 2 meccses eltiltást kapott. Nem baj. Egy rövid passzos, gyors, támadó mentalitású csapatba nagyon jó lenne már most, ahol egy kicsit erősebb a presszing van mint nálunk. Kicsit idegesít engem, hogy mi általában visszaállunk és nem presszingeljük le az ellenfelet, hanem megvárjuk míg kapunkhoz megy és úgy próbáljuk megoldani. Azt tapasztaltam, hogy a modern fociban a nagyon jó csapatok jól presszingelnek. Nem sok csapat van rajtunk kívül a top 10-ben, akik hasonlóan védekeznek mint mi. Hiszen mostanság minden csapatnak uralnia kell a pályát, vagy vesztenek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15684

Állítólag Félixben meg van a potenciál, ez ért csillagászati összeget nálunk, ugyanez a potenciál meg volt pl., Balotteliben, Bojan Krkicsben, Götze még sorolhatnám stb., még se lett belőlük senki, vagyis lettek egy átlagos pályafutást befutó tucatlabdarúgók. Félix is effelé halad. Így harmadik atletis évét megkezdve, én azt mondom, ha januárra se mutat semmit, akkor már nem is fog.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15682

Én úgy fogalmaznék hogy egy más felfogású edzővel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15681

Én úgy fognám meg az egészet, hogy az egész csapat szar. Mikor felixnek ment a szekér akkor az egész csapatnak is ment. De történjen bármi én nem adnám el a gyereket, csak ha nem ajánlanak 150 milliót érte. Tehetséges, motivált a srác, egy másfajta edzővel a világ legjobbja lehetne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15679

Atletitom..de!Félix egyelőre pont kaka szinten van...Muhahahahaa!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15677

Hajpa-yes beküldte:
Én Félixnek adnék még egy kis esélyt erre az idényre,azért egy boka műtét után nem egyszerű visszatérni,és hát a nagy akarás egy kis bírói fasszopással szarul jött le.De ha az idén se lesz semmi extra a csávóban akkor bizony most már 3 év után elkell gondolkodni azon hogy másik csapatnál az a bizonyos potenciál kijön-e belőle(gyanúm szerint simán).Minden esetre délután már jöhetnének a gólok....

Szerintem is ez a helyzet. Bár én nem hiszem, hogy akár egy Costa vagy Falcao szintjét is elérhetné bárhol és már a szezon előtt is úgy gondoltam, hogy a bokája végleg betette a kaput neki úgy mint anno Kakának. Pedig Félix sehol sincs Kakához képest.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15676

Ha a Getafét sem tudjuk legyőzni akkor már tényleg a gödör legmélyén vagyunk...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15675

Én Félixnek adnék még egy kis esélyt erre az idényre,azért egy boka műtét után nem egyszerű visszatérni,és hát a nagy akarás egy kis bírói fasszopással szarul jött le.De ha az idén se lesz semmi extra a csávóban akkor bizony most már 3 év után elkell gondolkodni azon hogy másik csapatnál az a bizonyos potenciál kijön-e belőle(gyanúm szerint simán).Minden esetre délután már jöhetnének a gólok....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15672

Atletitom beküldte:
Manolo beküldte:
Atletitom beküldte:
Én nem akarom bántani Félixet mert van elég baja a bíró miatt meg a lábával is szenvedett és még mindig beindulhat a karrierje de szerintem amit eddig mutatott azt 1 vagy 2 akadémistánk is tudta volna hozni.

Hát ha idén se indul be az érdemi karrierje (idén harmadik éve, hogy nálunk van, de minek), akkor vettünk egy 126 millás lufit és jó nagy madarak vagyunk.

Amúgy szerintem már abban a pillanatban azok voltunk amikor elkezdtünk ennyi pénzt fizetni játékosokért. Számomra Lemar sem érte meg a pénzét. Most jutott oda a srác, hogy kezd hasznos lenni de attól nagyon messze van Ő is mint amit az ára alapján vártunk volna tőle. Szerintem olyan nagyon Félixből sem lesz itt már legenda ha lesz is egyáltalán áttörés nála idén.

Szerintem már most legenda lett Félixből. Ár/Érték arányban az Atletinél a mindenidők legnagyobb ráfizetése eddig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15669

Manolo beküldte:
Atletitom beküldte:
Én nem akarom bántani Félixet mert van elég baja a bíró miatt meg a lábával is szenvedett és még mindig beindulhat a karrierje de szerintem amit eddig mutatott azt 1 vagy 2 akadémistánk is tudta volna hozni.

