Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aktuális

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19432

Szerintem Felixet odaadjuk szotyiért és igazolunk majd valami 60 éves középhátvédet, aki idejön levezetni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19431

Én most is tartom hogy Gimenez a világ egyik legjobb védője attól függetlenül hogy néha túltolja a szenvedélyt akár a válogatottban akár nálunk játszik. Mondjuk ez nem sokat segítene rajtunk ha elmeszelnék. Nem mintha ennek a szezonnak nem lőttek volna már eddig is..
Kíváncsi leszek a pedzegetett nagy építkezésből meg eladási hullámokból mennyi valósul meg és milyen szinten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19430

15 meccses eltiltás is kinézhet gimeneznek, ha rábassza a fifa a pecsétet az ügyre, miszerint inzultálta a bírót. ez elméletileg vonatkozna a klubcsapata meccseire.

igazán jó lenne, ha a védelmet hosszú idő után értelmileg és/vagy képességeikben nem korlátozott játékosok alkotnák középen.
nyilván nem állhat össze mindig egy filipe luis - miranda - godín - jaunfran négyes, de a négyből három legyen már stabil.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19429

Hajpa-yes beküldte:
Miért nem magukat kergették meg a 0-0-ás Koreai meccs után, vagy a lélektelen Portugál meccs után? Mi volt a bajuk a sporival? Szóljon át a másik pályára és semmisítse meg a koreai gólt?

Két - több mint gyanús - tizi szituációban sem ítélt büntetőt Ghana ellen. Ha az egyiket megadja és bemegy, akkor Ők jutnak tovább és hiába nyert volna Korea.
Viszont akkor is azt mondtam volna, hogy nem érdemelték meg a továbbjutást. Sajnos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19428

Miért nem magukat kergették meg a 0-0-ás Koreai meccs után, vagy a lélektelen Portugál meccs után? Mi volt a bajuk a sporival? Szóljon át a másik pályára és semmisítse meg a koreai gólt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19427

Dicstelen véget ért az Uruk vb-je. Mondjuk tény ami tény. Legalább így kellett volna hajtaniuk a másik két meccsen is mint Ghana ellen.
Apropó remélem Gimenez nem vesz részt a bírók meglincselésében. Nehogy eltiltsák még itt nekünk. Alaposan letámadta az egész csapat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19426

Hát a spanyolok csak megmerték csinálni hogy átkerüljenek a másik ágra. Na, de ha a friccek igazán tökösök lettek volna 1-2-es Costaricai vezetésnél nyomnak egy satu féket és akkor Espana is adios! Respekt Hansiéknak és a spanyolok megérdemelnék, hogy Marokkó kibassza őket innen a picsába. A ruszkiknál is x-eltünk velük.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19425

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Szívemből beszéltél Sebi, kb. én is így voltam vele, és a portugálokat nem nagyon szerettem. Viszont lassan kezdem elismerni őket, és talán a brazilok meg a franciák mellett akár még esélyesek is lehetnek a végén a győzelemre. Nem tudom hogy vannak az ágak....

Kiveszed Roncit (a kövi EB-n már szerintem ő se lesz), meg Pepe is remélhetőleg addigra visszavonul, és a maradék már szerintem tök rendben van.

Itt az ágrajz:

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19424

Félix elvesztése borítékolt szerintem. Én sem hiszem, hogy direkt utaztak egymásra. Gimenez tette a dolgát. Félix pedig küzdött és talán többet is vállalt a test-test elleni harcokban, mint az neki menne. Suarezt is alaposan megrugdosta később. Ez a meccs most nem róla szólt, de kétség sem fér hozzá, hogy fogjuk még villanni látni későbbiekben is, ha nem sérül le. De hogy őszinte legyek, eddig a vb-n nem látok olyan játékost, aki elérhető lenne nekünk és valós erősítést jelente a mostani formája és mutatott képességei alapján.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19423

Most egyedül csak az pozitívum, hogy Gimenez jól teljesít és nem sérült le. Azt a tizit a nyakába varták teljesen hibásan, csak az a baj, hogy ettől függetlenül még nagyobb verést is megérdemeltek volna, annyira fájdalmasan kevés ez egy ilyen múlttal rendelkező országtól. Azért azt gondoltam, hogy nem lesz ez egy nagy vb nekik. Túl sok a legendás, de már túl öreg arc a csapatban. Vannak nagyon tehetséges fiatal sztárok ugyan mint Nunez, Valverde, Bentancur és jó minőséget képviselő középszer játékosok is. Alonso játékosként is csak nálunk alkotott jóformán maradandót, de edzőnek egyenesen pocséknak tartom. Az újdonság varázsával kivitte őket az öreg helyén a vb-re, de amint ez a varázs elfogyott, és itt már taktikai szempontból is mutatni kéne valamit, kimerül az egész abban, hogy masszívan védekeznek aztán feldobják a labdát előre, hogy majd lesz valami. Ez pl. egy Tunéziától még oké is lenne. De ez itt nagyon kevés, és hatalmas csalódás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19422

