Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19398

Hát ha tényleg gond van a bérekkel, akkor lassan megértem a néha lelketlen játékot. Ki a tököm hajtana a semmiért?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19397

Bár egyes hírek szerint még a játékosok bérével kapcsolatban is vannak adósságaink.De nyilván csak kacsa ez is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19396

Hajpa-yes beküldte:
Megnéztem a Portugália-Nigéria meccs összefoglalóját. 4-0-ra nyertek a portugálok. Joao Felix nem lőtt gólt, de mind a négy gólban szerepe volt. Úgy láttam szabadon mozgott mindenfelé. Én nem ismertem mikor idejött, fenntartásaim voltak vele pláne ugye a 140 millió miatt. Ha Simeone és ő közte kellene választanom simán rá szavaznék. (de szerintem nem mondtam újdonságot.)

Könnyen lehet, hogy a vb egyik legnagyobb sztárja lesz. Nagy lehetőség ez most neki (is).
Ha elmegy mindenképp, akkor az uru De la Cruz-t látnám szívesen a helyén. Kicsit idősebb és kicsit kevésbé technikás, de nagyon jó játékosnak tartom. Nem mellesleg, ha jól tudom, lejáróban a szerződése a Riverben. A vb-n tőle is sokat várok. Így, hogy magyar fiaink nem lesznek ott, szokásomhoz híven amúgyis az Uruknak fogok szurkolni, meg a spanyoloknak.
Annyi biztos, hogy jó lehetőséget kapott minden játékosunk, aki kint lesz, a bizonyításra. Mondjuk pl. Correa szerintem pont nem fog sok lehetőséghez jutni, de a többiek valszeg igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19395

Savic meg kettőt vert a Szlovákoknak. Egyet fejelt szögletből, meg ő rúgta a 11-est. Izomból középre a kapus szeme közé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19394

Megnéztem a Portugália-Nigéria meccs összefoglalóját. 4-0-ra nyertek a portugálok. Joao Felix nem lőtt gólt, de mind a négy gólban szerepe volt. Úgy láttam szabadon mozgott mindenfelé. Én nem ismertem mikor idejött, fenntartásaim voltak vele pláne ugye a 140 millió miatt. Ha Simeone és ő közte kellene választanom simán rá szavaznék. (de szerintem nem mondtam újdonságot.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19393

Nicolas Gonzales izomsérülést szerzett az argetin válogatottban, így Angel Correa lett behívva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19392

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19391

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Copa del Rey sorsolás élő videó stream:
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 6 hónapja #18679

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
A bőregerek szépen szopiznak Vallecasban.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 7 hónapja #18406

Megszokhattuk már... Így hogy Felipe is még sérült, érdekes lesz. Gondolom a Savic-Reinildo páros kezd középen (vagy esetleg Kondogbia), balon Lodi, a jobbon elvileg Molina, de lehet majd megint Llorente. Pedig de reméltem hogy ebben az idényben nem lesz annyi sérülés mint az előző kettőben, erre már itt a nyitányon is van baj rendesen. Mindegy, elöl rúgjunk többet, mint hátul esetleg kapunk (bár szerintem nem fogunk :lol: ), aztán rendben is lesz a dolog!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 7 hónapja #18403

Hihetetlen. Még meg se kezdődött a bajnokság, de Gimenez máris sérült. Még szerencse, hogy nem igazoltunk középső védőt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 8 hónapja #18253

Na ilyen se sűrűn fordult még élő... Az első három fordulóból kétszer is hétfőn játszunk. A két idegenbeli meccsünk, a Getafe, és a Valencia elleni lesz hétfőn. Fura, mert hétköznap nagyon ritkán szokott meccsünk lenni, nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 9 hónapja #18118

És inkább nézzük Cholo gyötrődését még 20 évig minthogy ilyen divatmajom klub legyen belőlünk is. Csak azért is AÚPA ATLETI!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 9 hónapja #18117

Hajpa-yes beküldte:
Én egy 9 fős 3 napos horgászós berúgós party közepén néztem a mecset.Volt pár ex focista,volt 3 jelenlegi (nem top) edző.Egyöntetű véleményük volt hogy a Reál Madrid játékát nézve aki az Atletico stílusát fikázza,azt szemen köpik.A Reál egy az egyben az Atleti játékát nyomta.De van is akkora arcuk most hogy majd befosok.Mármint a Reál szurkolóknak.De egyébként nem érdemtelenül,de akkor is buzi az összes.