Hát ha idén se indul be az érdemi karrierje (idén harmadik éve, hogy nálunk van, de minek), akkor vettünk egy 126 millás lufit és jó nagy madarak vagyunk.

Amúgy szerintem már abban a pillanatban azok voltunk amikor elkezdtünk ennyi pénzt fizetni játékosokért. Számomra Lemar sem érte meg a pénzét. Most jutott oda a srác, hogy kezd hasznos lenni de attól nagyon messze van Ő is mint amit az ára alapján vártunk volna tőle. Szerintem olyan nagyon Félixből sem lesz itt már legenda ha lesz is egyáltalán áttörés nála idén.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 6 hónapja #15668

Atletitom beküldte:
Én nem akarom bántani Félixet mert van elég baja a bíró miatt meg a lábával is szenvedett és még mindig beindulhat a karrierje de szerintem amit eddig mutatott azt 1 vagy 2 akadémistánk is tudta volna hozni.

Hát ha idén se indul be az érdemi karrierje (idén harmadik éve, hogy nálunk van, de minek), akkor vettünk egy 126 millás lufit és jó nagy madarak vagyunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15663

Atletitom beküldte:
Én nem akarom bántani Félixet mert van elég baja a bíró miatt meg a lábával is szenvedett és még mindig beindulhat a karrierje de szerintem amit eddig mutatott azt 1 vagy 2 akadémistánk is tudta volna hozni.

Van benne valami, de még mindig azt érzem, hogy simeone nem tudja kezelni. felixnek vagy szélen, vagy csatárnak kellene játszania, ilyen livepoolos módon. De egyiken se játszik. Neki inkább a paszolás, és a társak játékba hozása a dolga, amit jól is csinál, de tudom, hogy többre is képes. Ezért is kéne egy Marcelo Gallardo, Kasper Hjulmand vagy egy Diego Martinez a padra, hiszen az ők játékrendszerükbe minden játékosunk beleillene.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15662

Atletitom beküldte:
Manolo beküldte:
SzabiBali beküldte:
Így off topicba. Sergio Camellonak a Mirandesbe nagyon jól megy. 3 meccsen 3 gólja és 1 asszisztja van. Remélem jövőre játszani fog. eddig minden meccsén 10 km fölött futott, a legtöbb támadás tőle megy. Egy igazi mozgatórugója a csapatjának. Nem véletlen, hogy amióta ő ott van 7 gólból 4-ben játszott oroszlán szerepet. Bár tudom, hogy még korai következtetéseket levonni, de ebben a 3 meccsben is látszik, hogy mekkora tehetség a pali, és emellé mekkora akaratereje is van neki.

Már vagy két-három éve, amikor a szezonzárón játszott, már akkor gólt vert a felnőtt csapatban. Örültem, vártam, hogy Simeone majd beépíti a csapatba, hát nem így lett. Azóta is ha háromszor pályára lépett, akkor sokat mondok. Szerintem el fogjuk adni valakinek és szépen elkótyavetyéljük, ahogy szoktuk.

Régen azért legalább próbálta a mester a fiatalokat is beépíteni a csapatba. A Hernández-testvérek, Oliver, Costa, végülis Koke és Saúl is az Ő keze alatt kapta meg a bizalmat. De amint jöttek a sikerek szépen lassan de biztosan túl kockázatos lett a fiatalokból(akár akadémisták akár úgy vettük Őket) meríteni. Érthetetlen.

Most meg German Valera debütált a real Sociedadba. Kölcsönbe van ott, de 10 millióért nagy eséllyel meg fogják venni. Pedig Camello, valrea és Sorianoba benne volt a potenciál. De úgy néz ki máshol fognak kiteljesülni. A mostani fiatalok közül meg a Simeone, Moreno, Serrano, Iturbe, Oliva-nak van nagy potenciálja. Remélem ők sikerrel fognak járni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15661

Én nem akarom bántani Félixet mert van elég baja a bíró miatt meg a lábával is szenvedett és még mindig beindulhat a karrierje de szerintem amit eddig mutatott azt 1 vagy 2 akadémistánk is tudta volna hozni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15660

Manolo beküldte:
SzabiBali beküldte:
Így off topicba. Sergio Camellonak a Mirandesbe nagyon jól megy. 3 meccsen 3 gólja és 1 asszisztja van. Remélem jövőre játszani fog. eddig minden meccsén 10 km fölött futott, a legtöbb támadás tőle megy. Egy igazi mozgatórugója a csapatjának. Nem véletlen, hogy amióta ő ott van 7 gólból 4-ben játszott oroszlán szerepet. Bár tudom, hogy még korai következtetéseket levonni, de ebben a 3 meccsben is látszik, hogy mekkora tehetség a pali, és emellé mekkora akaratereje is van neki.