Számomra a 2010-es vb a hangulata, minősége miatt még mindig az egyik, ha nem a legjobb vb-t jelenti. Az akkori Uru csapat tényleg egy klasszisokból álló fantasztikus játékra képes együttes volt. Forlánt amúgy is imádtam. Persze voltak nála nagyobbak, de ha egy játékost kellene mondanom, hogy számomra ki volt a legjobb, akit valaha láttam játszani, akinek a játéka és hozzáállása a leginkább tetszett, akkor kérdés nélkül Őt mondanám. Az volt az Uruk nagy esélye. Micsoda nevek, micsoda csapat, micsoda edző. És ez bizonyítja annak a vb-nek a színvonalát, hogy egy ilyen félelmetesen jó válogatott ""csak"" 4-ik lett szinte végig maximális hajtással.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19421

Szívemből beszéltél Sebi, kb. én is így voltam vele, és a portugálokat nem nagyon szerettem. Viszont lassan kezdem elismerni őket, és talán a brazilok meg a franciák mellett akár még esélyesek is lehetnek a végén a győzelemre. Nem tudom hogy vannak az ágak....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19420

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
gassifoot beküldte:
Hoppácska! Giménez úgy bánt a pályán Félix-szel, mintha ő már nem is menne vissza a vb után a csapathoz... :ohmy:

Ez csak baráti tűz volt. :cheer:

Viccet félretéve, az egész uruguayi csapat nagyon irritálóan játszott, egy percig se akartak focizni. A valaha nagyon imádott csapat Forlánnal, Luganóval, Fucilével, Suarezzel, Caceresszel már sehol sincs.

Ezzel szemben a korábban általam gyűlölt luzitán tizenegy focizott és küzdött végig, abszolút megdolgoztak a szimpátiámért.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19419

Hoppácska! Giménez úgy bánt a pályán Félix-szel, mintha ő már nem is menne vissza a vb után a csapathoz... :ohmy:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19418

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Belga betli,Curtoise potya,Witsel borzasztó játék...Szép volt Marokkó.

Brühühüsszel pedig lángokban.

Más: 25% off a mai nappal bezárólag a hivatalos tiendában.

Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19417

Belga betli,Curtoise potya,Witsel borzasztó játék...Szép volt Marokkó.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19416

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban



Barimeccs.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19415

Félixben ha nem rúgják le szerintem még ennél is több lesz ezen a vb-n
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19414

És tegyük hozzá hogy a csapathoz valaha kötődő játékosok száma is magas.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19413

Én nem vagyok a statisztikák embere de nem hiszem hogy az idei vb - nél lett volna valaha több Atletis kint a válogatottakban. De ha volt is ilyen ennél nem sokkal több volt kint akkor sem. Molina, De Paul, Correa, Gimenez, Félix, Morata, Koke, Llorente. Carrasco, Witsel. Grizzi. Gribic.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19412

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Fasza kis La Liga meccs volt a Portu-Ghána meccs.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19411

És végig is játszotta.Hát ő fitt és pihent.....nem sokat játszott a klubjában....Lehet Cholo direkt pihentette a portugál Coach kérésére....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19410

Felix de jó a válogatottban úr isten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19409

Nem lehetne inkább Cholot kölcsön adni??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19408

De jó látni Godin mestert újra élőben.Én ezt a Son gyereket is régóta eltudnám képzelni nálunk.Pedig ki nem állhattam a keleti játékosokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19407

Félix kölcsönbe távozhat a hírek szerint. Ebből az lesz hogy lejár a szerződése és fillérekért vagy ingyen távozik majd. :sick:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19406

NA.A hetediket csak beverte Morata.Viszont ebből a kanadai csapatból pár futógépet elnéznék a csapatunkban,és utáljatok ki de a Japánok közül is befogadnék 1-2 játékost.A mi kiégett motíválatlan pár játékosunk helyett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19405

Ma szerintem Morata fog játszani egyedül a spanyolok közül,Enrique a Barcásokat fogja úgy is előnyben részesíteni.Alba-Busguets-Pedri biztos kezd.Attól félek hogy Carvajal lesz a jobbon,(mondjuk ő Reál..)az pedig életveszéj. Középső védőként Laporte meg Eric Garcia talán elég jó lesz.(Laporte City) Pedig szerintem Llorrente a jobb oldalon robogna fel-alá. Viva Espana!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19404

A mondat második fele adja magát és bár így lenne. De elnézve a Mexikó -Lengyelország fényes színvonalát azért még nem esett ki Argentína.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aktuális 1 éve 4 hónapja #19403

De Paul borzasztó volt (mint ahogy kb az egész válogatottjuk) .Pont az Ő mélységi indításai és védők mögé beemelt labdái kellettek volna a szaudiak ellen. Ettől függetlenül ahogy Pantic is hangoztatta úgy én is nagyon szeretem amikor egy esélytelen kiscsapat elkeni a sztárok száját csúszva - mászva. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.