Ha Ők játszanak ilyen mocsok, gusztustalan játékot akkor zsenik, ha pedig mi akkor a világ szégyene vagyunk és zárjanak ki minket a világból is mert öljük a futballt..Ez mindig így volt..Látom lelkik szemeim előtt ha így nyertünk volna bl-t már mindenhol írnák meg hőbörögnének hogy célt ért Simeone antifocija ..a foci halála ...játék nélkül Európa trónján stb. Egyébként aki a Realnak szurkol (leszámítva a fanatikus spanyol drukkereiket meg a kevés kivételt a világban és idehaza) az többnyire mind egy beképzelt, magát nagymenőnek tartó ripacs. Jellemzik a csapatuk által képviselt ideológiát. Jövőre valahogy vissza kell vágnunk legalább a bajnokságban. :angry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 9 hónapja #18116

Én egy 9 fős 3 napos horgászós berúgós party közepén néztem a mecset.Volt pár ex focista,volt 3 jelenlegi (nem top) edző.Egyöntetű véleményük volt hogy a Reál Madrid játékát nézve aki az Atletico stílusát fikázza,azt szemen köpik.A Reál egy az egyben az Atleti játékát nyomta.De van is akkora arcuk most hogy majd befosok.Mármint a Reál szurkolóknak.De egyébként nem érdemtelenül,de akkor is buzi az összes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 9 hónapja #18115

amfan beküldte:
Hihetetlen hogy ennek a mocskos madridnak sosem fogy el a szerencséje. Bemákoltak megint egy BL döntőt úgy, hogy közük nem volt a meccshez. Ilyen mázlista idénye nem hinném hogy valaha volt egy csapatnak. Férgek!!!

A lángosképű búzacsíra áruló se védett ilyen jól életében ..lemertem volna fogadni hogy Ők nyerik már a city elleni meccs előtt hiába szurkoltam hogy ne így legyen ..tudás..mák nagyképűség és csalás tökéletes egyvelege. Minden hájjal megkent hányinger ez a madrid.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 9 hónapja #18114

Hihetetlen hogy ennek a mocskos madridnak sosem fogy el a szerencséje. Bemákoltak megint egy BL döntőt úgy, hogy közük nem volt a meccshez. Ilyen mázlista idénye nem hinném hogy valaha volt egy csapatnak. Férgek!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 10 hónapja #18113

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 10 hónapja #18096

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #17178

A katalányok ellen két hét múlva játszunk, így Oblak simán lenyomja addig a karantént. Én inkább attól tartok, nehogy végigsöpörjön az öltözőn megint ez a kamuvírus, mert akkor lehet gond. De talán Oblaknál meg is áll ez a dolog, és a többiek edzhetnek a meccsig. A két hét szünet a dél-amerikai selejtezők miatt van, játszik Uruguay (Suárez, Giménez), és Argentína (De Paul, Correa) is két meccset. Reméljük mindenki egészséges lesz, és elkenjük a katalányok száját is!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #17177

Elméletileg Oblak Covidos (nálam e téren jobban tájékozott ember is van itt majd Ő megerősíti igaz-e a hír)lett ebből kifolyólag akár meg is valósulhat többünk kívánsága arra nézve, hogy Lecomte pályára lépjen végre ha már kölcsön vettük szegény ipsét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16861

Az sehogy sem normális hogy ennyi sérülés van. Biztos, hogy a stábban van a gond. Lehet, hogy az öreg gyilkos edzései teszik de akkor valamin változtatott mert eddig a szezonig azért ez messze nem volt ilyen mértékű.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16858

Ebben az Ortega prof féle boszorkány kergetésben lassan én is kezdek hinni...Griezmann újra kidőlt legalább 3 hétre...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16857

Igen, és az is idegenben :lol:
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16856

Csak egy meccses????
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16855

Eddig tartott a Socinak a kupa! Kicsit nehezíti a helyzetet hogy idegenben kell játszanunk, de mi fogunk továbbjutni!!!
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16854

Real Sociedad - Atletico Madrid a kupa következő köre. :))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16798

köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16797

10 nap kötelező karantén van. Már sokan újra bevethetők.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 2 éve 2 hónapja #16794

Azon csodálkozok hogy a meccs egyáltalán le lesz játszva.A Rayo hogy ál?17 pozitív alanyuk volt pár nappal ezelőtt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.