Már vagy két-három éve, amikor a szezonzárón játszott, már akkor gólt vert a felnőtt csapatban. Örültem, vártam, hogy Simeone majd beépíti a csapatba, hát nem így lett. Azóta is ha háromszor pályára lépett, akkor sokat mondok. Szerintem el fogjuk adni valakinek és szépen elkótyavetyéljük, ahogy szoktuk.

Régen azért legalább próbálta a mester a fiatalokat is beépíteni a csapatba. A Hernández-testvérek, Oliver, Costa, végülis Koke és Saúl is az Ő keze alatt kapta meg a bizalmat. De amint jöttek a sikerek szépen lassan de biztosan túl kockázatos lett a fiatalokból(akár akadémisták akár úgy vettük Őket) meríteni. Érthetetlen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15659

SzabiBali beküldte:
Így off topicba. Sergio Camellonak a Mirandesbe nagyon jól megy. 3 meccsen 3 gólja és 1 asszisztja van. Remélem jövőre játszani fog. eddig minden meccsén 10 km fölött futott, a legtöbb támadás tőle megy. Egy igazi mozgatórugója a csapatjának. Nem véletlen, hogy amióta ő ott van 7 gólból 4-ben játszott oroszlán szerepet. Bár tudom, hogy még korai következtetéseket levonni, de ebben a 3 meccsben is látszik, hogy mekkora tehetség a pali, és emellé mekkora akaratereje is van neki.

Már vagy két-három éve, amikor a szezonzárón játszott, már akkor gólt vert a felnőtt csapatban. Örültem, vártam, hogy Simeone majd beépíti a csapatba, hát nem így lett. Azóta is ha háromszor pályára lépett, akkor sokat mondok. Szerintem el fogjuk adni valakinek és szépen elkótyavetyéljük, ahogy szoktuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15654

Így off topicba. Sergio Camellonak a Mirandesbe nagyon jól megy. 3 meccsen 3 gólja és 1 asszisztja van. Remélem jövőre játszani fog. eddig minden meccsén 10 km fölött futott, a legtöbb támadás tőle megy. Egy igazi mozgatórugója a csapatjának. Nem véletlen, hogy amióta ő ott van 7 gólból 4-ben játszott oroszlán szerepet. Bár tudom, hogy még korai következtetéseket levonni, de ebben a 3 meccsben is látszik, hogy mekkora tehetség a pali, és emellé mekkora akaratereje is van neki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15519

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Manolo beküldte:
ATLETibó beküldte:
Pénteken még VB selejtező lesz Dél-Amerikában, szombaton pedig mér kezdődik a következő forduló!? Ez hogy a pötybe van? Dél-Amerikaiak nem fognak játszani?

Igen.
Oblak/Lecomte - Savic, Felipe, Hermoso - Trippier/Vrsaljko, De Paul/Kondogbia, Koke, Carrasco/Lodi - Lemar, Suárez/Griezmann, Llorente.
Akár. Ki tudunk állni. Nincsenek gondjaink ezzel szerintem.

Zoomon kellene lebonyolítani a meccset. :silly:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15518

ATLETibó beküldte:
Pénteken még VB selejtező lesz Dél-Amerikában, szombaton pedig mér kezdődik a következő forduló!? Ez hogy a pötybe van? Dél-Amerikaiak nem fognak játszani?

Igen.
Oblak/Lecomte - Savic, Felipe, Hermoso - Trippier/Vrsaljko, De Paul/Kondogbia, Koke, Carrasco/Lodi - Lemar, Suárez/Griezmann, Llorente.
Akár. Ki tudunk állni. Nincsenek gondjaink ezzel szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15517

Pénteken még VB selejtező lesz Dél-Amerikában, szombaton pedig mér kezdődik a következő forduló!? Ez hogy a pötybe van? Dél-Amerikaiak nem fognak játszani?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 7 hónapja #15516

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Momentazos de La Liga: Los 15 nombres de la historia de La Liga
2021.08.18

(#VAMOS HD, 1080i SAT rip, 3.2 GB, 57 mins)




https://mega.nz/file/KPgiXL4B#KtSXYX6Pt7H_pmxahB8927-G10PiCHR4hRJbUiAweMo
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.